mijn man en ik ook! Gelukkig ben ik zijn baasquote:Op maandag 1 december 2014 10:26 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Wij werken overigens ook samen
Welke is dat?! Ik kan dat ook in mijn app, maar vind ik teveel gedoe. Misschien eens een idee voor een weekendprojectje als ik straks klaar ben met mijn studie; een goed appje maken met requirements die we zelf hebben samengesteldquote:Op maandag 1 december 2014 10:36 schreef pinquit het volgende:
Ja ik heb een appZo kan ik t ook vergelijken, keihandig!
Echt! Dat zou ik echt heerlijk vinden. Hij iets minderquote:Op maandag 1 december 2014 10:38 schreef Skoap het volgende:
[..]
mijn man en ik ook! Gelukkig ben ik zijn baas
Dit klinkt precies als mijn menstruatie toen ik net ongesteld werdquote:Op maandag 1 december 2014 00:46 schreef deadly_kiss het volgende:
[..]
Beide goed.
Maar ik heb zojuist de allerergste menstruatie week ooit achter de rug.
Wil jullie de verhalen verder besparen maar ik werd helemaal ziek van mezelf wat ik op het toilet aantrof en was gewoon bang om weer te gaan. Elke 2uur doorgelekt! Ook met hele rare grote dingen erin.
Een "miskraam" kan toch niet als je geen 2 strepen plast? En precies tijdens de geklokte menstruatieweek...
Niemand behalve mijn vriend wist dat ik bijna een jaar ben gestopt met de pil, ik keek er allemaal heel nuchter tegenaan maar heb nu zoiets van.. opbokken allemaal :/
Heb open kaart gespeeld naar mijn oudere zus die weet nu alles, zij en haar man zijn bezig voor een 2e ivf kindje.
mijn beide zussen zijn geopereerd aan ernstige endomitriose en ze adviseerde mij om contact op te nemen met hun arts (vooral na afgelopen week )
ik heb mijn vriend kapot gescholden met zijn "ach schatje maar ik ben er altijd voor je" torn ik jankend op de plee zat omdat het bloed niet stopte .. (ja hij hoeft niet met zijn benen wijd te gaan liggen voor een vreemde arts :/ )
Stond vd week bij de makro met een "6pack" ob's uit de aanbieding zonder streepjescode.. zet mienmuts dat ding midden op de balie rechtop en gaat met dr vismuil luid en duidelijk een mannelijke collega bellen voor de prijs.
"Jaaa een voordeelpack TAMPONS jaaa DIE EXTRA ABSORBERENDE MULTIPACKKKK" ik zakte door de grond
Op mijn werk voelde ik me beroerd maar wilde geen uitleg geven...
Ik moet dit en dat, ik weet niet wat ik heb maar eigenlijk wil ik even niks.
Het lijkt net..hoe harder ik mijn best doe om te lachen, hoe meet ik de drang voel om een hele avond te gaan zitte janken... ik weet alleen niet waaromblegh
Wel fijn dat er een (voorlopig) einde in zicht is! Alleen wel weer lastig dat die tijd weer vol zit met allemaal gereisquote:Op maandag 1 december 2014 08:37 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
tot het klaar is. Hopelijk is een eerste versie voor kerst klaar. Dan hebben we iig 2 weken vakantie met z'n tweeen (ok, en al onze familie, we moeten 3 families langs in 2 weken tijd, met zo'n 800 km tussen zijn kant en mijn kant, en 1000 km van ons huis vandaan....)
@ deadly: kan me voorstellen dat het balen is. Ik zou je trouwens niet schamen om tampons, het is gewoon iets wat wij nou eenmaal nodig hebben, net als scheerschuim en after-shave voor de mannen.....
Waar ik wel eens benieuwd naar ben is hoe snel je last hebt van allerlei klachten als je zwanger bent, dus zwangeren vertel het ons! Dat zou mij al heel veel rust geven want ik zoek ook overal wat achterquote:Op maandag 1 december 2014 09:45 schreef Jagärtrut het volgende:
ik heb eigenlijk helemaal geen klachten gedurende m'n cyclus. Of tenminste, niet dat ik me ervan bewust ben.
Mijn NOD is volgende week maandag of dinsdag. Als het er woensdag nog niet is maar testen, denk ik. Verder denk ik de ene dag dat ik zwanger ben, en de andere van niet. Vanmorgen rook ik de rivier waar ik m'n fiets altijd parkeer bij het werk in een keer heel erg sterk. Het stonk echt naar vis....
Me tooquote:Op maandag 1 december 2014 10:38 schreef Skoap het volgende:
[..]
mijn man en ik ook! Gelukkig ben ik zijn baas
Ik hoop het echt voor je! Maar wat ik al eerder zei is het lastig om in te schatten, voel je deze dingen echt zo snel als je zwanger bent of is het wishful thinking?quote:Op maandag 1 december 2014 14:12 schreef Jagärtrut het volgende:
Mijn symptonen nu zijn ontzettend moe (net een dutje gedaan op kantoor), misselijk als ik honger heb, veel boeren. Maar goed, ik kan ook gewoon ziek worden.
Wat is het moeilijk om niet op elk pijntje enzo te letten.....
Begrijp me niet verkeerd trouwens, het is geen aanval op jou he. Ik vind het alleen zo herkenbaar dat ik jou quote en me dus afvraag wat je daadwerkelijk voelt als je zwanger bent. Maar blijkbaar verschilt dit dus per persoonquote:Op maandag 1 december 2014 18:46 schreef Jagärtrut het volgende:
Ik weet ook wel dat het meeste psychisch is hoor. Ik probeer mezelf ervoor te behoeden, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Met tijd zal dat ook wel overgaan, dit is natuurlijk m'n eerste poging. En ik hou nogal van dingen weten en controle hebben, dus ergens is dit wel goed voor me, om gewoon echt geen controle te hebben...
Nee joh, maak je niet druk. Ik voel me niet zo snel aangevallen.quote:Op maandag 1 december 2014 20:02 schreef MaJo het volgende:
[..]
Begrijp me niet verkeerd trouwens, het is geen aanval op jou he. Ik vind het alleen zo herkenbaar dat ik jou quote en me dus afvraag wat je daadwerkelijk voelt als je zwanger bent. Maar blijkbaar verschilt dit dus per persoon
Bij de tweede cyclus was ik ervan overtuigd dat ik zwanger was (en de meiden hier ook trouwens), het is zo gek hoe je lichaam je zo voor de gek kan houden!
Nou ik ben nu al heel wat maandjes bezig. En iedere maand zo'n week na eisprong begin ik weer steekjes of andere dingen te voelenquote:Op maandag 1 december 2014 18:46 schreef Jag�rtrut het volgende:
Ik weet ook wel dat het meeste psychisch is hoor. Ik probeer mezelf ervoor te behoeden, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Met tijd zal dat ook wel overgaan, dit is natuurlijk m'n eerste poging.
Nou precies dat dusquote:Op maandag 1 december 2014 20:18 schreef Jag�rtrut het volgende:
ik ben me er ook erg van bewust, dat ik het mezelf ook goed kan aanpraten. En toch doe ik het, stom he! Als dit elke maand zo blijft, dan wordt het een vermoeiende business..
Jullie zijn bezig voor een tweede? Tof!quote:Op maandag 1 december 2014 20:20 schreef Skoap het volgende:
[..]
Nou precies dat dus
Maar ik hoop echt voor je dat het in 1x raak is, dat zou wel geniaal zijn
Gelukkig maarquote:Op maandag 1 december 2014 20:18 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Nee joh, maak je niet druk. Ik voel me niet zo snel aangevallen.
ik ben me er ook erg van bewust, dat ik het mezelf ook goed kan aanpraten. En toch doe ik het, stom he! Als dit elke maand zo blijft, dan wordt het een vermoeiende business..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |