quote:Op dinsdag 13 januari 2015 20:38 schreef sander26 het volgende:
*roddelmodus aan* Wie is er vader geworden? Dat is mij even ontglipt. 😁
Jamie of Nick neem ik aan? Zij zullen ook wel de twee zijn die inmiddels zijn getrouwd en Matt verloofd met Breana? *roddelmodus uit*
Het zat er nu dik in dat er een lange break zou komen. Jammer, maar wel erg begrijpelijk. Toch hoop ik dat we komend jaar wel iets van Alex gaan horen. Overigens heb ik het idee dat een nieuwe TLSP er niet meer in zit. Het klopt nu ook niet echt meer. Ik zie ze nu niet meer zo snel terugkomen met zoiets orkestraals. Daarnaast is Miles dit jaar waarschijnlijk ook alweer toe aan langspeler nummero drie?
Haha, yes, was het vermelden daarom wel waard.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 22:02 schreef Xrenity het volgende:
Heeft John z'n zoon echt Bill Murray genoemd?
Coole foto's, ziet er uit als een leuk feestje
Tijdens Eurosonic Festivalquote:Op vrijdag 16 januari 2015 09:29 schreef NiceTry het volgende:
En dat wordt dan in Nederland uitgereikt?
Ja, dat stond in de post 😊 Ik bedoelde eerder dat het wel grappig is dat de prijs uitgereikt is in een land waar de...waardering niet zo geuit was.quote:
Viel ook wel weer mee. Vooral de teleurstelling dat we het hier wederom niet voor elkaar kregen om een waardig platform te bieden aan de grootste rockband van de afgelopen jaren. Gemengd met de typische Nederlandse houding dat alles wat wereldniveau benaderd afgebroken moet worden, terwijl het in alle andere landen unaniem steeds verder opgebouwd wordt.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 19:59 schreef NiceTry het volgende:
[..]
Ja, dat stond in de post 😊 Ik bedoelde eerder dat het wel grappig is dat de prijs uitgereikt is in een land waar de...waardering niet zo geuit was.
Excuses dan, dat zijn weer de lijsten die ik niet in die opmerking meegenomen had. 't Doet me in ieder geval weer goed.quote:
Haha, geen excuses nodig, was slechts beetje perspectief. En nee, niet eens aan gedacht, maar als ons punt is dat de band ook hier niet veel te klagen heeft, dan is dat ook een goede, ja.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 00:06 schreef NiceTry het volgende:
[..]
Excuses dan, dat zijn weer de lijsten die ik niet in die opmerking meegenomen had. 't Doet me in ieder geval weer goed.
De top2000-notering van AM heb je dan weer niet genoemd. Bewust?😏
En vanuit Parijs, waar Turner opvallend lang met Miles Kane verbleef, zojuist ook aan de andere kant van de wereld, in de legendarische Troubadour, LA: http://instagram.com/p/ybbFt3tvJr/quote:Op donderdag 22 januari 2015 02:08 schreef Aisumasen het volgende:
[ afbeelding ]
En zelfs in Parijs, voor die shows van Canal+ waarin bands hun nieuwe album spelen, in maart op televisie. Miles Kane ook van de partij.
Nice! Wanneer komt dat album eigenlijk uit? En komen ze toevallig ook naar Nederlandquote:Op donderdag 29 januari 2015 08:07 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
En vanuit Parijs, waar Turner opvallend lang met Miles Kane verbleef, zojuist ook aan de andere kant van de wereld, in de legendarische Troubadour, LA: http://instagram.com/p/ybbFt3tvJr/
20 maart, 'The Great Pretenders’. En jazeker. Paar dagen voor de release in Paradiso, in het voorprogramma van Royal Blood, het vooralsnog zo'n beetje heetste ticket van het jaar (https://www.ticketswap.nl/54453/royal-blood), dus veel succes...quote:Op donderdag 29 januari 2015 12:44 schreef Jacobuspower het volgende:
[..]
Nice! Wanneer komt dat album eigenlijk uit? En komen ze toevallig ook naar Nederland
Mooi, dat is al best snel. Haha, oke. Al heb ik die hoofdband natuurlijk al vaak genoeg gezienquote:Op donderdag 29 januari 2015 13:33 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
20 maart, 'The Great Pretenders’. En jazeker. Paar dagen voor de release in Paradiso, in het voorprogramma van Royal Blood, het vooralsnog zo'n beetje heetste ticket van het jaar (https://www.ticketswap.nl/54453/royal-blood), dus veel succes...![]()
Ik heb het al eens eerder gezegd, maar ik dacht door de connecties en het gedweep door AM altijd dat het generieke stoner rock was, niets in minder waar:
Tune! En dan deze:
Met de enige echte Brian Wilson. Prachtige song, en dan net als je een subtiele Beach Boys-geest denkt te horen, blijkt het hem echt te zijn, in 2015, 53 jaar na zijn debuut. En hem dan van alle lyrics "negative Nancy" laten zingen, hahaha.
Waarschijnlijk geen Europese festivals aangezien ik volgende maand naar de andere kant van de oceaan verhuis. Ik heb een (optie) op een Glastonbury ticket, en krijg van m'n baas een vliegticket terug in de zomer, of ik 'm dan/daarvoor wil gebruiken hangt nog een beetje van de line-up af. Wellicht kom ik later in de zomer terug naar NL en pak ik alsnog een Lowlands mee.quote:Op donderdag 5 februari 2015 10:57 schreef NiceTry het volgende:
Hebben jullie trouwens al bedacht of en zo ja, welk festival(s) het dit jaar wordt? Tot nu lijkt het enige festival dat m'n groep zou willen bezoeken Pinkpop te zijn (waar de fuck waren ze vorig jaar?!), maar ik weiger toch echt om dat nogmaals te doen.
Toronto, Canada. Ben al een beetje aan het rondkijken wat er daar in de buurt te doen is. Glasto gaat vast en zeker een super line-up hebben, maar worden de headliners die de doorslag geven. Het is nogal wat om heen en weer te vliegen voor bands die ik ook in de buurt kan zien.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 10:36 schreef NiceTry het volgende:
Ik weet niet waar je heengaat, maar wellicht kun je iets in Amerika bezoeken? Wel tof hoor. En Glastonbury is sowieso feest toch? Ik doe deze ochtend toch maar een poging tot Lowlands.
Juist, ja. Geen Grammy voor AM. Wel op de rode loper, ditmaal compleet:quote:Op zondag 7 december 2014 16:39 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Absoluut, maar bedenk me nu dat het met Jack White op de lijst nog moeilijk gaat worden, aangezien de NARAS/Grammy-jury hun vuisten zo diep in hem hebben zitten dat het volgende album nog wel eens een falsetto-plaat zou kunnen worden. [..]
Hij lijkt een beetje een eppie zoquote:
quote:Op vrijdag 13 februari 2015 04:55 schreef Aisumasen het volgende:
Die Turner geeft Mini Mansions een behoorlijk duwtje in de rug: hun song 'Vertigo' zal, na de talloze live-optredens die ze al samen hebben gedaan, op single verschijnen, inclusief video, die reeds is geschoten.
Terwijl de rest van de band nog niets wil weten over nieuwe muzikale stappen, zit Turner ook tijdens deze 'hiatus' niet stil.
quote:Op maandag 2 maart 2015 21:23 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hij komt er aan! Digitale release is volgende week, met de clip inclusief Turner-cameo rond die tijd, en de 7” niet veel later.
De studio-versie is anders dan wat we gewend zijn van de ongetwijfeld al grijsgedraaide live-versies, met een slicke productie in de lijn van ‘Any Emotions’ en ‘Death Is A Girl’, twee andere gouden singles van het aankomende Mini Mansions-album. Het is ingetogen, op een loom tempo, met zachte drums, vergalmde, klinkende piano-aanslagen, mellotron-strijkers, een klein bakje distorted gitaren in enkel het refrein, een barok-geïnspireerde Moog (?)-solo, met een heerlijk spannende melodische wending en vele bruggetjes verpakt in nét geen 5 minuten. Met Alex Turner als kers op de spreekwoordelijke taart die zijn ongeëvenaarde tekstuele en karakteristieke vocale kunsten loslaat op het tweede couplet. Echter, verre van de puntige en intense ‘Pretty Visitors’-delivery die je misschien zou verwachten en van de live-versies had kunnen afleiden, hij zingt namelijk echt, draagt het voor, vergelijk het met een nog iets subtieler 'Arabella'-couplet. Ik ben enthousiast.
Hier nog een video van de Mini Mansions-gig in Londen vorige maand, met ook een kort fragmentje Turner: http://www.muzu.tv/mini-m(...)music-video/2363852/
Nice!quote:Op dinsdag 10 maart 2015 03:37 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
https://open.spotify.com/(...)OikEaDMLolIr4i17gEY4?
Daar-is ie. En de video komt er ook aan.
[ afbeelding ]
http://www.canalplus.fr/c(...)ine.html?vid=1239244quote:Op maandag 23 maart 2015 18:44 schreef Aisumasen het volgende:
[..] Aanstaande zaterdag zal de Franse Canal+ Album De La Semaine-show worden uitgezonden, inclusief Turner dus. [..]
Dacht ik ook aan.quote:Op donderdag 7 mei 2015 19:45 schreef NiceTry het volgende:
Zeg, nu ik Danny Vera bij dwdd zie langskomen, da's gewoon Turner over 10 jaar of wat? Kledingstijl, gezicht, wenkbrauwtje, alles gewoon!
[ afbeelding ]
Ja:quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |