Clarks Desert Boots vallen bij mij een hele maat groter uit. Dus size altijd 1 down.quote:Op maandag 1 december 2014 22:40 schreef droommoord het volgende:
[..]
vind het maar vreemd.
Maar UK7 is geen optie met cons in US8 en free run 2 in US8.5 denken jullie?
Ik draag alles. Ook buiten jaquote:Op maandag 1 december 2014 21:53 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Je schoenen zien er zo smetteloos uit.. trek je ze wel eens aan (naar buiten)
Je kunt in dit geval gewoon us10 nemen.quote:Op dinsdag 2 december 2014 06:15 schreef RicardoKishna het volgende:
Wat is het verschil in maatvoering tussen Nike en Asics? Ik heb van Nike altijd maat 44, wat overeenkomt met 28cm. Bij Asics zie ik echter dat maat 43 28cm is, klopt dit?
quote:
Man wat was ik blij dat ik ook nog een fijn paartje heb weten te bemachtigen.quote:
Helemaal geen brand, ook geen Puma/Reebok etcquote:Op dinsdag 2 december 2014 22:21 schreef droommoord het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
full red geen nike/adidas?
instore bij seventyfive
Footlocker in Cuijk heeft die vast en zekerquote:Op vrijdag 5 december 2014 11:30 schreef Handheld het volgende:
Weet iemand waar ik deze kan halen?
[ afbeelding ]
Volgens http://sneakernews.com/20(...)-pack-release-dates/ is hij nog niet uit maar ik denk dat de US release date is. Op een aantal EU shops zijn ze al uitverkochtquote:Op vrijdag 5 december 2014 11:30 schreef Handheld het volgende:
Weet iemand waar ik deze kan halen?
[ afbeelding ]
Hey Thanks man!quote:Op vrijdag 5 december 2014 21:28 schreef Modus het volgende:
[..]
Volgens http://sneakernews.com/20(...)-pack-release-dates/ is hij nog niet uit maar ik denk dat de US release date is. Op een aantal EU shops zijn ze al uitverkocht
http://www.sneakersnstuff(...)ike-rosherun-nm-w-sp
https://290sqm.com/Nike-R(...)ite-Black-652804-019
Maar hier hebben ze nog een paar maten
http://www.sivasdescalzo.es/nike-rosherun-nm-w-sp-gris-negro.html
Zeker? ik zie ze namelijk niet op de site staan?quote:Op vrijdag 5 december 2014 20:28 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Footlocker in Cuijk heeft die vast en zeker
Sivasdescalzo is chill, zelf ook al een aantal keren daar besteld.quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:34 schreef Handheld het volgende:
Heb je ervaring met die Spaanse winkel?
quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:34 schreef Handheld het volgende:
Zeker? ik zie ze namelijk niet op de site staan?
Woei, Seventyfive, Oqium.quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:34 schreef Handheld het volgende:
Weet iemand btw een exclusieve sneakerstore in of rond Rotterdam?
Als ze niet betrouwbaar waren, had ik het niet gepost.quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:34 schreef Handheld het volgende:
[..]
Hey Thanks man!
Hoe heb je dat zo snel gevonden, ik zag ook dat ze al overal uitverkocht waren in Nederland, helaas..
Heb je ervaring met die Spaanse winkel?
Ach, er werd daar toch niet meer gepostquote:Op zondag 7 december 2014 16:58 schreef thethoryd het volgende:
Huh wtfPermanente ban bij Lacebag. Er was zo'n bot die steeds gare topics opende in het Chinees, ik reageerde iets in de trend van rot op en nu mag ik zelf oprotten
Nee klopt idd. Ach ja, beetje rare manier van bannen aangezien die bots de boel verziekenquote:Op zondag 7 december 2014 16:59 schreef droommoord het volgende:
[..]
Ach, er werd daar toch niet meer gepost
het waren niet alleen de bots die het verziekten daar hoorquote:Op zondag 7 december 2014 17:08 schreef thethoryd het volgende:
[..]
Nee klopt idd. Ach ja, beetje rare manier van bannen aangezien die bots de boel verzieken
Als iets niet exclusief is kan het toch nog steeds mooi zijn?quote:Op zondag 7 december 2014 09:14 schreef Handheld het volgende:
Thanks allemaal!
Binnenkort even kijken in die zaken!
Maar tussen de regels door proef ik dat Footlocker niet tot de exclusieve zaken behoort
Die kunnen toch soms ook leuke dingen hebben in het assortiment of ben ik nou gek?
Ik ben nog totaal geen Sneaker verzamelaar, maar dat kan best eens gaan komen
Ben blij dat ze goed zittenquote:Op zondag 7 december 2014 23:27 schreef Pedroo het volgende:
Ben jelly op die missonis. Misschien toch maar die hide outs kopen.
Nieuwe retro, op enkele adressen in US al te krijgen. Mesh bij de enkel i.p.v. leer zoals bij alle andere releases maar verder redelijk matchend geloof ik.quote:
Ik zoek die ook. Ik weet dat Patta ze heeft maar ik kom daar niet 1,2,3. Sowieso zijn alle toffe releases buiten mijn bereik op de 1 of andere manier.quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:30 schreef Handheld het volgende:
Weet iemand waar ik deze kan halen?
[ afbeelding ]
Je weet dat patta een online shop heeft?quote:Op dinsdag 9 december 2014 21:58 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ik zoek die ook. Ik weet dat Patta ze heeft maar ik kom daar niet 1,2,3. Sowieso zijn alle toffe releases buiten mijn bereik op de 1 of andere manier.
Daar stonden ze eerst nog niet op, nu dus wel gvd.quote:Op dinsdag 9 december 2014 22:37 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Je weet dat patta een online shop heeft?
http://sneakernews.com/2014/09/26/adidas-zx-flux-winter-cordura/quote:Op woensdag 10 december 2014 00:10 schreef Loll het volgende:
Iemand nog tips voor de aanschaf van een nieuw paar sneakers? ZX flux serie van adidas vind ik echt tof alleen ik hoorde dat die niet echt winterproof zijn.
Ze moeten voor dit soort weer toch een beetje warm en liefst waterafstotend zijn.
Ik ook. Dus maar gekocht! Ik was eigenlijk van plan te wachten of de GL3 "Snowman" volgende maand nog ergens beschikbaar zou zijn in de sale, maar bij Sneakerbaas was er vorige week een kortingscode "Sinterbaas" (quote:Op zondag 7 december 2014 22:46 schreef Jiang153 het volgende:
Vind die Asics "Snowflake" wel iets hebben
[ afbeelding ]
Mooie prijsquote:Op donderdag 11 december 2014 14:19 schreef Xurk het volgende:
[..]
Ik ook. Dus maar gekocht! Ik was eigenlijk van plan te wachten of de GL3 "Snowman" volgende maand nog ergens beschikbaar zou zijn in de sale, maar bij Sneakerbaas was er vorige week een kortingscode "Sinterbaas" () voor 20% op sale items dus ik zat daar eens doorheen te bladeren. Toen zag ik de Snowflake staan en er was nog één maat beschikbaar, heel toevallig de mijne
Het kwam neer op ¤ 60 wat echt een goede deal is aangezien deze CW bij de release een paar maanden terug op sommige sites zelfs ¤ 150 was. Dus ik kon het niet laten liggen. En nu ik ze heb vind ik ze ook wel vetter dan de "Snowman" CW eigenlijk, in ieder geval bijzonderder. Who cares dat het van oorsprong een WMNS is
TL;DR: WIVAH
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 11 december 2014 16:27 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
hahaha Xurk heeft meisjesschoenen
http://www.lacebag.nl/siz(...)razy-deadstock-sale/quote:Op zaterdag 13 december 2014 14:55 schreef Sokz het volgende:
Hebben ze deadstock racers of trainers?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |