Ik Sinosquote:Op donderdag 13 november 2014 11:52 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja, van alle mensen die weg zijn, mis ik wd wel het meest.
quote:Op donderdag 13 november 2014 11:51 schreef BlauweTijger het volgende:
Voor 2NutZMentos freshmint als schoenenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
Haha Sinosquote:
quote:
Ik heb die poll eerlijk gewonnen.quote:
Gvdquote:Op donderdag 13 november 2014 11:55 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik heb die poll eerlijk gewonnen.
quote:Op donderdag 13 november 2014 11:56 schreef Chloroform het volgende:
Dat kind was wel para trouwens.Beschuldigde ze mij ervan dat ik iemand was die haar IRL kende en dat ik haar daarom op FOK! kwam 'sarren' ofzo.
Jaquote:Op donderdag 13 november 2014 11:56 schreef 2NutZ het volgende:
En dan na de uitslag ook gewoon zeggen van ok ik ga weg, de poll heeft gesproken
En daarna srs nooit meer teruggekomen?quote:Op donderdag 13 november 2014 11:56 schreef 2NutZ het volgende:
En dan na de uitslag ook gewoon zeggen van ok ik ga weg, de poll heeft gesproken
Jaquote:Op donderdag 13 november 2014 11:57 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
En daarna srs nooit meer teruggekomen?
lemme see yo backbone then ;pquote:
el pollo locoquote:
Nootjes plsquote:Op donderdag 13 november 2014 11:57 schreef 2NutZ het volgende:
[..]![]()
ja wel beetje...was niet zo dus? dacht ik altijd
Weet nog dat ze mij uit ging lachen omdat ze haar tieten op stuurde en ik zei dat die van een porno actrice waren en niet van haar zelf
Mijn mams gaat vanmiddag met de trein om half 4, stapt over ergens en moet daar dus ff het station af.quote:
Veer plsquote:Op donderdag 13 november 2014 11:59 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Mijn mams gaat vanmiddag met de trein om half 4, stapt over ergens en moet daar dus ff het station af.
Nou was m'n vraag gewoon of ze dan perse uit moet checken of dat ze ingecheckt mag blijven omdat ze dezelfde reis maakt, maar 1 overstap later ipv de originele overstap.
Dat wist ze al niet en toen ik kwam met de tijd ( ik zei vijftien uur vijfentwintig) dacht ze dat ik half 5 bedoeldeZe zegt ''dan is al 5 uur geweest mevrouw dan is het spits en niet meer daluren''.
Dus ik zeg ''15 UUR VIJFENTWINTIG IS HALF 4 NIET HALF 5''
Zegt ze ''oh ja oh''.. Nou uiteindelijk kwam ik er niet uit, vroeg ik om een collega, hangt ze een zeikverhaal op dat ze mij probeert te helpen en dat ze dit niet hoeft te doen want dan er reisplanner is etc.
Ik zeg pardon? Ik wil klantenservice die gaat over vragen of reizen met de OV kaart, dat heb ik gedrukt en toen kreeg ik u aan de lijn. Dus ik weet niet wat ik nou weer niet correct doe? Maar u begrijpt mij niet en we komen er niet uit en ipv 15 min aan de lijn te zitten word ik liever door iemand geholpen die mij wél begrijpt. Maar ze bleeeeeeeeeef maar doorgaan dus ik zei op een gegeven moment ''oh mijn god (facepalm in real life) dit werkt niet, u luistert niet. Ik ga nu ophangen en opnieuw bellen en hopen dat ik dan niet u aan de lijn krijg maar iemand die wel begrijpt hoe zij mijn vraag moet beantwoorden'.
mi kki man
Weet ik veelquote:Op donderdag 13 november 2014 11:59 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Nootjes plsIk ben zelfs langer geregistreerd dan Sinos zelf, get real.
En:!
Gvd
Hahaquote:Op donderdag 13 november 2014 12:00 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Veer pls
[..]
Weet ik veelmoest wel lachen om die discussies tussen jullie aldoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |