Nijntje stiftenquote:
Dat kun je oneindig uitbreiden.quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:40 schreef ymme het volgende:
Hier staat al een toettoet garage in de kast voor de sint.
Maar verder dan dat kom ik eigenlijk niet.
Ik heb 2 jongens overigens
Dat weet ik ja.quote:
Je kan die toet toet auto's toch ook los kopen? Geef er eentje als 'schoenkadoo' dan kan je zien wat hij er van vind en eventueel nog bijkopen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:42 schreef ymme het volgende:
[..]
Dat weet ik ja.
Maar ik ben 'bang' dat Dex er dadelijk helemaal niets aan vind
Dus uitbreidingsets nog maar even mee wachten.
Opnieuw inpakken?quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:41 schreef ymme het volgende:
Duplo komen we in om. Heb op de zolder nog little people boerderij staan.
Echt, voor een 2de is zoveel lastiger allemaal.
Inderdaad, die auto's liggen klaar voor in de schoenquote:Op dinsdag 4 november 2014 10:45 schreef Tally het volgende:
[..]
Je kan die toet toet auto's toch ook los kopen? Geef er eentje als 'schoenkadoo' dan kan je zien wat hij er van vind en eventueel nog bijkopen.
Nee inderdaad. Die is 4,5 en is dit jaar helemaal op en tof in het sinterklaas gebeuren.quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:45 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Opnieuw inpakken?Weet niet of hij er al mee gespeeld heeft, maar ik zou niet te moeilijk doen.
Wacht, da's niet handig met de oudste natuurlijk!
hahaha wacht maar. Bij ons is Sint sinds vorig jaar niet weggeweest. Gaat het minstens 3x pw over Sint en hoor ik die liedjes al meer dan een jaar bijna dagelijks. De VOF Sint cd is volgens mij mijn auto cd speler niet uit geweest.quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:47 schreef ymme het volgende:
[..]
Nee inderdaad. Die is 4,5 en is dit jaar helemaal op en tof in het sinterklaas gebeuren.
Wordt er nu al gek van
VOF is dan ook wel een leuke sint cdquote:Op dinsdag 4 november 2014 10:49 schreef Cathmar het volgende:
[..]
hahaha wacht maar. Bij ons is Sint sinds vorig jaar niet weggeweest. Gaat het minstens 3x pw over Sint en hoor ik die liedjes al meer dan een jaar bijna dagelijks. De VOF Sint cd is volgens mij mijn auto cd speler niet uit geweest.
Dan kan je het toch weg leggen en als ze het ene kleine kadootje zat is geef je het volgendequote:Op dinsdag 4 november 2014 10:53 schreef Spirit82 het volgende:
Mijn schoonmoeder begon al over "heel veel kleine kadootjes", dus dat heb ik maar snel uit haar hoofd gepraat gezien ons kind op het moment de concentratiespanne van een mug heeft
Nijntje stiften? Echt haat aan die dingen. Ze krijgen ze zelf amper de kop van de romp gerukt. En erger nog, de kop er weer op lukt bijna niet. Vasthouden is ook niet handig als je kind al heel vroeg weet hoe hij een potlood of pen vast moet houden...quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:41 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Nijntje stiften![]()
En hier op Sint/verjaardag lijst: dekbedovertrekjes, poppen, poppenbedjes, rugzakjes, bidon, badspeelgoed (is weer aan verversing toe), loophondje, tekenborden, pyjamapakken
Echt?quote:Op dinsdag 4 november 2014 11:12 schreef Kyara het volgende:
[..]
Nijntje stiften? Echt haat aan die dingen. Ze krijgen ze zelf amper de kop van de romp gerukt. En erger nog, de kop er weer op lukt bijna niet. Vasthouden is ook niet handig als je kind al heel vroeg weet hoe hij een potlood of pen vast moet houden...
Ik heb ze in de prullenbak gegooid en vervangen door gewone Hema stiften
Even op de site kijken wat betreft de maisboogies. Zij komen bij jou uit de buurt dus ze zijn daar veelvuldig te verkrijgen. Sommige bakkers en apotheken hebben ze ook. En anders even bij de jumbo navragen want ze hebben ze wel standaard in het assortiment.quote:Op dinsdag 4 november 2014 10:24 schreef ymme het volgende:
Even een vraagje (of stiekem 2) tussendoor.
Waar halen jullie de maisboogjes? Onze jumbo had deze ooit, maar nu niet meer.
En wat is nou leuk speelgoed voor een 1 jarige (gezien sinterklaas eraan komt).
Ik ben nogal gevoelig voor veel geluid door elkaar heen. Toet toet auto's in combinatie met de radio aan zorgen al voor hoofdpijn zeg maar. Kan dan niet meer focussen ofzo, weet niet wat het is. Zo min mogelijk geluid dus hier, en de auto's gaan even uit als er een CD met kinderliedjes aangaatquote:Op dinsdag 4 november 2014 11:42 schreef L-E het volgende:
Muziekinstrumenten staan niet gelijk aan lawaai hoor. Zo veel herrie maakt een xylofoon nu ook weer niet
Ik bedoel meer dat ze het na 3 dingen uitpakken wel voor gezien houdtquote:Op dinsdag 4 november 2014 11:03 schreef Tally het volgende:
[..]
Dan kan je het toch weg leggen en als ze het ene kleine kadootje zat is geef je het volgende
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |