Dat was toch iets met een parachute?quote:Op maandag 3 november 2014 01:46 schreef Tassendief het volgende:
We blijven in de tweede wereld oorlog.
In Sainte-Mère-Église is een kerk maar aan die kerk hangt een man hoe heette de man die er toen hing tijdens een dropping?
Heel erg specifiek bezig. Hhehe nu zie ik het pas.quote:Op maandag 3 november 2014 01:46 schreef Tassendief het volgende:
We blijven in de tweede wereld oorlog.
In Sainte-Mère-Église is een kerk maar aan die kerk hangt een man hoe heette de man die er toen hing tijdens een dropping?
Goedquote:Op maandag 3 november 2014 01:49 schreef Toto69 het volgende:
Ha, die weet ik. De amerikaan john steele
Lex is zijn kleinzoon zekerquote:Op maandag 3 november 2014 01:49 schreef dedude87 het volgende:
John Steele, Klinkt als een hele slechte acteur
Nee nee, we gingen dit serieus proberen, ja in Onz.quote:Op maandag 3 november 2014 01:51 schreef Mortaxx het volgende:
Brace yourself. Er komt een Braddie vraag
Zou het niveau van het topic wel doen laten dalen als het over fokkers zou gaanquote:Op maandag 3 november 2014 01:51 schreef Mortaxx het volgende:
Brace yourself. Er komt een Braddie vraag
1999?quote:Op maandag 3 november 2014 01:52 schreef Toto69 het volgende:
De nieuwe vraag
Wanneer kwam de eerste american pie film uit?
98quote:Op maandag 3 november 2014 01:52 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Nee nee, we gingen dit serieus proberen, ja in Onz.
Oh ik wilde iets over mezelf vragenquote:Op maandag 3 november 2014 01:53 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Zou het niveau van het topic wel doen laten dalen als het over fokkers zou gaan
Jaja 30 cm.quote:Op maandag 3 november 2014 01:54 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Oh ik wilde iets over mezelf vragen
abobobuh-dinges *kucht* zoiets, telt het?quote:Op maandag 3 november 2014 01:55 schreef Fok-it het volgende:
In welke Pakistaanse stad werd Bin Laden vermoordt?
abalabad Ik kan die stad niet schrijvenquote:Op maandag 3 november 2014 01:55 schreef Fok-it het volgende:
In welke Pakistaanse stad werd Bin Laden vermoordt?
Halfquote:Op maandag 3 november 2014 01:56 schreef houdjemond het volgende:
[..]
abobobuh-dinges *kucht* zoiets, telt het?
Stad kan je wel schrijven hoor. Maar niet goedquote:Op maandag 3 november 2014 01:57 schreef Tassendief het volgende:
[..]
abalabad Ik kan die stad niet schrijven
Hij is wel in Riyad geboren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |