Als je google ads forum wide uitzet is FOK! snel klaarquote:Op woensdag 26 november 2014 17:18 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Waarom dan wel?
Er zijn toch topics die niet meegenomen worden in/bij Google?
DIt topic is trouwens behoorlijk lang uit de google-adsense(?) geweest/gehouden.quote:Op woensdag 26 november 2014 17:15 schreef Bart het volgende:
Maar ik had het meer over dat soort posts in het algemeen hoor, jammer dat dat niet mag.
Gare regels van Google Ads.
En zo wel, dan zijn er hier genoeg personen die je de boel hier weer snel doen verlaten...quote:Op woensdag 26 november 2014 17:21 schreef Kingstown het volgende:
[..]
DIt topic is trouwens behoorlijk lang uit de google-adsense(?) geweest/gehouden.
Tot niet al te lang geleden dacht ik dat dat nog steeds het geval was, totdat APK mij uit die droom hielp.![]()
Zo boeiend zijn wij nou ook weer niet voor google en andersom ook weinig 40 plussers die via google hier belanden.
Klopt, maar het gaat er dus niet om hoe boeiend iets is voor Google, of hoe boeiend Google is voor ons/jullie. Het probleem is dat als er tieten staan, maakt niet uit waar of hoe, en er staan op diezelfde pagina Google Ads, maakt niet uit wat voor Ads en of ze interessant zijn, een willekeurig persoon bij Google Ads een klacht kan indienen. En conform de voorwaarden van Google Ads worden dan direct álle Google Ads op heel FOK uitgeschakeld. En dat is gewoon een klap die we niet kunnen hebben. Dus moeten gewoon alle tieten wegquote:Op woensdag 26 november 2014 17:21 schreef Kingstown het volgende:
[..]
DIt topic is trouwens behoorlijk lang uit de google-adsense(?) geweest/gehouden.
Tot niet al te lang geleden dacht ik dat dat nog steeds het geval was, totdat APK mij uit die droom hielp.![]()
Zo boeiend zijn wij nou ook weer niet voor google en andersom ook weinig 40 plussers die via google hier belanden.
Ieder zijn eigen principes en normen...quote:Op woensdag 26 november 2014 17:24 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Há...dus toch!![]()
Nou niet meer over gewetenloos hebben als ik over fairtrade phones enzo begin.
Zeker. Ik verwijt je ook niets hoor, hoop dat je dat bij mij ook niet doet als ik een post verwijder en daarmee een user frustreerquote:Op woensdag 26 november 2014 17:19 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ieder z'n principes en normen...
Dit dreunt hier nog lang na...quote:Op woensdag 26 november 2014 17:24 schreef Bart het volgende:
[..]
Dus moeten gewoon alle tieten weg.
Zware tetten dan welquote:Op woensdag 26 november 2014 17:26 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dit dreunt hier nog lang na...
Dat laat ik in het midden, omdat ik het hier sowieso nog niet in het openbaar genoemd heb...quote:Op woensdag 26 november 2014 17:25 schreef Bart het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd waar je voor gevraagd was...
Ik zoek altijd de mislukte users op, om te kijken of het klikt.quote:
quote:Op woensdag 26 november 2014 17:28 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat laat ik in het midden, omdat ik het hier sowieso nog niet in het openbaar genoemd heb...
Duidelijk allemaal. Er zijn topics/subforra waar het wel kan, omdat die uit de google-ads zijn gehaald right? Dat was met dit topic ook het geval en zelfs in die tijd werd er amper/niet tetten gepost....laat staan porno ofzo. Dat is dan weer het voordeel van 40 plussers, die hebben niet de drang/behoefte om elke 10 postings een tubgirl oid te posten.quote:Op woensdag 26 november 2014 17:24 schreef Bart het volgende:
Klopt, maar het gaat er dus niet om hoe boeiend iets is voor Google, of hoe boeiend Google is voor ons/jullie. Het probleem is dat als er tieten staan, maakt niet uit waar of hoe, en er staan op diezelfde pagina Google Ads, maakt niet uit wat voor Ads en of ze interessant zijn, een willekeurig persoon bij Google Ads een klacht kan indienen. En conform de voorwaarden van Google Ads worden dan direct álle Google Ads op heel FOK uitgeschakeld. En dat is gewoon een klap die we niet kunnen hebben. Dus moeten gewoon alle tieten weg.
Wat leuk.quote:Op woensdag 26 november 2014 17:28 schreef Bart het volgende:
[..]
Ik zoek altijd de mislukte users op, om te kijken of het klikt.
Klopt helemaalquote:Op woensdag 26 november 2014 17:29 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Duidelijk allemaal. Er zijn topics/subforra waar het wel kan, omdat die uit de google-ads zijn gehaald right?
Gaat die verandering geleidelijk of is dat spontaan van de ene op de andere dag?quote:Dat was met dit topic ook het geval en zelfs in die tijd werd er amper/niet tetten gepost....laat staan porno ofzo. Dat is dan weer het voordeel van 40 plussers, die hebben niet de drang/behoefte om elke 10 postings een tubgirl oid te posten.
Omdat in principe elk topic gewoon Google Ads moet hebben, voor de inkomsten. Met uitzondering van enkele fora, en topics waar het gewoon niet anders kan vanwege het onderwerp van het topic. Alle andere topics moeten het zonder naakt doen. Het is wel de intentie om op den duur volledig af te stappen van Google Ads. Maar of en wanneer dat gaat gebeuren is onbekend.quote:Vraag is eigenlijk dus waarom het topic weer teruggeplaatst is in google-ads.
Vond ik ookquote:
Ja ik ga ook weg. Even een potje gamen denk ik.quote:Op woensdag 26 november 2014 17:32 schreef sig000 het volgende:
Ga nu even wat anders doen, tot laters.
uitgeslapen ?quote:
Op je 40-ste verjaardag is het pats-boem ineens allemaal anders.quote:Op woensdag 26 november 2014 17:33 schreef Bart het volgende:
Gaat die verandering geleidelijk of is dat spontaan van de ene op de andere dag?
Het grote verhaal snap ik, maar dat grote subfora zoals UTO/KLB bijvoorbeeld wel eruit gehaald kunnen worden (soms geheel of soms deels dmv bepaalde topics), terwijl een relatief klein topic als dit wel onmisbae inkomsten op moet brengen klinkt wat onlogisch.quote:Op woensdag 26 november 2014 17:33 schreef Bart het volgende:
Omdat in principe elk topic gewoon Google Ads moet hebben, voor de inkomsten. Met uitzondering van enkele fora, en topics waar het gewoon niet anders kan vanwege het onderwerp van het topic. Alle andere topics moeten het zonder naakt doen. Het is wel de intentie om op den duur volledig af te stappen van Google Ads. Maar of en wanneer dat gaat gebeuren is onbekend.
Er moet geklikt worden, dan pas levert het wat op....quote:Op woensdag 26 november 2014 17:44 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Op je 40-ste verjaardag is het pats-boem ineens allemaal anders.
[..]
Het grote verhaal snap ik, maar dat grote subfora zoals UTO/KLB bijvoorbeeld wel eruit gehaald kunnen worden (soms geheel of soms deels dmv bepaalde topics), terwijl een relatief klein topic als dit wel onmisbae inkomsten op moet brengen klinkt wat onlogisch.
Is het niet zo dat hoe meer users, hoe meer inkomsten of is dat een verkeerde veronderstelling?
Don't blame me, it wasn't me...quote:Op woensdag 26 november 2014 17:49 schreef chufi het volgende:
Zo gaat het nu eindelijk weer rustig worden .? MM nog bedankt met de introductie
Je zult toch zelf ergens vermeld hebben over die date ....quote:Op woensdag 26 november 2014 17:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Don't blame me, it wasn't me...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |