ziet er idd ook interessant uit!quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:44 schreef the_butler het volgende:
..denken we ook nog even aan Mauritius?GFS ECMWF en de altijd ietswat conservatieve NAVGEM hebben allemaal een een interresante storm op de kaart staan voor begin volgende week... zal het dan eindelijk tijd zijn?
Als dat uitkomt van GFS, dan kan je wat verwachten.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 11:09 schreef the_butler het volgende:
GFS is van de drie modellen omgeslagen van met meest conservatieve (niks aan de hand) naar het meest destructieve scenareo (oog over Mauritius) gesprongen. Navgem en ECMWF laten het oog ten noorden van het eiland trekken voordat de cycloon afbuigt naar het zuiden. We zullen zien wat het wordt, helaas geen tijd om zelf een weerstation neer te zetten
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |