Komt je carriere zo tot een eind..quote:'Bill Cosby nooit meer op planken'
Kan dat mens geen spuitje krijgen.. krijg jeuk van die manipulatieve drama queensquote:'Bill Cosby moet worden gestopt!' Die emotionele noodkreet doet topmodel Janice Dickinson, die door hem werd verkracht, live op tv.
Janice gaat helemaal uit haar dak in een Amerikaans programma. Het model, ook in Nederland bekend van o.a. de jury van America's Next Top Model, is een emotionele achtbaan terechtgekomen nadat zij bekendmaakte te zijn verkracht door Cosby.
"Ik kan amper nog ademhalen. Ik slaap al weken niet en ik heb het hele weekend gehuild." Ze vindt het tijd dat 'Dr. Huxtable' zijn verdiende loon krijgt. "Het is mijn plicht als vrouw om onze dochters, zussen en moeders te beschermen." Schreeuwend: "Ik wil dat iedereen mij hoort. Want hij gaat ermee door! Dit moet stoppen!"
Janice onthulde vorige maand dat ze in 1982 is verkracht door Bill. De aantijging kwam kort na soortgelijke verhalen over de komiek van andere bekende vrouwen. Nadat Janice openlijk haar verhaal deed, durfden nog meer 'slachtoffers' naar buiten te treden.
Het lost zich misschien vanzelf op, want:quote:Op woensdag 10 december 2014 16:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Kan dat mens geen spuitje krijgen.. krijg jeuk van die manipulatieve drama queens
quote:"Ik kan amper nog ademhalen".
Dat vind ik raar. We hebben het over ongeveer 15 vrouwen die allemaal op de 1 of andere manier "verbonden" waren met hem en zeggen verkracht te zijn. Als hij al deze vrouwen echt heeft verkracht, dan ga je toch niet spreken over verjaring?quote:Op vrijdag 21 november 2014 08:34 schreef Maraca het volgende:
[..]
Dat dus. Aanranding/verkrachting is verschrikkelijk en alle meldingen moeten serieus genomen worden (en keihard aangepakt worden als het verzonnen blijkt te zijn). Maar ik zou het in dit geval niet eens zo erg vinden als een rechter zou spreken over verjaring.
Na 32 jaar kan ze opeens niet meer slapen en ademhalen.quote:Op woensdag 10 december 2014 16:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Kan dat mens geen spuitje krijgen.. krijg jeuk van die manipulatieve drama queens
Let er wel even op dat je een 'oude' post van mij quote en dat toen een stuk minder bekend was dan nuquote:Op woensdag 10 december 2014 17:48 schreef Roooske het volgende:
[..]
Dat vind ik raar. We hebben het over ongeveer 15 vrouwen die allemaal op de 1 of andere manier "verbonden" waren met hem en zeggen verkracht te zijn. Als hij al deze vrouwen echt heeft verkracht, dan ga je toch niet spreken over verjaring?Zoals ik het lees, zijn er ook al eerder beschuldigingen geweest. Ik vind het niet meer dan normaal dat, als het zo blijkt te zijn, hij hiervoor wordt opgepakt. Al was het in de jaren 80, het is en blijft verschrikkelijk voor slachtoffers.
Ik ken hem niet eens trouwens.
"Hoe durft ze!" "Fuck her."quote:Op woensdag 10 december 2014 21:06 schreef Lucky_Strike het volgende:
Mw Dickinson wil nu ineens andere vrouwen beschermen? Sure.
quote:Op donderdag 11 december 2014 18:45 schreef sly-nl het volgende:
[..]
"Hoe durft ze!" "Fuck her."
"Had ze 'm maar niet in huis moeten halen, die neger."
Wat is er Alpha aanquote:Op dinsdag 23 december 2014 13:21 schreef Marsenal het volgende:
Die heeft zich dus lekker laten naaien door Bill, maar jaren later wordt zijn alpha-aanpak opeens als ongepast bestempeld.
Een aanpak die nog niet volwaardig getest was kennelijk en zelfs nog niet eens de beta versie haalde.quote:
Die hele 'gelijk beetpakken, panty los, piemol erin' aanpak. Zo naaide Jim Morrison ook zijn sletjes. Als die nog geleefd had werd hij ook zo beschuldigd van verkrachting, en niet geromantiseerd.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |