quote:Op zondag 16 november 2014 10:02 schreef Sparafucile het volgende:
2. De normale toiletpot lijkt steeds kleiner te moeten zijn. Vooral de hoek van het waterslot is vaak erg krap. Mijn grote boodschap kan wel eens fors uitpakken, waardoor ik na de spoeling met een bak vol water blijf zitten. Ik ben dan wel weer zo dat ik vind dat ik dat zelf moet oplossen en sta dan met een toiletborstel te duwen en daarna te boenen. Worden die toiletpotten voor chinezen gemaakt of zo? Waarom niet een ruime pot voor een noord-Europees formaat boodschap?
Tip: plaats gelijk zo'n senioren toiletpot, zit je lekker hoog en droogquote:Op zondag 16 november 2014 10:04 schreef Juup© het volgende:
[..]
Herkenbaar met de toiletten in het nieuwbouwhuis hier. Komend jaar ga ik die vervangen door fatsoenlijke toiletten.
Zwevende toiletten hierquote:Op zondag 16 november 2014 10:11 schreef the-eye het volgende:
[..]
Tip: plaats gelijk zo'n senioren toiletpot, zit je lekker hoog en droog
quote:Op zondag 16 november 2014 10:02 schreef Sparafucile het volgende:
een ongewenste pufje in je nek waardoor je de hele dag naar lavendel ruikt.
als je als normaal mens van half 9 tot 5 werkt, moet je gegarandeerd je darmen legen.quote:
Hier idem dito, ook blijft de stront gewoon vaak op de plateau liggen omdat ie te smal is, waardoor je je poep ook weer moet aanduwenquote:Op zondag 16 november 2014 10:04 schreef Juup© het volgende:
[..]
Herkenbaar met de toiletten in het nieuwbouwhuis hier. Komend jaar ga ik die vervangen door fatsoenlijke toiletten.
woon je op straat?quote:Op zondag 16 november 2014 10:14 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Ligt eraan waar, op mijn werk staat de pot er frisser bij dan thuis.
mij nog nooit overkomenquote:Op zondag 16 november 2014 10:25 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
als je als normaal mens van half 9 tot 5 werkt, moet je gegarandeerd je darmen legen.
Denk dat ze op zijn werk de plee wel schoonmakenquote:
Gewoon tuinslang eropquote:Op zondag 16 november 2014 10:27 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Hier idem dito, ook blijft de stront gewoon vaak op de plateau liggen omdat ie te smal is, waardoor je je poep ook weer moet aanduwen
Ik probeer het altijd weg te pissenquote:
Gatverdamme. Lekker met je broek in de pis van anderen staan.quote:Op zondag 16 november 2014 10:13 schreef Hyaenidae het volgende:
Ook laat ik mijn broek altijd compleet tot op de grond zakken
Doe je toch ook met je schoenen?quote:Op zondag 16 november 2014 10:31 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Gatverdamme. Lekker met je broek in de pis van anderen staan.
Nou weer bedankt hoorquote:Op zondag 16 november 2014 10:30 schreef Paardlants het volgende:
[..]
Ik probeer het altijd weg te pissen
Offtopic: Maar wat een kut username heb jij
Nee vind hem wel grappigquote:
Maar daarmee zit je niet op de bank. Pis aan je broek in iets heel anders dan aan je schoenen. Ik vind het echt smerig als je je broek op de grond laat hangen in (openbare) wc's.quote:Op zondag 16 november 2014 10:33 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Doe je toch ook met je schoenen?
ben je wel eens op straatmeubilair gaan zitten?quote:Op zondag 16 november 2014 12:01 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Maar daarmee zit je niet op de bank. Pis aan je broek in iets heel anders dan aan je schoenen. Ik vind het echt smerig als je je broek op de grond laat hangen in (openbare) wc's.
Heerlijk is dat he, 's ochtends ff minuut non stop pissen en je kan er de hele dag weer tegenaan.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |