abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_147096750
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 november 2014 15:12 schreef Ouder1 het volgende:
Hier gaan ze bij de appie per stuk. En nu?
Je rekent nog altijd per 500gr. Je kan idd niet zomaar een halve struik pakken. Maar goed, beetje off-topic.
pi_147114761
Dus de samenvatting van dit topic is "jullie doen het allemaal verkeerd en ik ga jullie helpen. Dus koppen dicht en luister..."

Nee, goed begin. Echt waar.
Echte elektriciėns gebruiken geen jokari.
pi_147120796
(Smaak)voorkeuren liggen voor iedereen anders, dus daar kun je vrij moeilijk tips in geven die voor iedereen werken.

Denk wel dat veel mensen die nu nog nergens op letten (en wel zouden willen besparen), het merendeel van de winst kunnen halen uit het letten op aanbiedingen binnen de producten die ze toch al kopen, vooruit denken (dus geen flesje drinken a 1,75 op het station hoeven kopen omdat je zo'n dorst maar niks bij je hebt) en inkopen naar gebruik / creatief worden met restjes, zodat je weinig tot niks weg hoeft te gooien.
pi_147120893
goedkoop vlees eten -> ga duiven vangen. zelf slachten enzo.
  zaterdag 29 november 2014 @ 22:11:02 #280
26552 Party_P
WTF, jezus!!1
pi_147131540
met z'n 2en kun je iig makkelijk voor 150 euro per maand eten en drinken. mijn vriendin en ik lukt het iig makkelijk (minder dan 150 zelfs).

pasta is bijvoorbeeld prima te maken voor onder onder de 1 euro per persoon
Drugs are good mkay?
pi_147132405
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 november 2014 22:11 schreef Party_P het volgende:


pasta is bijvoorbeeld prima te maken voor onder onder de 1 euro per persoon
Recept met kosten? Ben wel benieuwd
  zaterdag 29 november 2014 @ 22:49:18 #282
26552 Party_P
WTF, jezus!!1
pi_147133085
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 november 2014 22:31 schreef laares het volgende:

[..]

Recept met kosten? Ben wel benieuwd
met ingredienten uit aanbieding, markt en/of c-merk.

edit: voor 2 personen

• 250gr gehakt ¤1,- (¤4 per kg)
• 1 grote ui ¤0.15 (markt)
• halve prei ¤0.20 (markt)
• pak gezeefde tomaten ¤0.35
• 200gr spaghetti ¤0.20 (500gr pak= ¤0.35)
• zout, peper, gedroogde oregano ¤0,10

Totaal ¤2

Of als je wat ultra cheaps wil met aardappels:

• 600gr aardappels ¤0.30 (5kg=¤2 bij Boni)
• halve grote pot doperwten ¤0.40
• 4 diepvrieshamburgers ¤0.50 (¤1.50 bij boni)
• bakboter ¤0.10
• peper, zout, kerrie/cayennepeper ¤0.10

aardappels in blokjes, voorkoken, opbakken.

Totaal ¤1.40

[ Bericht 10% gewijzigd door Party_P op 29-11-2014 22:59:02 ]
Drugs are good mkay?
pi_147133157
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 november 2014 22:49 schreef Party_P het volgende:

[..]

met ingredienten uit aanbieding, markt en/of c-merk.

• 250gr gehakt ¤1,- (¤4 per kg)
• 1 grote ui ¤0.15 (markt)
• halve prei ¤0.20 (markt)
• pak gezeefde tomaten ¤0.35
• 200gr spaghetti ¤0.20 (500gr pak= ¤0.35)
• zout, peper, gedroogde oregano ¤0,10

Totaal ¤2
250 gram gehakt is (als je zo goedkoop mogelijk wilt doen) behoorlijk wat teveel. 80 gram is meer dan genoeg. van het verschil in geld zou ik er wat groentes bijdoen (alhoewel je al wel vrij hoog zit voor een pasta maar toch :D)
  zaterdag 29 november 2014 @ 22:58:04 #284
26552 Party_P
WTF, jezus!!1
pi_147133371
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 november 2014 22:51 schreef SuperFood het volgende:

[..]

250 gram gehakt is (als je zo goedkoop mogelijk wilt doen) behoorlijk wat teveel. 80 gram is meer dan genoeg. van het verschil in geld zou ik er wat groentes bijdoen (alhoewel je al wel vrij hoog zit voor een pasta maar toch :D)
dit is voor 2 personen he. en mijn recept is ook voor twee flinke eters
Drugs are good mkay?
pi_147133414
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 november 2014 22:58 schreef Party_P het volgende:

[..]

dit is voor 2 personen he. en mijn recept is ook voor twee flinke eters
dan nog - 80 gram vlees per dag is meer dan voldoende en aangezien vlees duur is en je goedkoop wilt eten (of iig toch het doel van dit topic) zou ik daar toch een betere besteding voor zoeken :P en 200 gram pasta voor 2 personen is misschien wat weinig voor een hele maaltijd.
pi_147133479
ik neem het terug 200 gram in gedroogde vorm zou genoeg moeten zijn voor 2 personen. het leek me nogal weinig :P
pi_147134474
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 november 2014 22:49 schreef Party_P het volgende:

[..]

met ingredienten uit aanbieding, markt en/of c-merk.

edit: voor 2 personen

• 250gr gehakt ¤1,- (¤4 per kg)
• 1 grote ui ¤0.15 (markt)
• halve prei ¤0.20 (markt)
• pak gezeefde tomaten ¤0.35
• 200gr spaghetti ¤0.20 (500gr pak= ¤0.35)
• zout, peper, gedroogde oregano ¤0,10

Totaal ¤2

Of als je wat ultra cheaps wil met aardappels:

• 600gr aardappels ¤0.30 (5kg=¤2 bij Boni)
• halve grote pot doperwten ¤0.40
• 4 diepvrieshamburgers ¤0.50 (¤1.50 bij boni)
• bakboter ¤0.10
• peper, zout, kerrie/cayennepeper ¤0.10

aardappels in blokjes, voorkoken, opbakken.

Totaal ¤1.40
:r

:')
pi_147136410
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 november 2014 22:49 schreef Party_P het volgende:

[..]

met ingredienten uit aanbieding, markt en/of c-merk.

edit: voor 2 personen

• 250gr gehakt ¤1,- (¤4 per kg)
• 1 grote ui ¤0.15 (markt)
• halve prei ¤0.20 (markt)
• pak gezeefde tomaten ¤0.35
• 200gr spaghetti ¤0.20 (500gr pak= ¤0.35)
• zout, peper, gedroogde oregano ¤0,10

Totaal ¤2

Of als je wat ultra cheaps wil met aardappels:

• 600gr aardappels ¤0.30 (5kg=¤2 bij Boni)
• halve grote pot doperwten ¤0.40
• 4 diepvrieshamburgers ¤0.50 (¤1.50 bij boni)
• bakboter ¤0.10
• peper, zout, kerrie/cayennepeper ¤0.10

aardappels in blokjes, voorkoken, opbakken.

Totaal ¤1.40
Een halve prei als verse groente voor twee personen? Beetje weinig, vind je niet?
Ik ga uit van minstens 200 gram per persoon per dag.
Verders lijkt het me idd nogal smakeloos wat je hier post. Yak.

[ Bericht 2% gewijzigd door agter op 30-11-2014 00:39:14 ]
Make my day!
pi_147140164
en nu opbokken allemaal
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')