Ja dat heb ik ook.quote:Op maandag 24 november 2014 21:04 schreef Isabeau het volgende:
Dat dus. Regelmatig wel gegeten omdat iemand er een feestje gaf en dergelijke, maar zou het zelf nou nooit als 'lekker uit eten restaurant' uitkiezen. Zou niet eens in me op komen
Dat is de reden dat ik er niet aan meedoe.quote:Op maandag 24 november 2014 21:31 schreef Vork het volgende:
Ik heb ook maar even een Top2000 lijstje in elkaar gedraaid. Als ik er morgen een zou samenstellen, dan zou de helft vast iets anders zijn.
Dat is echt mijn idee van de hel. Ben een keer ergens geweest waar je per uur betaalde. Het was echt verschrikkelijk.quote:Op maandag 24 november 2014 21:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Zoals deze
http://degoudenwokzuiderpark.nl
Soort crematorium qua gezelligheid met een half dode chinees die op een keyboard zit te jengelen voor de 500 mensen (I kid you not) die er in die zaal kunnen zitten.
Na een kwartier daar (was door iemand anders geregeld als verrassing voor de groep) ben ik vertrokken met buikpijn als smoes
Ik heb een keer iemand gesproken die zijn huwelijksdiner en -feest daar heeft gehoudenquote:Op maandag 24 november 2014 21:50 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat is echt mijn idee van de hel. Ben een keer ergens geweest waar je per uur betaalde. Het was echt verschrikkelijk.
Ach, dit zijn sowieso 20 nummers die wat mij betreft wel eens (wat hoger) in die lijst mogen komen. Wat dat betreft is er niets aan de hand.quote:Op maandag 24 november 2014 21:48 schreef Bluezz het volgende:
Dat is de reden dat ik er niet aan meedoe.
Ik vind veel te veel leuk en goed en dat wisselt ook in sterkte
als het eten goed is waarom niet. in een uur kan ik behoorlijk wat wegwerken.quote:Op maandag 24 november 2014 21:50 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat is echt mijn idee van de hel. Ben een keer ergens geweest waar je per uur betaalde. Het was echt verschrikkelijk.
Ook gewoon het soort volk dat daar zit. Echt drama!quote:Op maandag 24 november 2014 21:52 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik heb een keer iemand gesproken die zijn huwelijksdiner en -feest daar heeft gehouden
Ook mijn idee van de hel ja. Vreselijk![]()
Omdat eten voor mij niet gaat om zoveel mogelijk bulk voer vloer zo weinig mogelijk geld naar binnen te bunkeren in een ongeïnspireerde omgeving met mensen om me heen die vooral voor de hoeveelheden voer daar heen gaan.quote:Op maandag 24 november 2014 21:54 schreef z80 het volgende:
[..]
als het eten goed is waarom niet. in een uur kan ik behoorlijk wat wegwerken.
een echte vreetschuur hier in de buurt is in Arnhem. een wokhal ter grote van een voetbalveld en slecht eten. zelfs voor de prijs dat je er voor betaald.
Het was smerig... Allemaal kantenklare groothandelzooi.quote:Op maandag 24 november 2014 21:54 schreef z80 het volgende:
[..]
als het eten goed is waarom niet. in een uur kan ik behoorlijk wat wegwerken.
Wij kennen ook een paar dat hun huwelijksfeest en diner vierde bij http://www.degoudenwoka4.nl/ boven de snelweg over de A-4.quote:Op maandag 24 november 2014 21:52 schreef Molo het volgende:
Ik heb een keer iemand gesproken die zijn huwelijksdiner en -feest daar heeft gehouden
Ook mijn idee van de hel ja. Vreselijk![]()
Zuiderpark naast oude ADO stadion, zegt genoegquote:Op maandag 24 november 2014 21:54 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ook gewoon het soort volk dat daar zit. Echt drama!
Die zijn dan ook alweer gescheidenquote:Op maandag 24 november 2014 21:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Wij kennen ook een paar dat hun huwelijksfeest en diner vierde bij http://www.degoudenwoka4.nl/ boven de snelweg over de A-4.
Klinkt ook wel als een kwaliteitshuwelijkquote:Op maandag 24 november 2014 21:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Wij kennen ook een paar dat hun huwelijksfeest en diner vierde bij http://www.degoudenwoka4.nl/ boven de snelweg over de A-4.
Oh ja, jij bent mede Hagenees hequote:Op maandag 24 november 2014 21:57 schreef kwakz0r het volgende:
Wij gaan met schoolklassen naar die in t zuiderparkmentorklasuitjes enzo
Vind de kwaliteit in t zuiderpark nog redelijk vergeleken met sommige andere van die tenten...
Ja, dat is waar ook.quote:
Yup!quote:Op maandag 24 november 2014 21:59 schreef Molo het volgende:
[..]
Oh ja, jij bent mede Hagenees he![]()
Zit die half dooie chinees er nog? Was denk ik jaar of 6 geleden dat ik er toen even was.
Live was ook groot woord hahahahahaha.quote:Op maandag 24 november 2014 22:07 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Yup!
Nog nooit 'live' entertainment gezien daar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |