Je bent gewoon echt maanden verder voor je alles hebt. Als het nou een boeiend spelletje was, was het nog tot daaraantoe. Maar dit gaat gewoon vervelen.quote:
I shall look for you on the battlefield, Ser!quote:Op maandag 8 december 2014 10:07 schreef Pheno het volgende:
[..]
niet dat ik weet. Vanmiddag kan ik ook, overigens. Even wat boodschappen doen en 's avonds sporten, maar voor de rest zou het moeten lukken. Ik ben nu zelf alle rewards van de co-op aan het verzamelen. Eigenlijk koet je ze drie keer doen om alles te krijgen.
Wat is trouwens het credo en de favo activiteit van de fok-club?quote:Op maandag 8 december 2014 09:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
er is gewoon een ps4 fok clubnog niet heel actief, maar ik kan vanavond wel helpen.
ik kan denk ik ook een invite sturenquote:Op maandag 8 december 2014 10:28 schreef StefanW het volgende:
[..]
Wat is trouwens het credo en de favo activiteit van de fok-club?
Ik kan voor zover ik kan zien niet op naam zoeken en er zijn té veel NL clubs om door heen te scrollen.
Kun je dat bij mij ook even doen? Ik stuur je even een pm.quote:Op maandag 8 december 2014 10:41 schreef Pheno het volgende:
[..]
ik kan denk ik ook een invite sturen
Ga ik dat vanavond nog eens proberen.quote:Op maandag 8 december 2014 10:45 schreef Pheno het volgende:
als je op vierkantje drukt bij search club dan kun je op naam zoeken. Geen idee waarom ze naam en filters van elkaar los hebben getrokken bij die optie.
ik moet je eerst een friendrequest sturen. Dat heb ik nu gedaanquote:Op maandag 8 december 2014 10:42 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Kun je dat bij mij ook even doen? Ik stuur je even een pm.
Kan dat trouwens als ik al lid ben van een andere club?
Graciasquote:Op maandag 8 december 2014 10:51 schreef Pheno het volgende:
[..]
ik moet je eerst een friendrequest sturen. Dat heb ik nu gedaan
gewoon links en rechts van je vierpuntdruktoets?quote:Op maandag 8 december 2014 15:17 schreef Klonk het volgende:
Ben ik eigenlijk de enige die permanent zit te klooien met het wapengedoe wat je via de RB buttons kunt gebruiken, zit niet makkelijk in elkaar, zit soms een paar minuten te pielen en knopjes in de te douwen in de hoop dat ik shadow blades ofzo kan selecteren en als ik het voor elkaar heb gekregen vergeet ik welke knoppen combinatie ik heb gebruikt
oeps maar dan een ander wapen selecteren ben ik echt te dom voor denk ikquote:Op maandag 8 december 2014 15:59 schreef Pheno het volgende:
[..]
gewoon links en rechts van je vierpuntdruktoets?
via option-knop en dan gear loadoutquote:Op maandag 8 december 2014 17:02 schreef Klonk het volgende:
[..]
oeps maar dan een ander wapen selecteren ben ik echt te dom voor denk ik
Ik had het in dat geval ook niet over fouten, maar meer dat de verwachting een levendige open world game was en dat hier niet aan werd voldaan. In AC2 hebben ze dat na de kritiek verbeterd.quote:Op zondag 7 december 2014 12:54 schreef Geralt het volgende:
[..]
Zoveel fouten zaten er niet in deel 1.
Ja als je die domme sitemissies mee telt ja, dan wel, maar qua verhaal was deel 1 veruit het beste.
Alle overige delen zijn flinterdun qua verhaal, deel 1 ook trouwens, maar die was het best.
Ubisoft is knetterdoof. Evenals EA.quote:Op maandag 8 december 2014 19:21 schreef Jivis het volgende:
Ik bedoelde er dus meer mee te zeggen dat Ubi niet doof is voor feedback.
Oke.quote:Op maandag 8 december 2014 19:33 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ubisoft is knetterdoof. Evenals EA.
Als je nou zei dat een ontwikkelaar als CD Projekt RED luistert naar zn fans dan gaf ik je gelijk.
Niemand houdt je toch tegen om games van hen te kopen?quote:Op maandag 8 december 2014 19:33 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ubisoft is knetterdoof. Evenals EA.
Als je nou zei dat een ontwikkelaar als CD Projekt RED luistert naar zn fans dan gaf ik je gelijk.
alleen kan ik niet met je verbinden. Echt, zo frustrerend.quote:
Ja dat was inderdaad nogal suf.quote:Op maandag 8 december 2014 21:45 schreef Pheno het volgende:
[..]
alleen kan ik niet met je verbinden. Echt, zo frustrerend.
Ergens in het midden. Hij mist de 'swag' van Ezio.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:58 schreef Gruisman het volgende:
Hoe is Arno als personage? Een toffe charismatische kerel zoals Ezio of een saaie lul als Connor?
geen idee. Netwerkverbindingen werken amper. Zelf heb ik deze week pas zaterdag weer tijd om te kijken of bepaalde routersettings wat kunnen betekenen. Maar ps4 geeft nat 2 aan; unity nat 3. Dus lijkt me meer een ubisoftprobleem.quote:Op dinsdag 9 december 2014 08:33 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ja dat was inderdaad nogal suf.
Enig idee waar dat aan kan liggen? Moet ik Ubisoft gaan slaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |