Misschien las ik het verkeerd, maar volgens mij schreef je dat je in Nederland gewoon nazi mag zijn. En misschien las jij het verkeerd, maar ik schreef zo ongeveer het tegenovergestelde.quote:Op zondag 30 november 2014 13:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is toch ook wat ik schrijf, held?
Ben je weer lekker aan de zuip en op dreef koosie? Zeg het ze man! Wat ben én blijf jij een held.quote:Op zondag 30 november 2014 13:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is toch ook wat ik schrijf, held?
Vrijheid van godsdienst geldt wat mij betreft alleen voor vreedzame religies en niet voor intolerante destructieve, racistische en gewelddadige religies. Geen vrijheid voor de religie die letterlijk iedereen in hokjes stopt. Vrouwen, homo's, atheïsten, westerlingen, hindoes, joden enz. niets deugt in de islamitische beschouwingswijze. Behalve dan de hetero islamitische man want dat is blijkbaar het superieure wezen. Meer dan 100.000 christenen worden jaarlijks vermoord in de Islamitische landen en dit zijn nog VN cijfers van vóór ISIS. Een ware holocaust en dan durven ze de PVV van fascistoïde trekjes te beschuldigen...ahum. Overal waar de islam heerst zie je dictatuur, martelingen, lijfstraffen, haat, moorden, verdwijningen, oorlog en discriminatie.quote:Op zondag 30 november 2014 13:13 schreef Kosmoproleet het volgende:
De vrijheid van godsdienst en het discriminatieverbod worden door Wilders en de zijnen zonder enig voorbehoud bij het grofvuil gezet.
De ideologie waar de PVV tegen is respecteert zelf basale rechten niet, vrouwen, christenen, homo's, joden en atheïsten zijn allemaal minderwaardig volgens de islam.quote:Op zondag 30 november 2014 11:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vrijheid verdedigen door anderen hun meest basale rechten af te nemen.
De ironie.
Je bedoelt zoals een politieke partij die op democratische wijze de mensenrechten wil afschaffen?quote:Op zondag 30 november 2014 16:29 schreef LelijKnap het volgende:
Westerse waarden gebruiken om tegengestelde normen ruimte te geven. Veel slinkser vind je het niet. Dit soort manipulatie voed mijn hekel aan moslims enkel.
So? Moeten we ons maar verlagen tot hun niveau?quote:Op zondag 30 november 2014 16:21 schreef waxxx het volgende:
[..]
De ideologie waar de PVV tegen is respecteert zelf basale rechten niet, vrouwen, christenen, homo's, joden en atheïsten zijn allemaal minderwaardig volgens de islam.
Nee, ik doel op moslims. Wat de PVV doet adresseer ik niet.quote:Op zondag 30 november 2014 17:05 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Je bedoelt zoals een politieke partij die op democratische wijze de mensenrechten wil afschaffen?
Ja, het was vrij duidelijk dat je op moslims doelt. Maar de PVV doet precies hetzelfde. Het is dus de vraag waarom je dat 'slinks' noemt en er een grotere hekel door krijgt aan moslims.quote:Op zondag 30 november 2014 17:07 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nee, ik doel op moslims. Wat de PVV doet adresseer ik niet.
Dat is de PVV. Die verlaagt zich (bijna) tot het niveau van islam. Fascisme bestrijden met fascismequote:Op zondag 30 november 2014 17:06 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
So? Moeten we ons maar verlagen tot hun niveau?
Het accentje moet denk ik op blijf en niet op enquote:Op zondag 30 november 2014 14:56 schreef NotYou het volgende:
[..]
Ben je weer lekker aan de zuip en op dreef koosie? Zeg het ze man! Wat ben én blijf jij een held.
Een (semi-)fascistoïde ideologie die laagopgeleide kanslozen aantrekt door hun frustratie over hun mislukte leven veelal te projecteren op buitenstaanders. De vergelijkingen zijn treffend.quote:Op zondag 30 november 2014 17:09 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat is de PVV. Die verlaagt zich (bijna) tot het niveau van islam. Fascisme bestrijden met fascisme
Net of jij moslims nog meer kan haten.quote:Op zondag 30 november 2014 16:29 schreef LelijKnap het volgende:
Westerse waarden gebruiken om tegengestelde normen ruimte te geven. Veel slinkser vind je het niet. Dit soort manipulatie voed mijn hekel aan moslims enkel.
Beiden zijn idioten van de bovenste plank.quote:Op zondag 30 november 2014 17:09 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat is de PVV. Die verlaagt zich (bijna) tot het niveau van islam. Fascisme bestrijden met fascisme
Dat is racistisch en xenofoob!quote:Op zondag 30 november 2014 17:11 schreef richolio het volgende:
[..]
Het accentje moet denk ik op blijf en niet op en
Omdat Piet een sukkel is kan ik Jan geen sukkel vinden?quote:Op zondag 30 november 2014 17:09 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Ja, het was vrij duidelijk dat je op moslims doelt. Maar de PVV doet precies hetzelfde. Het is dus de vraag waarom je dat 'slinks' noemt en er een grotere hekel door krijgt aan moslims.
Goed punt.quote:Op zondag 30 november 2014 17:11 schreef Kosmoproleet het volgende:
Net of jij moslims nog meer kan haten.
Indien gegronde redenen moet dat kunnen toch ?quote:Op zondag 30 november 2014 17:11 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Net of jij moslims nog meer kan haten.
Als jij zegt dat je door zo'n gedrag een hekel krijgt aan moslims, terwijl het gedaan wordt door de tegenstanders van de moslims, is dat wel een beetje vreemd hoor.quote:Op zondag 30 november 2014 17:12 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Omdat Piet een sukkel is kan ik Jan geen sukkel vinden?
Dan doen we niet als we de ideologie verbieden. Als we dat doen verdedigen we de rechten van de genoemde groepen.quote:Op zondag 30 november 2014 17:06 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
So? Moeten we ons maar verlagen tot hun niveau?
Ja, en vaak zijn het de feministen die uithuwelijking en eerwraak binnen migrantengemeenschappen stilzwijgend wel prima vinden maar ondertussen wél enorm veel stampij maken om ik noem maar iets: reclamefoldertjes met speelgoed.quote:Op zondag 30 november 2014 17:12 schreef Kosmoproleet het volgende:
Vaak zijn het de conservatieve typetjes die feminisme haten, vinden dat homo's "normaal moeten doen" dezelfde types die moslims de les willen lezen over vrouwenrechten en homo's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |