Ik ken 'tquote:Op woensdag 3 december 2014 02:50 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Helemaal niks.
Had mezelf wel voorgenomen nieuwe dingen te gaan leren, ook wel even geprobeerd dit weekend, en de afgelopen dagen, maar echt concentratie en motivatie kan ik er niet voor vinden.
Zo kut is dat.quote:
Wat wou/wil je leren?quote:Op woensdag 3 december 2014 02:52 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Zo kut is dat.In m'n hoofd al helemaal ideeën bedacht, en toen zag het er allemaal nog leuk uit enzo, had ik er ook echt zin in.. Totdat ik er aan begon. Toen was het allemaal kut en had ik er echt geen zin meer in.
Beter programmeren, structuur qua code beter op orde hebben. En in die structuur wou ik dus een soort CMS / Blog idee maken, dat heel eenvoudig uit te breiden / aan te passen moest zijn.. En als dat dan allemaal werkte, alle details uitwerken met nieuwe CSS / HTML5 functies. Als ik er tijd voor had in ieder geval.quote:
Wat.quote:Op woensdag 3 december 2014 02:57 schreef LittleBrownie het volgende:
https://www.facebook.com/opleidingaltijdgeslaagd
Die filmpjes
uhhquote:Op woensdag 3 december 2014 02:58 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Beter programmeren, structuur qua code beter op orde hebben. En in die structuur wou ik dus een soort CMS / Blog idee maken, dat heel eenvoudig uit te breiden / aan te passen moest zijn.. En als dat dan allemaal werkte, alle details uitwerken met nieuwe CSS / HTML5 functies. Als ik er tijd voor had in ieder geval.
wow stoerquote:Op woensdag 3 december 2014 02:59 schreef BBQSausage het volgende:
http://tympanus.net/Tutorials/3DHoverEffects/index.html
Dit soort effecten met CSS / jQuery.
quote:
Aha ja got it.quote:Op woensdag 3 december 2014 03:05 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Komt er simpelweg op neer dat mijn code er nu rommelig uit ziet, en niet makkelijk uit te breiden is, en als ik dat netjes via een bepaalde manier doe, het wel makkelijk uit te breiden is, en ook nog eens netjes is.
En verder wou ik gewoon een soort Wordpress / tumblr maken, maar dan net iets simpeler, en dus ook makkelijk uit te breiden. Is handig als je klanten hebt die niet weten wat ze willen, en uiteindelijk met een uit de hand gelopen weblog zitten, waar achteraf nog eens een webshop ingebouwd zit ofzo.
Komt wel goed. Moet je nog steeds een keer html/css lerenquote:Op woensdag 3 december 2014 03:09 schreef LittleBrownie het volgende:
[..]
Aha ja got it.
Ik wil dat ook nog kunnen, een Tumblr theme kunnen maken
Trustenquote:Op woensdag 3 december 2014 03:09 schreef LittleBrownie het volgende:
Maar ik ga ook in bed liggenbyeeeeeeeee
quote:Op woensdag 3 december 2014 02:57 schreef LittleBrownie het volgende:
https://www.facebook.com/opleidingaltijdgeslaagd
Die filmpjes
Economiequote:
Terechte klachtquote:
Ik klik dat soort pagina's altijd direct weg. Ik kan zo verschrikkelijk kwaad worden op dat petjesvolkquote:Op woensdag 3 december 2014 02:57 schreef LittleBrownie het volgende:
https://www.facebook.com/opleidingaltijdgeslaagd
Die filmpjes
Petjesquote:Op woensdag 3 december 2014 11:45 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik klik dat soort pagina's altijd direct weg. Ik kan zo verschrikkelijk kwaad worden op dat petjesvolkDan zit ik mijzelf op te vreten om niets te zeggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |