Die kost vast geen ¤1000,-.. Zo wel, dan moet de halve mannelijke bevolking er al overheen zijn geweestquote:
vindt het gezicht nou niet echt 250 euries per uur waardquote:Op zondag 7 december 2014 22:06 schreef Mr.Ping het volgende:
In mijn bango top tien staat deze dame vrij hoog, en maar 250 euro per uur!
Volgens mij ben je nog maagd of niet? Je hele leven in armoede leven voor een uur met een overschatte chickquote:Op zondag 7 december 2014 22:00 schreef Der_Mann het volgende:
ik zou voor de rest van mijn leven in armoede leven als het betekende dat ik 1 uur met een van de volgende dames kon batsen:
yvonne strahovski
liz gillies
victoria justice
nina dobrev
emilia clarke
emma watson
een orgie met desen dames zou ik uiteraard ook niet weigeren.
ohja even on-topic, waarom niet met je beste vriend haar tegelijk neuqen? allebij de helft betalen. ik wil natuurlijk ook wel even langskomen, dan betaal ik 2x de helft.
u bent homoseks.quote:Op zondag 7 december 2014 22:28 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Volgens mij ben je nog maagd of niet? Je hele leven in armoede leven voor een uur met een overschatte chick
Ja en jij bent natuurlijk niet serieus, want je hele leven in armoede leven is nogal veel voor een uurtje seks.quote:
als ik de keuze had tussen armoede en hun neuqen of rijk worden en hun neuqen zou ik idd voor het rijk worden gaan.quote:Op zondag 7 december 2014 22:33 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja en jij bent natuurlijk niet serieus, want je hele leven in armoede leven is nogal veel voor een uurtje seks.
De hoer!quote:
Vind het 'vreemdste' aan het verhaal dat je niet klaar was met porno nadat je kwam.quote:Op zondag 7 december 2014 21:52 schreef MAHL het volgende:
Mensen, ben ik nu al reddeloos verloren als het al niet bij voorbaat afschiet om zoiets te doen?![]()
![]()
Je neukt crackhoertjes?quote:Op zondag 7 december 2014 22:41 schreef niels0 het volgende:
Ik betaal maar EUR25 voor een etmaal.Tegen de 30 zijn ze dan.
Goed puntquote:Op zondag 7 december 2014 22:39 schreef zarGon het volgende:
[..]
Vind het 'vreemdste' aan het verhaal dat je niet klaar was met porno nadat je kwam..
Thaise travestietenquote:
Nee, thaihoertjes ladyboys.quote:
Die moeten wel vol ziektes zitten. Of is het er zo een met een.piemeltje?quote:Op zondag 7 december 2014 22:41 schreef niels0 het volgende:
Ik betaal maar EUR25 voor een etmaal.Tegen de 30 zijn ze dan.
In mijn optiek wel, ja.quote:Op zondag 7 december 2014 22:46 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Dat telt gewoon als homoseks, toch?
Nee, mooie meiden. Alles echt eraan.quote:Op zondag 7 december 2014 22:46 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Die moeten wel vol ziektes zitten. Of is het er zo een met een.piemeltje?
Ik snap niet hoe je je daar prettig bij kan voelen. En dan doel ik niet eens op het feit dat het ladyboys zijn.quote:Op zondag 7 december 2014 22:46 schreef niels0 het volgende:
[..]
Nee, thaihoertjes ladyboys.![]()
In flippenland zijn ze nog goedkoper. EUR15 voor een etmaal zoiets en ze doen ook m'n was en regelen voedsel.
Hoe verwarrendquote:Op zondag 7 december 2014 22:47 schreef niels0 het volgende:
[..]
Nee, mooie meiden. Alles echt eraan.
Grapje man. Ik heb het over echt mooie meiden.quote:Op zondag 7 december 2014 22:47 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ik snap niet hoe je je daar prettig bij kan voelen. En dan doel ik niet eens op het feit dat het ladyboys zijn.
Ja lekker boeiend. Je huurt even een slaafje in dat voor je werkt en waar je je pik ook nog even in kan stoppen. Ik moet er niet aan denken.quote:Op zondag 7 december 2014 22:48 schreef niels0 het volgende:
[..]
Grapje man. Ik heb het over echt mooie meiden.
Nou ik ben wel netjes. Steek ze ook dus in nieuwe kledij.quote:Op zondag 7 december 2014 22:49 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja lekker boeiend. Je huurt even een slaafje in dat voor je werkt en waar je je pik ook nog even in kan stoppen. Ik moet er niet aan denken.
Wellicht als je daar bent dat je ook voor de verleiding valt.quote:Op zondag 7 december 2014 22:49 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja lekker boeiend. Je huurt even een slaafje in dat voor je werkt en waar je je pik ook nog even in kan stoppen. Ik moet er niet aan denken.
Ja als je op die manier gaat redeneren kun je jezelf wel meteen van een flat afgooien he.quote:Op zondag 7 december 2014 22:26 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
Gewoon doen wat je wilt. Maar wat heb je eraan? Wat brengt het je? Een ervaring rijker? Een ervaring waar je geen enkele les uittrekt?
Zo die is ook niet mis zegquote:
Jij en honderden anderen... Nee daar zou ik mijn leuter liever niet in willen stoppenquote:Op zondag 7 december 2014 22:48 schreef niels0 het volgende:
[..]
Grapje man. Ik heb het over echt mooie meiden.
1000 Baht (EUR25) is dat voor een dag.
Echt jong spul ook wel gedaan, maar ik heb ze toch liever tegen de 30. Die zijn wat ervarener.
Ik denk het niet. Ik zou me er sws niet prettig bij voelen om naar de hoeren te gaan.quote:Op zondag 7 december 2014 22:54 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Wellicht als je daar bent dat je ook voor de verleiding valt.
Het gaat erom wat je dus wilt bereiken als persoon, als jij dat leuk vind en je wilt ervoor gaan moet je het doen. Als jij echt liever iets anders met het geld doet moet je dat doen, wat ik enkel wilde aangeven is. Of je geeft je geld uit aan zo'n meid of aan een vakantie het is en blijft hetzelfde, daarom jezelf niet van de flat gooien maar doen wat je wilt.quote:Op zondag 7 december 2014 22:54 schreef MAHL het volgende:
Om deze dame gaat het (haters gaan haten). Zie dat ze op deze site wat goedkoper is:
http://www.sugarbabesinternational.com/female-escorts/tina-kay
Ja als je op die manier gaat redeneren kun je jezelf wel meteen van een flat afgooien he.
Ik ben al 3 thaise meiden lichter als vriendin en dan geen hoertjes. Ze zijn zo gevaarlijk. Dat vind ik jammer.quote:Op zondag 7 december 2014 22:54 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Wellicht als je daar bent dat je ook voor de verleiding valt.
mehquote:Op zondag 7 december 2014 22:54 schreef MAHL het volgende:
Om deze dame gaat het (haters gaan haten). Zie dat ze op deze site wat goedkoper is:
http://www.sugarbabesinternational.com/female-escorts/tina-kay
2 x een thaise mogen ontmaagden.quote:Op zondag 7 december 2014 22:54 schreef MAHL het volgende:
Jij en honderden anderen... Nee daar zou ik mijn leuter liever niet in willen stoppen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |