Even printen dit. brbquote:Op zondag 9 november 2014 20:29 schreef Landysh het volgende:
[..]
Dit is een andere toko.
Maar Stimo heeft haar punt bewezen. Gaat echt te vaak dingen fout bij die donertokos.
quote:Op zondag 9 november 2014 20:21 schreef AbdulMalik het volgende:
[..]
Moet je opzoeken. Wat is precies een wali van Allah en wat zijn de eigenschappen en hoe word je er een.
Wanneer je jezelf mu'min noemt, mag ik hopen dat je jezelf een vriend van Allah acht. Er is niet een dergelijke makam in de Islam die voorbehouden is aan een select groepje die men awliya noemt. Wie bepaalt wie een wali is? Kunnen we in de harten van mensen kijken?quote:Op zondag 9 november 2014 20:24 schreef Peunage het volgende:
[..]
Zijn alle mensen per definitie Awlyaa?
Wat is een sadiqquote:Op zondag 9 november 2014 20:45 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
[..]
Wanneer je jezelf mu'min noemt, mag ik hopen dat je jezelf een vriend van Allah acht. Er is niet een dergelijke makam in de Islam die voorbehouden is aan een select groepje die men awliya noemt. Wie bepaalt wie een wali is? Kunnen we in de harten van mensen kijken?
De verering van awliya is vaak helaas tot een soort heiligenverering verworden, wat ik een negatieve invloed van het soefisme vind.
Dat doe je toch samen met de gasten?quote:Op zondag 9 november 2014 20:47 schreef Stimorol- het volgende:
Mijn zusjes babyshower kost mij verdomme nog aan toe een fortuin.
The irony dat ik waarschijnlijk nooit een kind zal baren en ze dit nooit terug zal doen.
Cadeau halen ze zelf. Hun eten maken ze zelf.quote:Op zondag 9 november 2014 20:49 schreef Landysh het volgende:
[..]
Dat doe je toch samen met de gasten?
(nog nooit een babyshower meegemaakt, geen idee hoe het in z'n werking gaat)
Was dit haar idee of de jouwe? Ik vind dat je zusje moet meebetalen eigenlijk, tenzij ze er helemaal geen zin in had en jij het perse wou organiseren.quote:Op zondag 9 november 2014 20:53 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Cadeau halen ze zelf. Hun eten maken ze zelf.
Ik fix de bedankjes voor de gasten, wat extra eten, drinken, versiering, een extra leuk cadeautje als aandenken voor mijn zusje. zulke dingen doe ik wel.
Taart wordt gemaakt door een vriendin.
Er zijn al zoveel babyshowers geweest, bij de een regelde de ander ook iets meer dan de ander. Verder baart mijn zusje kinderen zonder pauze en is dit haar tweede babyshower in 1 jaar tijdIk zweer je. Ik vind niet dat ik te veel moet verwachten van anderen.
You tell me. Wat is de basis in de Koran voor dit soort titels? Waarom hechten we zoveel waarde aan dit soort verheffende titels die mensen die honderden jaren na de Profeet leefden ingevuld hebben?quote:
Check je app.quote:Op zondag 9 november 2014 21:00 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
You tell me. Wat is de basis in de Koran voor dit soort titels? Waarom hechten we zoveel waarde aan dit soort verheffende titels die mensen die honderden jaren na de Profeet leefden ingevuld hebben?
Het hoort er bij he... En nee, haar mee laten betalen kan nietquote:Op zondag 9 november 2014 20:57 schreef Landysh het volgende:
[..]
Was dit haar idee of de jouwe? Ik vind dat je zusje moet meebetalen eigenlijk, tenzij ze er helemaal geen zin in had en jij het perse wou organiseren.
Bij mij in de familie kennen wij dat echt niet en vriendinnen hebben nog geen baby. Ik zie het alleen voorbijkomen op facebook enzo. Heeft jouw moeder ook een babyshower gehad?quote:Op zondag 9 november 2014 21:04 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Het hoort er bij he... En nee, haar mee laten betalen kan niet
Het is tegenwoordig in en het hoort er bij. Modetrendje.quote:Op zondag 9 november 2014 21:06 schreef Landysh het volgende:
[..]
Bij mij in de familie kennen wij dat echt niet en vriendinnen hebben nog geen baby. Heeft jouw moeder ook een babyshower gehad?
Lolquote:Op zondag 9 november 2014 21:07 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Het is tegenwoordig in en het hoort er bij. Modetrendje.
Eerste keer was ik niet zo ok en heb het toen niet leuk gedaan voor haar.
Nu denk ik, alles moet perfect. Want hierna krijgt zij geen moer meer van mij
Hmmkey. Hayirli olsun. Allah anali babali buyutsun.quote:Op zondag 9 november 2014 21:10 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Dan zoekt ze het maar lekker uit. Vorig jaar december had ze er één. Nu nog één. Yeter be.
Amin Insallah. Allahim teyze ve neneli de buyutsun, want zonder ons had ze het niet gered denk ikquote:Op zondag 9 november 2014 21:11 schreef Landysh het volgende:
[..]
Hmmkey. Hayirli olsun. Allah anali babali buyutsun.
Ik heb niets tegen het idee dat er gradaties zijn van imaan (vanuit Allah's positie). Wat onislamitisch is, is dat stervelingen gaan uitmaken wie in aanmerking komen voor die titel en mensen gaan vrijwaren van kritiek door ze op een voetstuk te plaatsen en te verheffen boven de rest. Dat is weinig anders dan de heiligenverering bij christenen.quote:
Teyze, amca, dayi, dede, kuzen. Omrunuz bol olsun.quote:Op zondag 9 november 2014 21:12 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Amin Insallah. Allahim teyze ve neneli de buyutsun, want zonder ons had ze het niet gered denk ik
Neee, ik wou net chocomel maken en over babies praten.quote:Op zondag 9 november 2014 21:13 schreef Stimorol- het volgende:
Ik ben zo levenloos vandaag. Hele dag al op fok.
Doei.
Borte ga slapenquote:Op zondag 9 november 2014 21:17 schreef Landysh het volgende:
[..]
Neee, ik wou net chocomel maken en over babies praten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |