Of onvoorziene kosten. Ze houden niets over als er een keer wat stuk gaat.quote:Op zaterdag 8 november 2014 22:15 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik bewonder het enthousiasme van ze maar zou zelf niet willen werken en er dan per maand maar 100 euro pp aan overhouden. Ik vraag mij af of er groei in dat bedrag voorzien is?
Ik begreep dat ze zichzelf 100 per maand pp betaalden... Dat is niet hetzelfde als er maar 100 pp aan overhoudenquote:Op zaterdag 8 november 2014 22:15 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik bewonder het enthousiasme van ze maar zou zelf niet willen werken en er dan per maand maar 100 euro pp aan overhouden. Ik vraag mij af of er groei in dat bedrag voorzien is?
Dit.quote:Op zaterdag 8 november 2014 22:07 schreef WammesWaggel het volgende:
Leuke vrouwen, integenstelling tot sommige andere deelnemers aan dit programma krijg ik bij dit stelletje wel het idee dat je als gast daadwerkelijk welkom bent en geen noodzakelijk kwaad in de zucht naar leven in de zon
Wij zouden er zo boeken
dat samen op een kamertje zitten ben je na een tijdje ook zat.quote:als die ene haar vriend in Nederland heeft, moet ze toch op gegeven moment een besluit nemen.
Ondertussen de taal leren kennen, netwerk opgebouwd, ik zie het negatieve ook niet zo. Ze hebben weinig te verliezen. Die ene heeft haar huis nog, heeft ze verhuurd, kan evt. zo terug.quote:Op zondag 9 november 2014 09:31 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
dat samen op een kamertje zitten ben je na een tijdje ook zat.
en eigenlijk doen ze het helemaal niet gek samen. geen idiote investeringen, en als je het na een paar jaar hebt gezien kunnen ze er zo uit.
Was wel aardig ja, niet bijzonder.quote:Op zondag 9 november 2014 13:50 schreef TargaFlorio het volgende:
Aflevering gisteren niet kunnen zien en vanwege spoilers ook topic niet gelezen.
Is het de moeite waard om terug te kijken?
Vergeleken wat ik op Airbnb.com zie is het wat prijzig ja.quote:Op zondag 9 november 2014 17:31 schreef Mandéra het volgende:
Ze vragen behoorlijke prijzen voor een nachtje of ligt dat aan mij?
Ik welquote:Op maandag 10 november 2014 20:22 schreef Fred_B het volgende:
Net de aflevering van zaterdag teruggekeken. Het is een mooi resultaat geworden, en het lijkt me ook een mooie plek om te verblijven. Al was ik niet zo gecharmeerd van die 2 vrouwen die de zaak runnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |