Links zat toen inderdaad graag vooraan in de PC hoek , dat is waar.quote:Op zondag 30 november 2014 22:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
En ongetwijfeld geef je hier 'links' de schuld van
Ik deel de mensen dus ook in in twee groepen: normale mensen, en tuig. Onder tuig valt een groot percentage van de mensen met een bontkraag. Draag je dezelfde kleding als doorsnee tuig dan word je inderdaad automatisch in deze groep geplaatst. Het recht om een individu te zijn ontneemt diegene door zichzelf te associëren met deze groep, d.m.v. kleding/gedrag.quote:Op zondag 30 november 2014 22:17 schreef Kosmoproleet het volgende:
Bepaalde minderheden hebben nou eenmaal geen recht om een individu te zijn. Welke blanke mannnen hier zijn aangesproken op Volkert of Karst of alle blanke verkrachters en brandstichters? 0 gok ik.
Want dan zijn we plots heel individualistisch.
Maar als je tot een der uitgekotste minderheden behoort, is alles jouw schuld. Moet je je "soortgenoten" maar aanspreken.
Ofzo
Uiteraard. Immers racisme bestaat niet.quote:Op zondag 30 november 2014 22:23 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Kan best dat het in die gevallen onversneden racisme was (kan ik niet beoordelen, was er niet bij), dat bestaat, en dat ontkent niemand. Echter heel vaak heeft het helemaal niets met het kleurtje te maken, maar met gedrag. Dat kan ook zijn dat de sollicitant niet de juiste vormen in acht neemt bij de sollicitatie, bv door onwetendheid. Dat is heel vervelend, maar racisme is dat niet.
Het was inderdaad de liberale/rechtse idee die de gastarbeid wel zag zitten. Links vond het dan weer niet zo netjes om die lui het land uit te flikkeren.quote:Op zondag 30 november 2014 22:24 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Links zat toen inderdaad graag vooraan in de PC hoek , dat is waar.
Maar ook nu is veel PC gelul nog afkomstig uit linkse hoek.
Rechts omarmd voor een groot deel nu vooral de goedkope en kansloze Oostblok shit.
Stemmen wordt bijna onmogelijk.
Voor mij althans.
http://www.dumpert.nl/embed/6626811/2e4878b2/quote:Op zondag 30 november 2014 22:20 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ligt eraan wat ze hebben gedaan.
Regelmatig blijft de term 'kaas' of 'kaaskop' in beledigende vorm ook gewoon staan.
Hoe is dat anders?
Dat doe ik niet.quote:Op zondag 30 november 2014 22:24 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Geen idee, je schuift wel alle blanke Nederlanders schuld in de schoenen van racisme omdat allen het "normaal" zouden vinden.
Ach jee, ben ik nu ook verdacht als Katholiek?quote:Op zondag 30 november 2014 22:24 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik deel de mensen dus ook in in twee groepen: normale mensen, en tuig. Onder tuig valt een groot percentage van de mensen met een bontkraag. Draag je dezelfde kleding als doorsnee tuig dan word je inderdaad automatisch in deze groep geplaatst. Het recht om een individu te zijn ontneemt diegene door zichzelf te associëren met deze groep, d.m.v. kleding/gedrag.
Je brabbelt anders constant over het racisme in "ons" onderbewustzijn.quote:
Ja, ware het niet dat 'landverraad' geen rechts of links principe is.quote:Op zondag 30 november 2014 22:25 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Met de term "linksch" doel ik met name op landverradend Nederland, de gevestigde orde dus. D66 is wat dat betreft ultralinksch, een soort NSB van het nieuwe millennium.
Klopt. In de algehele samenleving. Niet alleen bij een bepaalde huidskleur.quote:Op zondag 30 november 2014 22:26 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je brabbelt anders constant over het racisme in "ons" onderbewustzijn.
Nee eigenlijk niet.quote:Op zondag 30 november 2014 22:20 schreef erodome het volgende:
[..]
Heb jij dat nog nooit gehad dan, dat je belt met een werkgever en dat het allemaal erg soepel gaat en ze aangeven dat het allemaal wel goed zit, alleen nog even afronden?
Zeker bij de beginbaantjes die ik heb gehad was dat eigenlijk vrij normaal. Heb zelfs banen gehad waarvoor ik niet eens meer op gesprek hoefde te komen. Waar het gelijk beginnen was als het over de foon ok was.
Welke andere huidskleuren kennen autochtonen dan allemaal?quote:Op zondag 30 november 2014 22:27 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Klopt. In de algehele samenleving. Niet alleen bij een bepaalde huidskleur.
Zoals ik al schreef, het is geen rechts of links principe, maar een "linksch" principe. Dat is echt wat anders. Maar dat ga jij voorlopig nog niet begrijpen.quote:Op zondag 30 november 2014 22:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, ware het niet dat 'landverraad' geen rechts of links principe is.
Inderdaad. Één van de redenen dat ik erop stem.quote:De PVV is knoeperlinks op economisch gebied.
Dan hadden ze je vast al op beeld gezien.quote:Op zondag 30 november 2014 22:20 schreef erodome het volgende:
[..]
Heb jij dat nog nooit gehad dan, dat je belt met een werkgever en dat het allemaal erg soepel gaat en ze aangeven dat het allemaal wel goed zit, alleen nog even afronden?
Zeker bij de beginbaantjes die ik heb gehad was dat eigenlijk vrij normaal. Heb zelfs banen gehad waarvoor ik niet eens meer op gesprek hoefde te komen. Waar het gelijk beginnen was als het over de foon ok was.
Je zou een punt hebben als er een partij is die in diens programma 'landverraad' heeft opgenomen. Vreemd genoeg bestaan die niet.quote:Op zondag 30 november 2014 22:28 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Zoals ik al schreef, het is geen rechts of links principe, maar een "linksch" principe. Dat is echt wat anders. Maar dat ga jij voorlopig nog niet begrijpen.
[..]
Inderdaad. Één van de redenen dat ik erop stem.
Nee onder Marokkanen is er een significant groter percentage jongens die irritant gedrag vertonen, vergeleken met de groep mannen als geheel.quote:Op zondag 30 november 2014 22:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Hetzelfde gaat op bij je marokkanen, of wil je beweren dat daarvan het leeuwendeel dat gedrag vertoont, bontkraagjes zijn die overlast veroorzaken?
Het is eigenlijk 100% hetzelfde.
Als je wat beter zou lezen zou je zien dat ik schrijf dat racisme bestaat. Echter is racisme in Nederland een marginaal probleem.quote:Op zondag 30 november 2014 22:25 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Uiteraard. Immers racisme bestaat niet.
Mooie fantasiewereld dit, waar het slachtoffer schuldig is.
En dus rechtvaardigt dat het verantwoordelijk houden van alle Marokkanen...quote:Op zondag 30 november 2014 22:29 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Nee onder Marokkanen is er een significant groter percentage jongens die irritant gedrag vertonen, vergeleken met de groep mannen als geheel.
Oh da's waar... 500 salafisten gaan hun wil aan 16,5 miljoen Nederlanders opleggen.quote:Op zondag 30 november 2014 22:30 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Klopt.
Jij bent meer van het dehumaniseren van moslims enzo.
En denkt dat iedereen ooit zijn "ogen gaat openen".
Spoedig zul je het licht zien Etto. Maar dan zal het al te laat zijn!! Sharia enz!111
Nee hoor. Ik geef alleen aan dat het projecteren van bepaalde "specifieke" vooroordelen ook alleen kan op "specifieke" groepen. Voor een vooroordeel die door een grote groep mensen gedeeld wordt bedoel ik dus.quote:Op zondag 30 november 2014 22:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
En dus rechtvaardigt dat het verantwoordelijk houden van alle Marokkanen...
Wat een onderbuik geneuzel weer.
Slechts een fractie daarvan is nodig om dit land op zijn gat te krijgen.quote:Op zondag 30 november 2014 22:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh da's waar... 500 salafisten gaan hun wil aan 16,5 miljoen Nederlanders opleggen.
Het zijn in dit geval ook allemaal mensen die nu eigenlijk best een heel goede baan hebben. Het waren iig geen van allen mensen die ook maar een beetje onder de term aso zouden kunnen vallen. Dus geen onderuit gezakte, ongeinteresseerde mensen, gewoon normale, serieuze mensen.quote:Op zondag 30 november 2014 22:23 schreef Quiche_lorraine het volgende:
[..]
Kan best dat het in die gevallen onversneden racisme was (kan ik niet beoordelen, was er niet bij), dat bestaat, en dat ontkent niemand. Echter heel vaak heeft het helemaal niets met het kleurtje te maken, maar met gedrag. Dat kan ook zijn dat de sollicitant niet de juiste vormen in acht neemt bij de sollicitatie, bv door onwetendheid. Dat is heel vervelend, maar racisme is dat niet.
De meeste allochtonen hebben ook gewoon een achterstand, en dan doel ik niet op kleur.quote:Op zondag 30 november 2014 22:34 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Niet meteen kansloos.
Wel een grote achterstand.
En aan wie ligt dat?quote:Op zondag 30 november 2014 22:34 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Niet meteen kansloos.
Wel een grote achterstand.
Precies. De allochtonen die die achterstand niet hebben zie ik in mijn eigen werkomgeving gewoon aangenomen worden en carriere maken. De spreekwoordelijke bontkraagmarokkaan, die komt er inderdaad niet in.quote:Op zondag 30 november 2014 22:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
De meeste allochtonen hebben ook gewoon een achterstand, en dan doel ik niet op kleur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |