Mis alleen de orcquote:
ja ik denk zelf dat je blij moet zijn met 2025quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:47 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Eerste uitstel voor marsone is een feit typ
Viskopen bij de AH is alsof je aan Russisch roulette doet.quote:
koop dat eigenlijk nooit daar, is het niks nee?quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:48 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Viskopen bij de AH is alsof je aan Russisch roulette doet.
Ik zie het nut niet zo in van tussentijdse verkiezingen. Zorgt er voor dat beleid nog meer op de korte termijn wordt gericht.quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:49 schreef napoleonfour het volgende:
Vandaag weer verkiezingen in de Us of A. Eens kijken of de mark rutte van Amerika nog een beetje vertrouwen geniet van zijn kiezers.
Najah, het is te doen. Hamburgers bij de AH vind ik persoonlijk dan wel weer ranzig, behalve die met van die jalepeno pepers oid, die vind ik wel lekkerquote:Op dinsdag 4 november 2014 13:49 schreef Typisch het volgende:
[..]
koop dat eigenlijk nooit daar, is het niks nee?
ga denk ik maar voor de hamburgers, die zijn ook in de aanbieding
quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
ja ik denk zelf dat je blij moet zijn met 2025
Heeft het niet te maken met de senaat oid?quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:51 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ik zie het nut niet zo in van tussentijdse verkiezingen. Zorgt er voor dat beleid nog meer op de korte termijn wordt gericht.
Je kunt beter gehakt kopen en zelf een hamburger maken.quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:52 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Najah, het is te doen. Hamburgers bij de AH vind ik persoonlijk dan wel weer ranzig, behalve die met van die jalepeno pepers oid, die vind ik wel lekker
stokbroodje, sla, tomaat, komkommer, ui en daar ergens tussen goedkope hamburgersquote:Op dinsdag 4 november 2014 13:52 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Najah, het is te doen. Hamburgers bij de AH vind ik persoonlijk dan wel weer ranzig, behalve die met van die jalepeno pepers oid, die vind ik wel lekker
Dit klinkt duur, maar misschien moet ik dan bezuinigen en wijn en bier uit een pak gaan drinken.quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:53 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Vis haal ik altijd op de markt. Vorige week nog kilo kabeljauw voor 15 en die was echt goed.
een RIH?quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:42 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Kano rijdt met het logo van Amsterdam op zn fiets
dat is een goeie prijs, ik haal het bij de Sligro want de Volendamse visjuweliers hier rekenen er toch snel het dubbele voorquote:Op dinsdag 4 november 2014 13:53 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Vis haal ik altijd op de markt. Vorige week nog kilo kabeljauw voor 15 en die was echt goed.
Voor de beste kwaliteit moet je meer schuiven.quote:Op dinsdag 4 november 2014 14:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is een goeie prijs, ik haal het bij de Sligro want de Volendamse visjuweliers hier rekenen er toch snel het dubbele voor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |