Trek er maar eens een badpak aan dan zul je merken dat dat allemaal wel meevalt. Ruimte genoeg van onderen en van boven ook rek genoeg. Sportbadpak wordt niet met borstmaten verkocht dus cupje A tot DD past ook. Wat ik eerder zei van dat soms het niet past is bij sommige string vormen van lingerie.quote:Op vrijdag 5 december 2014 15:47 schreef Kreator het volgende:
[..]
Als man, in een vrouwenbadpak. Dat zit toch ook gewoon niet lekker? Wat doe je met de loze ruimte waar normale vrouwen hun tietjes laten? Waar laat je je zak?
Waarom draag jij dan liever een vrouwnbadpak dan een mannelijke variant? Zo'n eentje met pijpjes.quote:Op vrijdag 5 december 2014 23:05 schreef Sjoerd1993 het volgende:
Jeetje, die gast houd ook wel van hele opvallende kleuren.... http://partyflock.nl/imag(...)4c51d8b3291a00a45125 dit kan echt niet.
Tering. Mooie mannen bestonden in 1910 al.quote:Op zaterdag 6 december 2014 11:46 schreef Jaden het volgende:
Pas maar op, zo wordt het nog een hit en loopt iedereen er in.
Deze foto is uit 1910, weer eens wat anders.
[ afbeelding ]
Je hoeft niet per se regelmatig naar zwembaden te gaan om een badpak te dragen...quote:Op donderdag 4 december 2014 03:10 schreef -Hakuna- het volgende:
Best wel een aanstekelijk topic, een vrouwen badpak zou gezien mijn lengte, vrouwelijk slank figuur en mijn lang haar zeker niet slecht staan.![]()
Alleen ik kom nooit in zwembaden.
Ik heb er ook geen probleem mee, ieder zijn ding, helemaal zelf weten. Maar ik zou wellicht wel hardop lachen.quote:Op vrijdag 5 december 2014 15:30 schreef Poesopstokje het volgende:
Oh, en volgens mij is het een probleem wat meer bij de mannen ligt dan bij de vrouwen. Ik denk dat er aanzienlijk minder vrouwen problemen mee zouden hebben dan mannen.
En zo'n model met pijpjes dan? Wat staat jou tegen bij zo'n model?quote:Op zondag 7 december 2014 15:08 schreef Sjoerd1993 het volgende:
Ik heb wel enkele foto's, maar ga dit niet posten hierzo. Het internet vergeet niks, en zeker aangezien vrijwel niemand van mijn omgeving dit weet wil ik dus niet zoals deze jongeman zo bekend komen te staan.
En die 1e twee vind ik nogal krap/weird, en die 3e had geen tijgerprint moeten hebben. Misschien ben ik wat kieskeurig, maar ik vind dat je als man je wel een beetje moet beperken zodat onderaan bepaalde delen niet overduidelijk zichtbaar zijn. En qua kleur vind ik zwart eventueel met wat gekleurde strepen wel "mannelijker" in verhouding tot een tijgerprint.
(zoiets als dit bijv. http://www.wedstrijdzwemk(...)werturn%20badpak.jpg)
Wat afschuwelijk zeg. Die vent moeten ze echt van een viaduct flikkeren, dit kan toch niet man.quote:Op zondag 7 december 2014 10:11 schreef b4kl4p het volgende:
[ afbeelding ]
gevonden en klaar met dit topic. 100% zeker dat dit niets voor mij is hehehe
Zie het als een investeringquote:Op woensdag 10 december 2014 21:59 schreef Sjoerd1993 het volgende:
Ja zo'n model met pijpjes vind ik ook leuk, maar wat mij tegen staat daarvan is dat die vaak 4x zo duur zijn
Dit idd, dat is nog wel mooi.quote:Op zondag 7 december 2014 15:14 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
En zo'n model met pijpjes dan? Wat staat jou tegen bij zo'n model?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |