 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Gewoon een fenomeen, volgens Hersman.quote:Op vrijdag 12 december 2014 17:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ah, ja, verrassend.
Even 60 km per uur
 
											 
			 
			
			
			Volgende 2 dagen hogere luchtdruk.quote:Op vrijdag 12 december 2014 17:46 schreef Aguero het volgende:
Op de tweede 500 meter het baanrecord verbeteren.
 
			 
			
			
			33'er als de luchtdruk beetje goed is.quote:Op vrijdag 12 december 2014 17:46 schreef Aguero het volgende:
Op de tweede 500 meter het baanrecord verbeteren.
Wennemars en co. reden inderdaad gedopeerd niet eens deze tijden en deze Russische clown rijdt de rest lachend op een halve seconde, maar verder een goed punt.quote:Op vrijdag 12 december 2014 17:47 schreef wimderon het volgende:
[..]
Kunnen de cleane tegenstanders uit de schone Wennemars-generatie niet tegenop.
 
			 
			
			
			En dat maakt het verschillend?quote:Op vrijdag 12 december 2014 17:48 schreef DeeBee het volgende:
Wennemars en co. reden inderdaad gedopeerd niet eens deze tijden en deze Russische clown rijdt de rest lachend op een halve seconde, maar verder een goed punt.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wel een belediging voor de sport, zeker gezien z'n voorgeschiedenis. Maar inderdaad, de pieken van Marianne Timmer of een van je andere stokpaardjes zijn in zoverre misschien wel net zo'n 'schande'. Maar daarom mag er over deze vent ook nog wel zo gesproken worden... Maar hij zal vast hard aan z'n techniek geschaafd hebben tijdens z'n schorsing, zoiets.quote:
 
			 
			
			
			Iedereen die gebruikt vind ik net zo'n schande, of die nou eerste of laatste wordt. Mensen die er schijnheilig of ontkennend over doen terwijl ze er zelf middenin staan of stonden staan nog een trapje hoger trouwens.quote:Op vrijdag 12 december 2014 17:53 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Wel een belediging voor de sport, zeker gezien z'n voorgeschiedenis. Maar inderdaad, de pieken van Marianne Timmer of een van je andere stokpaardjes zijn in zoverre misschien wel net zo'n 'schande'. Maar daarom mag er over deze vent ook nog wel zo gesproken worden... Maar hij zal vast hard aan z'n techniek geschaafd hebben tijdens z'n schorsing, zoiets.
 
			 
			
			
			 Je kan wel zien dat ze gewend zijn zo dicht op elkaar te rijden, dat ziet er heel stabiel uit!
 Je kan wel zien dat ze gewend zijn zo dicht op elkaar te rijden, dat ziet er heel stabiel uit!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |