Ik ben wel benieuwd hoe een lijst eruit zou zien waar vooraf alle keuzes aangedragen konden wordenquote:Op zondag 7 december 2014 23:24 schreef peaceman het volgende:
[..]
misschien wel. zonder keuzelijst zouden er minder stemmers komen en vaak leidt dat tot betere keuzes. Zeker als ze die idiote keuzelijst zouden afschaffen.
Ik ken jouw vriendin niet, maar ik sluit me er blind bij aanquote:Op zondag 7 december 2014 23:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar er moet niet teveel muziek in die lijst komen die mn vriendin leuk vindt, zal ik dan maar zeggen.
kijk maar eens op de site van Orinoco radio en dan de v500. Samengesteld zonder keuzelijst.quote:Op zondag 7 december 2014 23:26 schreef D. het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd hoe een lijst eruit zou zien waar vooraf alle keuzes aangedragen konden worden
Ik zal er morgen eens doorheen lopenquote:Op zondag 7 december 2014 23:28 schreef peaceman het volgende:
[..]
kijk maar eens op de site van Orinoco radio en dan de v500. Samengesteld zonder keuzelijst.
het is vooral makkelijker voor de massa. We moeten uiteraard niet teveel nadenken voor we een keuze maken toch? Stel je toch voor dat iedereen echt eigen keuzes maakt.quote:Op zondag 7 december 2014 23:31 schreef D. het volgende:
[..]
Ik zal er morgen eens doorheen lopen
Maar zonder keuzelijst is denk ik weer anders dan een keuzelijst waarbij iedereen de keuzes aan mag dragen
Met een keuzelijst krijg je toch veel 'oh ja' momenten
Nadenken kan geen kwaad, maar ben bang dat je dan 3000 nummers krijgt die 1 stem hebbenquote:Op zondag 7 december 2014 23:33 schreef peaceman het volgende:
[..]
het is vooral makkelijker voor de massa. We moeten uiteraard niet teveel nadenken voor we een keuze maken toch? Stel je toch voor dat iedereen echt eigen keuzes maakt.
is dat erg als er 10.000 nummers genoemd worden? Er passen toch maar 2000 in de lijst.quote:Op zondag 7 december 2014 23:34 schreef D. het volgende:
[..]
Nadenken kan geen kwaad, maar ben bang dat je dan 3000 nummers krijgt die 1 stem hebben
Niet erg, maar die hadden ook mee kunnen helpen met de stand te bepalen van de nummers die wel de lijst gehaald hebbenquote:Op zondag 7 december 2014 23:35 schreef peaceman het volgende:
[..]
is dat erg als er 10.000 nummers genoemd worden? Er passen toch maar 2000 in de lijst.
tja ik ben nu eenmaal tegenstander van een zeer beperkte keuzelijst.quote:Op zondag 7 december 2014 23:36 schreef D. het volgende:
[..]
Niet erg, maar die hadden ook mee kunnen helpen met de stand te bepalen van de nummers die wel de lijst gehaald hebben
Hij was niet beperkt hequote:Op zondag 7 december 2014 23:38 schreef peaceman het volgende:
[..]
tja ik ben nu eenmaal tegenstander van een zeer beperkte keuzelijst.
hoeveel nummers stonden er uiteindelijk in de keuzelijst?quote:Op zondag 7 december 2014 23:39 schreef D. het volgende:
[..]
Hij was niet beperkt he
Keuzes konden vooraf aangedragen worden
niet representatief voor wat?quote:Op zondag 7 december 2014 23:40 schreef Jovatov het volgende:
De top 2000 begon de eerste twee jaren als een free for all.
De aanpassing naar keuzelijsten is toen gemaakt omwille van het veel sneller kunnen tellen van de lijsten. Het is gewoon veel minder werk, bovendien stemmen de meeste mensen toch op de bekendere nummers.
En zo'n lijstje van orinoco radio is grappig, maar met 271 lijstjes natuurlijk totaal niet representatief.
Verder ben ik persoonlijk ook wel voorstander van een keuzelijst, dat houdt de lijst ook beter vergelijkbaar ten opzichte van vorige jaren waardoor je mooi een verloop van een bepaald nummer/artiest kan zien.
Ja misschien was representatief niet het goede woord. Vergelijkbaar was een betere woordkeus geweest.quote:
klopt, maar de v500 vind ik persoonlijk vanwege diverse redenen muzikaal gezien interessanter. Bijvoorbeeld omdat de waan van de dag daar uitgebannen is.quote:Op zondag 7 december 2014 23:47 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Ja misschien was representatief niet het goede woord. Vergelijkbaar was een betere woordkeus geweest.
Zo'n lijstje is leuk maar met 271 lijstjes is dat niet te vergelijken met een top2000 waar er minimaal tweehonderdduizend man stemt.
Bij de Snob2000 konden vooraf nummers worden aangedragen voor de keuzelijst, maar daar mogen geen nummers uit de top 2000 in staan.quote:Op zondag 7 december 2014 23:26 schreef D. het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd hoe een lijst eruit zou zien waar vooraf alle keuzes aangedragen konden worden
Die vrije keuzes komen er voor m'n gevoel toch vaak in. Vooral populaire muziek van de afgelopen tijd. Maar bijvoorbeeld Queen of Elba was vorig jaar vaak op gestemd in de vrije keuzelijst. Dit jaar stond deze in de keuzelijst en ook in de Top zelfquote:Op zondag 7 december 2014 23:39 schreef D. het volgende:
[..]
Hij was niet beperkt he
Keuzes konden vooraf aangedragen worden
Met het aantal stemmen op de Top 2000 krijg je met zo'n laag aantal lijstjes toch nooit een vergelijkbaar beeld. Waar je dat ook doet. Hoogstens zullen bepaalde artiesten zoals Queen en The Beatles wat prominenter zijn maar daar buiten zal het erg variëren. Vraag maar een willekeurige voorbijganger op straat naar zijn of haar muzieksmaakquote:Op zondag 7 december 2014 23:47 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Ja misschien was representatief niet het goede woord. Vergelijkbaar was een betere woordkeus geweest.
Zo'n lijstje is leuk maar met 271 lijstjes is dat niet te vergelijken met een top2000 waar er minimaal tweehonderdduizend man stemt.
Summertime van Billie Holiday. We'll Meet Again van Vera Lynn is het oudste liedje dat altijd in de lijst heeft gestaan, die staat er ook dit jaar weer in.quote:
Ja, dat was Summertime uit 1936. Die is er nu uit.quote:Op maandag 8 december 2014 14:24 schreef Ferdo het volgende:
Het oudste nummer in de lijst van vorig jaar (en x jaar daarvoor) is er nu ook uit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |