Zie hem er voor aanquote:Op zondag 16 november 2014 13:22 schreef Pedroso het volgende:
Zou Louisje tips hebben gegeven dat er bij Ajax veel goede jeugd aan komt en dat de United scouts daar maar is wat weg moeten plukken ?
derde als alles soepeltjes is verlopenquote:Op zondag 16 november 2014 13:15 schreef Ajacied422 het volgende:
14 jaar. Die gast zit nu pas in de tweede klas of wat
.
Dat deed Klaassen ook een tijdje, dat klopt. Dat was zijn matige periode. Sinds hij zich meer is gaan bemoeien met de opbouw speelt hij geweldig.quote:Op zondag 16 november 2014 09:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
echt wel meer dan redelijk hoor, zeker voor eredivisie begrippen, maar dan krijg je weer de verstoppertje theorie van dezelfde mensen die Klaassen daar ook van beschuldigden.
Geblesseerdquote:Op zondag 16 november 2014 14:38 schreef Monolith het volgende:
Hoe gaat het met Siem in de PL eigenlijk?
Ah ik zie het. Lekker begin daar dan.quote:
quote:Aron Winter heeft Richairo Zivkovic om 'disciplinaire redenen' uit de selectie van Nederland Onder-19 gezet. "Richairo is wegens onprofessioneel gedrag naar huis gestuurd", maakt de bondscoach zondagavond in een persbericht van de KNVB duidelijk.
"Hij heeft meerdere kansen gehad maar soms ben je als coach genoodzaakt in te grijpen", zegt Winter. "Komende dinsdag spelen we tegen België en dat is onze laatste wedstrijd voor de volgende kwalificatieronde voor het Europees kampioenschap. Belangrijk dus."
Zivkovic, achttien jaar, maakte afgelopen zomer de overstap van FC Groningen naar Ajax. In Amsterdam mocht de aanvaller alleen in één bekerduel van de hoofdmacht meedoen. Bij het elftal van Jong Ajax laat Zivkovic inmiddels van zich horen. In de laatste vijf wedstrijden in de Jupiler League was hij goed voor acht doelpunten.
Vind het ook niet zo erg, de meeste toppers waren op jonge leeftijd lastig.quote:
Bovendien tegen iemand van de KNVB , die kan je sowieso niet serieus nemenquote:Op zondag 16 november 2014 20:20 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Vind het ook niet zo erg, de meeste toppers waren op jonge leeftijd lastig.
Als ie er maar van leert dan is het prima.
Wel tegen een Ajacied, dat dan weer wel.quote:Op zondag 16 november 2014 20:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bovendien tegen iemand van de KNVB , die kan je sowieso niet serieus nemen
Raakt die niet geblesseerd ookquote:Op zondag 16 november 2014 20:22 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Wel tegen een Ajacied, dat dan weer wel.
Daarom, bij Ajax zal ie weinig meer aan de bak komen (als het goed is). Dus moet ie zijn waarde maar in het nationale team laten zien. Maar is vanavond niet gelukt als ik de uitslag zo zie.quote:
Gaan we er nog op vooruit ook.quote:Op zondag 16 november 2014 23:44 schreef j0rdiiii het volgende:
Thuli Wonderboy naar de Africa Cup.Gelukkig is Riedewald er nog.
Mooi zo, mist hij sowiesoquote:Op zondag 16 november 2014 23:44 schreef j0rdiiii het volgende:
Thuli Wonderboy naar de Africa Cup.Gelukkig is Riedewald er nog.
Zal je net zien dat Riedewald dan geblesseerd raakt en we een maand naar Zimling of Viergever op die positie moeten kijken.quote:Op zondag 16 november 2014 23:44 schreef j0rdiiii het volgende:
Thuli Wonderboy naar de Africa Cup.Gelukkig is Riedewald er nog.
Het mooi vinden dat Serero er dan niet bij isquote:Op zondag 16 november 2014 23:56 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Mooi zo, mist hij sowieso
FC Groningen thuis
Feyenoord thuis
KNVB Beker Kwartfinale
Vitesse uit
AZ thuis
Go Ahead uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |