Ja ja ik onthou toch niet alles.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:44 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Nee pannenkoek, ik ben 6x gezakt voor m`n theorie, dat is wat anders dan voor praktijk.
Dit ja, ik heb er nu... een kleine 140 les uur op zitten, dat is 4x het gemiddelde, maar ik heb er moeite mee, veel moeite, in het begin heel veel rijangst, toen een lange pauze, toen door instructeur 2 heel veel onzekerheid ontwikkeld, en nu pas vond mijn 3e instructeur het goed genoeg om examen te plannen (Na in totaal 18 maanden rijles.. Pauze van 8 maanden meegerekend) En zelfs dat was nog niet goed genoeg.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:44 schreef Chai het volgende:
[..]
Nee hij heeft gewoon al heel lang rijlessen.
Werkt dat lang genoeg voor zijn 300km trip die hij anders dit weekend was gaan maken?quote:Op donderdag 20 november 2014 10:45 schreef hoink581 het volgende:
Gewoon aan de valium volgende keer.
Heb ik allang gedaan.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:44 schreef Catch22- het volgende:
Lekker aan de meds afrijden
Weet je wat lachen is bradster? Even uitrekenen wat je kwijt bent aan je rijlessen en examens en dan op autoscout kijken welke autos je er voor had kunnen kopen
Heh wat.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:38 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Omdat mijn instructeur pas weer examen plek heeft in Februari.. Tenzij ik bij een andere instructeur ga lessen, dan kan ik volgende maand weer, maar ik ga niet weer wisselen van instructeur, en er valt ook nog wel wat te verbeteren, en dat weet deze instructeur het beste want daar les ik al een tijd bij.
Ik vind het ook zeker niet leuk om in de spiegel te kijken wat dat betreft hoor, maar ik ben wel degene die de fouten heeft gemaakt op het examen, niet mijn examinatrice.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:42 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Is ook zo, maar er zijn genoeg rukkertjes hier die gaan zitten kankeren op het CBR omdat zij zo goed kunnen rijden als ze gezakt zijn of hun theorie niet gehaald hebben.
Dus vandaar.
Niet iedereen durft in de spiegel te kijken namelijk.
Bij het CBR is daar genoeg plek voor, want herexamens moeten redelijk snel kunnen. Een examen inplannen is lastiger dan een herexamen, want voor de eventuele herexamens wordt extra plek gereserveerd.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:47 schreef zarGon het volgende:
[..]
Heh wat.
Hij kan je wel een uurtje per week lesgeven, maar beschikbaar zijn voor het praktijkexamen kan hij niet? (Even los van of er plek is bij het CBR.)
Ik doe een faalangst examen he.. En daar zijn de wachttijden wat langer voor..quote:Op donderdag 20 november 2014 10:47 schreef zarGon het volgende:
[..]
Heh wat.
Hij kan je wel een uurtje per week lesgeven, maar beschikbaar zijn voor het praktijkexamen kan hij niet? (Even los van of er plek is bij het CBR.)
hoeveel keer ben je nu al gezakt?quote:Op donderdag 20 november 2014 10:47 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Ik vind het ook zeker niet leuk om in de spiegel te kijken wat dat betreft hoor, maar ik ben wel degene die de fouten heeft gemaakt op het examen, niet mijn examinatrice.
Dit was m`n 1e x, zei ik ook al tegen Fylaxquote:Op donderdag 20 november 2014 10:49 schreef remi1986 het volgende:
[..]
hoeveel keer ben je nu al gezakt?
Wordt nog wat als je straks in je eentje in de auto zit, verwacht binnen een maand een topic dat je ongeluk hebt gehad
6X voor je theorie? Pfff stop er alsjeblieft mee.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:44 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Nee pannenkoek, ik ben 6x gezakt voor m`n theorie, dat is wat anders dan voor praktijk.
ow dacht dat je al een aantal keer gezakt wasquote:Op donderdag 20 november 2014 10:49 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Dit was m`n 1e x, zei ik ook al tegen Fylax
Voor de TTT wel volgens mijquote:Op donderdag 20 november 2014 10:50 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ow dacht dat je al een aantal keer gezakt was
scheelt dat de gemeenschap betaalt en niet jij zelf, fijn he?quote:Op donderdag 20 november 2014 10:46 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Heb ik allang gedaan.
Ik had een nieuwe VW UP! kunnen kopen, want dat was ik er voor kwijt.
ja voor theoriequote:Op donderdag 20 november 2014 10:50 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ow dacht dat je al een aantal keer gezakt was
Als ik een normale rijles heb ben ik absoluut niet angstig, en dat was ik eigenlijk ook niet op dit examen, ik maakte alleen puur door de druk van het examen domme fouten...quote:Op donderdag 20 november 2014 10:48 schreef Chai het volgende:
Maar Braddie, als je eenmaal je rijbewijs hebt moet je niet gelijk hele grote afstanden gaan afleggen als je eigenlijk nog een beetje angstig bent.
[..]
Bij het CBR is daar genoeg plek voor, want herexamens moeten redelijk snel kunnen. Een examen inplannen is lastiger dan een herexamen, want voor de eventuele herexamens wordt extra plek gereserveerd.
Hoeveel jaar moet jij nog voordat je mag Rijden, Fylax?quote:
Je weet nog helemaal niet hoe je je voelt als je helemaal op jezelf aangewezen bent. Begin gewoon met korte afstanden. Gaat dat goed, prima.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:51 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Als ik een normale rijles heb ben ik absoluut niet angstig, en dat was ik eigenlijk ook niet op dit examen, ik maakte alleen puur door de druk van het examen domme foutjen...
Ja, daar heb je ook wel gelijk in, maar goed.. Laat ik nu maar gewoon lekker afwachten tot Februari.quote:Op donderdag 20 november 2014 10:52 schreef Chai het volgende:
[..]
Je weet nog helemaal niet hoe je je voelt als je helemaal op jezelf aangewezen bent. Begin gewoon met korte afstanden. Gaat dat goed, prima.
wtf al bijna ¤10.000? Ik zou ermee stoppenquote:Op donderdag 20 november 2014 10:46 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Heb ik allang gedaan.
Ik had een nieuwe VW UP! kunnen kopen, want dat was ik er voor kwijt.
ohquote:Op donderdag 20 november 2014 10:48 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Ik doe een faalangst examen he.. En daar zijn de wachttijden wat langer voor..
Wowquote:Op donderdag 20 november 2014 10:52 schreef VallendBroodjeBanaan het volgende:
[..]
Hoeveel jaar moet jij nog voordat je mag Rijden, Fylax?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |