FOK!forum / Ouder(s) / Het babytopic (0-1 jaar) Deel 389
Roomsnoesdonderdag 27 november 2014 @ 19:36
Welkom in het babytopic! *O*

Een lijst met de verjaardagen van veel OUD-users en hun kindjes vind je op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst vind je hier:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :s)
707902c7425990001c358f53c4633245.jpg
SQdonderdag 27 november 2014 @ 19:37
Zo, fris schoon topic O+
SQdonderdag 27 november 2014 @ 19:39
Mijn kolf is binnen. Ik wil m uitproberen, maar ik heb een huilerig plakbabietje :')
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 19:41
Kumbayaaa O+.
Spees_Eenddonderdag 27 november 2014 @ 19:46
Zeg. Valt er hier nog wat te rellen?
Kimpossibledonderdag 27 november 2014 @ 19:49
Zei iemand rellen? >:)
krijgerrtjedonderdag 27 november 2014 @ 19:50
Spannend, GM! Veel succes/plezier!
Crumpettedonderdag 27 november 2014 @ 19:50
*popcorn uitdeelt*
BlueEyesdonderdag 27 november 2014 @ 19:54
Te laat! :6
Crumpettedonderdag 27 november 2014 @ 19:56
Oh -O- jammer.

GM dat pakje is niet nú bij H&M toch? ik ging meteen kijken :') maar zie het niet online.. edit: ik zie het wel :D maar bij de grotere maten dan waar ik nu naar kijk :P

Blue hoe ist nou? :)

[ Bericht 23% gewijzigd door Crumpette op 27-11-2014 20:03:08 ]
Kimpossibledonderdag 27 november 2014 @ 20:01
Garpje mensen. Ik vind het allemaal vooral leuk. Behalve m'n werk. Dat is niet leuk. Dus ik ga hopelijk snel ergens anders werken. Hehehe.

En nu ik hier toch ben:

Mijn 8,5 maander denkt dat ze los kan staan, dus doet dat ook. De hele dag door. Soms met succes, soms eindigend met tranen. En ze heeft tanden. Vijf en een beetje. Tanden kunnen bijten, dus dat doet ze ook. De hele dag in alles. En verder lacht ze en maakt ze grapjes en trekt ze de kat zijn haren uit. Opgroeien O+

Oh en omdat ze zo superdupertof is, krijgen jullie ook een foto.

Ze is natuurlijk overigens alleen zo leuk omdat ze lekkere aquosium pitamientjes krijgt met omnomnomsuikernomnom.

SPOILER
imagejpg1_zpsf5610396.jpg
Oh en lieve beginmamas, het wordt ECHT beter :*
BlueEyesdonderdag 27 november 2014 @ 20:05
Gaat wel hoor Crump.
De combinatie stress/druk op het werk, niet kunnen kolven (veel gezeil erom), mijn kind een dag niet zien en 40graden koorts was even too much.
Nu thuis niksdoen en veel knuffelen doet alles weer in ander daglicht zien en kan weer huilloos de dag door.
Dat er wat veranderen moet en gaat is wel duidelijk, zowel thuis als op het werk.

Ooh mooie F O+ ,wat is het ook een dotje
gewoonmezelf87donderdag 27 november 2014 @ 20:06
Crumpette: het is een romper, maatje 68 was de kleinste. mijn dikzak past daar in :P
SQdonderdag 27 november 2014 @ 20:07
Kim O+
kwakz0rdonderdag 27 november 2014 @ 20:09
Mijn baby lachte net echt echt echt naar ons O+ en *klopt af* hij is de hele dag al zo ontzettend relaxed! Ik heb net gewoon kunnen eten met hem in de box :o

2014-11-27_20.07.50.jpg
Kimpossibledonderdag 27 november 2014 @ 20:10
Kwak kiek m dan O+
kwakz0rdonderdag 27 november 2014 @ 20:11
Moh! Kim! O+

Fijn dat de wereld weer iets lichter is Blue! Gek dat ze op jouw werk niet meer meedenken, juist daar :?
SQdonderdag 27 november 2014 @ 20:11
Lachjes! O+ ik kreeg er vanmorgen ook weer een paar. En voor de rest boosjes en moppers :')
BlueEyesdonderdag 27 november 2014 @ 20:11
Kwak het begin van het einde,vanaf nu wordt je ingepakt O+
SQdonderdag 27 november 2014 @ 20:12
Blue, ik ben blij dat je je weer beter voelt :* :*
kwakz0rdonderdag 27 november 2014 @ 20:12
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 20:11 schreef BlueEyes het volgende:
Kwak het begin van het einde,vanaf nu wordt je ingepakt O+
Ik vrees t ook. En dan ook nog manflu krijgen natuurlijk...
Crumpettedonderdag 27 november 2014 @ 20:14
Blue, fijn :* dat klinkt wel een stuk rustiger idd..

mnoh Kwak O+ lachebekje!
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 20:16
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 20:01 schreef Kimpossible het volgende:
Oh en lieve beginmamas, het wordt ECHT beter :*
Nou, ik kan mijn 8,5 maander wel achter het behang plakken, hij heeft weer zo'n faaaaase :').

keep-calm-het-is-een-fase.png
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 20:20
Jammer dat die poster nou net weer niet met glitters is, maar die moet je er maar bij denken.

Verder:
Lachende mini's O+.
Vitamines zonder suiker :9.
Blue :*.
Skittlesdonderdag 27 november 2014 @ 20:35
Oh Kim die kijkers O+ O+

Mellielachebekkie O+

M. lacht alleen in haar slaap. Haar dromen zijn leuker dan mijn bakkes :(
#ANONIEMdonderdag 27 november 2014 @ 20:48
Kwak en Kim O+ wat een leukerds!!

En verder reageer ik nergens op want ik had vandaag Super Mega Mieren Uitroeiings Dag :7 . Niet dat we - Patrick de uitroeier en ik met m'n crèmebrûleebrander - het nest gevonden hebben, maar we hebben wel bewezen dat je in één middag de oven, koelkast, vaatwasser er UIT kan slopen en er weer IN kan krijgen mits schroevendraaier en koffie. En een O+ oma die de baby knuffelt O+. Overal waar die klotebeesten liepen zit nu gif en dan hopen dat ze het meenemen naar het nest en dat de koninging een ZEER PIJNLIJKE dood sterft }) . Zo. Dat was mijn mierenrant. Ik heb de constante jeuk die dit onderwerp mij bezorgt eraf gedouched en m'n kind ligt in de Puckababy te snurken en alles is weer Zen want er brandt een geurkaars en ik heb thee.

Ohja en m'n kind drinkt niet zoveel, is dat erg? Ze moet volgens de richtlijnen ongeveer 5,4kgx150ml=810ml KV per dag drinken. Maandag dronk ze 710, dinsdag zat ze op 700, gisteren zat ze op 550, vandaag tot nu toe op 580. Ik weet wel dat ze drinkt wat ze nodig heeft, maar zou dit wel genoeg zijn :{ ?

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 27-11-2014 20:49:13 ]
kwakz0rdonderdag 27 november 2014 @ 20:50
Kill ALLLLLL the antssss! kill it, kill it with fire!

Over hoeveelheden drinken weet ik niks, sorry :*
gewoonmezelf87donderdag 27 november 2014 @ 20:58
razz, ze trekt het vanzelf wel recht, de ene dag drinkt saar geen ene fles leeg en 4 dagen later vreet ze nog net de fles niet op..

mijn ervaring is dat die kleintjes het prima regelen, houd dr plasluiers in de gaten en bij twijfel de dokter even bellen.
#ANONIEMdonderdag 27 november 2014 @ 20:59
Ik merk echt aan mezelf dat ik met BV heel erg het kon laten gaan, omdat ik toch niet zag wat erin ging. En nu ik met KV de mililiters moet bijhouden i.v.m. een bepaald maximum ga ik ook heel snel letten op hoeveel ze nou eigenlijk drinkt. Controlfreakisme, I haz it :@ .
gewoonmezelf87donderdag 27 november 2014 @ 21:02
ik hou t echt niet bij, ze krijgt 4x 180 en 1x 210 en ze doet t er prima op...

ik geloof dat ik n vreetzak heb .. :@
#ANONIEMdonderdag 27 november 2014 @ 21:03
Hier wisselt het ook heel erg hoe vaak ze drinkt per dag. Soms 7x, soms 5x. Ik maak altijd 150/5 en dan zie ik wel hoeveel ze er van opdrinkt.
gewoonmezelf87donderdag 27 november 2014 @ 21:04
oh en wb de mililiters, zolang ze niet structureel meer dan 1 liter of 30 scheppen krijgt is er niks aan de hand...

dus met 5x 150/5 zit je prima :*
Dyredonderdag 27 november 2014 @ 21:06
Razz, ik ben ook die eerste weken heel erg onzeker geweest over milliliters. Er is niet voor niets een bepaalde richtlijn, en als ze die niet haalt, wat dan? En wat als ze morgen ook zo weinig drinkt?

Maar uiteindelijk ben ik erachter gekomen dat ze, als ze honger hebben, echt wel drinken ;) En als een keer de flesjes niet opgaan, dan is dat voldoende geweest voor die dag. Of de dag erna. Of de hele week.

Zolang ze goede plasluiers heeft en er tevreden uitziet is dat waarschijnlijk voldoende.
Er zullen waarschijnlijk ook wel dagen komen waarop ze ineens (ruim) boven die richtlijn uitkomt. Dan heeft ze dat op dat moment nodig.

(zo makkelijk als ik er nu over praat was 2 maanden geleden ook ondenkbaar hoor, je 'onzekerheid' is heel herkenbaar :Y )

L krijgt nu 4x200. Maar soms huilt ze na een flesje zo hard dat we maar 60ml extra maken :P Of een 5e fles geven 's avonds.

Goooo with the floooow ofzoiets :P
Dyredonderdag 27 november 2014 @ 21:09
Oh, en Kim met haar mooie meid O+ O+
Kwak met een lachende baby :D O+
Blue, fijn dat het allemaal weer wat beter gaat :*
Franny_Gdonderdag 27 november 2014 @ 21:14
Razz, laten ze inderdaad lekker doodgaan, en snel. }:| .

Wat een mooi meisje heb je toch, Kim!! Hopelijk snel ander werk?!

Kwak, toffe foto's!

Burdie, wat voor fase is dat precies? Ik heb het wel even nodig om het gevoel te hebben dat ik niet de enige ben die even aan het worstelen is. :') . Ik vind het momenteel wat ingewikkeld met borstvoeding, kv en bijvoeding, en de verhoudingen daartussen en wat I nu precies nodig heeft en wat ze wil. En daarnaast heeft ze sinds twee avonden echt last van eenkennigheid/verlatingsangst-issues met het naar bed gaan. Pfff, dat huilen is ook niet gewoon huilen tegenwoordig, maar af en toe echt krijsen. Ik vind dat lastig hoor, zo'n verdrietig meisje dat echt overduidelijk moe is, maar niet kan/wil slapen en bij mij wil zijn, maar als ze bij me is ook niet goed raad met zichzelf weet (omdat ze moe is). Ze slaapt nu wel gelukkig, met een boel snot van het huilen over haar toetje uitgeveegd en een sliert melk op haar kin. O+ .
_NIKKI_donderdag 27 november 2014 @ 21:18
Zoë wat fijn dat vandaag een relaxte dag was. Relaxte dagen zijn fijn! *O*

En als er sort of rellen zijn dan komt KP weer even langs. :W Wat een toffe foto van je mooie F. Ik zag 'm ook al langskomen op fb. O+
Je werk, daar had je het toch vorig jaar nog goed naar je zin, of heb ik dat rooskleuriger opgeslagen dan het daadwerkelijk was?

Kwak wat fijn dat je zo'n ontspannen baby hebt. :) Wat schattig dat hij lacht! O+

Burd, herkenbaar. :* Mijnesse zijn 8 maanden, maar ik vind het soms ook wel even pittig. Vooral nu ze van alles willen maar het niet kunnen. :X

Razzz ik krijg al jeuk als ik aan al die mieren denk. Ik hoop dat jullie ze indirect allemaal gekilled hebben. >:)

S huilde net en toen ik ging kijken lag hij met zijn hele snoet in een plas kots. ;( Zijn oogjes, oren, haartjes, alles zat onder. Na een badje en wat drinken ligt hij nu weer. Ik hoop dat hij niet weer hoeft te spugen vanacht.
Kimpossibledonderdag 27 november 2014 @ 21:28
Nikki, het is er wel ok maar ik werk al tijden (formeel) onder mijn niveau en dat breekt wat op. Het betekent a, dat dingen veel minder vanzelfsprekend leiden tot stappen en b, dat ik een faalsalaris krijg voor al het werk dat ik doe :9 maar! Van het weekend een eerste stap gezet en echt een brief uit gedaan en dinsdag al op gesprek! Woehoe!

Fran, f. Zit ook wel best in een laat me niet alleeheeeen fase, met als resultaat oneindig gebroken nachten en zelden lekker zelf spelen. Vanochtend begon ze te brullen omdat ze even naaaast me moest zitten ipv bovenop me omdat ik echt echt m'n veters moest strikken :'). Gaat weer over, hoort er echt bij schijnbaar nu. Hopelijk is i. Ook snel weer wat meer zen!

En arme s :( dat is echt heul niet leuk. Hoop dat het hier bij blijft en hij lekker slaapt :(

Razz :o mieren zijn echt ruk, hopelijk hebben al jullie acties geholpen.
Fee-nixdonderdag 27 november 2014 @ 21:48
Ik lees hier wel mee, maar tijd om te reageren heb ik niet echt...

Toch wil ik even tegen Razz zeggen:
de arts op het CB heeft tegen mij gezegd dat ze qua hoeveelheden van kv maar weinig waarde aan de richtlijnen hecht! Ze zei dat je echt naar je eigen kindje mag kijken. Als je kind goed groeit, goed plast en poept en tevreden is, dan is het goed. Ook al zit je dan misschien onder het minimum. Ze zei: elk kind groeit anders en als jouw kind het goed doet met wat minder dan gemiddeld is dat prima. En zelfs meer dan een liter op een dag zat ze niet zo erg mee... (Dat laatste vond ik dan wel gek, want dat verhaal over die niertjes zit er toch aardig ingestampt bij mij. Maar ik vind het wel heel logisch klinken dat je de hoeveelheid kv mag/moet afstemmen op je kind en hoe hij/zij het er op doet :) ).
En ruk van je mieren zeg! Hoop dat ze snel voorgoed uitgeroeid zijn in jullie huis!

O en heeft iemand ervaring met zo'n deken voor in de maxi cosi (een lekkere dikke waar de gordels doorheen kunnen)? Welk merk is fijn? Ik wil er zsm eentje aanschaffen, want het wordt nu toch wel erg koud in de auto...
#ANONIEMdonderdag 27 november 2014 @ 21:52
Thanks Dyre en GM en Fee! Ik ben benieuwd, hoop dat ik het wat los kan laten. Ze groeit in elk geval goed, dat is het belangrijkste. Twee weken terug nog 5160, gisteren 5470.

Franny en Burd en Nikki - klinkt lastig die fase zeg! Het echte opvoeden gaat nog komen hè :') ik vind deze 'fase' soms al lastig, en ze is nog zo klein!

Beterschap voor S ook Nikki :*

A. gaat volgende week voor het eerst uit logeren :o OMGWTF ! We gaan naar Herman van Veen in Carré en dan halen we haar zaterdag weer op bij m'n ouders. Spannend! Hopelijk zingt hij 'Anne' O+ .
Dyredonderdag 27 november 2014 @ 21:53
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 21:52 schreef Razztwizzle het volgende:
A. gaat volgende week voor het eerst uit logeren :o OMGWTF ! We gaan naar Herman van Veen in Carré en dan halen we haar zaterdag weer op bij m'n ouders. Spannend! Hopelijk zingt hij 'Anne' O+ .
Janken :'( O+
krijgerrtjedonderdag 27 november 2014 @ 21:56
Even tussendoor, hadden jullie deze al gezien? http://www.famme.nl/duh-is-dit-waarom-rompertjes-zo-gemaakt-zijn/ :D ik maar denken dat ze zo waren zodat je het hoofd er doorheen kon krijgen :')
SQdonderdag 27 november 2014 @ 21:56
Herman van Veen O+

Dood aan de mieren!!

Arme S, zoveel spugen :*
SQdonderdag 27 november 2014 @ 21:56
quote:
11s.gif Op donderdag 27 november 2014 21:56 schreef krijgerrtje het volgende:
Even tussendoor, hadden jullie deze al gezien? http://www.famme.nl/duh-is-dit-waarom-rompertjes-zo-gemaakt-zijn/ :D ik maar denken dat ze zo waren zodat je het hoofd er doorheen kon krijgen :')
beide ;)
Franny_Gdonderdag 27 november 2014 @ 21:58
Ja! Ik moet ook altijd huilen nu als ik het nummer Anne hoor. Ik zong het vaak toen I net geboren was. (En dan moest ik ook huilen :') .)
Tof, dat jullie naar hem toe gaan, Razz. O+ .

Dit vind ik ook zo'n tranentrekker.
_NIKKI_donderdag 27 november 2014 @ 21:58
quote:
11s.gif Op donderdag 27 november 2014 21:56 schreef krijgerrtje het volgende:
Even tussendoor, hadden jullie deze al gezien? http://www.famme.nl/duh-is-dit-waarom-rompertjes-zo-gemaakt-zijn/ :D ik maar denken dat ze zo waren zodat je het hoofd er doorheen kon krijgen :')
Ik ken de tip al jaren van hier. O+
Nu kom ik het ineens overal tegen. Iemand heeft het licht gezien ofzo. :')
Dyredonderdag 27 november 2014 @ 21:58
quote:
11s.gif Op donderdag 27 november 2014 21:56 schreef krijgerrtje het volgende:
Even tussendoor, hadden jullie deze al gezien? http://www.famme.nl/duh-is-dit-waarom-rompertjes-zo-gemaakt-zijn/ :D ik maar denken dat ze zo waren zodat je het hoofd er doorheen kon krijgen :')
L had echt HAAT aan alle dingen die over haar hoofd moesten, dus zo heb ik geregeld rompers niet alleen uit-, maar ook aangetrokken, poep of geen poep :P
SQdonderdag 27 november 2014 @ 21:59
Klein voordeel van baby in maat 62: ze kan eindelijk dees aan:


2s0fg9d.jpg

Eerste wat ik kocht toen aan kleding :D
SQdonderdag 27 november 2014 @ 22:00
Ik kon de rompertruc trouwens net toepassen :') :r
_NIKKI_donderdag 27 november 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 21:59 schreef Stormqueen het volgende:
Klein voordeel van baby in maat 62:

Pica

Eerste wat ik kocht toen aan kleding :D
O+ O+
SQdonderdag 27 november 2014 @ 22:02
Het zit niet eens ruim ;(
_NIKKI_donderdag 27 november 2014 @ 22:02
Nee inderdaad, 2 weekjes nog, dan is hij alweer te klein. -O-
Franny_Gdonderdag 27 november 2014 @ 22:03
En hoe oud is ze nu ook alweer, SQ?

Verder: O+ .
SQdonderdag 27 november 2014 @ 22:03
quote:
11s.gif Op donderdag 27 november 2014 22:03 schreef Franny_G het volgende:
En hoe oud is ze nu ook alweer, SQ?

Verder: O+ .
vandaag 7 weken :')
krijgerrtjedonderdag 27 november 2014 @ 22:04
SQ O+
Franny_Gdonderdag 27 november 2014 @ 22:05
Ja, dat is best snel he? Ik weet nog dat I echt heel kort maat 62 had. Volgens mij echt maar drie weken of zo. Daarna wel lang in maat 68.
SQdonderdag 27 november 2014 @ 22:06
quote:
7s.gif Op donderdag 27 november 2014 22:05 schreef Franny_G het volgende:
Ja, dat is best snel he? Ik weet nog dat I echt heel kort maat 62 had. Volgens mij echt maar drie weken of zo. Daarna wel lang in maat 68.
ik had m in maat 68 moeten kopen dus ;(
Nóg een baby maken!
kwakz0rdonderdag 27 november 2014 @ 22:10
SQ O+

M is deze week volgens mij spekkies aan t kweken. Waar hij eerst vooral in de lengte groeide vind ik hem nu ineens wat spekkiger ogen vooral op de buik en zn wangen O+
kwakz0rdonderdag 27 november 2014 @ 22:11
Ohja Feenix, wij hebben een wallaboo. Vind m heel fijn. Was 20 euro op marktplaats.
_NIKKI_donderdag 27 november 2014 @ 22:14
Wij hebben 62 ook maar kort gebruikt en 68 viel ook tegen ze zitten nu al een tijdje in 74 en gaan richting 80. :o
Franny_Gdonderdag 27 november 2014 @ 22:18
Oooh, Nikki, jouw jongens groeien echt als kool.
BlueEyesdonderdag 27 november 2014 @ 22:21
Ik ben ook al aan maat 74 begonnen met mijn volgende week 5maanden jochie.
Qua lengte beter passend dan qua breedte :')
Fee-nixdonderdag 27 november 2014 @ 22:21
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 22:11 schreef kwakz0r het volgende:
Ohja Feenix, wij hebben een wallaboo. Vind m heel fijn. Was 20 euro op marktplaats.
Thnx! Oja, Marktplaats, dat is ook een idee inderdaad. Want wat zijn die dingen duur!!
Take_A_Picturedonderdag 27 november 2014 @ 22:23
Fee, ik heb zo'n zak van maxi cosi zelf, lekker warm enzo :)
_NIKKI_donderdag 27 november 2014 @ 22:24
Ik moet daar nog steeds aan wennen Franny. Ik had me een soort van kopietjes van L voorgesteld (ze zit al jaren op de -1 lijn). Zijn het gewoon twee zeebonken die op de +1 lijn zitten. Hun winterjassen in maat 74 zijn al bijna te klein. -O- Ze mogen van mij best iets minder hard groeien hoor. :@
Spees_Eenddonderdag 27 november 2014 @ 22:25
Wallaboo O+ lievelings!

SQ, KP en Kwak, jullie baby's zijn leuk! (Mis ik er nu geen?)

Franny gewoon een shoutout want Herman van Veen :7
Skittlesdonderdag 27 november 2014 @ 22:31
Hier ook Wallaboo fan O+
Vooral als je net weg wil en erachter komt dat haar jasje nu wel zo te klein is dat je haar schouder bijna uit de kom draait om een arm door een mouw te krijgen.
kwakz0rdonderdag 27 november 2014 @ 22:36
Oh SQ die van ons schelen dus echt maar twee weken? Voor mijn gevoel was t veel meer :o
Roomsnoesdonderdag 27 november 2014 @ 22:45
Ik moest lastst brullen om kleine meid op je kinderfiets. Ik zag mezelf ineens ern klein meisje op n rood fietsje leren fietsen <3

Sq je pakje<3

Hoop dat de mijnes lang in 68 blijft nu maar met dr +200gr/week zal dat wel niet he :D
Fazzdonderdag 27 november 2014 @ 23:08
:W ik heb ook weer eens bij gelezen. Is toch erg dat dat me beter lukt op een werkdag dan wanneer ik vrij ben :')

SQ dat pakje :9~ waar??
Kwak wat een lief lachje O+

en de rest ben ik vergeten :')

Alles gaat wel aardig hier thuis, behalve het weigeren van kv }:| Gisteren hebben we ons weer goed vermaakt samen O+
SPOILER
4591BADD-8FDD-4616-A647-0DD3EFCC5995_zpsmnfnefhk.jpg
SQdonderdag 27 november 2014 @ 23:15
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 22:36 schreef kwakz0r het volgende:
Oh SQ die van ons schelen dus echt maar twee weken? Voor mijn gevoel was t veel meer :o
nee joh, dees is van 9 oktober :P

Fazz, wat een briljante foto! :D O+!

Pakje is van Krutter trouwens :)
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 23:18
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 22:00 schreef Stormqueen het volgende:
Ik kon de rompertruc trouwens net toepassen :') :r
Haha ja hier vandaag toevallig ook voor het eerst in tijden weer eens ;( :').

@Franny, hier ook inderdaad 'laat me niet alleen' gecombineerd met overal om huilen, stervende zwaan scènes en niks zelf willen doen (maar helpen mag ik ook niet :') ). Kuiken kan anders altijd heel goed zelf spelen, maar nu mag ik nauwelijks uit het zicht verdwijnen. Dat ik 's ochtends koffie zet wordt nog net getolereerd, ontbijt maken dan weer net niet. Vanavond heb ik hem aan zijn vader gegeven en ben zelf onder de douche gaan staan, ik was helemaal stuk na zo'n dag (en nacht, want doorslapen is ook al even niet meer hip). Het hoort idd echt bij nu, maar ik vind andere periodes net iets gezelliger :').
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 23:22
Fazz :D
Leuk pakje btw :+
De Vaenait pakjes zijn mijn lievelings, momenteel.
Fazzdonderdag 27 november 2014 @ 23:27
oeh heb je er meerdere? Doe is een linkje? Ik heb nog wel een pyjama maar die is nog veels groot :+

Leuk dat Krutter, kende ik helemaal niet :)
Fee-nixdonderdag 27 november 2014 @ 23:28
Oke, ik zie een aantal Wallaboo fans hier :). Is die ook warm genoeg voor straks als het gaat vriezen denken jullie? Want ik twijfel zo over hoe warm zo'n ding moet zijn. Ik zie bijvoorbeeld de voetenzak 'Antwerp' van Koeka. Dat is hun warmste... Of zou dat te heet zijn? Ik wil mijn baby ook weer niet gaarstomen in de maxi cosi :P.
En die Wallaboo vind ik er trouwens vrij stug uit zien. Kun je hem wel lekker instoppen?

Pfff.... ik heb nog steeds last van die zwangerschapshormonen die keuzes onmogelijk maken :P.

Ik ga nu maar slapen.
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 23:35
Wij hebben Oslo van Koeka en die is heerlijk warm :). Flanel zou ik zelf denk ik te warm vinden, maar je weet natuurlijk niet hoe streng de winter wordt.
Butterflowerdonderdag 27 november 2014 @ 23:36
Wat zijn jullie baby's allemaal groot :o
Mijn 8 maanden popje zit nog in maat 62
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 23:38
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:27 schreef Fazzoletti het volgende:
oeh heb je er meerdere? Doe is een linkje? Ik heb nog wel een pyjama maar die is nog veels groot :+

Leuk dat Krutter, kende ik helemaal niet :)
Ik heb deze twee ook:

$_3.JPG
http://stores.ebay.nl/Vae(...).c0.m14.l1581&_pgn=2

En:
$T2eC16h,!yUE9s6NG(5PBQWt0CE(9g~~60_3.JPG
http://m.ebay.nl/itm/330796951604?_mwBanner=1

Oeh, die laatste is afgeprijsd zie ik, ik denk dat ik nog een andere kleur bestel O+.
Fee-nixdonderdag 27 november 2014 @ 23:47
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:35 schreef Burdie het volgende:
Wij hebben Oslo van Koeka en die is heerlijk warm :). Flanel zou ik zelf denk ik te warm vinden, maar je weet natuurlijk niet hoe streng de winter wordt.
Ah ok, dat was ook mijn eerste keus, voordat ik door de bomen het bos niet meer zag. Ja, mijn gevoel zegt ook dat die flanellen te warm is idd.
Die Oslo ziet er ook lekker soepel uit. Maar die Wallaboo zie ik voor weinig op Marktplaats... Hmmmm ik twijfel nog even verder.
SQdonderdag 27 november 2014 @ 23:47
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:36 schreef Butterflower het volgende:
Wat zijn jullie baby's allemaal groot :o
Mijn 8 maanden popje zit nog in maat 62
maar die stáát wel!
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 23:51
Nu heb ik ook nog een jumpsuit met een ster gekocht. Dit is geen moment om te eBay'en :').
Butterflowerdonderdag 27 november 2014 @ 23:51
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:47 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

maar die stáát wel!
Ja, dat dan weer wel oO<
Butterflowerdonderdag 27 november 2014 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:51 schreef Burdie het volgende:
Nu heb ik ook nog een jumpsuit met een ster gekocht. Dit is geen moment om te eBay'en :').
Ik zag ook een leuke jumpsuit, maar kon alleen met Paypal betalen.
Dat heb ik niet :'( :'(
SQdonderdag 27 november 2014 @ 23:56
Ik had net een mandje volgeflikkerd bij stylepit maar toen las ik de slechte recencies en kon ik mezelf bedwingen O+

Mijn baby was half op haar buik in slaap gevallen en nu heb ik haar precies zo in dr wieg gelegd. Nu voel ik me een babymoordenaar :')
SQdonderdag 27 november 2014 @ 23:56
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:53 schreef Butterflower het volgende:

[..]

Ik zag ook een leuke jumpsuit, maar kon alleen met Paypal betalen.
Dat heb ik niet :'( :'(
hoog tijd om dat aan te vragen dan ;)
klaproossdonderdag 27 november 2014 @ 23:57
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:38 schreef Burdie het volgende:

[..]

Ik heb deze twee ook:

[ afbeelding ]
http://stores.ebay.nl/Vae(...).c0.m14.l1581&_pgn=2

En:
[ afbeelding ]
http://m.ebay.nl/itm/330796951604?_mwBanner=1

Oeh, die laatste is afgeprijsd zie ik, ik denk dat ik nog een andere kleur bestel O+.
Burd! Welke maar heeft kuiken normaal en welke bij Vaenait? Jibs zit net in 74, niet dat ik te klein spul inkoop :9
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 23:57
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:47 schreef Fee-nix het volgende:

[..]

Ah ok, dat was ook mijn eerste keus, voordat ik door de bomen het bos niet meer zag. Ja, mijn gevoel zegt ook dat die flanellen te warm is idd.
Die Oslo ziet er ook lekker soepel uit. Maar die Wallaboo zie ik voor weinig op Marktplaats... Hmmmm ik twijfel nog even verder.
Oslo is ook wel tweedehands te vinden, misschien anders even vragen in V&A?
Burdiedonderdag 27 november 2014 @ 23:58
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:57 schreef klaprooss het volgende:

[..]

Burd! Welke maar heeft kuiken normaal en welke bij Vaenait? Jibs zit net in 74, niet dat ik te klein spul inkoop :9
Vaenait 12-18 maanden, dat zit met maat 74 prima!
Welke ga je kopen? Ook de wolkjes? O+
klaproossvrijdag 28 november 2014 @ 00:00
Tof! Thnx *O*
klaproossvrijdag 28 november 2014 @ 00:01
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:58 schreef Burdie het volgende:

[..]

Vaenait 12-18 maanden, dat zit met maat 74 prima!
Welke ga je kopen? Ook de wolkjes? O+
Joaaaaah O+

En ik heb een zwak voor zo'n fout leeuwtje! Terwijl ik normaal dat soort spul echt vreselijk vind :') .. Laten we het op hormonen houden :+
Butterflowervrijdag 28 november 2014 @ 00:03
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:56 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

hoog tijd om dat aan te vragen dan ;)
Volgens mij heeft vriendje het wel!
Maar toch ga ik mij er morgen eens in verdiepen.
Mijn kind loopt anders allemaal leuke kleren mis!
En dát maakt mij dan weer een slechte moeder oO< oO<
Fazzvrijdag 28 november 2014 @ 00:32
Leuk Burd! Ik ga ook weer eens checken :9
AwayTLvrijdag 28 november 2014 @ 00:44
Tips gevraagd: wanneer slapen jullie in godsnaam?!

M heeft in de avond zo ongeveer standaard kramp. Dan beland ik met hem op de bank om te pinken. Dat gaat tot de volgende voeding rond 12/1 uur. Voeden duurt een uur. Dan heb ik 2 uur om te slapen, wakker worden, voeden (duurt altijd een uur), als ik mazzel heb weer 2 uur en dan wordt peuter weer wakker. Ik weet dat hij pas 9 dagen is, maar 4 uur in een nacht en verder niet trek ik niet zo goed :@.

[ Bericht 2% gewijzigd door AwayTL op 28-11-2014 00:54:18 ]
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 02:50
Slaap als de baby slaapt... Hoewel dat met een peuter erbij echt onmogelijk klinkt -O-. Is je man nog thuis?
Misschien dat spees, kursor, soesa, Nikki, etc. een wat nuttiger antwoord kunnen geven... :') :*.
klavertje-4vrijdag 28 november 2014 @ 03:32
Oei Away das wel heel weinig slaap! Hier ook een peuter van 2,5 erbij en het is idd lastig dat die ook weer zo vroeg paraat is ;)

Tips ff denken. J's meest onrustige uren zijn ook nog steeds in de avond en dan helpt de draagdoek echt fantastisch. Daarin kun je blijkbaar wel een paar uur slapen. Dan kan ik zelf lekker op de bank zitten (als hij eenmaal echt in slaap is) en zelfs onderuitgezakt wat slapen. Als je nog geen draagdoek hebt geprobeerd is dat zeker een poging waard.

Misschien kan je man de avond pinken dat jij dam vast wat slaap kunt pakken?

Slaapt jouw peuter nog overdag? Dan zelf ook gaan liggen. Ook met wakkere baby op bed liggen is misschien geen slapen maar wel rusten.

Peuter een nachtje uit logeren of een dagje uit spelen zodat je dan even kan slapen als de baby slaapt?

En wat ik ook weleens heb gedaan toen ik mijn ogen overdag amper open kon houden: zodra baby sliep, peuter een filmpje laten kijken en zelf een powernap op de bank :@

Succes in ieder geval, t klinkt heel pittig!
Spees_Eendvrijdag 28 november 2014 @ 03:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 02:50 schreef Burdie het volgende:
Slaap als de baby slaapt... Hoewel dat met een peuter erbij echt onmogelijk klinkt -O-. Is je man nog thuis?
Misschien dat spees, kursor, soesa, Nikki, etc. een wat nuttiger antwoord kunnen geven... :') :*.
Hmm helaas, hier is het sinds de kraamweek pas één keer voorgekomen dat beide kindjes overdag tegelijk slapen, dus mij zou het ook niet lukken, slapen als de baby slaapt -O- . En vanwege die verkoudheid van Suze bijna alle nachten erg weinig slaap*. Op de dagen dat mijn vriend thuis is (weekend en één doordeweekse dag wegens 4x9) ben ik af en toe in de ochtend even terug gegaan vlak na een voeding, scheelt wel wat als je dan nog twee uurtjes mee kan pakken. En misschien een flesje kolven zodat je vriend een voeding rond 23u kan doen en jij om 21 u al naar bed gaat? En anders de mantra "het wordt beter..." in je hoofd herhalen. Verder had Klavertje wel wat goeie tips zzag ik. Succes iig Away!

*ze wordt net voor het eerst wakker sinds 2300 :o :o een unicum/primeur!
Gularavrijdag 28 november 2014 @ 03:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 03:41 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]


*ze wordt net voor het eerst wakker sinds 2300 :o :o een unicum/primeur!
Dat is al bijna doorslapen! *O*
Zolenavrijdag 28 november 2014 @ 04:28
Away hier geeft man inderdaad 's nachts een gekolfd flesje. Dan kunnen we allebei zes uur slapen. Dat scheelt een hoop.
AwayTLvrijdag 28 november 2014 @ 04:51
Thnx voor de tips! Draagdoek heb ik sinds vandaag binnen :). Denk alleen niet dat ik met baby in de doek durf te dommelen :P, of ik schrikreflex um wakker.

Peuter slaapt nog wel overdag. Hopen dat de voedingen daar precies buiten vallen. Is meestal niet het geval hehe. Dan maar iets eerder brood eten.

Kolven, gaan we doen :). Wanneer kolf je dan Zolena? Direct na de voeding? Als hij rechtop moet? Hoop dat miniman dat ok vindt, dat ik ongv anderhalf uur op de bank zit.

Peuter gaat straks wel weer naar de oppas, dat zal ook schelen!

(Hetwordtbeterhetwordtbeterhetwordtbeter)

*O* voor S en het doorslapen!!
Lojvrijdag 28 november 2014 @ 05:03
Away, is je man er ook 's avonds? Ik zou dan 's avonds ook zsm naar bed gaan en je man met baby in de woonkamer laten.

Wat Zolena zegt, een gekolfd flesje laten geven. En als je dan toch nog wakker wordt even ergens anders slapen. Ik (en vriendje) hebben bij de dreumes regelmatig op de bank gelegen, omdat we anders alsnog wakker werden/niet konden slapen door huilende baby/dreumes.

Slaapt peuter nog 's middags? Ik doe echt aan voeden op verzoek, maar probeer rond de lunch wel een beetje te plannen. Vaak leg ik Js aan als dreumes een boterham eet. Dan leg ik Js in ons bed, breng dreumes naar z'n eigen bed en vaak is Js dan ook in slaap gevallen. Ik ga ernaast liggen voor een uurtje slaap (en vergeet te lunchen :@ )

Oh en als het allemaal niet werkt.. Zelfs aan maar 4 uur slaap raak je gewend :')
En ooit wordt het ook beter!

Wow bijna doorslapen. Hier was t 23.00-4.30 dat is ook niet slecht :)
(Alleen hoor ik nu een dreumes, die denkt dat de dag is begonnen :') )
Zolenavrijdag 28 november 2014 @ 05:06
Ik kolf na een voeding. Maar ik kolf makkelijk en mini heeft ook nog niet de kracht om de borst helemaal leeg te drinken. Dus dat gaat vrij snel. Na de eerste voeding 's ochtends gaat het makkelijkst trouwens.

En oudste af en toe uitbesteden ( zeg maar als jij wil slapen :) ) is misschien ook een optie?
Zoë23vrijdag 28 november 2014 @ 05:32
AwayTL :*
Ik ga tegelijk met peuter op bed svonds dan pak ik 2-3uren en snachts tussendoor hopelijk wat uurtjes.
Overdag slapen lukt hier niet

E.mma was van 22 tot 2 wakker en S.ophie vanaf 3:30. Krijgt nu weer een fles.
S wordt ergens tussen nu en 7 wakker.

-O- dusja slapen?
Had een mini instort moment vannacht :@
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 06:16
Ah, slapen... Peuter sliep al voor haar tweede verjaardag niet meer smiddags. Dus slapen wanneer baby slaapt... Oh wat was dat relaxed toen dat bij maxi nog kon.

Mini maakt er vannacht een potje van, alweer. En ik begin een mental breakdown te hebben ofzo. Afgelopen dagen thuis gebleven want niet fit en dan had ik een klein beetje energie opgebouwd wat de nacht erop weer om zeep geholpen werd.
En nu baal ik dat ik niet nog veel meer heb geslapen overdag, of dat ik mini niet ook naar oma heb laten gaan maar daar voelde ik me schuldig om en oma had liever dat ze thuis bleef.
Laatste zeikdingetje (want ik zeik alleen maar heb ik het idee, sorrysorrysorry, skip m'n post maar) maar ik krijg het gevoel dat ik het allemaal niet trek, 32u werken, heel slecht slapen, de druk van het geschikt te maken-traject na reorganisatie, m'n faalangst en dan m'n huishouden ook nog.
Ik weet dat Go with the flow de oplossing is maar het lukt me niet.

Zo en nu stop ik net zeiken. Baby is eindelijk stil dus nog even gauw een paar uurtjes pakken voordat peuter weer wakker is.
AwayTLvrijdag 28 november 2014 @ 06:39
Tap, gezien mijn zeurpost na welgeteld 9 dagen :'), snap ik niet hoe je het doet.

Snap je instortmomentje en ik vind helemaal niet dat je zeurt!

Vind je een bikkel :*.

Zoë, wat klinkt het veel. Gaat S nog dagen naar de opvang?

En ik zal niet meer klagen, 4 uur slaap is kennelijk niet zo heel weinig :@. Hoop dat het kolven soms wat rust kan brengen.

Ik kan gewoon slecht tegen weinig slaap.
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 06:44
Ik kan ook niet goed tegen weinig slaap, vooral het feit dat ik al weken bijna elke nacht niet langer dan 2 uur achter elkaar kan slapen gaat niet goed.
Baby is trouwens weer wakker en ik lig tegen m'n breekpuntje aan.
Pleeeeeaaaaseeee ga gewoon slaaaaaapen :'(
SQvrijdag 28 november 2014 @ 06:47
Away en TAP :*

Dikke knuffel!
JufMariskavrijdag 28 november 2014 @ 06:53
TAP, je ei kwijt mag hoor!! Het is sowieso zwaar de eerste tijd, daar kunnen we ongeveer allemaal over meepraten, en als je dan daarbij ook nog 'verzwarende factoren' hebt, zoals je psychische bagage (zowel langetermijn als perfectiomisme etc), werk, andere kindjes, dan maakt dat het voor velen hier zo nu en dan te veel. Dus gooi het er maar uit, daar zijn we ook voor toch! Niet alleen voor de kusjekroel wat-is-je-baby-knap/snel/grappig/zoet.

Dus: mijn doel voor deze weken is ook de lat wat lager te leggen, zowel enotioneel (ik mag heus elke dag zo vaak met m'n handen in het haar zitten als nodig, en dat hoef ik níet erg te vinden. Yeah. Right. -O-) en dat gecombineerd met voor ons doen pittige nachten en een stevige dosis perfectionisme (huis moet netjes, baby moet netjes, ik moet gepoetst en gemake-upt, katten moeten aandacht, werk dat voor mijn verlof af had gemoeten moet zo nu en dan toch een beetje vorderen, etc enz...) maken het gewoon takkezwaar.

Dikke knuffel, en zullen we afspreken dat we ergens vandaag 5 minuten gaan zitten met een kop thee en even helemaal niks doen verder? :*
Crumpettevrijdag 28 november 2014 @ 06:54
Away :* TAP :* Zoe :* alle nachtbrakers :*

JM ook :*
SQvrijdag 28 november 2014 @ 07:01
Vijf hele minuten JM? ;)
Jij ook :*
Skittlesvrijdag 28 november 2014 @ 07:07
5 minuten? Gekkenwerk! :o

JM, TAP en Away :*

Mijn wallen passen intussen ook wel in m'n broekzak. 23:00 -01:15 - 03:00 - 05:45 en ze slaapt nu eindelijk weer na poepluier en alle huildrama die dat opeens met zich meebracht. Nu nog in bed zien te krijgen zonder wakker te maken :')
Spees_Eendvrijdag 28 november 2014 @ 07:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 03:59 schreef Gulara het volgende:

[..]

Dat is al bijna doorslapen! *O*
Ja joh, ik wist niet wat ik zag toen ik op de klok keek :+ normaal laat ze er s nachts gemiddeld 2 uur tussen, soms drie, soms anderhalf. En bijna altijd met tussendoor ook nog spoelen en/of speentje geven. Dit was wel een zeer welkome afwisseling *O*

Sorry, beetje contrast met andere berichten hier maar dat ken ik ook, we hebben onze share meer dan gehad ;)

TAP, Away en Zoë, sterkte vandaag! Weinig slaap is gewoon stom en je kan je er aardig neerslachtig van gaan voelen.

Edit: oh en skittles ook. Die het wel altijd weet te brengen alsof ze alles met clownsneus en feesthoed op doet.
Mevr_Musvrijdag 28 november 2014 @ 07:18
Weinig slapen is zo zwaar dames, daarover klagen is echt geen gezeur wat mij betreft :*

Nu met twee kinderen vind ik weinig slapen ook veel heftiger dan bij de eerste. T. is sowieso niet de beste slaper en ik mis idd het rusten/bijslapen overdag (op de dagen dat ik thuis ben dan).

Wat wij doen als de nachten echt heel beroerd zijn is dat vriend met peuter op zolder in het logeerbed gaat liggen. Dan hebben we beide maar een nachtbraker en kunnen ze elkaar ook niet wakker maken. En als T. slaapt ga ik vaak lekker met S. op de bank onder een dekentje zitten. Mag hij even tv kijken en kan ik een beetje lezen of dommelen. En heel vroeg naar bed, tot twaalf uur heeft vriend hier babydienst en ik kan dan al wat slaap pakken :7

Het huishouden en mijn sociale leven in de avonduren pak ik in 2018 wel weer op :')
Zoë23vrijdag 28 november 2014 @ 07:22
Spees
Goede berichten zijn ook fijn om te lezen!

:* voor alle rotnachten

AwayTL
S gaat 1x pw naar de go.
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 07:40
Zoë, TAP, JM (en de andere dames met rotnachten). :*

Spees *O* voor jouw nacht. Even bijtanken is altijd fijn!

S heeft afgelopen nacht gelukkig niet meer gespuugd. :)

En mental breakdowns, ik ken ze ook, maar ik ga maar gewoon door. :') Mijn man heeft er vanmorgen nog een gehad. Hij vindt het oprecht heel zwaar om de vrijdagen alleen thuis te zijn met 3 kindjes, hij zou echt liever werken zegt hij.

Zijn 'probleem' is dat hij wil dat de jongens doen wat hij wil dat ze doen. :') Maar dat doen baby's natuurlijk niet. :+ De kinderen zijn echt niet moeilijk, behalve af en toe een korte faaaaase, maar hij maakt het zichzelf moeilijk.

Als hij ze meer zou volgen en zelf ook zekerder zou zijn wat dat betreft, dan zou hij het veel makkelijker hebben. Hjj denkt bijvoorbeeld dat ze niet moe kunnen zijn als ze net een uur wakker zijn, maar soms hebben kindjes gewoon even wat meer slaap nodig. Als ik dat zou zien dan zou ik de baby in kwestie naar bed brengen, maar hij doet dat niet en zit daardoor met een huilende baby. Loslaten en de kindjes volgen is bij ons echt key voor een ontspannen dag. Ik hoop voor mijn man dat hij dat ook eens gaat inzien.
Franny_Gvrijdag 28 november 2014 @ 07:55
TAP, kan je man/vriend 's nachts niet wat meer inspringen? Of doet hij dat al?

Verder: :* .

Die manier van denken is volgens mij typisch mannelijk, Nikki. :D . Er moet een soort logica zijn, terwijl een baby heel vaak helemaal niet 'logisch' doet. Nu moet ik zeggen dat de mijne heel goed kan meeveren, soms beter dan ik. Hij blijft echt altijd rustig en relaxed. _O_ .
Roomsnoesvrijdag 28 november 2014 @ 08:06
Herkenbaar, Nikki. Hij denkt ook vaak dat als iets 1x helpt, het dan ook altijd helpt. Pinken is hier eerder een oplossing geweest voor huilen. Maar nu niet meer. En hij maar proppen met die pink. en ik dan geïrriteerd dat hij zo stug doorgaat. Gelukkig besef ik dan een seconde later dat ik 24/7 met haar in de weer ben en me continu aanpas. Hij is pas om 17 uur thuis.
Voordat hij met verlof gaat moeten we maar een weekje samen thuis zijn om de routines door te spreken :D

En O+ voor kutnachten. Is gewoon niet tof. Tap, zou je partner een nacht in kunnen springen? Al zou je maar 1 nacht even bij kunnen tanken.
LadyBlackvrijdag 28 november 2014 @ 09:00
Een :* voor de moeie mama's hier! Wat klinkt het heftig!

Ik ging -zeker in mijn verlof- gewoon vaak met E op bed liggen. 1 slok drinken en ze was vertrokken, en dan deed ik ook een tukje O+

Oh en huishouden is écht niet belangrijker dan slaap :{w
Tante_Soesavrijdag 28 november 2014 @ 09:09
Poeh, heftige nachten hier dames. :*. De meeste tips zijn al gegeven maar echt, laat je man het pinken/troosten eens overnemen, ga tegelijk met je peuter naar bed, ga liggend in bed voeden als het kan en pak je rust. Wij hebben eigenlijk heel goede nachten en toch pik ik ook soms extra uurtjes mee als het kan (mijn peuter heeft ineens besloten niet meer overdag te slapen }:| ).

Daarentegen had Spees een SlaapSuus! Lekker voor jullie zeg!

Hier ook een priiiima nacht/avond. Suus slaapt nu steeds in de avond, zo fijn is dat. HEt was gister: 20:00, 02:00 en 05:00. Tussendoor slaapt ze dus alleen maar en onze nachtvoedingen duren, ik heb het getimed, tussen de 3 en 7 minuten :'). Daarna is ze weer in slaap en kunnen we haar zo in bedje schuiven. Wat ze overdag niet doet is gelukkig in de avonden en nachten geen enkel probleem O+

Nikki en Room, herkenbaar! Het is voor die mannen ook anders / lastiger hoor. Als ik het niet weet stop ik m'n borst erin en is het vaak goed :').

Suusje is weer wennen op het KDV en ik ga maar eens even opruimen en schoonmaken hier. Straks uitvaart oma en we nemen beide kindjes mee. ZE horen er gewoon bij en zoals de kaart zegt gaan we met een traan maar vooral met een lach terugkijken op haar leven. Nou, daar horen kindjes zeker bij :Y
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 09:09
Nou meestal gaat hij naar maxi maar maxi heeft soms de neiging dat er dikke drama is als mama niet komt }:|
En mini wordt alleen rustig van tiet, dus tja, hij heeft toch niet het magische wat mama wel heeft ;)
Daarbij werkt hij 48u per week en hij probeert me echt wel te ontzien. Maar meeeeeeeen. Soms slaapt hij er gewoon doorheen en ben ik klaarwakker van mini's gemopper enzo.

Vandaag maar weer rustig aan doen. Had al bedacht dat we straks even naar de markt gaan met oma en misschien daar lunchen (mini kan daar op bed liggen, heeft d'r eigen bedje) en na mini's tuk ga ik even boodschappen met de dames doen. Dan haal ik spul om kruidnootjes mee te maken en zodra mini weer gaat slapen thuis ga ik kruidnootjes maken met maxi. En zo gaat de dag snel voorbij en is het zo weer half 6 en is manlief weer thuis.
En vanavond maar lekker op tijd naar bed, ik had Harry Potter gewoon niet moeten kijken gisteren ;)

Ik ga maandag weer beginnen aan een toneelstuk van onze vereniging en ik had ineens spijt dat ik ja heb gezegd tegen de rol (vanwege de vermoeidheid). Het is een lang stuk en een klucht, en kluchten zijn best pittig om te spelen omdat je timing echt perfect moet zijn!
Anderzijds denk ik wel dat het me energie geeft, het is 4 jaar geleden dat ik voor het laatst met de volwassenengroep heb meegedaan en ik wilde wel weer heel graag spelen.
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 09:10
Oh, zie nu je post Soesa. Veel sterkte vandaag :*
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 09:17
Soesa sterkte straks. :*
JufMariskavrijdag 28 november 2014 @ 09:22
Soesa, nachtvoedingen van 3-7 minuten?! Woah... Ik ben een uur in de weer met voeden-verschonen-voeden. Als ik maar 1 borst geef is-ie doorgaans veel sneller weer wakker.

Anyhoe: veel sterkte straks!
Spees_Eendvrijdag 28 november 2014 @ 09:40
De nachtvoedingen duren hier ook maar een minuut of 7! Dus als ze haar virus daarna niet zo zou spoken zou dat echt chill zijn!
Verschonen 's nachts doe ik niet aan.

Soesa heel veel sterkte vandaag!
#ANONIEMvrijdag 28 november 2014 @ 09:44
Soesa :* sterkte vandaag hoor, en met een lach en een traan is een mooie insteek.

Sterkte voor de mama's met slaapgebrek, het is ook retezwaar en ik zou niet weten hoe ik het zou moeten doen met een peuter erbij :{ . De hulp van een partner lijkt me vrij essentieel dan!

Hier gaat het qua slapen nu met de Puckababy een stuk beter. Ze slaapt binnen 10 minuten en heeft vannacht van 20:00 - 3:00 en na de fles nog van 3:30-8:00 geslapen O+ . Heerlijk, ik voel me ook echt uitgerust na die mierenbende van gisteren. Vandaag maar eens de keukenplinten terugzetten en op pad naar de Blokker voor plastic dozen om alle etenswaren in de kastjes in te zetten. We moeten de keuken "onaantrekkelijk maken" voor mieren. Alsof het één vieze bende was ofzo :') . Ik houd al vanaf augustus alles panisch steriel, maar blijkbaar nog niet genoeg. Dus.. aan de slag!

Oh en mijn kind was gister in gesprek met m'n moeder O+ zo lief, ze hebben zoveel lol samen:

SPOILER
th_403E067E-E469-4132-9571-280F1B6974AD_zpsstd2bl0d.mp4
Zoë23vrijdag 28 november 2014 @ 09:45
Sterkte tante soesa! :*
SQvrijdag 28 november 2014 @ 09:51
Ik ben tien minuten bezig met voeden en de rest van het uur met pogingen mijn baby weer in bed te krijgen die ik vaak staak en uiteindelijk de baby toch maar weer bij me in bed neem :')
Tante_Soesavrijdag 28 november 2014 @ 10:05
Ik doe ook niet aan verschonen 'snachts en ze tankt zich heel snel vol. En overdag slaapt ze bijna niet he dus ze zal ook wel helemaal op zijn.

Wat fijn dat de Puckababy werkt bij jullie Razz! Ik was de onze 'kwijt' :'), gister lopen zoeken en vanochtend vond ik 'm, in de wasmand op de kamer van peuter. :? :'). Morgen maar weer proberen of het hier ook weer wat rust brengt overdag. Lief en herkenbaar filmpje zeg. O+. Die bewegingen gaan hier echt exact zo :D, en die geluidje ook. Zo grappig om te zien! A is trouwens echt heel duidelijk een meisje om te zien. Succes met de keuken!

Thanks allemaal, komt helemaal goed vandaag :Y.
SQvrijdag 28 november 2014 @ 10:11
Aww Razz, lief filmpje!
Soesa, sterkte vandaag :*
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 10:23
Soesa stertke vandaag!

Razz lief mopje heb je daar!

Geloof dat hier de darmen steeds beter ontwikkelen, we zijn het stadium van 'shampoo' voorbij en gaan nu naar de 'vladikte' :')
Nog even wachten en dan gaan we eens rustigaan wat eten introduceren
#ANONIEMvrijdag 28 november 2014 @ 10:24
Hier zit het meestal ergens tussen grove mosterd en pindakaas met stukjes :7 .
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 10:44
:D
JufMariskavrijdag 28 november 2014 @ 10:54
:D

Na de gezellige nachten vandaag een plakbaby. Ik ben snotverkouden aan het worden, vrees een beetje dat uk dezelfde kant op gaat. Mooie uitdaging om met de flow te go-en vandaag, leerzame dag ;)
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 11:16
Hoi, even geen puf om te reageren op iedereen. Ik zag dat er mama's met slechte nachten waren :* en ook mama's met betere nachten dan ik (stiekem best wel jaloers :@ )

Heb vandaag geloof ik mijn dag niet zo. Ben moe en merk dat ik gewoon chagerijnig ervan ben. Kan arme lieve Mellie niks aan doen en gaat wel weer over hoop ik.

Zeikverhaal:

(Ik merk dat ik geprikkeld raak door de tips en verhalen die ik lees, alsof ik iets fout doe (weet dat t niet zo is, elk kind is anders), want nee, ik kan dus niet gaan slapen wanneer baby slaapt (zelfs met maar 1 kind) want dat doet hij overdag niet, en s nachts heeft hij gelukkig alleen rond elf/ drie/zes/half negen voedingen maar die duren wel een uur/drie kwartier...en hij gaat dus niet slapen van een slokje, op ons bed neerleggen is sowieso direkt gillen, dus lekker samen op bed liggen kan ook niet en ik zou wel een puckababy willen proberen maar wanneer moet ik die dan aandoen want wakker in bed leggen gaat echt niet en en en en... :'( ik ben gewoon moe en t zat terwijl ik t eigenlijk best makkelijk heb -O- en dat vind ik stom)
SQvrijdag 28 november 2014 @ 11:17
Dipjes hebben we allemaal kwak, die mogen er zijn en gaan ook weer over! :*
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 11:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 11:17 schreef Stormqueen het volgende:
Dipjes hebben we allemaal kwak, die mogen er zijn en gaan ook weer over! :*
Thanks (dat ik net twee nieuwe kloven ontdekte zal ook niet meehelpen. LK komt maandag gelukkig). :*

Hoe is t met je flermenger? O+
SQvrijdag 28 november 2014 @ 11:20
Kloven ;( da's kut!

Ja goed, die is net, zomaar, zelf in slaap gevallen :o!

Ik zit aan de melkmachine :')
JufMariskavrijdag 28 november 2014 @ 11:23
Kwak, knuffel!
En pucka zou je ook wakker aan kunnen trekken, dan in slaap knuffelen en dan in bed leggen
SQvrijdag 28 november 2014 @ 11:24
Oogst van 12 minuten elektrisch kolven (1 borst) *O*

6508pl.jpg

Deze mag blijven :7
marel88vrijdag 28 november 2014 @ 11:30
Wat goed! Wel voor de Ardo gegaan dus? Ik zit er ook aan, en m'n man stuurde net een lief filmpje van onze beeb, en gelijk hoorde ik de flesjes vol klotsen :o :D
SQvrijdag 28 november 2014 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 11:30 schreef marel88 het volgende:
Wat goed! Wel voor de Ardo gegaan dus? Ik zit er ook aan, en m'n man stuurde net een lief filmpje van onze beeb, en gelijk hoorde ik de flesjes vol klotsen :o :D
jup! En :D fascinerend, zo'n menselijk lichaam O+
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 11:31
Nice SQ!

In slaap knuffelen lukt mij bijna nooit/sporadisch JM... Hooguit met tepel.

Ik moest net heel hard huilen, heb al twee borsten gegeven en hij begon meteen weer te mieren en zoeken... Ik wil m zo graag gewoon tevreden of in slaap kunnen knuffelen net als J...soms denk ik wel eens 'wás hij maar een knusse plakbaby', maar als M plakt is t eten of huilen en ik kan m niet gewoon troosten.

Fokwet... Had gisteren niet moeten zeggen dt hij zo relaxed was :')
SQvrijdag 28 november 2014 @ 11:34
Accepteert hij ook geen pink?

Het lastige is dat jij natuurlijk ook zijn voedselvoorziening bent. En uit J komt geen melk, dus zal hij ook anders reageren. Ik denk dat het met de tijd echt wel verandert. Maar voor nu is het natuurlijk gewoon ff kut :*
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 11:40
Nope. Zelfs speen geprobeerd. Maar ik heb hem nu rechtop tegrn me aan en hobbel alsof ik op een echte connie breukhoven trilplaat sta en hij is zowaar gekalmeerd.

Misschien maar opnieuw in de doek knooen. Werkte vanmorgen ook tot hij honger kreeg.
flowerboxvrijdag 28 november 2014 @ 11:44
Ik lees mee maar post weinig, sorry!

Maandag is mini alweer 11 maanden. Gaat zo snel, dat eerste jaar.
SQvrijdag 28 november 2014 @ 11:50
"Dingen die niemand je verteld heeft", deel 311:

Je kan geen lolly zuigen met een baby in je armen. :')
flowerboxvrijdag 28 november 2014 @ 11:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 11:50 schreef Stormqueen het volgende:
"Dingen die niemand je verteld heeft", deel 311:

Je kan geen lolly zuigen met een baby in je armen. :')
:D ik hou niet zo lollies maar vertelvertel
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 11:50 schreef Stormqueen het volgende:
"Dingen die niemand je verteld heeft", deel 311:

Je kan geen lolly zuigen met een baby in je armen. :')
Watskeburt?

Mij baby trollt me gewoon. Heel zielig huilen toen ik hen neerlegde omdat ik ivm knallende koppijn echt eveb paracetamol moest pakken, kom ik terug ligt hij te kirren naar de mobiel.

Beetje je moeder playen }:| O+
SQvrijdag 28 november 2014 @ 11:56
Ze proberen zich te spiesen aan je stokkie. Levensgevaarlijk :')
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 11:56 schreef Stormqueen het volgende:
Ze proberen zich te spiesen aan je stokkie. Levensgevaarlijk :')
In dr oog? O+
Franny_Gvrijdag 28 november 2014 @ 12:00
Da's wel een goede, trouwens, kwak. Het is inderdaad zo dat hij bij jou zo sterk de associatie heeft van mama = melk = mama = melk etc. etc. en dat hij daardoor ook steeds bij je wil zijn en moeilijk weg te leggen is. Maar lullig gezegd, als je dan letterlijk even uit beeld bent, lukt het hem ineens wel om zichzelf te vermaken/kalmeren. Niet dat ik je nu zal aanraden om je baby steeds alleen te laten, maar ik heb zelf gemerkt dat I er soms even doorheen moet als ik net weg ben, om zichzelf dan vervolgens prima te vermaken. En als ze me dan weer ziet, is het meteen huilen geblazen. :') .

Het is een beetje zoeken allemaal he. Niets aantrekken van mijn verhaal als je er niets mee kan. :+ .
klaproossvrijdag 28 november 2014 @ 12:04
Kwak hier sliep jibs ook niet behalve in de doek overdag.. Niet onzeker worden, zoals je al zegt elke baby is anders!
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 12:05
quote:
2s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:00 schreef Franny_G het volgende:
Da's wel een goede, trouwens, kwak. Het is inderdaad zo dat hij bij jou zo sterk de associatie heeft van mama = melk = mama = melk etc. etc. en dat hij daardoor ook steeds bij je wil zijn en moeilijk weg te leggen is. Maar lullig gezegd, als je dan letterlijk even uit beeld bent, lukt het hem ineens wel om zichzelf te vermaken/kalmeren. Niet dat ik je nu zal aanraden om je baby steeds alleen te laten, maar ik heb zelf gemerkt dat I er soms even doorheen moet als ik net weg ben, om zichzelf dan vervolgens prima te vermaken. En als ze me dan weer ziet, is het meteen huilen geblazen. :') .

Het is een beetje zoeken allemaal he. Niets aantrekken van mijn verhaal als je er niets mee kan. :+ .
Klopt wel denk ik. Gelukkig mag ik wel weer terug de kamer in. Hij voelde net ook mijn stress denk ik wel. Werd rustig toen ik uithuilde met J aan de telefoon en hem onnadenkend op en neer hobbelde zonder er met mijn aandacht bij te zijn. Ik geloof daar toch wel een beetje in, dat hij mijn geniedstoestand voelt.

Die kloven hakken er ook toch meer in ( :') ) dan ik doorhad denk ik. Voeden is de afgelopen weel steeds pijnlijker geworden en ik ben dus ook heel gespannen steeds over "straks wil hij weer eten". Ik koppel hem misschien ongemerkt ook wat sneller los ondat t sneller pijn gaat doen etc... Helpt niet mee. Gelukkig komt de LK maandag.

Mopje ligt nu heerlijk te genieten van zijn mobiel, mama is gekalmeerd en als hij zo weer wil eten gaan we gewoon gezellig samen zitten.
Franny_Gvrijdag 28 november 2014 @ 12:10
quote:
1s.gif Op donderdag 27 november 2014 23:18 schreef Burdie het volgende:

@Franny, hier ook inderdaad 'laat me niet alleen' gecombineerd met overal om huilen, stervende zwaan scènes en niks zelf willen doen (maar helpen mag ik ook niet :') ). Kuiken kan anders altijd heel goed zelf spelen, maar nu mag ik nauwelijks uit het zicht verdwijnen. Dat ik 's ochtends koffie zet wordt nog net getolereerd, ontbijt maken dan weer net niet. Vanavond heb ik hem aan zijn vader gegeven en ben zelf onder de douche gaan staan, ik was helemaal stuk na zo'n dag (en nacht, want doorslapen is ook al even niet meer hip). Het hoort idd echt bij nu, maar ik vind andere periodes net iets gezelliger :').
Slopend is het he? En ik had haar gisteren dus alleen tussen 16.30 - 21.00. Maar wel na een lange werkdag en dan kan ik ook minder hebben. Eerlijk gezegd vind ik het in zo'n periode fijn dat ze naar het kdv gaat. Daar heeft ze er namelijk veel minder last van (bij 'vreemden' gedragen ze zich echt anders) en een hele dag met haar samen zijn, vind ik dan best een opgave.

(zachtjes in mijn hoofd hoor ik nu de woorden 'ontaarde moeder' rondzingen, maar dat stemmetje kan dit krijgen: oO/ . :P .)
Franny_Gvrijdag 28 november 2014 @ 12:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:05 schreef kwakz0r het volgende:

Die kloven hakken er ook toch meer in ( :') ) dan ik doorhad denk ik. Voeden is de afgelopen weel steeds pijnlijker geworden en ik ben dus ook heel gespannen steeds over "straks wil hij weer eten". Ik koppel hem misschien ongemerkt ook wat sneller los ondat t sneller pijn gaat doen etc... Helpt niet mee. Gelukkig komt de LK maandag.

Balen hoor, van die kloven. Tuurlijk hakt het erin, zeker als hij zo vaak de borst wil. Heel goed dat de LK komt, om mee te kijken en mee te denken!
Zoë23vrijdag 28 november 2014 @ 12:25
KwakzOr :* iedereen heeft zn mindere momenten en het 1 is echt niet erger of minder erg. Het is rot dat je je zo voelt

Nu denk ik soms, wat makkelijk 1 baby maar ik weet ook nog dat S.ara alleen bij me wilde liggen, alleen bv, alleen troost van mama en ik zat het 1e jaar thuis door bi en S sliep snachts nauwelijks door reflux. Ik kon overdag bijna niet weg omdat ze de troost van bv nodig had omdat ze pijn had. Werd ik weer gebeld door man, mn moeder of later door de GO dat ik moest komen.

1 baby is niet persé makkelijker. Ooit wordt het beter, dat wel

:*


Sq
^O^ ziet er goed uit!
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 12:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:25 schreef Zoë23 het volgende:
KwakzOr :* iedereen heeft zn mindere momenten en het 1 is echt niet erger of minder erg. Het is rot dat je je zo voelt
Totaal offtopic, maar kwak heeft een 0 (nul) in haar naam ipv een hoofdletter O :@
Dyrevrijdag 28 november 2014 @ 12:29
Lieve kwak :*

Ik heb een Puckababy Piep liggen, die bij L voor heel veel rust heeft gezorgd voor/tijdens het slapen. Ik wil hem eigenlijk bewaren voor als er wellicht-ooit-misschien een tweede komt, maar in de tussentijd mag je hem wel van me lenen, om te kijken of het voor jou en M ook rust brengt?
Hij is wel roze, ik weet niet of je dat erg vindt, maar in bed ziet niemand dat en zelf vinden ze het volgens mij ook geen probleem :P
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 12:30
quote:
2s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:10 schreef Franny_G het volgende:

[..]

Slopend is het he? En ik had haar gisteren dus alleen tussen 16.30 - 21.00. Maar wel na een lange werkdag en dan kan ik ook minder hebben. Eerlijk gezegd vind ik het in zo'n periode fijn dat ze naar het kdv gaat. Daar heeft ze er namelijk veel minder last van (bij 'vreemden' gedragen ze zich echt anders) en een hele dag met haar samen zijn, vind ik dan best een opgave.

(zachtjes in mijn hoofd hoor ik nu de woorden 'ontaarde moeder' rondzingen, maar dat stemmetje kan dit krijgen: oO/ . :P .)
Nouja, ontaard of niet ( :+ ) het lijkt me voor zo'n kindje zelf ook leuker om gewoon vrolijk te kunnen spelen en frummelen ipv steeds te jammeren en te klagen.
Wij waren vanmorgen bij de opening van een Ouder&Kind café een paar dorpen verderop, ook erg gezellig :) Kuiken gedraagt zich dan ook erg netjes, en ik kan rustig ff een bakkie drinken.
Franny_Gvrijdag 28 november 2014 @ 12:35
Leuk, Burdie!
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 12:37
Nu wil ik ook van die vaenait-pakjes, of hoe je dat ook maar spelt.
Maar weet dat vriend dat helemaal niks vindt }:|
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 12:38
En wat heeft je vriend daar precies over te zeggen, Blue? :+
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 12:40
Nou euhm..
Niks eigenlijk he?
Want als het eenmaal in huis is dan is het er!

Die maat 74 is gevalletje welke leeftijd? O-)
SQvrijdag 28 november 2014 @ 12:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:40 schreef BlueEyes het volgende:
Nou euhm..
Niks eigenlijk he?
Want als het eenmaal in huis is dan is het er!

Die maat 74 is gevalletje welke leeftijd? O-)
O+
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 12:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:40 schreef BlueEyes het volgende:
Nou euhm..
Niks eigenlijk he?
Want als het eenmaal in huis is dan is het er!

Die maat 74 is gevalletje welke leeftijd? O-)
12-18 maanden :s)
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 12:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:44 schreef Burdie het volgende:

[..]

12-18 maanden :s)
Burd, duurde het lang voor je ze in huis had? Als het lang duurt kan ik namelijk beter een grotere maat nemen, vandaar. :+
krijgerrtjevrijdag 28 november 2014 @ 12:58
:* voor alle slechte nachten die ik tegen kwam. Wat lijkt dat me slopend. Ik word ook wel eens jaloers op vriend die lekker door blijft slapen als ik S weer moet voeden.. Maar ik hoef er 'S nachts ook maar 2 keer voor op en dat valt ook best mee. Bovendien moet hij dan om 6uur z'n nest uit om naar werk te gaan en kan ik dan nog lekker blijven liggen!

Vanochtend kennismakingsgesprek met cb gehad. Mijn baby krijgt ook slagroom, in een week tijd 400 gram gegroeid. Nu al 4480 gram!

en ik vond het altijd maar raar dat vrouwen daar zo trots om konden zijn, maar dat mijn melk dat gewoon doet hè O+ :D
Zoë23vrijdag 28 november 2014 @ 13:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:28 schreef Burdie het volgende:

[..]

Totaal offtopic, maar kwak heeft een 0 (nul) in haar naam ipv een hoofdletter O :@
:D

Mijn telefoon heeft t ooit zo overgenomen haha. Maar goed dat je t zegt!


Krijgerrtje
Wat goed!
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:29 schreef Dyre het volgende:
Lieve kwak :*

Ik heb een Puckababy Piep liggen, die bij L voor heel veel rust heeft gezorgd voor/tijdens het slapen. Ik wil hem eigenlijk bewaren voor als er wellicht-ooit-misschien een tweede komt, maar in de tussentijd mag je hem wel van me lenen, om te kijken of het voor jou en M ook rust brengt?
Hij is wel roze, ik weet niet of je dat erg vindt, maar in bed ziet niemand dat en zelf vinden ze het volgens mij ook geen probleem :P
Lief Dyre! Ik wacht nog even af of t niet gewoon zijn sprongetje is. Op zich slaapt hij nl prima als hij eenmaal slaapt.

En wat goed krijgerrtje!
Chantyvrijdag 28 november 2014 @ 13:18
Ik ben nog het vorige topic aan het bijlezen. Maar ik ontdekte net een eerste tandje toen Lucas op mijn vinger kauwde :'( Ik moest huilen. Mijn baby! Ik vind het helemaal niet leuk.
DevilsAndDustvrijdag 28 november 2014 @ 13:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 12:58 schreef krijgerrtje het volgende:
:* voor alle slechte nachten die ik tegen kwam. Wat lijkt dat me slopend. Ik word ook wel eens jaloers op vriend die lekker door blijft slapen als ik S weer moet voeden.. Maar ik hoef er 'S nachts ook maar 2 keer voor op en dat valt ook best mee. Bovendien moet hij dan om 6uur z'n nest uit om naar werk te gaan en kan ik dan nog lekker blijven liggen!

Vanochtend kennismakingsgesprek met cb gehad. Mijn baby krijgt ook slagroom, in een week tijd 400 gram gegroeid. Nu al 4480 gram!

en ik vond het altijd maar raar dat vrouwen daar zo trots om konden zijn, maar dat mijn melk dat gewoon doet hè O+ :D
Zoooo! :D. Wat was haar geboortegewicht? I was afgelopen dinsdag 3650, dat vond ik ook al heel wat. :P.
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 13:51
Zoë, dat klinkt vermoeiend zo'n nacht!

Ik heb wel bijgelezen maar er is zoveel gepost dat ik het niet meer kan onthouden waar ik op wilde reageren!

Heb veel leuke foto's gezien en enorm schattige kleertjes en kinders!
krijgerrtjevrijdag 28 november 2014 @ 13:52
:o ik heb het idee dat hij nog maar net geboren is, chanty! Een tandje, dat kan toch heul nog niet?!

Dad, ze woog bij geboorte ook al 4010 gram :D spekkie! O+ zo grappig dat daar zoveel verschil in zit per baby!
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:01
Mijn E.lin was 3060 bij de geboorte maandag. en gister 2900 :) vandaag was ze 2970 :9

Voeding
Van 12u moest ze wakker worden gemaakt ( en ik ook ) ... Ze wilde echt niet drinken en ik heb een tijd gezeten verschoond en geprobeerd... Maar ze had misschien 15-20 cc op... Dan maar weer slapen wat ze prima deed. Om half 5 weer de wekker gezet omdat ik haar de kans wilde geven zelf wakker te worden om te drinken. Dat deed ze niet dus werd wakker om half 5.
Verschonen en weer voeden. Dat ging noet veel beter en ze wilde ook niet wakker worden ;( dus ik had zo'n voor-niets-wekker-zet-gevoel. Ik heb nog zitten kolven om 12u overigens en dat moest ze ook niet hebben. :') dus na weer een tijdje proberen had ze weer 15-20 cc op. Toen ik haar wilde terug leggen werd ze natuurlijk wakker... Dus links en rechts aan de borst tot t te pijn deed of 10 min per kant. Ook nog gekolfde melk gegeven... Want ze bleef maar piepen.
Uit eindelijk om half zeven zakte ze in slaap en ze sliep gewoon tot half elf! :D ze kreeg een hielprik en moest wakker worden hiervoor en om te eten... Ze gaf geen kick en sliep gewoon weer... Wee gekolft en links en rechte kunnen voeden ... Nu slaapt ze ook al weer heel lang. Mijn kind is zó makkelijk tot nu toe.

Behalve dan als ze even piept, en omdat ze dat "nooit" doet weet ik niet wat ik moet doen. Het ziet er naar uit dat aanstaande nacht m'n eerste nacht is. En ik vind het dood eng... M'n zus zou blijven maar wil ineens om zes u naar huis en naar ee. Sinterklaas intocht ... Oke. Dus ik moet vanavond de kraamvisite alleen doen en de rest ook tot morgen ergens.
Vlaag van paniek en ik had zelfs een paar tranen...
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 14:08
LT, piepen is bij die kleintjes vaak heel basaal... je kunt in je hoofd een lijstje afgaan: honger? vieze luier? boertje? krampjes? zuigbehoefte? knuffelbehoefte? moe? Later leer je hoe je kindje verschil maakt in het aangeven van de verschillende behoeftes (of niet, zie mijn avatar :+).

Wat voor kraamvisite is het vanavond? Als het geen familie of extreem goede vrienden zijn die jou kunnen/willen helpen, zou ik ze lekker afzeggen. En dat je zus maar een pepernoot in dr oog mag krijgen bij die intocht :(.
krijgerrtjevrijdag 28 november 2014 @ 14:09
Succes LT! Ik kan me niet eens inbeelden hoe moeilijk het moet zijn om het alleen te doen :* Mijn eerste dag helemaal alleen was echt onwijs pittig, maar het geeft ook wel weer een kick als je het gewoon gedaan hebt! Kun je niet vragen of je kraamvisite een andere keer kan komen? Ik wil na 6 uur sowieso geen visite meer in huis, dan wordt het me allemaal te druk :{w
SQvrijdag 28 november 2014 @ 14:10
Zo, ze groeien goed, krijgertje en DaD! O+!

Chanty, Neeeee, je pasgeboren baby! Een tand! :o

Wij zijn net op kraamvisite geweest bij de achterburen. Kindje weegt 3 kilo. Het was alsof ik een prematuur vasthield :')
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 14:10
Waar woon je ergens, LT? Vast niet in het midden van het land he.... -O-. Ik had met alle liefde even willen komen helpen met koken of een boodschap of iets dergelijks.
gewoonmezelf87vrijdag 28 november 2014 @ 14:14
Burdie :D

Lt ik heb echt respect voor jou, je doet het allemaal mooi wel!
Je woont niet in de buurt (010) volgens mij ander zou ik je best een x willen helpen :)

Saar heeft iets nieuws, als ik uit t zicht ben is het drama en zodra ik in beeld ben, dikke grijns... :')

En ik wil naar buiten maar de lift is stuk }:|
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:18
Lief :* ik woon nét in Brabant, dus niet echt in het midden nee.

Het is wel een goede vriend maar voel me toch wel een beetje bezwaard. Ik moet de toekomstige visite ook ooit zelf doen denk ik dan. Maar ik dacht dat een kraamweek anders zou gaan...

Ze reageerde met "maar wat moet ik doen dan" -O-
Ik mag niet klagen want ze heeft enorm veel voor me gedaan. M'n andere zus heeft afgelopen dagen voor me gezorgd en ook in de nacht. Dan is alleen visite en meteen een nacht alleen wel een erg grote stap.

Ja dat lijstje werk ik ook wel af maar ik weet niet goed wat ik bijvoorbeeld tegen kramp moet doen. Ik heb zelf nog niet eens een fles verwarmd... Of een kruik klaar gemaakt. Wat als ik het fout doe. Ik "weet" wel hoe het moet maar echt gedaan heb ik niet. Daarbij lek ik mezelf en m'n bed ook constant onder en die zoogcompressen jeuken als de tering.

Dus moet vaak bed verschonen waarbij ik een zere rug zou krijgen nu nog. Dit deed tot nu toe m'n andere zus.

Ik weet t gewoon even niet. Wellicht gaat t gewoon goed. Zal ook wel. Maar het idee...
AwayTLvrijdag 28 november 2014 @ 14:19
Kwak, het klinkt vooral vrijheidsbeperkend als ik jou zo hoor. Moet zeggen dat me dat heel vervelend lijkt. Dat je dan eigenlijk nog niks kan doen zonder dat je baby huilt :* .

Mijn dag loopt super. Om 12 had ik V in bed en M gevoed. Beetje jammer dat hij niet wilde slapen, maar had even een speen uitgekookt en dat leek te helpen! Moet wel even een nieuwe halen, want deze was te groot. Wel vreemd, want V had geen speen.

Ik hoop dat dat de oplossing kan zijn voor de 22.00-01.00 periode die voor mij het zwaarst valt!

Al met al even kunnen rusten op de bank tijdens het pinken :) . En als m zo niet wil slapen kan hij in de doek!

Wat een super opbrengst sq! Hoeveel ml geef je haar als je de fles geeft?
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:19
Lief dat jullie willen helpen :* ik woon een half uurtje boven Breda dus dat is niet echt in de buurt nee.

Ik moet t ook wel gewoon kunnen en ik kan het best denk ik.
Skittlesvrijdag 28 november 2014 @ 14:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:18 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Lief :* ik woon nét in Brabant, dus niet echt in het midden nee.

Het is wel een goede vriend maar voel me toch wel een beetje bezwaard. Ik moet de toekomstige visite ook ooit zelf doen denk ik dan. Maar ik dacht dat een kraamweek anders zou gaan...

Ze reageerde met "maar wat moet ik doen dan" -O-
Ik mag niet klagen want ze heeft enorm veel voor me gedaan. M'n andere zus heeft afgelopen dagen voor me gezorgd en ook in de nacht. Dan is alleen visite en meteen een nacht alleen wel een erg grote stap.

Ja dat lijstje werk ik ook wel af maar ik weet niet goed wat ik bijvoorbeeld tegen kramp moet doen. Ik heb zelf nog niet eens een fles verwarmd... Of een kruik klaar gemaakt. Wat als ik het fout doe. Ik "weet" wel hoe het moet maar echt gedaan heb ik niet. Daarbij lek ik mezelf en m'n bed ook constant onder en die zoogcompressen jeuken als de tering.

Dus moet vaak bed verschonen waarbij ik een zere rug zou krijgen nu nog. Dit deed tot nu toe m'n andere zus.

Ik weet t gewoon even niet. Wellicht gaat t gewoon goed. Zal ook wel. Maar het idee...
Een beetje omgeving Nijmegen? Ik wil best een keer langskomen om je te helpen als je wil mocht je dichtbij wonen :)
gewoonmezelf87vrijdag 28 november 2014 @ 14:23
Waar is je kraam lt? Zij kan je vast helpen met n kruik en fles, kun je oefenen ;)
Skittlesvrijdag 28 november 2014 @ 14:24
Oh Breda.. Jammer -O-
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 14:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:18 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Ja dat lijstje werk ik ook wel af maar ik weet niet goed wat ik bijvoorbeeld tegen kramp moet doen. Ik heb zelf nog niet eens een fles verwarmd... Of een kruik klaar gemaakt. Wat als ik het fout doe. Ik "weet" wel hoe het moet maar echt gedaan heb ik niet. Daarbij lek ik mezelf en m'n bed ook constant onder en die zoogcompressen jeuken als de tering.

Dus moet vaak bed verschonen waarbij ik een zere rug zou krijgen nu nog. Dit deed tot nu toe m'n andere zus.
Je hoeft toch ook nog niet alles te kunnen? Je kraam kan je laten zien wat je tegen krampjes kunt doen (vraag haar naar de 'aapjeshouding' of 'fietsen') en een flesje hoef je voorlopig nog niet te kunnen verwarmen.
Verschoont je kraam niet dagelijks je bed?
Ik legde er in het begin altijd een handdoek onder, dan hoef je alleen de handdoek te vervangen ipv het hele bed te verschonen.
Eén ding tegelijk :Y :*.
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:35
Kraam doet dat ook maar die is er maar van 8 tot 12.

Goed idee. Zal het morgen even vragen.

Ze doet wel m'n bed. Maar vaak is het savonds ook nog eens nodig.

Nijmegen is denk ik zo'n 40 minuten hier vandaan :)
Lief aangeboden ook :*

Als borst niet lukt moet ik soms kunstvoeding geven of gekolfde melk. Vandaar dat opwarmen.
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 14:37
Wat lukt er soms niet aan de borst dan? :@ Is het een idee om een LK te laten komen? Het lijkt me wel zo relaxed als je je voorlopig niet druk hoeft te maken over drinken, flesjes, kolven, etc.
SQvrijdag 28 november 2014 @ 14:38
Away, ik geef meestal gewoon wat ik kolf. Ze drinkt ook altijd 1 borst leeg.

LT, wat Burdie zegt, 1 ding tegelijk! En kraamvisite afzeggen is echt geen schande! Je hebt al genoeg op je bordje. Ik zou wb lekken zeker op een handdoek slapen trouwens ;)
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 14:39
Waarom komt je kraam maar 4 uur per dag? :@ lijkt me juist als mama alleen niet zo handig...
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:44
Ik krijg niet meer vergoed.

M'n tepels moeten nog harden en ze doen te pijn om elke voeding aan te kunnen daarom kolf ik. Of ik heb nog niet genoeg en heeft ze nog honger, dan krijgt ze een paar cc kunstvoeding

Ja Misschien moet ik het maar afzeggen dan. Die van vanavond kan wel maar morgen heb ik ook, en dat zie ik niet echt zitten alleen.
AwayTLvrijdag 28 november 2014 @ 14:44
Mis ik tijdens het typen gewoon 2 pagina's :o.

Alleen alles doen lijkt me heel moeilijk lt. De handdoektip is top btw!

Als je het echt niet ziet zitten zou ik doe van morgen ook lekker afzeggen :* .
SQvrijdag 28 november 2014 @ 14:45
Tepels harden, was dat geen broodje aap? Heb je kloven of paarse plekken op je tepels?
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:46
Aan m'n tepels is niks te zien nog.

Handdoek ga ik inderdaad wel doen ja. :) thnx.
Hydro luier hielp namelijk niet
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 14:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:45 schreef Stormqueen het volgende:
Tepels harden, was dat geen broodje aap? Heb je kloven of paarse plekken op je tepels?
Ik had een boek waar dat in stond. Dat je tijdens de zwangerschap al lekker vaak je borsten moet afdrogen met zo'n harde, schurende handdoek. En tijdens het douchen er met zo'n harde borstel er overheen enzo ;(.
SQvrijdag 28 november 2014 @ 14:47
Lt, waarom heb je al zoveel visite gepland staan joh! Zeg het af, kom eerst weer een beetje tot jezelf :* over 2-3 weken is ze ook nog een zoete kleine baby hoor, en denk dat iedereen dat begrijpt in jouw situatie!
SQvrijdag 28 november 2014 @ 14:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:47 schreef Burdie het volgende:

[..]

Ik had een boek waar dat in stond. Dat je tijdens de zwangerschap al lekker vaak je borsten moet afdrogen met zo'n harde, schurende handdoek. En tijdens het douchen er met zo'n harde borstel er overheen enzo ;(.
:'(

Ik zou eerder zeggen, geniet nog van je relatief gevoelloze tepels zolang het nog kan :')
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:47 schreef Stormqueen het volgende:
Lt, waarom heb je al zoveel visite gepland staan joh! Zeg het af, kom eerst weer een beetje tot jezelf :* over 2-3 weken is ze ook nog een zoete kleine baby hoor, en denk dat iedereen dat begrijpt in jouw situatie!
omdat ik dus begrepen had dat er hier mensen waren die me zouden helpen -O- en dan ging visite wel prima (1 A 2 koppels per dag )


Ja dat zei mijn kraam ook, met een washand over de tepels onder de douche... Is voor de melkklieren of zo
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 14:50
LT, ik zou echt een lactatiekundige laten komen om eens mee te kijken... want ik weet niet wie jou heeft verteld dat je tepels moeten 'harden' en dat je niet genoeg melk zou hebben :?. Dat is echt onzin! Edit: je kraam dus. Echt. Ene oor in, andere oor uit en bel een LK.
Melk heb je juist altijd genoeg, je lichaam past zich aan op de behoefte van je kindje. Als jij dan gaat bijvoeden met een flesje of kv, 'leert' je lichaam niet dat het meer melk moet aanmaken en wordt die balans niet gevonden/verstoord. En als je tepels pijn doen, kan een LK je helpen, voeden hoort geen pijn te doen. Is er bijvoorbeeld al eens naar het tongriempje gekeken, of de manier waarop je dochter aanhapt?
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:50 schreef Burdie het volgende:
LT, ik zou echt een lactatiekundige laten komen om eens mee te kijken... want ik weet niet wie jou heeft verteld dat je tepels moeten 'harden' en dat je niet genoeg melk zou hebben :?. Dat is echt onzin! Edit: je kraam dus. Echt. Ene oor in, andere oor uit en bel een LK.
Melk heb je juist altijd genoeg, je lichaam past zich aan op de behoeftes van je kindje. Als jij dan gaat bijvoeden met een flesje of kv, 'leert' je lichaam niet dat het meer melk moet aanmaken en wordt die balans niet gevonden/verstoord. En als je tepels pijn doen, kan een LK je helpen, voeden hoort geen pijn te doen. Is er bijvoorbeeld al eens naar het tongriempje gekeken, of de manier waarop je dochter aanhapt?
+1

En zeg asjeblieft je kraamvisite wat af! Hier de eerste week alleen ouders en broers met aanhang op visite gehad en na 2 weken pas de rest met 1 bezoek per dag was al genoeg.
En dan heb ik m'n partner nog, jij bent 'alleen'.
Niet teveel en te snel willen hoor
Zoë23vrijdag 28 november 2014 @ 14:57
LT
:* wees niet te hard voor jezelf!
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 14:57
Nee er is nog nooit naar het tongriempje gekeken. Kraam kijkt wel vaak mee. En ze zegt dat ze goed aanhapt ( in het ziekenhuis zeiden ze dat ook )
Dus ja, dat geloof ik dan :@

Het geeft een snijdende pijn zeg maar. Ik kan het echt niet langer dan 10 min volhouden. Wat je zegt klinkt best logisch ja. Ik zal eens een lk opzoeken, morgen of zo. Bij dit kraamvbureau bieden ze er ook 1 aan maar ik vraag wel die van het ziekenhuis.
klavertje-4vrijdag 28 november 2014 @ 14:58
Eens met de bovenstaande reacties LT, kraamvisite lekker een andere keer laten komen.

Mijn ervaring is trouwens wel dat bij beide kinderen mijn tepels moesten 'harden'. Misschien een onhandige uitdrukking van de kraam? Zelf zeg ik meestal dat ik even eelt moest kweken :Y) (ik bedoel dus dat mijn tepels echt aan t zuigen moesten wennen en daardoor ook extreem gevoelig waren bij bijvoorbeeld afdrogen)

Een lk laten kijken kan natuurlijk nooit kwaad!
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 14:59
Op http://borstvoeding.com/ vind je heel veel informatie. Een lijst met goede LK's vind je daar ook: http://www.borstvoeding.com/lk/nl/
Laat je niet gek maken he :*.
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 15:00
Oké ik ga die van morgen sowieso afzeggen. Ik dacht dat t normaal was :@ .. Maar over een week of twee klinkt voor mij best rustgevend :)

Meteen even doen :)
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 15:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:58 schreef klavertje-4 het volgende:
Eens met de bovenstaande reacties LT, kraamvisite lekker een andere keer laten komen.

Mijn ervaring is trouwens wel dat bij beide kinderen mijn tepels moesten 'harden'. Misschien een onhandige uitdrukking van de kraam? Zelf zeg ik meestal dat ik even eelt moest kweken :Y) (ik bedoel dus dat mijn tepels echt aan t zuigen moesten wennen en daardoor ook extreem gevoelig waren bij bijvoorbeeld afdrogen)

Een lk laten kijken kan natuurlijk nooit kwaad!
Je tepels 'harden' is echt zo'n jaren 70/80 uitdrukking, heel ouderwets en ook nog eens flink achterhaald. Met washanden er overheen schuren etc. Dat ze moeten wennen is uiteraard (helaas) niet veranderd :P.
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 15:01
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:58 schreef klavertje-4 het volgende:
Eens met de bovenstaande reacties LT, kraamvisite lekker een andere keer laten komen.

Mijn ervaring is trouwens wel dat bij beide kinderen mijn tepels moesten 'harden'. Misschien een onhandige uitdrukking van de kraam? Zelf zeg ik meestal dat ik even eelt moest kweken :Y) (ik bedoel dus dat mijn tepels echt aan t zuigen moesten wennen en daardoor ook extreem gevoelig waren bij bijvoorbeeld afdrogen)

Een lk laten kijken kan natuurlijk nooit kwaad!
ik denk ook dat ze dat bedoelde. Zelfs douchewater doet soms pijn of m'n bh of m'n shirt. Ze zei dat het tijd nodig had en dat de pijn minder werd en straks echt weg zou zijn.
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 15:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:57 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Nee er is nog nooit naar het tongriempje gekeken. Kraam kijkt wel vaak mee. En ze zegt dat ze goed aanhapt ( in het ziekenhuis zeiden ze dat ook )
Dus ja, dat geloof ik dan :@

Het geeft een snijdende pijn zeg maar. Ik kan het echt niet langer dan 10 min volhouden. Wat je zegt klinkt best logisch ja. Ik zal eens een lk opzoeken, morgen of zo. Bij dit kraamvbureau bieden ze er ook 1 aan maar ik vraag wel die van het ziekenhuis.
Ik zou jyist due van het zh niet doen, dat zijn vaak verpleegsters met een cursus ipv Ibclc gecertificeerde lk's... :@

Op borstvoeding.com kun je een lijst met lk's in de buurt vinden. Een goeie is echt goud waard!
Morretjevrijdag 28 november 2014 @ 15:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 14:57 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Nee er is nog nooit naar het tongriempje gekeken. Kraam kijkt wel vaak mee. En ze zegt dat ze goed aanhapt ( in het ziekenhuis zeiden ze dat ook )
Dus ja, dat geloof ik dan :@

Het geeft een snijdende pijn zeg maar. Ik kan het echt niet langer dan 10 min volhouden. Wat je zegt klinkt best logisch ja. Ik zal eens een lk opzoeken, morgen of zo. Bij dit kraamvbureau bieden ze er ook 1 aan maar ik vraag wel die van het ziekenhuis.
Tepels "harden" is niet 10 minuten pijn ;( Echt, zoek een goede LK, die van het ziekenhuis en kraambureau zijn waarschijnlijk niet IBCLC, en daarmee niet opgeleid met de laatste info en inzichten. Die lijst die Burdie linkt kun je wel goede vinden.
Borstvoeding is net als pianospelen zeg ik wel es: iedereen kan er wel een deuntje op spelen, maar de pianist is de enige die ervoor gestudeerd heeft. De LK dus ;)
klavertje-4vrijdag 28 november 2014 @ 15:03
Dat zou pas een mooie evolutie zijn :P

En brrrrr schurende washandjes
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 15:04
Oh, goed punt kwak :) thnx allemaal !
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 15:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 15:03 schreef Morretje het volgende:
Borstvoeding is net als pianospelen zeg ik wel es: iedereen kan er wel een deuntje op spelen, maar de pianist is de enige die ervoor gestudeerd heeft.
Niemand kan een deuntje op mijn borsten spelen hoor :{w.
Morretjevrijdag 28 november 2014 @ 15:05
quote:
12s.gif Op vrijdag 28 november 2014 15:04 schreef Burdie het volgende:

[..]

Niemand kan een deuntje op mijn borsten spelen hoor :{w.
Nee, geen gepingel bij jou? :D
LadyTagliatellevrijdag 28 november 2014 @ 15:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 15:03 schreef Morretje het volgende:

[..]

Tepels "harden" is niet 10 minuten pijn ;( Echt, zoek een goede LK, die van het ziekenhuis en kraambureau zijn waarschijnlijk niet IBCLC, en daarmee niet opgeleid met de laatste info en inzichten. Die lijst die Burdie linkt kun je wel goede vinden.
Borstvoeding is net als pianospelen zeg ik wel es: iedereen kan er wel een deuntje op spelen, maar de pianist is de enige die ervoor gestudeerd heeft. De LK dus ;)
ga ik doen :) bedankt !
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 15:10
Oh mijn tepels moesten ook echt wel wennen :Y
krijgerrtjevrijdag 28 november 2014 @ 15:10
Succes LT :*
JaleesaJoiavrijdag 28 november 2014 @ 15:25
LT. Ik denk dat ik wel redelijk dichtbij woon.. Dus mocht je echt omhoog zitten (welke dag dan ook) kan ik ook wel eens langskomen hoor :Y
Skittlesvrijdag 28 november 2014 @ 15:41
quote:
12s.gif Op vrijdag 28 november 2014 15:04 schreef Burdie het volgende:

[..]

Niemand kan een deuntje op mijn borsten spelen hoor :{w.
Amateur :{w
ProjSkippyvrijdag 28 november 2014 @ 15:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 15:41 schreef Skittles het volgende:

[..]

Amateur :{w
:D


Hier moest het ook wel wennen en ben vrij snel gaan smeren met purelan. Maar écht pijn deed het niet.

Verder knuf LT! En sterkte voor Soesa vandaag.
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 15:57
Mijn tepels moesten ook zeker wennen! Ook de tweede keer ;)

Ermahgerd misschien is dat tandje wat ik vanmiddag heb ontdekt wel de boosdoener van die rare nachten! Ineens zag ik m zitten :o
Dentinox in huis gehaald en hopen dat dat wat verlichting geeft... Ze kauwt al een hele poos op alles wat lis en vast zit dus heb daar niet zo aan gedacht :')
Crumpettevrijdag 28 november 2014 @ 16:10
Ik kreeg van mijn moeder een boekje uit 1980 over borstvoeding en daar stond ook in over tepels harden, met ruwe handdoeken idd. En "het kan ook helpen als je man aan je tepels zuigt" :'). thanks mom.
Skittlesvrijdag 28 november 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 16:10 schreef Crumpette het volgende:
Ik kreeg van mijn moeder een boekje uit 1980 over borstvoeding en daar stond ook in over tepels harden, met ruwe handdoeken idd. En "het kan ook helpen als je man aan je tepels zuigt" :'). thanks mom.
Heeft ie straks moedermelk in z'n mond :D
Fazzvrijdag 28 november 2014 @ 16:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 13:18 schreef Chanty het volgende:
Ik ben nog het vorige topic aan het bijlezen. Maar ik ontdekte net een eerste tandje toen Lucas op mijn vinger kauwde :'( Ik moest huilen. Mijn baby! Ik vind het helemaal niet leuk.
:o Lucas ook al?!
En mini TAP ook! :D
1e tandjes *O*
Maar die bagger nachten }:| ik heb m'n afspraak vanavond maar afgezegd; een nachtje doorhalen gaat me echt niet lukken nu :'(

Wat is dentinox TAP? Ik zie niet echt aan F dat hij pijn oid heeft, is zoiets dan nodig?

Welkom nieuwe moeders *O*

Ik hoop dat de lk jullie zal helpen Kwak & LT :*

Gisteren m'n baby betrapt terwijl hij wilde gaan staan in de box :X wel vanuit zit dus helemaal zelf gaat het gelukkig nog niet. :')
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 16:28
Mjah dentinox verlicht de pijn van doorkomende tandjes. Bij mini vind ik t moeilijk in te schatten of ze er last van heeft of niet want ze heeft al maanden dat ze haar handen in de giecheltje stopt, veel kwijlt en rode wangen enzo. En klagen doet ze ook dagelijks en huilen ook... Nouja ik weet het gewoon niet, maar als het wel meespeelt dan verlicht ik die pijn iig voor d'r. Zoiets.
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 16:28
Maar Fazz! Jouw baby kan al zelf zitten??!!
Fazzvrijdag 28 november 2014 @ 16:31
Nou hij kan niet zelf gaan zitten maar als ik hem zittend neer zet kan hij zo 10 minuten blijven zitten & spelen :)
En je begrijpt, als je dat kunt is liggen natuurlijk echt niet cool meer }:|
Crumpettevrijdag 28 november 2014 @ 16:37
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 16:16 schreef Skittles het volgende:

[..]

Heeft ie straks moedermelk in z'n mond :D
ja, ook dat nog idd :') sexy!
Take_A_Picturevrijdag 28 november 2014 @ 16:39
Wow, nou mijn mini doet dat nog niet hoor. Die wil wel heel graag zitten maar blijven zitten lukt niet. Ze schelen volgens mij maar een week ofzo toch? (Mijnes is van 19-5)
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 16:50
Oh die van mij loopt al zelf naar de wc hoor :? Moet alleen wel zn billen nog afvegen...


:+
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 16:55
Mijnes ligt en giegelt als een meisje als ik hieperdepiep piep tegen 'm :')

Ben ook nog niet toe aan tandjes en zitten enzo, hij is pas 20 weken }:|
En klein was ie ook nooit dus hij mag NIKS!
Nada noppes, ik bind 'm vast!
Roomsnoesvrijdag 28 november 2014 @ 17:09
Tandjes, staan.. pff :{w Vind ik echt niet kunnen hoor. Ik zit er over te denken om mini op water te bouwen. Ze groeit 68 uit, met d'r 4 maanden. :{w
(Geintje hè ;))

LT, ik heb zo veel repect gekregen voor alleenstaande moeders/vaders sinds ik O heb! Dus bij deze! ^O^ Zeg al die visite af, en duik in je cocon. Was en afwas lekker uitstellen en veel us-time inplannen. Dat komt de bv ook ten goede.

Ik was er vandaag zo een hoor, zo'n moeder met een maxicosi in het winkelcentrum. :')
Ik dacht: ik neem alleen de doek mee, lekker knus. Maar, voor de zekerheid het wagenonderstel. Dus ligbak er af, en in de gang gezet en onderstel in de auto. Maar in de ligbak stond dus mijn rugtas, met daarin dus de doek, luiers, schone kleren....
Dus ik dacht (eenmaal in het winkelcentrum) dan klik ik toch de mc op het onderstel? Nope: adapter thuis |:(
Dan maar met mc en al in winkelwagentje _O-
O vond het allang best, gelukkig :D

Man is dus nu pizza halen :Y)
Skittlesvrijdag 28 november 2014 @ 17:12
Zonder dollen, M kan al vanaf m'n buik naar mijn tepel spartelen met haar lichaam/hoofd zonder hulp :D Dat instinct O+
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 17:12 schreef Skittles het volgende:
Zonder dollen, M kan al vanaf m'n buik naar mijn tepel spartelen met haar lichaam/hoofd zonder hulp :D Dat instinct O+
Tof! Ik heb biological nurturing geprobeerd maar hij gaat alleen maar heel gefrustreerd liggen schreeuwen en als ik hem.op weg help heeel boos en hard aanhappen :')
Dyrevrijdag 28 november 2014 @ 17:23
Respect voor de mamma's die het (bijna) alleen moeten doen :*

Babies met tandjes en die al kunnen staan/zitten, wat gaat het hard allemaal!

quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 16:55 schreef BlueEyes het volgende:
Ben ook nog niet toe aan tandjes en zitten enzo, hij is pas 20 weken }:|
Jouw baby is echt geen 20 weken hoor :D Mafketel :D Mijn baby is namelijk nog maar net geboren en die was er eerder :P
Franny_Gvrijdag 28 november 2014 @ 17:27
Ik heb geleerd dat ik er slecht tegen kan als ik niet weet waar mijn kind is.

Kdv waar I zit, vierde vanmiddag het afscheid van de directrice. Dus gebouw helemaal in feeststemming, liedjes ingestuurd en cadeautjes voor die vrouw. Allemaal heel leuk en aardig en wist ik van tevoren, maar I was niet op de 'groep' en ik moest dus op zoek naar de leidsters die haar naar een andere plek hadden meegenomen in het gebouw voor de viering. En na een dag werken en een Groot Verlangen haar weer te zien, voelde dat helemaal niet fijn. :{ .
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 18:02
Och Franny :*

LT doe rustig aan, denk eerst aan jezelf en je meisje en dan aan anderen. :*
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 18:17
Franny gets, hoop dat je snel dat gevoel kwijt bent vandaag :*
krijgerrtjevrijdag 28 november 2014 @ 18:22
Oh franny, dat zou ik ook niet fijn vinden! -O-


Volgens mij zijn al jullie babies nog maar pas geboren :{w

Hier was m'n vader op bezoek vandaag, wilde even met z'n foto's spammen O+

SPOILER
image_zps427face9.jpg

image_zps177eea0c.jpg


image_zps20354fe1.jpg

Skittlesvrijdag 28 november 2014 @ 18:32
Franny lijkt me niet tof nee :*

Haha die eerste foto Krijgerrtje :D O+


quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 17:22 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Tof! Ik heb biological nurturing geprobeerd maar hij gaat alleen maar heel gefrustreerd liggen schreeuwen en als ik hem.op weg help heeel boos en hard aanhappen :')
Krijg nou wat het heeft een naam :D
Het was hier een combinatie van mijn luiheid (om weer m'n bh en shirt goed te doen) en advies van het cb opvolgen om eens half liggend te voeden (om te kijken of ze dan niet zo last heeft van mijn tuinslangtieten en dus al na 2 slokken stopt met drinken, vervolgens 5 minuten gaat huilen voor ze weer 2 slokken drinkt en dat zich herhaalt tot ze een keer moe in slaap valt :') )
Hilmovrijdag 28 november 2014 @ 19:03
LT, lijkt me heftig allemaal. Hier de ervaring dat de tepels na nu ongeveer 6 weken minder gevoelig worden. Maar die van mij moeten ook met hard geweld eruit getrokken worden, helemaal als ik het koud heb. Maar de waterstraal erop is nog steeds niet prettig. Handdoek doe ik alleen deppend. En ja, handdoek tegen het lekken, eventueel daaroverheen een flanellen of hydrofiele doek als de handdoek te hard voelt. Dubbelgevouwen, op de plek van de borsten meteen naast het kussen zeg maar. Ik slaap nog steeds op die manier. Balen dat je niet meer kraamhulp hebt en je zus weer naar huis is gegaan. :{

Krijgerrtje wat een mooie fotos!! Rood haar? :D

De kinderfysio is vandaag geweest. Een blaadje met oefeningen/tips gekregen. Op de buik leggen paar keer, over de linkerschouder laten boeren, rollen oppakken en dan onder de oksels :o Dat leek me zo vervelend, ik pak heb altijd onder de schouderbladen en het kruis/billetjes. Onder de oksels is toch heel vervelend voor de baby? Sowieso vind ik het waardeloos optillen. Ik ben wel blij dat we nu hulp krijgen want ze gaat ook letten op consequenties van de schouderdistocie, want het viel haar wel op dat zijn rechterarmpje er toch wat slapjes bij hangt soms. He bah.

Gister een middag bij mijn moeder achtergelaten en samen een paar uur weg, uit eten en winkelen. Een schattig Elmo pakje gekocht in Duitslnd :9~ O+ En een geweldige houten puzzel (ooh ik ben gek op die houten puzzels! :D ). Mijn moeder is helemaal verliefd nu en toen we bij hun weer terugkwamen, zat ze in haar kamer met de lichten gedimd op een soort schommelstoel, zat hij heerlijk tevreden te pinken O+ Zo ontroerend om te zien. Ze hebben een geweldige middag gehad samen en het viel me niet eens zo zwaar.
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 19:32
Dat klinkt heerlijk Hilmo! (Je middagje weg).

Mijn moeder was hier vanmiddag en heeft lekker met M geknuffeld wanneer hij bij mij niet meer tevreden was. Zo fijn! Ik deed haar er ook een plezier mee zei ze O+

En uiteindelijk is hij weer om kwart over drie bij mij op t voedingskussen in slaap gevallen en na een half uurtje in bed verder voor nog 2,5 uur.
Tante_Soesavrijdag 28 november 2014 @ 20:07
Hoi!
Even geen puf om te reageren, sorry. Het ging supergoed vanmiddag en ik was blij dat ze mee waren. S heeft geen kick gegeven terwijl ze de hele dienst wakker was. Tijdens de dienst heeft ze nog bij me gedronken, heel knus. Daarna viel ze in de doek in slaap tot we naar m'n moeders huis gingen. Uur rijden, hele weg wakker en blij O+. Bij m. Moeder weer gedronken en geknuffeld met tantes, ze vond alles best. Nu logt ze bij me te slapen, af en toe drinkend. E was ook heel zoet, heel stil en rustig.

Kortom, trots O+. en uitgeput
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 20:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 20:07 schreef Tante_Soesa het volgende:
Hoi!
Even geen puf om te reageren, sorry. Het ging supergoed vanmiddag en ik was blij dat ze mee waren. S heeft geen kick gegeven terwijl ze de hele dienst wakker was. Tijdens de dienst heeft ze nog bij me gedronken, heel knus. Daarna viel ze in de doek in slaap tot we naar m'n moeders huis gingen. Uur rijden, hele weg wakker en blij O+. Bij m. Moeder weer gedronken en geknuffeld met tantes, ze vond alles best. Nu logt ze bij me te slapen, af en toe drinkend. E was ook heel zoet, heel stil en rustig.

Kortom, trots O+. en uitgeput
Wat fijn Soesa. Alsof ze het aanvoelen wat je nodig hebt op zo'n dag O+

Sterkte verder :*
AwayTLvrijdag 28 november 2014 @ 20:12
Fijn dat de dag zo verlopen is Soesa :*
Crumpettevrijdag 28 november 2014 @ 20:15
Klinkt als allemaal een goede dag, Hilmo, Kwak en Soesa! Fijn zo :s)
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 20:44
Soesa wat fijn :*
gewoonmezelf87vrijdag 28 november 2014 @ 20:53
Sterkte soesa!

SPOILER
Pffft ik ben nerveus voor morgen, Voor t eerst in jaren naar mn grootouders, In principe is alles opgelost en laten we het achter ons, maar toch.... Mijn oma was in t verleden erg goed in steken onder water geven...
Maar na een heel heftig jaar waarin ze beide hartproblemen hebben gehad geven ze aan nu vooral te willen genieten, en die gezondheidsproblemen zijn ook de reden dat ik t goed wilde maken want straks kan t niet meer...

Naja t zal allemaal best loslopen, Ik ga saar voorstellen dus dan kan niemand boos blijven toch? Zeker niet als je je verjaardag deelt toch? (saar is op mn oma dr verjaardag geboren. )
Sorry vh gezeur maar moest t ff kwijt.
Chantyvrijdag 28 november 2014 @ 20:54
Zo eindelijk twee topics bijgelezen, even uit mijn hoofd wat ik nog weet:

Soesa fijn dat alles zo goed is verlopen :*

LT alleen maar heel veel respect hoe je het allemaal doet zo in je eentje. Beetje spuit elf, maar het draait nu in eerste instantie om jou en je kleine meid. Dus dat kraambezoek kan echt wel even wachten. Verder slim om een LK te raadplegen, borstvoeding geven is echt heel fijn als het eenmaal goed loopt en geen pijn meer doet. En wat heb je een prachtig meisje gemaakt en wat een haar O+

Krijgertje O+ En die eerste foto is echt geniaal :D _O-

En TAP ook al een baby met tandje :o

En baby's van 8 maanden die al staan :{W Echt bizar gewoon hoe snel dat gaat.

Verder zag ik nog een spekkie van SQ in coole flamingo-outfit die ik stiekem al op FB had bewonderd.

En Dyre had ook al zo'n lieve foto gepost met beeb O+ Wat is ze al groot joh!

Kim met dr mooie meiske O+ Een lachende M van Kwakz O+ O+ En ik vergeet vast nog een hoop mensen :@

Vitamine D… hier ook van de Etos maar ik schrok na een aantal dagen gebruik wel van de hoeveelheid opgedroogde suiker aan de rand. Hij gaat er vast niet dood aan, maar ik ga als dit flesjes leeg is wel kijken naar wat anders want vind dit onnodig veel.

En zwanger zijn mis ik enorm, ik voelde me toen zo gelukkig en bijzonder. Genoot zo van het getrappel in mijn buik O+ Ik was na 41 weken ook nog helemaal niet klaar met zwanger zijn. Nou ja, hopelijk mag een volgende zwangerschap ook zo fijn zijn.

Razz hopelijk blijven je mieren nu weg! Ranzige beesten zijn het als je ze in huis hebt brrrr. Ik krijg al jeuk bij de gedachte.

GM spannend inderdaad maar het gaat vast goedkomen :*

Verder weet ik het niet meer. En ik ben vandaag een beetje uit mijn hum (niet quoten).

SPOILER
De baan in Amsterdam heb ik, ligt nu een voorstel qua arbeidsvoorwaarden ed. Maar ik weet het even allemaal niet. Sowieso maandag even afwachten wat die andere baan doet. Maar als ik die ook aangeboden krijg, wordt het helemaal lastig kiezen.

Bij beide banen zitten de nodige voor- en vooral nadelen. Ik heb ook helemaal geen extreem blij jeey-gevoel dat ik die ene baan heb. Misschien wenste ik stiekem wel dat ik in beide gevallen afgewezen zou worden :@ En dan ontdekte ik ook nog Lucas' eerste tandje. En ik kan er helemaal niet blij over zijn. Ik vind het echt vreselijk :'(

En nu denk ik steeds: als ik ga werken (als ik die andere baan krijg aangeboden en aanneem moet ik fulltime) dan zie ik mijn kind zowat niet. Dan breng ik hem met 1 tand naar de opvang en haal hem 's avonds op en heeft hij ineens een compleet gebit; kan hij 's ochtend alleen nog maar zitten en komt hij 's avonds naar me toegelopen; zegt hij 's ochtends "mama" en 's avonds begroet hij me me drie volzinnen :{ En die baan die ik al aangeboden heb gekregen is flexibel en zie nog even niet hoe dat moet met kinderopvang. En eigenlijk wil ik gewoon die baan waar ik op heb gesolliciteerd bij mijn oude werkgever :'( Pfffff
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 20:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 16:31 schreef Fazzoletti het volgende:
Nou hij kan niet zelf gaan zitten maar als ik hem zittend neer zet kan hij zo 10 minuten blijven zitten & spelen :)
En je begrijpt, als je dat kunt is liggen natuurlijk echt niet cool meer }:|
Haha, als ik die dikke van mij neerzet dat kiepert hij zo recht vooruit op z'n snufferd :D :+

quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 16:28 schreef Take_A_Picture het volgende:
Mjah dentinox verlicht de pijn van doorkomende tandjes. Bij mini vind ik t moeilijk in te schatten of ze er last van heeft of niet want ze heeft al maanden dat ze haar handen in de giecheltje stopt, veel kwijlt en rode wangen enzo. En klagen doet ze ook dagelijks en huilen ook... Nouja ik weet het gewoon niet, maar als het wel meespeelt dan verlicht ik die pijn iig voor d'r. Zoiets.
Tom was laatst een weekje niet in orde, waarvan een paar dagen echt ziek. Van alleen maar tevreden en lachen, ging hij naar koorts, jengelig, sowieso veel huilen en er kon geen lachje meer vanaf. Maar je zag boven 4 tanden tegelijk doorkomen. Twee ervan zijn nu door (de voortanden), en die andere twee zijn nog bezig. Aan hem merkte je het dit keer dus heel goed!

Van zijn ondertanden daarentegen heeft hij een stuk minder last gehad.

En dentinox ftw! :Y

Krijgertje! O+ Die eerste foto is geniaal! :D

Soes, fijn dat het zo goed ging. :*

Tom was gisteren alweer 7 maanden! De tijd vliegt :o

10700157_10205278784992584_2948228096040159212_o.jpg
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 21:01
quote:
8s.gif Op vrijdag 28 november 2014 20:53 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Sterkte soesa!

SPOILER
Pffft ik ben nerveus voor morgen, Voor t eerst in jaren naar mn grootouders, In principe is alles opgelost en laten we het achter ons, maar toch.... Mijn oma was in t verleden erg goed in steken onder water geven...
Maar na een heel heftig jaar waarin ze beide hartproblemen hebben gehad geven ze aan nu vooral te willen genieten, en die gezondheidsproblemen zijn ook de reden dat ik t goed wilde maken want straks kan t niet meer...

Naja t zal allemaal best loslopen, Ik ga saar voorstellen dus dan kan niemand boos blijven toch? Zeker niet als je je verjaardag deelt toch? (saar is op mn oma dr verjaardag geboren. )
Sorry vh gezeur maar moest t ff kwijt.
Ik kan me goed voorstellen dat je nerveus bent, maar het zal vast loslopen en helemaal goedkomen :Y :*
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 21:04
Coco wat een mooie foto van Tom. O+

Chanty zou je de baan bij je oude werkgever ook nog kunnen krijgen?

GM succes morgen! :*

Soesa fijn dat het goed gegaan is vandaag. :*
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 21:05
Ohjah die foto's :@
Gewoon lomp aan voorbij gegaan. Gebeurt me vaker, is niet expres maar dan haak ik aan in het onderwerp van dat moment, excuus!

Legopopje van Fazz O+
En het mooie (bozige :D ) snoetje van krijgerrtje O+

Chanty dat waar je in je spoiler over hebt, dat is een van de dingen waar ik nu ook beetje tegenaan hik.
Maar als ik aan de andere kant zie hoe fijn hij het er heeft en hoe dol de leidsters zijn op hem en vice versa zover dat nu al kan, weet ik ook dat ik zelf meer 'last' er van heb dan dat hij het heeft.
Verder weet ik er ook even niets op te zeggen :*
gewoonmezelf87vrijdag 28 november 2014 @ 21:05
Chanty, een behulpzaam antwoordt heb ik niet dus wil je alleen even een knuffel geven.

Coco wat een bink O+
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 21:06
Nou Coco plem jij er ook nog even een mooierd in O+
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 21:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:05 schreef BlueEyes het volgende:
Ohjah die foto's :@
Gewoon lomp aan voorbij gegaan. Gebeurt me vaker, is niet expres maar dan haak ik aan in het onderwerp van dat moment, excuus!

Legopopje van Fazz O+
En het mooie (bozige :D ) snoetje van krijgerrtje O+
Ja hallo!! En mijn baby dan?! :(
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 21:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:06 schreef BlueEyes het volgende:
Nou Coco plem jij er ook nog even een mooierd in O+
Ah, ok. Vooruit.

:+
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 21:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:06 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ah, ok. Vooruit.

:+
o|O
Chantyvrijdag 28 november 2014 @ 21:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:04 schreef _NIKKI_ het volgende:
Coco wat een mooie foto van Tom. O+

Chanty zou je de baan bij je oude werkgever ook nog kunnen krijgen?

GM succes morgen! :*

Soesa fijn dat het goed gegaan is vandaag. :*
Ik denk dat ik een aardige kans maak hoewel er ook veel concurrentie zal zijn. Maar goed… ik moet eerst uitgenodigd worden en ik weet dat de procedures daar niet zo heel vlot lopen. Dan moet ik dus nog de gesprekken doorkomen. Ik heb een voordeel dat ze me kennen, maar dat kan natuurlijk ook een nadeel zijn. Ik vind dat lastig in te schatten. Ze waren altijd heel blij met me, maar dit gaat wel om een promotieplek dus de eisen liggen hoog.
gewoonmezelf87vrijdag 28 november 2014 @ 21:09
Oh en excuses voor de mensen waar ik niet op reageer vd foto, mijn mob heeft iets nieuws. Waardoor ik veel foto's niet kan zien. ;(
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 21:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:05 schreef BlueEyes het volgende:
Maar als ik aan de andere kant zie hoe fijn hij het er heeft en hoe dol de leidsters zijn op hem en vice versa zover dat nu al kan, weet ik ook dat ik zelf meer 'last' er van heb dan dat hij het heeft.
Verder weet ik er ook even niets op te zeggen :*
Dit ja :Y

En ergens is het natuurlijk een luxepositie als je echt kunt kiezen. of überhaupt een aanbod krijgt Dat verandert je gevoel nu natuurlijk niet (meteen), maar tis niet verkeerd om je dat (nog eens) te realiseren, denk ik.
Chantyvrijdag 28 november 2014 @ 21:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:05 schreef BlueEyes het volgende:
Ohjah die foto's :@
Gewoon lomp aan voorbij gegaan. Gebeurt me vaker, is niet expres maar dan haak ik aan in het onderwerp van dat moment, excuus!

Legopopje van Fazz O+
En het mooie (bozige :D ) snoetje van krijgerrtje O+

Chanty dat waar je in je spoiler over hebt, dat is een van de dingen waar ik nu ook beetje tegenaan hik.
Maar als ik aan de andere kant zie hoe fijn hij het er heeft en hoe dol de leidsters zijn op hem en vice versa zover dat nu al kan, weet ik ook dat ik zelf meer 'last' er van heb dan dat hij het heeft.
Verder weet ik er ook even niets op te zeggen :*
Oh ja die foto van Fazz O+ Die was echt zo grappig en lief O+ Hoe kon ik die nou vergeten!

En ja ik denk dat Lucas er minder last van heeft dan ik. Maar die dag solliciteren en dat ik ook nog weg was voor boodschappen en vrijwilligerswerk… pfoeh vond ik toch ff heftig dat ik mijn mannetje zo weinig zag en merkte het ook meteen in de nacht erop dat hij vaker kwam om te drinken.
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 21:12
Even op het tandenkrijgverhaal aan te haken.

Gaat dat vaak gepaard met jengeligheid van een op andere moment en niet lekker in het velletje zitten?
Meneer huilt echt door,af en toe zelfs woest trappelen met zijn beentjes en moeilijk te doorbreken ook. En dat is normaal niets voor hem, oppakken is vaak al troost genoeg.

Wij zijn na een paar dagen een beetje zoekende wat er nu aan de hand is. En aangezien hij ook richting de 5 maanden gaat en ikzelf ook rond die tijd tandjes kreeg.
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 21:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:07 schreef BlueEyes het volgende:

[..]

o|O
Ben jij mijn SS?
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 21:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:12 schreef BlueEyes het volgende:
Even op het tandenkrijgverhaal aan te haken.

Gaat dat vaak gepaard met jengeligheid van een op andere moment en niet lekker in het velletje zitten?
Meneer huilt echt door,af en toe zelfs woest trappelen met zijn beentjes en moeilijk te doorbreken ook. En dat is normaal niets voor hem, oppakken is vaak al troost genoeg.

Wij zijn na een paar dagen een beetje zoekende wat er nu aan de hand is. En aangezien hij ook richting de 5 maanden gaat en ikzelf ook rond die tijd tandjes kreeg.
Dat is hier wel heel herkenbaar :Y
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 21:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:12 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ben jij mijn SS?
I wish O+
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 21:14
T van Coco O+

En even een :* voor Chanty en GM.
Chantyvrijdag 28 november 2014 @ 21:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:10 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Dit ja :Y

En ergens is het natuurlijk een luxepositie als je echt kunt kiezen. of überhaupt een aanbod krijgt Dat verandert je gevoel nu natuurlijk niet (meteen), maar tis niet verkeerd om je dat (nog eens) te realiseren, denk ik.
Dat klopt en als ik nog verder zoek komt ook wel die baan voorbij die me wel dat jeey-gevoel geeft en dat maakt het dan ook gemakkelijker om aan de slag te gaan. En tot die tijd zou ik deze baan kunnen accepteren en misschien vind ik het wel leuker dan gedacht. Die andere baan als ze die aanbieden, is ook nog eens heel erg tijdelijk...
Chantyvrijdag 28 november 2014 @ 21:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:12 schreef BlueEyes het volgende:
Even op het tandenkrijgverhaal aan te haken.

Gaat dat vaak gepaard met jengeligheid van een op andere moment en niet lekker in het velletje zitten?
Meneer huilt echt door,af en toe zelfs woest trappelen met zijn beentjes en moeilijk te doorbreken ook. En dat is normaal niets voor hem, oppakken is vaak al troost genoeg.

Wij zijn na een paar dagen een beetje zoekende wat er nu aan de hand is. En aangezien hij ook richting de 5 maanden gaat en ikzelf ook rond die tijd tandjes kreeg.
Lucas is gewoon vrolijk :P Het was echt dat ik iets scherps voelde toen hij weer op mijn vinger zat te kauwen.
Chantyvrijdag 28 november 2014 @ 21:21
Coco wat een mooie foto van Tom O+
SQvrijdag 28 november 2014 @ 21:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:12 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ben jij mijn SS?
nee, want ze is míjn SS al. O+
Cocotrimoniumvrijdag 28 november 2014 @ 21:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:15 schreef Chanty het volgende:

[..]

Dat klopt en als ik nog verder zoek komt ook wel die baan voorbij die me wel dat jeey-gevoel geeft en dat maakt het dan ook gemakkelijker om aan de slag te gaan. En tot die tijd zou ik deze baan kunnen accepteren en misschien vind ik het wel leuker dan gedacht. Die andere baan als ze die aanbieden, is ook nog eens heel erg tijdelijk...
Ja idd, zie t als een overbrugging :Y

Ik moest overigens ook weer wennen toen ik na 23 weken zw.verlof en vakantie weer aan de slag moest. Van zoveel bij de kindjes zijn, naar een stuk minder.

quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:16 schreef Chanty het volgende:

[..]

Lucas is gewoon vrolijk :P Het was echt dat ik iets scherps voelde toen hij weer op mijn vinger zat te kauwen.
Zo was dat bij Saar ook! Ineens deed 't gesabbel op mijn vinger *rasp rasp* :+

quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:23 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

nee, want ze is míjn SS al. O+
Oh echt? Ik verdenk inmiddels alles en iedereen :')
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 21:34
Zeg ik heet geen Kyara die ieders SS is :+
SQvrijdag 28 november 2014 @ 21:34
Ik ben érgens wel blij dat ik "gewoon" na twaalf weken weer ga werken. Ik denk dat de overgang daardoor soepeler loopt.
Desondanks kan ik me jouw gevoelens levendig inbeelden chanty. Ik weet ook echt niet wat ik zou doen in jouw situatie ;( :*
SQvrijdag 28 november 2014 @ 21:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:34 schreef BlueEyes het volgende:
Zeg ik heet geen Kyara die ieders SS is :+
zolang je de mijne maar bent O+
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:07 schreef Chanty het volgende:

[..]

Ik denk dat ik een aardige kans maak hoewel er ook veel concurrentie zal zijn. Maar goed… ik moet eerst uitgenodigd worden en ik weet dat de procedures daar niet zo heel vlot lopen. Dan moet ik dus nog de gesprekken doorkomen. Ik heb een voordeel dat ze me kennen, maar dat kan natuurlijk ook een nadeel zijn. Ik vind dat lastig in te schatten. Ze waren altijd heel blij met me, maar dit gaat wel om een promotieplek dus de eisen liggen hoog.
Balen dat het niet zo snel gaat daar. Het lijkt me heel lastig dat het lang duurt voor je iets van ze hoort. Zeker omdat je dan wellicht de keus moet maken om deze baan/banen af te wijzen met het risico dat je daar alsnog niet wordt aangenomen.

En verder kan ik me goed voorstellen dat je het lastig vindt dat L naar het kdv moet, zeker als je 5 dagen gaat werken. Zou er niet iets te regelen zijn waarbij je bijvoorbeeld 4*9 werkt? Ik heb de eerste 2.5 jaar dat ik L had ook fulltime (5*8 uur) gewerkt en het is me eerlijkgezegd nooit tegengevallen, ik had dat best nog jaren op die manier kunnen doen. Omdat ik een extra collega kreeg kon ik een dag minder gaan werken en dat is best fijn, maar 5 dagen werken zou ik ook prima vinden. Het grote voordeel van 4 dagen werken vind ik dat ik op mijn vrije doordeweekse dag veel huishoudelijke dingen kan doen waardoor we het weekend lekker kunnen genieten van ons gezin. O+ Die 'rust' vind ik wel erg fijn. Aan de andere kant wordt er ook niet veel vies in huis als je toch bijna nooit thuis bent. :+
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 21:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:23 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

nee, want ze is míjn SS al. O+
SS triootje O+.
SQvrijdag 28 november 2014 @ 21:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:42 schreef Burdie het volgende:

[..]

SS triootje O+.
hoezo, ben jij blues' santa? O+
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 21:56
Volgend jaar maar meedoen geloof ik! :D
Burdievrijdag 28 november 2014 @ 22:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 21:51 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

hoezo, ben jij blues' santa? O+
Sssst!
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 22:08
*;
SQvrijdag 28 november 2014 @ 22:16
Ik was hier vroeger zo goed in ;(

Maar even iets anders. Ik heb mezelf weer durven scheren en een spiegel tussen de benen gezet. Alles is als vanouds op 1 klein litteken na. Dat was best een opsteker O+
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 22:21
*O* voor de toonbare foef van SQ!

Mijn ks litteken begint nu ineens te smetten, terwijl het eerst supergoed genezen was...
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 22:23
Mijn litteken trekt meer nu het kouder wordt
SQvrijdag 28 november 2014 @ 22:35
en ik heb alweer lichte koorts :') sinds de geboorte is mijn weerstand echt naar zijn grootje -O-

vervelend van je litteken kwak! kan dat kwaad?

kinderbijslag is toegekend trouwens. Ik voel me echt een schraper :')
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 22:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:35 schreef Stormqueen het volgende:
en ik heb alweer lichte koorts :') sinds de geboorte is mijn weerstand echt naar zijn grootje -O-

vervelend van je litteken kwak! kan dat kwaad?
Neuh volgens mij niet, tenzij ik echt ga rotten :') ik houbt extra schoon en was met antibacteriele wasgel. t is alleen de buitenste huidlaag die in dat stuk litteken zit. Binnenkant is een ander litteken en dat is volgens mij in orde...

Hadden ze m verdorie maar niet ín mijn huidplooi onder mn hangbuik/randje bushbush moeten snijden }:| dat is altijd al een crime om echt goed droog te krijgem geweest. Zwaarlijvigheid ftw!
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 22:41
Ik heb nogsteeds geen kinderbijslag gekregen :')
Mijn uk was net ongunstig geboren.
SQvrijdag 28 november 2014 @ 22:41
hmmm, gangreen :')
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 22:41
Balen SQ. -O-

Trekkende littekens klinken niet fijn. :{

Wij gaan morgenochtend naar sinterklaas op mijn werk, ik ben benieuwd wat de jongens ervan vinden. :D

Kinderbijslag. *O* Ik spaar het voor alle kinderen, maar ik ben benieuwd of ik dat nog 18 jaar kan doen. Als het aan onze regering ligt denk ik het niet helaas. -O-
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 22:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:41 schreef Stormqueen het volgende:
hmmm, gangreen :')
Psies. Als ik t ga ruiken door mijn kleren heen moet ik denk ik een amputatie vanaf halverwege mijn buik. :'(
SQvrijdag 28 november 2014 @ 22:43
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:42 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Psies. Als ik t ga ruiken door mijn kleren heen moet ik denk ik een amputatie vanaf halverwege mijn buik. :'(
visuals :') :'(

pic012.jpg

gezellig, nikki!
Fazzvrijdag 28 november 2014 @ 22:45
Krijgertjes, wat lief O+

En Tom! O+

Morgen toch maar op zoek naar detinox, F blijft maar huilen; borst helpt eventjes maar hij lijkt nu wel pijn te hebben :'(

Chanty, wat een dilemma zeg. Ik kan je ook niet iets adviseren; mijn laatste 4 sollicitaties waren allemaal intern en dat is toch anders :{
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 22:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:42 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Psies. Als ik t ga ruiken door mijn kleren heen moet ik denk ik een amputatie vanaf halverwege mijn buik. :'(
Ik zou mijn halve buik best geamputeerd willen hebben hoor. :+
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:43 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

visuals :') :'(
Edit: gofter! Google skillz je hebt ze! O+

ht_20810_kennyposing_100402_ssh.jpg
SQvrijdag 28 november 2014 @ 22:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:46 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

:7


[ afbeelding ]
gmta-tjes O+
kwakz0rvrijdag 28 november 2014 @ 22:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:46 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

gmta-tjes O+
Ik had eerst deze, maar die vond ik eigenlijk te eng...


half_man_00.jpg
_NIKKI_vrijdag 28 november 2014 @ 22:50
Oh my Kwak... :X
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 22:50
Ik ga morgen een bouwlamp in het giegeltje van F richten en preventief dentinox halen geloof ik. Als ik dat van Fazz ook zo lees. Gets
Dyrevrijdag 28 november 2014 @ 22:51
Die plaatjes :X
SQ durfde met een spiegeltje te kijken en het viel nog mee ook *O* :D Jammer wel van de koorts...

Soes, wat fijn dat jullie zo'n goede dag hebben gehad. En verdiend ook hoor!

Gm, succes morgen. Hopelijk kunnen jullie met een schone lei verder (wel makkelijk gezegd natuurlijk) en kunnen oma, kleindochter én achterkleindochter van elkaar genieten :Y

Coco, wat een geweldige foto O+

Chanty, vervelend dat je zo uit je hum bent, maar helemaal begrijpelijk... Die ene baan is fulltime, hoe zit het met die andere? En lastig dat je nog zoveel onzekerheid hebt over die sollicitatie bij je oude werkgever. Heeft het zin om daar eens heen te bellen om te kijken hoe het er daar voor staat?

Kwak, misschien goed droog houden met talkpoeder? Of is dat advies ook alweer achterhaald?

quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:41 schreef BlueEyes het volgende:
Ik heb nogsteeds geen kinderbijslag gekregen :')
Mijn uk was net ongunstig geboren.
Boks :P

We hebben L een zalmkleurig pakje aangetrokken en nu is het echt net Spekkie Big O+
BlueEyesvrijdag 28 november 2014 @ 22:52
Dat vraagt om een foto Dyre :D
Dyrevrijdag 28 november 2014 @ 22:53
Ze ligt nou net in bed ;)

Het staat haar ook eigenlijk voor geen meter, maar het was een kraamcadeau en het lijkt haar wel comfortabel te zitten :P
Fazzvrijdag 28 november 2014 @ 22:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 november 2014 22:50 schreef BlueEyes het volgende:
Ik ga morgen een bouwlamp in het giegeltje van F richten en preventief dentinox halen geloof ik. Als ik dat van Fazz ook zo lees. Gets
we zitten nu samen op de bank Sex and the City te kijken. Dat helpt ook blijkbaar :7
SQvrijdag 28 november 2014 @ 22:54
ik heb net de kledingkast uitgeruimd, wb kraamkado's. Ik heb drie winterjassen maat 68 en drie badjassen maat 80 :')
SQvrijdag 28 november 2014 @ 22:55
dicht