Wij zijn er denk rond 22:15quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:44 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
heujwij nu nog in het hotel, 22:00 present
Geluid was te zacht? Of niet goed afgesteld?quote:Op zaterdag 27 december 2014 02:24 schreef Taexon het volgende:
Tegenvallertje..
Helft van de ledschermen uitgevallen, weinig eten, drinken (fris voor de bob) is maar een half bekertje?!, en het geluid.. man man man.. had dit totaal niet verwacht.. ook meerdere malen een geluidstechnicus met zijn ipad zien rondlopen.
is fucking posers nog gedraaid? Staat ook nog op min wil-ik-nog-live-horen lijstquote:
Volgens mij niet.quote:Op zaterdag 27 december 2014 11:05 schreef robuust89 het volgende:
[..]
is fucking posers nog gedraaid? Staat ook nog op min wil-ik-nog-live-horen lijst
Wat was er met TNT? Weer ellenlange in- en outro's ?quote:Op zaterdag 27 december 2014 13:18 schreef Mind.Illusion het volgende:
[..]
Volgens mij niet.
Tijdmachine was dikke primaalleen TNT...
Matige platenkeus en gewoon slecht gemixedquote:Op zaterdag 27 december 2014 13:20 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Wat was er met TNT? Weer ellenlange in- en outro's ?
Klonk op erg veel plekken heel erg schraal om zo maar te zeggenquote:Op zaterdag 27 december 2014 11:04 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Geluid was te zacht? Of niet goed afgesteld?
Voor 20¤ was het geluid echt dikke prima, helemaal als je het vergelijkt met Craft stage. Geluid leek op het begin wel harder te staan dan tijdens de setjes van Alpha2 en Crypsis. Davide Sonar maar een paar nummers van gehoord, alles gemist door de wachtrij voor fouilleren en munten halen, dit was echt slecht geregeld. Hij sloot wel af met een oude klapper, wat een sfeer hing er toen alquote:Op zaterdag 27 december 2014 02:24 schreef Taexon het volgende:
Tegenvallertje..
Helft van de ledschermen uitgevallen, weinig eten, drinken (fris voor de bob) is maar een half bekertje?!, en het geluid.. man man man.. had dit totaal niet verwacht.. ook meerdere malen een geluidstechnicus met zijn ipad zien rondlopen.
Klopt geluid zal ik verder ook niet klagen voor die 20 euro, maar inderdaad waarom er niet even een snacktent met patat ofzo (en dat dan voor een normale prijs) was neergezet is mij een raadsel!quote:Op zaterdag 27 december 2014 15:22 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Voor 20¤ was het geluid echt dikke prima, helemaal als je het vergelijkt met Craft stage. Geluid leek op het begin wel harder te staan dan tijdens de setjes van Alpha2 en Crypsis. Davide Sonar maar een paar nummers van gehoord, alles gemist door de wachtrij voor fouilleren en munten halen, dit was echt slecht geregeld. Hij sloot wel af met een oude klapper, wat een sfeer hing er toen al
TNT weer een matig setje met ellenlange in en outro, net als op Craft. Hoeven ze niet weer te boeken. Josh & Wesz was echt genieten wat een heerlijk setje. D&S ouderwets goed setje zoals altijd. Op Craft vond ik de platenkeuze alleen wat beter. Bioweapon leuk setje met o.a. Gold en Pounding Senses, jammer genoeg beide een remix. Alpha2 was voor mij samen met J&W toch wel een van de lekkerste setjes, de ene na de andere klapper kwam langs (Revenge, Atrocious, Feel my fire, living for the moment etc). Crypsis ongeveer de helft waren bekende knallers als Answers, Get Hit, Torture, Chaser afgewisseld met voor mij veel onbekende platen.
Hopen dat de organisatie alleen nog wel paar dingen leert. Eten vond ik echt bizar slecht en duur. Klaag normaal echt nooit over prijzen op feesten maar om voor één knackworst en bolletje 5,50¤ te vragen is ronduit asociaal. Was ook haast niks geen aanbod aan eten (tosti, knackworst, groentesoep en nog iets). Toiletten waren ook redelijk bagger geregeld net als op Craft, halverwege het feest was het licht uit en deel afgeslotenZelf alleen eerste halfuur last gehad van de kou rest van de avond mooi vooraan gestaan.
Al met al een zeer geslaagd feest
nou, lekker danquote:Op zaterdag 27 december 2014 15:38 schreef ReMcOrE het volgende:
eten was echt bagger geregeld, met welgeteld 3 (dure) keuzesmunten ¤ 2,75 p/s, volgend jaar ¤ 3 voor een cola?
en wij waren er om 21:45, toen waren de deuren nog niet open, zat er nog niemand achter de munten en hadden ze de schermen nog niet getestweliswaar slechts ¤ 20, maar een hoop (simpele) dingen hadden echt beter gekund!
Schermen niet getest en nadat ze een uur aan stonden waren de schermen aan de zijkant vastgeslagen en heb ze vervolgens heel lang niet meer aan gezien..quote:Op zaterdag 27 december 2014 15:38 schreef ReMcOrE het volgende:
eten was echt bagger geregeld, met welgeteld 3 (dure) keuzesmunten ¤ 2,75 p/s, volgend jaar ¤ 3 voor een cola?
en wij waren er om 21:45, toen waren de deuren nog niet open, zat er nog niemand achter de munten en hadden ze de schermen nog niet getestweliswaar slechts ¤ 20, maar een hoop (simpele) dingen hadden echt beter gekund!
Wie bedoel je hier precies mee?quote:Ik vermoed dat de organische stof ethanol hier een rol in speelt. Maar goed, hij kan het maken
Dat ben ik wel met je eens, de massa krijgt er nu lucht van (kijk naar een Qlimax bijv) waardoor heel veel mensen alleen maar harder en sneller willen gaan.quote:Ik richt me meer tegen de idiote en systematische luchtkauwende meute welke er blind en in vol gallop achteraan struint met hun HARDER SCHREECHY-ER en SNELLER mentaliteit waardoor raw hardstyle ten prooi valt aan commercialisatie en de gehele sets en producties van in het verleden zelfs respectabele artiesten nu een generieke eenheidsworst zijn geworden
Ook dat ben ik met je eens, oudere hardstyle is nog steeds heel erg tof.quote:Ach, ik ben de laatste tijd steeds meer van mening dat ik moet accepteren dat de hardstyle waar ik voor gevallen ben geen plaats heeft in de huidige scene.
Fysiek, jaquote:Wanneer ben je een grote DJ, vanaf een meter of 1,90?
Wel leuk voor de kerstsfeerquote:Op zaterdag 27 december 2014 17:33 schreef Taexon het volgende:
[..]
Schermen niet getest en nadat ze een uur aan stonden waren de schermen aan de zijkant vastgeslagen en heb ze vervolgens heel lang niet meer aan gezien..
[ afbeelding ]
Word alweer de derde keer Freaqshowquote:Op zondag 28 december 2014 07:33 schreef Hamster. het volgende:
Tvp.
Iemand die ook naar freaqshow gaat?
Ik heb hem er net ff voor gezetquote:Op zondag 28 december 2014 15:52 schreef Fylax het volgende:
niemand die meeluistert ?
MUZ / Hardstyle 2000
quote:Op
zondag 28 december 2014 07:16 schreef mstx het volgende:
Setjes waren lekker, alleen Noisecontrollers snapte het niet helemaal met al die nieuwe edits. En Technoboy mag van die 10 miljoen platen die hij heeft gemaakt de andere 9.999.985 ook wel eens draaien.
Terwijl er zo ziekelijk veel keus is... Zonde!quote:Op zondag 28 december 2014 16:12 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Het is jammer dat je, als je vaker na de tijdmachine gaat, veel dezelfde platen hoort. Variatie en verrassingen zijn soms ver te zoeken.
Daarom vond ik het zo slim dat de laatste keer Ryfle & Distractor in het midden stonden van de time table. Die zorgde nog wat variatie in de setjes.quote:Op zondag 28 december 2014 19:55 schreef Mind.Illusion het volgende:
[..]
Terwijl er zo ziekelijk veel keus is... Zonde!
Zelfs alleen gisteren heb ik een paar platen dubbel gehoordquote:Op zondag 28 december 2014 16:12 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Het is jammer dat je, als je vaker na de tijdmachine gaat, veel dezelfde platen hoort. Variatie en verrassingen zijn soms ver te zoeken.
Stonden er schijnbaar op deze tijd omdat ze geswitched hadden met de Psyko's omdat deze het idee hadden dat ze niks klaar konden maken met hun platen na Technoboy.quote:Op zondag 28 december 2014 20:09 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Daarom vond ik het zo slim dat de laatste keer Ryfle & Distractor in het midden stonden van de time table. Die zorgde nog wat variatie in de setjes.
Goeie setjes. Veel variatie in tracks. De hoeveelheid tracks in een uur geeft wel mijn twijfels hoeverre hij echt live draaide, maar dat terzijde...quote:
Right, heel aparte reden dan.....quote:Op maandag 29 december 2014 00:50 schreef S-te-Fan het volgende:
[..]
Stonden er schijnbaar op deze tijd omdat ze geswitched hadden met de Psyko's omdat deze het idee hadden dat ze niks klaar konden maken met hun platen na Technoboy.
dit was inderdaad een mooie reis in de tijd, met veel toffe plaatjesquote:Op maandag 29 december 2014 10:26 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Goeie setjes. Veel variatie in tracks. De hoeveelheid tracks in een uur geeft wel mijn twijfels hoeverre hij echt live draaide, maar dat terzijde...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |