Omdat ze het niet weet, ja.quote:Op dinsdag 11 november 2014 02:31 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom? Het gaat toch prima zo?
Ik neem aan dat een relatie meer is voor je dan een vast neukmaatje. Dus hoezo geen nut? Alles blijft hetzelfde, alleen laat je de lust die je voor anderen voelt soms de vrije loop gaan. Ik zou het niet kunnen, overigens.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:25 schreef Sapstengel het volgende:
Heb je gelijk in en dat bedoelde ik eigenlijk inderdaadhet ergste vind ik die vertrouwensbreuk, maar jaloezie speelt idd ook mee. Sowieso zou ik geen open relatie hebben, imo kies je voor elkaar en als je toch een ander wil heeft een relatie blijkbaar geen nut en kun je beter allebei je eigen weg gaan.
Het is geen drogreden, het is een verschil in moreel-denken.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:20 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk een drogreden van de bovenste plank. Je kan best inschatten hoe ze erover zou denken als ze erachter zou komen.
Mwau, denk dat je je daar nog behoorlijk in kan vergissen.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:34 schreef Arident het volgende:
"wat niet weet wat niet deert" wtf? een normaal persoon voelt zich toch kut dat je degene waar je het meest van houdt en die lief is voor je vanalles voor je doet en laat etc zo bedriegt
Je kan in je hoofd een heleboel goedpraten voor jezelf, als je maar graag genoeg wilt.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:34 schreef Arident het volgende:
"wat niet weet wat niet deert" wtf? een normaal persoon voelt zich toch kut dat je degene waar je het meest van houdt en die lief is voor je vanalles voor je doet en laat etc zo bedriegt
Klopt, maar je moet ook weten dat vreemdgaan geen moord is, dus voor veel mensen is er ook serieus weinig verkeerd aan.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:40 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je kan in je hoofd een heleboel goedpraten voor jezelf, als je maar graag genoeg wilt.
Ik kan moord beter begrijpen dan vreemdgaan. Want bij vreemdgaan bedrieg je iemand waar je zgn van houdt of om geeft. Als een pedofiel zich aan je kind vergrijpt en je legt die om bijv.. veel begrijpelijkerquote:Op dinsdag 11 november 2014 11:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Klopt, maar je moet ook weten dat vreemdgaan geen moord is, dus voor veel mensen is er ook serieus weinig verkeerd aan.
quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:54 schreef JedimindhaX het volgende:
[..]
Ik kan moord beter begrijpen dan vreemdgaan. Want bij vreemdgaan bedrieg je iemand waar je zgn van houdt of om geeft. Als een pedofiel zich aan je kind vergrijpt en je legt die om bijv.. veel begrijpelijkervoor mij dan.
treinmeisje dr schoolvriendin ziet me ook wel zitten volgens mij lolquote:
Andere moraal, ja. Hij beoordeelt goed/fout aan de hand van de consequenties die het berokkent. Wij beoordelen de daad an sich. Wat betreft die consequenties kan hij nooit 100% garantie hebben dat ze er nooit achter komt. Maar goed. Het voelt als een cirkelredenering om telkens haar gevoelens buiten de discussie te zetten omdat 'ze het toch niet weet'. Terwijl haar gevoelens, haar wensen, juist de basis zijn van de hele discussie. Het bewust buiten spel zetten van zo'n belangrijke factor, zeker als het een relatie betreft tussen twee wilsbekrame personen met ieder eigen overtuigingen en wensen, getuigt mijns inziens niet van ander moreel-denken, maar van egoistisch omdenken.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:37 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het is geen drogreden, het is een verschil in moreel-denken.
Hij hanteert gewoon het principe: wat niet weet, wat niet deert.
Vreemde redenering. Diefstal is ook geen moord. Vreemdgaan met iemands broer is ook geen moord.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Klopt, maar je moet ook weten dat vreemdgaan geen moord is, dus voor veel mensen is er ook serieus weinig verkeerd aan.
Dat bedoel ik niet, iedereen heeft zijn eigen morele-kader. De een legt de grens bij vreemdgaan, voor de ander stelt dat allemaal niet veel voor.quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:57 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Vreemde redenering. Diefstal is ook geen moord. Vreemdgaan met iemands broer is ook geen moord.
okquote:Op dinsdag 11 november 2014 12:13 schreef JedimindhaX het volgende:
[..]
Ja en ik heb een stijfje voor je moeder
Klopt maar je kan in ieder geval hopen op een betere onderbouwing dan "wat niet weet, wat niet deert"quote:Op dinsdag 11 november 2014 11:59 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat bedoel ik niet, iedereen heeft zijn eigen morele-kader. De een legt de grens bij vreemdgaan, voor de ander stelt dat allemaal niet veel voor.
Doe je niets aan.
Waarom is een betere onderbouwing nodig?quote:Op dinsdag 11 november 2014 12:16 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Klopt maar je kan in ieder geval hopen op een betere onderbouwing dan "wat niet weet, wat niet deert"
quote:Op maandag 10 november 2014 23:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
ik hoop ook altijd dat mensen die vreemdgaan alles kwijt raken en in de goot belanden
Zonder onderbouwing is er geen discussie mogelijk. Zonder mogelijkheid tot een discussie is er geen reden om het te bespreken op een forum.quote:Op dinsdag 11 november 2014 12:17 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waarom is een betere onderbouwing nodig?
Iemand hoeft toch niet te onderbouwen dat hij/zij gewoon wil genieten van het leven? (ik speel hier de advocaat van de duivel).
Een discussie hoeft niet eindeloos te zijn, dit is geen rationele/technische discussie he.quote:Op dinsdag 11 november 2014 12:23 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Zonder onderbouwing is er geen discussie mogelijk. Zonder mogelijkheid tot een discussie is er geen reden om het te bespreken op een forum.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |