Nee daar stond een kruis op en dat mag nietquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:28 schreef yvonne het volgende:
Wat is er met de echte mijter gebeurd?
Dat mag ook al niet meer?
quote:
Volgend jaar strooien met burgersquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:28 schreef Renesite het volgende:
[..]
Knipoog naar Ronald Mc Donald!!
Zouden ze ook kopkaas hebben?quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:28 schreef Writersright het volgende:
Die kaasschaaf op de muts bij die gele pieten
Ew, die mijter inderdaadquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:28 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Is al sinds een paar jaar de nieuwe NTR mijter
Dan hou ik meteen weer van de feestdagenquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:29 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
Volgend jaar strooien met burgers
Sinds Bram weg is is Sint ook veranderdquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:28 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Is al sinds een paar jaar de nieuwe NTR mijter
Volgend jaar soldaat pieten met groene camouflage kleuren.quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:29 schreef yvonne het volgende:
Die met die vegen zijn gewoon lelijk, net indianen met oorlogskleuren.
Dat zijn stiekem gewoon jongens van de Korps mariniers.quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:29 schreef yvonne het volgende:
Die met die vegen zijn gewoon lelijk, net indianen met oorlogskleuren.
Eerder opvallend dat we nu wel massaal kijken.quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:29 schreef Moppert het volgende:
Opvallend hoeveel van jullie al jaren geen uitzending meer hebben gezien
Inderdaad, deze sinterklaas speelt altijd de viezerik in series, dat moet een veel groter probleem zijn.quote:
Daar waren plannen voor, maar vanwege het gezeik is dat plan opzij geschovenquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:30 schreef Ou-Tannu het volgende:
Waarom is er eigenlijk geen UITTOCHT?
Met zijn gezicht.quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:31 schreef Renesite het volgende:
Die clownspiet: die heeft met zijn neus in de cocaine gezeten?!!!
njah dat bedoel ik inderdaad. De pietendiscussie echt iedereen heeft het er over maar de helft weet niet eens dat sommige pieten al 8 jaar weg zijn en dat een ander het al 10 jaar doet.quote:Op zaterdag 15 november 2014 12:30 schreef DE_krumpel het volgende:
[..]
Eerder opvallend dat we nu wel massaal kijken.
Neger weer de kutklusjes laten doenquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:31 schreef Pandaplint het volgende:
Die Dolores maakt ook veel te veel uren volgens mij
Door ZwartePieten kan ik Dolores niet meer los zien van een vrouw die veel cadeautjes geeftquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:31 schreef StephanL het volgende:
Delores is zo langzaam als een neger, oh wacht.
Jochem Meyer was in Gouda toch? Dus die zal ook nog wel komen iddquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:32 schreef PiraatPiet het volgende:
Nou, nu Piet Paniek enz weer, is de kleine hier ook weer gerust gesteld..
Ja die wil ik ook wel ff zienquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:32 schreef PiraatPiet het volgende:
Nou, nu Piet Paniek enz weer, is de kleine hier ook weer gerust gesteld..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |