Als Feyenoorder hoop ik ook van harte dat hij nog een paar jaartjes daar blijft hangen.quote:Op dinsdag 18 november 2014 08:14 schreef S15 het volgende:
[..]
Juist, ik ben ook erg blij met hem. Laat hem maar lekker een tijdje in Amsterdam blijven.
En wat feyenoorders er van vinden, lekker belangrijk
quote:Op vrijdag 19 december 2014 02:36 schreef Downwards het volgende:
Heb alleen een samenvatting gezien en dus misschien een vertekend beeld gekregen, maar klopt het dat Veltman niet zijn beste wedstrijd speelde?
Uitspraak de Boerquote:Ik ben teleurgesteld in onze ervaren spelers. Veltman gaat geloof ik bij drie doelpunten in de fout. Klaassen bij die andere treffer. Veltman maakt inderdaad te veel fouten. Of ik overweeg om hem om de bank te zetten. Dat risico loop je altijd als speler.
Ik denk ook dat Eredivisie de top voor hem gaat zijn. Hij heeft als verdediger eigenlijk alleen een goed voetballend vermogen, maar geen harde tackle/fysiek/kop kracht en hij is ook niet overdreven snel en zelfs met de bal niet altijd even goed. Niet kunnen verdedigen gaat hem vooral opbreken als verdediger.quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:25 schreef Downwards het volgende:
Te klein, te slap, te eindexamenjaar havo. Wel een redelijke verdediger voor De Eredivisie.
Serie B dit jaar toch? Hoe doen die het daar?quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:40 schreef hafcfan het volgende:
Leuke speler voor het niveau Catania.
Ze gaan voor de serie C. 1 plek boven de streep;quote:Op vrijdag 19 december 2014 13:17 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Serie B dit jaar toch? Hoe doen die het daar?
Serieus ja?quote:Op donderdag 18 december 2014 22:47 schreef GGMM het volgende:
Vond hem vandaag op 2 misverstanden na gewoon erg goed spelen. Voorkwam nog een goal met een sterkte ingreep.
Deze jongen komt er wel.
quote:Of het zijn slechtste wedstrijd ooit was, durfde Joël Veltman na de uitschakeling van Ajax in het bekertoernooi tegen Vitesse (0-4) niet te zeggen. 'Maar het was in ieder geval wel een van mijn slechtste duels', erkende de verdediger die bij twee treffers van de club uit Arnhem opzichtig in de fout ging. 'Het was niet om aan te zien.'
De 22-jarige Veltman schuwt de zelfkritiek nooit. Het probleem voor hem en Ajax is dat hij veel te vaak na een wedstrijd moet erkennen dat het beter moet. 'De foutjes moeten uit mijn spel', herhaalt de opvolger van Toby Alderweireld in het centrum van de defensie al bijna twee seizoenen met enige regelmaat na een ondermaats optreden. 'Dit mag niet meer.'
Tegen Vitesse verleende hij Bertrand Traoré tot twee keer een vrije doorgang naar het doel, met twee treffers als gevolg. 'Het lijkt me duidelijk dat dit niet mijn beste wedstrijd was', zei de verdediger voordat hij ook zijn ploeggenoten afviel.
Veltman moest een verklaring schuldig blijven voor het collectief falen van zijn ploeg. 'Als je geen duels wint, dan houdt het op', probeerde hij te analyseren. 'We hebben geen kans gehad volgens mij'.
Ach, hij schat een bal verkeerd in. Als hij piloot was geweest bij KLM had hij z'n vliegtuig een berg ingevlogen. Wat dat betreft dus maar goed dat het bij voetballen is gebleven.quote:
Veltman zou het neefje kunnen zijn van De Vrij.. ook al zo'n brave scholierquote:Op vrijdag 19 december 2014 12:25 schreef Downwards het volgende:
Te klein, te slap, te eindexamenjaar havo. Wel een redelijke verdediger voor De Eredivisie.
Ad rem zeg, maar die discussie wint de Vrij met mijlen .quote:Op vrijdag 19 december 2014 14:34 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Veltman zou het neefje kunnen zijn van De Vrij.. ook al zo'n brave scholier
Veltman speelde niet in de bekerfinale tegen Zwollequote:Op vrijdag 19 december 2014 21:35 schreef Sunri5e het volgende:
Wat speelde hij geweldig zeg. Nog beter dan in de bekerfinale tegen Zwolle! Ik zie hem snel een mooie transfer maken. Hij is een beetje een combinatie tussen Stam en Puyol.
Oh oke.quote:Op vrijdag 19 december 2014 22:13 schreef Brammess het volgende:
[..]
Veltman speelde niet in de bekerfinale tegen Zwolle
Speelde niet best wederom. Niveau Bruma / van Beek.quote:Op vrijdag 19 december 2014 21:35 schreef Sunri5e het volgende:
Wat speelde hij geweldig zeg. Nog beter dan in de bekerfinale tegen Zwolle! Ik zie hem snel een mooie transfer maken. Hij is een beetje een combinatie tussen Stam en Puyol.
Zielig dit, zoooo zieligquote:Op zaterdag 20 december 2014 00:23 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Speelde niet best wederom. Niveau Bruma / van Beek.
Veltman van het niveau van Beek vindenquote:Op zaterdag 20 december 2014 00:23 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Speelde niet best wederom. Niveau Bruma / van Beek.
http://www.ajax.nl/Ajax-N(...)n-niet-inzetbaar.htmquote:Joël Veltman is de komende weken uitgeschakeld. De mri-scan heeft aangetoond dat de eerste diagnose juist was. In het oefenduel met Schalke 04 van afgelopen zaterdag liep de verdediger een verrekking aan de linker hamstring op.
Veltman moest al na vijftien minuten met een pijnlijk bovenbeen het veld verlaten. Ajax won het oefenduel dankzij goals van Milik en El Ghazi met 2-0.
Mwah, valt mee. Meer speeltijd voor Van der Hoornquote:Op maandag 12 januari 2015 16:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.ajax.nl/Ajax-N(...)n-niet-inzetbaar.htm
Zonde.
Daar gaat het kampioenschapquote:Op maandag 12 januari 2015 16:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.ajax.nl/Ajax-N(...)n-niet-inzetbaar.htm
Zonde.
Geef mij eens één reden waarom Vd Hoorn het goed zou gaan doen? Hij heeft de laatste 2 jaar echt helemaal niets goeds laten zien... Dus overtuig me!quote:Op maandag 12 januari 2015 18:11 schreef Pedroso het volgende:
Als Vd Hoorn het goed doet (wat zomaar zou kunnen) dan kan het wel is wat langer duren voordat Veltman weer (basis) speelt.
Veltman of Vd Hoorn is toch gewoon lood om oud ijzer.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:33 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Geef mij eens één reden waarom Vd Hoorn het goed zou gaan doen? Hij heeft de laatste 2 jaar echt helemaal niets goeds laten zien... Dus overtuig me!
Heeft het een aantal wedstrijden prima gedaan, maakte alleen wel is een foutje wat een goal opleverde.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:33 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Geef mij eens één reden waarom Vd Hoorn het goed zou gaan doen? Hij heeft de laatste 2 jaar echt helemaal niets goeds laten zien... Dus overtuig me!
Welke wedstrijden zijn dat geweest dan? Ik kan ze me niet herinneren. Je maakt me nieuwsgierigquote:Op maandag 12 januari 2015 18:36 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Heeft het een aantal wedstrijden prima gedaan, maakte alleen wel is een foutje wat een goal opleverde.
Overigens hoef ik jou niet te overtuigen hoor, let maar op tijdens Ajax - Feyenoord. Misschien ben je dan wat meer overtuigd.
Laten we het er maar op houden dat ik het wel in hem zie zitten en jij niet. Hoeven we geen hele discussie over aan te gaan.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:38 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Welke wedstrijden zijn dat geweest dan? Ik kan ze me niet herinneren. Je maakt me nieuwsgierig
Ik vraag je mij te overtuigen. Noem eens wat goede wedstrijden die je van hem gezien hebt. Ik ben erg benieuwdquote:Op maandag 12 januari 2015 18:40 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Laten we het er maar op houden dat ik het wel in hem zie zitten en jij niet. Hoeven we geen hele discussie over aan te gaan.
Jij bent niet te overtuigen over Ajax spelers dus dat ga ik dus ook niet doen.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:42 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Ik vraag je mij te overtuigen. Noem eens wat goede wedstrijden die je van hem gezien hebt. Ik ben erg benieuwd
Nou...blij toe (nee niet de blessure) maar ik vind hem een ramp in de verdediging dat zelfingenomen mannetje met zijn amateurfouten elke keer. Hij is bijna zo erg als die Mike van de Hoorn.quote:Op maandag 12 januari 2015 16:45 schreef Ajacied422 het volgende:
http://www.ajax.nl/Ajax-N(...)n-niet-inzetbaar.htm
Zonde.
quote:Op vrijdag 19 december 2014 14:34 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Veltman zou het gehandicapte neefje kunnen zijn van De Vrij.. ook al zo'n brave scholier
quote:Op vrijdag 19 december 2014 14:34 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Veltman zou het neefje kunnen zijn van De Vrij.. ook al zo'n brave scholier
ik vind jou echt een geweldige gek. Ga zo door blijf lachen.quote:Op donderdag 20 november 2014 20:17 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Spurs is niet veel soeps maar waar Indi en De Vrij zitten dat is zowaar nog veel minder
quote:Op dinsdag 18 november 2014 22:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En over een paar jaar speelt Veltman bij een topclub en zitten De Vrij en Indi weer aan te kloten bij Feyenoord
Hij wordt nu ook door zijn eigen aanhang helemaal uitgekotstquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hupperts heeft geluk dat Berghuis naar Watford is vertrokken.quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:51 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hij zei ook ooit dat Hupperts de opvolger van Robben zou worden.
Jij vindt Veltman na het afgelopen jaar nog steeds een wereldtopper in wording?quote:Op donderdag 30 juli 2015 12:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Eerste verstandige wat ik een kakkerlak heb horen zeggen.
Niet mee eensquote:Op donderdag 18 december 2014 22:47 schreef GGMM het volgende:
Vond hem vandaag op 2 misverstanden na gewoon erg goed spelen. Voorkwam nog een goal met een sterkte ingreep.
Deze jongen komt er wel.
En Blind waarschijnlijk ookquote:Op woensdag 5 augustus 2015 06:17 schreef Pugg het volgende:
[..]
Het ergste is dat hij dat zelf ook denkt
Ik hoorde dat Feyenoord nog een middelmatige Botteghin type zoekt. Veltman kopen?quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:28 schreef H.FR het volgende:
Zou het niet wat zijn voor de CVM positie? Komt verdedigend toch wel wat tekort om als CV te blijven spelen.
Ik hoorde het ook ja. Maar nee, dank je.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:30 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik hoorde dat Feyenoord nog een middelmatige Botteghin type zoekt. Veltman kopen?
Minder triest. Beter is in zijn geval niet gerechtvaardigd.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:55 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Veltman is altijd nog beter dan Jeffrey 'ik ben een wereldvedette' Bruma.
Nee hoor.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:55 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Veltman is altijd nog beter dan Jeffrey 'ik ben een wereldvedette' Bruma.
Varanequote:Op dinsdag 18 november 2014 14:22 schreef Catch22- het volgende:
[..]
er is geen speler die kan wat men verwacht. Er zijn geen snelle slagers die kunnen opbouwen
Hij pijpt beterquote:Op zondag 4 oktober 2015 17:15 schreef Sunri5e het volgende:
Hoe slecht moet Heitinga wel niet zijn als de Boer telkens Veltman op blijft stellen? Die gozer valt al 3 jaar lang door de mand.
Hoe kijk je nou met terugwerkende kracht terug op dit soort uitspraken Syntix?quote:Op zaterdag 22 november 2014 16:11 schreef Syntix het volgende:
Veltman![]()
Veltman > alle andere NL verdedigers.
Van Beek is beter.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Hoe kijk je nou met terugwerkende kracht terug op dit soort uitspraken Syntix?
Helaas voor veltgod is van beek in veel meer dingen net een stukje verder.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:19 schreef fathank het volgende:
[..]
Van Beek is beter.
In eigen doelpunten maken.
Gebaseerd op wat. Net een seizoen in het eerste? Niet dat ik ooit aan de Veltman hossanna heb meegedaan maar ook hij heeft enige tijd zeer degelijk gepresteerd om vervolgens nog steeds aanhoudend weg te zakken. En laten we nou niet doen alsof Van Beek foutloze wedstrijden op de mat legt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Hoe kijk je nou met terugwerkende kracht terug op dit soort uitspraken Syntix?
Nu is Syntix sowieso al de grootste troll op dit forum, maar de beste verdediger van NL? Ik denk niet eens de beste verdediger van Ajax, sterker nog 2 van de andere 4 spelers in die linie bij Ajax vind ik gewoon sterker. Tel daarbij op dat die gast al 24 o.i.d. is en je hebt gewoon een zeer matige verdediger.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 14:20 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Gebaseerd op wat. Net een seizoen in het eerste? Niet dat ik ooit aan de Veltman hossanna heb meegedaan maar ook hij heeft enige tijd zeer degelijk gepresteerd om vervolgens nog steeds aanhoudend weg te zakken. En laten we nou niet doen alsof Van Beek foutloze wedstrijden op de mat legt.
Enkel Willems zou momenteel wat toevoegen aan Oranje van de in Nederland voetballende verdedigers. De rest is nog ver van het niveau wat je uberhaupt zou moeten willen nastreven
Je bent wel heel goed in de tv analisten napraten of niet?quote:
Ik heb geen VI of Studio Neus gezien de voorbije weken.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 15:27 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Je bent wel heel goed in de tv analisten napraten of niet?
Nog steeds Veltman > alle andere verdedigers in NL. Veruit de beste verdediger van NL.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 12:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Hoe kijk je nou met terugwerkende kracht terug op dit soort uitspraken Syntix?
Tijd voor een stapje hoger. 1 van de 5 topclubs in Engeland zou hem niet mistaan. De klasbak!quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 19:38 schreef Syntix het volgende:
[..]
Nog steeds Veltman > alle andere verdedigers in NL. Veruit de beste verdediger van NL.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |