abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 2 november 2014 @ 19:53:10 #1
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_146225778
Welkom in het babytopic! *O*

Een lijst met de verjaardagen van veel OUD-users en hun kindjes vind je op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst vind je hier:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :s)

Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_146225861
Kwak wedden dat jij nooit meer zonder doekjes komt te zitten. :D
  zondag 2 november 2014 @ 19:55:28 #3
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_146225892
quote:
1s.gif Op zondag 2 november 2014 19:47 schreef _NIKKI_ het volgende:
Soesa :* voor de peuter. Was het snel gefixt? L. heeft het ook eens gehad, ook op zondag. :') We moeten nog een uur naar huis rijden, maar dat was zolang ze er geen last van had geen probleem. Ze heeft een uur filmpjes gekeken in de auto en in de wachtruimte van de HAP zei ze al wapperend met haar arm ineens: "kijk mama hij doet het weer." Dus na een gesprekje met de arts konden we onze reis naar huis vervolgen.

Sprongen... tja ik geloof er niet heilig in. Ik geloof best dat het ineens kunnen van nieuwe dingen of het moeten ontwikkelen van nieuwe dingen soms moeizaam gaat en heftig is voor zo'n mini, maar 6 weken lang donderwolken gaat me toch echt iets te ver. Mijn man pakt het boek er overigens wel regelmatig bij om te kijken wat voor skills de baby's zouden moeten hebben volgens het boek.
het was heel snel gefixt gelukkig. Een klein tikje, heel even huilen en het was klaar. Superfijne verpleegkundige ook, hij zei: 'ik kijk even' en zette m toen meteen goed. Ze bewoog m meteen weer helemaal goed! We moesten even spelen met haar (en dan vooral die arm uiteraard) in de wachtkamer en toen kwam de arts nog even kijken maar het was al heel duidelijk dat het goed zat.
  zondag 2 november 2014 @ 19:57:09 #4
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_146225950
Fijn dat het zo snel ging!
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_146226420
Soesa gelukkig dat het zonder al teveel pijn opgelost kon worden.
  zondag 2 november 2014 @ 20:10:33 #6
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_146226542
Wat sneu Soesa, gelukkig viel het relatief mee!
pi_146227432
Wat sneu Soesa! Maar gelukkig vrij vlot opgelost :)

Kijk dit nou O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_146227526
Soesa, fijn dat het weer goed is, en sterkte met het combineren van alles! Lijkt me echt zwaar hoor!

Mabawa, hij is zooooo mooi. *zucht*
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_146227667
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 20:28 schreef Mabawa. het volgende:
Wat sneu Soesa! Maar gelukkig vrij vlot opgelost :)

Kijk dit nou O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
O+
  zondag 2 november 2014 @ 20:34:30 #10
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_146227719
Wat een moppie Mabawa!
pi_146227805
Mabawa wat een mooierd! O+
pi_146227873
En zo lekker dreumes al!
Vanmiddag had ik 'm in de wipstoel voor de tv gezet en sprong ik zelf onder de douche terwijl vriend in de keuken bezig was.
Hoor ik in de badkamer ineens kastjes open en dicht gaan. Dus ik dacht nog 'huh kan S het niet vinden ofzo?'
Na een paar keer besloot ik om het douchegordijn maar eens op te schuiven. Staat Maxim daar ineens! :o :D Gewoon uit z'n wipstoel gekropen en naar de badkamer gekomen.

En vanavond klom hij de fauteuil op. Ik zag het vanuit mijn ooghoek gebeuren maar het drong niet echt tot me door. Tot hij souvenirs uit mn kast begon te trekken. :')

Niets is meer veilig!
pi_146227908
Mijn vriend is de hele middag met I in de weer geweest. Nu liggen ze allebei te snurken. I in haar bedje, en vriend op de bank.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_146228649
Haha lekker rustig Franny!
pi_146229279
Jeutje Mabawa wat een knapperd!
Love, it will not betray, dismay or enslave you
It will set you free
  zondag 2 november 2014 @ 21:09:39 #16
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_146229715
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 20:28 schreef Mabawa. het volgende:
Wat sneu Soesa! Maar gelukkig vrij vlot opgelost :)

Kijk dit nou O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Om op te vreten O+
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_146229763
Maba wat een ventje <3 En hij heeft zelfs met ogen dicht prachtige ogen <3
  zondag 2 november 2014 @ 21:19:01 #18
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_146230257
quote:
1s.gif Op zondag 2 november 2014 19:14 schreef kwakz0r het volgende:
Beginnende ouder crisis hier: baby heeft gepoept, billendoekjes gaan op tijdens het vegen, niet meer doekjes in huis, baby pist over papa en t aankleedkussen en zichzelf heen, appie is net 15 minuten dicht _O- :7

Hoera voor hydrofiele washandjes en de turkse super/doner/alleswinkel om de hoek!
Classic :D
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_146230438
Mabawa, wat een lieffie O+

En Nikki, jouw pompoentjes :D O+

Soesa, klinkt naar :{ maar wat is een zondagsarmpje :?

Razz, wat balen van de fles met ontdooide bv -O- Is af en toe een flesje kv een optie? Doen wij hier wel af en toe als ik er niet ben :) Dan kolf ik meestal wel, maar wellicht is mijn productie nu wat stabieler dat dat nu kan :@

Franny, die wijn :o Doet me denken aan vroeger dat m'n broertje's speen wel eens in de brandewijn of suiker ging om hem stil te krijgen :X Als je het gewoon kunt bespreken is het goed toch, en duidelijk aangeven wat je wel en niet wil :)

Kwak, klinkt als een one-off, zal je waarschijnlijk nooit meer gebeuren ;)

Mus, fijn van de goede nacht!!

Hier ook een hele fijne, lange nacht! F was uit logeren :+ Vriend en ik waren 8 jaar samen deze week en zijn heerlijk lang gaan tafelen :9 met als toetje 8 uur onafgebroken slaap _O_ en toen heel snel rennen naar de kolf om m'n kolf-record te verbreken :7

We zijn nu een week of 2 bezig met bijvoeden wat heel goed gaat. Gisteren heeft hij gewoon 2 wortels op :o Maar nu met het eten komen we steeds in de knel 's avonds qua tijd. Hoe doen jullie dat? Ik ben rond half 6 thuis uit werk, dan wil ik uiteraard even knuffelen, spelen, soms wil hij meteen drinken en dan willen we hem dus eten geven, wassen (niet elke dag), (weer) voeden en naar bed rond 7. Vandaag aten we zelf pas om half 8; kan wel, maar iets gestroomlijnder zou fijn zijn ;)
  zondag 2 november 2014 @ 21:23:37 #20
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_146230584
Wauw Mabawa!

Zondagsarmpje, http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Radiuskopsubluxatie, oftewel, elleboogje ontzet.
pi_146230701
quote:
1s.gif Op zondag 2 november 2014 21:23 schreef Tante_Soesa het volgende:
Wauw Mabawa!

Zondagsarmpje, http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Radiuskopsubluxatie, oftewel, elleboogje ontzet.
Auuuw... :'( Fijn dat het snel weer goed gezet is :*
  zondag 2 november 2014 @ 21:29:29 #22
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146231000
Klinkt als een heerlijk weekend Fazz O+.
Kuiken slaapt meestal rond half 9 of 9 uur, en eten bijna altijd met z'n drietjes tegelijj, dus met je timemanagement kan ik je niet helpen ;).

Mabawa, die wimpers! O+.

Soes, fijn dat het snel over was.
KuikenGuppy
pi_146231124
Soesa wat sneu ;( .. fijn dat het weer opgelost is zonder al te veel drama! Had er overigens nog nooit van gehoord :o

Mawaba O+ O+ O+ .. do I need to say more?

Kwak _O- .. nooit meer zonder doekjes jullie! Ik koop ze trouwens altijd bij de Action.. van die blauwe pakken, 98 cent .. nooit in de aanbieding maar nog altijd goedkoper dan andere merken die wel in de aanbieding zijn. En ze werken hier als een tiet ^O^

Oei ik groei .. Bij Djen klopte hij altijd wel aardig en het heeft me bij flink wat onzekere periodes zeker geholpen.. samen met de ervaringsdeskundigen hier op Fok! ^O^ . Nu met een tweede kindje is het meer een 'been there, done that' verhaal. Hoewel we ook nu weer tegen nieuwe dingen aan lopen. En hoewel dat niet helemaal eerlijk is ga je je kids toch vergelijken met elkaar. Ik had overigens ook een tweedehands exemplaar voor weinig ^O^
  zondag 2 november 2014 @ 21:41:57 #24
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_146231813
quote:
1s.gif Op zondag 2 november 2014 21:23 schreef Tante_Soesa het volgende:
Wauw Mabawa!

Zondagsarmpje, http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Radiuskopsubluxatie, oftewel, elleboogje ontzet.
Brrrr wat eng :{ Hoe kan dat? Gevallen of zo of kan dat gewoon zomaar gebeuren?
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_146232355
Oi wat een mooi dinootje/draakje Mabawa, die wimpers idd!

Gefeliciteerd met jullie jubileum Fazz, ook weer even lekker samen gegeten doen jullie goed!

Ik vroeg me ook al af wat een zondagsarmpje was :D
Fijn dat het snel gefixt kon worden!

Dat Oei ik groei boek vind ik helemaal geen moer aan en op een hele irritante manier geschreven :@ ik heb ook een druk uit het jaar kruik dus misschien dat ze nu die 'winkelwagenbeschrijving' :') achterwege laten.

Ons guppy ligt dus vanaf vrijdag in het ziekenhuis; de eerste 48 uur observeren ze alleen zodat ze het plaatje compleet hebben. Morgen wordt er een team samengesteld van kinderarts, fysiotherapeut, pre-logopedist, pedagogisch mdw en zij gaan een plan de campagne opstellen.
De verpleging constateert ook tot nu toe dat ze heel moeilijk drinkt 55 à 60 cc per fles, ze neemt een paar slokken en gaat dan heel erg druk doen met haar hoofd, huilen, weer aanhappen, loslaten, huilen.
Maar dat is ook niet bij alle voedingen, bij mij had ze vandaag twee keer de fles leeg en bij mijn man daarstraks ook *O*
Ze huilt daar ook vrij veel (was eigenlijk een beetje bang dat ze zich daar 'voorbeeldig' zou gedragen en dat ze zoiets zouden hebben van; waar heeft die moeder het over? 8)7) ) ze lag daar bij een andere huilbaby op de kamer maar eerder op de avond hebben ze haar afgevoerd omdat ze dat jongetje wakker houdt met haar gebrul :'(
We zijn dus nog geen klap wijzer maar ondanks dat ik er twee a drie keer per dag heenga, kom ik wel een beetje bij :@ :{
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt
pi_146232464
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 21:21 schreef Fazzoletti het volgende:
We zijn nu een week of 2 bezig met bijvoeden wat heel goed gaat. Gisteren heeft hij gewoon 2 wortels op :o Maar nu met het eten komen we steeds in de knel 's avonds qua tijd. Hoe doen jullie dat? Ik ben rond half 6 thuis uit werk, dan wil ik uiteraard even knuffelen, spelen, soms wil hij meteen drinken en dan willen we hem dus eten geven, wassen (niet elke dag), (weer) voeden en naar bed rond 7. Vandaag aten we zelf pas om half 8; kan wel, maar iets gestroomlijnder zou fijn zijn ;)
Wij gaven in de beginperiode eten als het in het schema paste, want bijvoeding, geen eerste levensbehoefte. Inmiddels na 2 maanden bijvoeding kunnen T en S denk ik niet meer zonder.

Wij hebben het geluk dat er op ons kdv warm wordt gegeten tussen de middag. Er is rond half 5 nog een broodmaaltijd, dus in principe zijn ze klaar voor de laatste fles als ze thuiskomen. Dat vind ik te kort door de bocht, want ik vind het belangrijk om als gezin aan tafel te zitten tijdens het avondeten. Tijdens ons avondeten (+/- 18:00/18/30 op werkdagen) zitten ze dus altijd aan tafel en op kdv dagen krijgen ze nog wat hapjes eten of een soepstengel/rijstwafel.

Op vrije dagen eten we rond 17:30/18:00 uur en dan eten ze gewoon met ons mee. Geen idee of je er iets aan hebt, maar ons schema is nu met 8 maanden ongeveer zo (wel met fv):

7:00/7:30: fles 210/7
9:00: fruit
9:00-11:00: slapen
11:30: fles 210/7
12:00: boterham
13:00-15:30: slapen
15:30: fles 210/7 + soms soepstengel/wortel/komkommer/rijstwafel
(op kdv dagen komen ze om 17:00 uur thuis en gaan dan gelijk in bad)
Tussen 17:30-18:30: avondeten
18:30: fles 210/7
19:00: slapen
pi_146233130
Tjemig Geppie! Sterkte :* Ik hoop dat ze iets kunnen vinden waarom ze zo huilt. Goed dat jezelf ook een beetje bij kan komen. Mijn lijf verstrakt helemaal als M. wat langer huilt. Ik kan mij niet voorstellen hoe jij je voelt.
pi_146233147
Oh geppie, dat klinkt ook als heel zwaar ;( Zowel voor haar als voor jullie. Hopelijk komen ze morgen met een plan en slaat dit snel aan. Is het de bedoeling dat ze een week blijft? En niet schuldig voelen dat je nu zelf kunt uitrusten, dat heb je ook nodig na deze heftige tijd :*

Nikki, warm eten op de opvang, daar had ik nog niet aan gedacht! Het is nu idd echt nog bijvoeding, hij drinkt er niet minder om :+ Met z'n allen aan tafel lijkt me wel gezellig ja, maar ik denk dat dat over een paar maanden beter zal gaan dan nu.
Burd, dat is een heel ander ritme ja! Zou wel beter passen bij ons ritme maar helaas, ondanks dat hij 's ochtends slaapt tot een uur of 9, is hij 's avonds tussen 7 en 8 er echt wel klaar mee ;) Oh, en klinkt trouwens als een leuke dag voor jullie in de Efteling!
pi_146233732
Geppie een heftige situatie met jullie meisje. ;( Ik hoop voor jullie dat de artsen die haar deze week gaan beoordelen/behandelen iets vinden. Dat bedoel ik niet vervelend, maar als ze iets vinden dan kunnen ze er wellicht ook iets aan doen, op die manier. Heel veel sterkte komende dagen. :*
pi_146234005
Klinkt heftig Geppie... Veel sterkte :*
Kwak
pi_146234183
Sterkte Geppie. Lijkt me erg heftig allemaal. :*
pi_146235265
quote:
0s.gif Op zondag 2 november 2014 22:03 schreef Fazzoletti het volgende:

Nikki, warm eten op de opvang, daar had ik nog niet aan gedacht! Het is nu idd echt nog bijvoeding, hij drinkt er niet minder om :+ Met z'n allen aan tafel lijkt me wel gezellig ja, maar ik denk dat dat over een paar maanden beter zal gaan dan nu.
Burd, dat is een heel ander ritme ja! Zou wel beter passen bij ons ritme maar helaas, ondanks dat hij 's ochtends slaapt tot een uur of 9, is hij 's avonds tussen 7 en 8 er echt wel klaar mee ;) Oh, en klinkt trouwens als een leuke dag voor jullie in de Efteling!
Op kdv-dagen haal ik haar tussen 16.30-17.00 op. Dan wil ze meteen thuis aan de borst, vooral om bij te komen en even mamatijd te hebben, dus dan zit ik wel tot 18.30-18.45 met haar op de bank. Om 18.45 ga ik of mijn vriend koken, terwijl de ander met I speelt (of als mijn vriend nog niet thuis is, begin ik alvast en zet I bij me in de kinderstoel). Rond 18.15-18.30 is het eettijd en dan zitten we met z'n drietjes aan tafel. Minuut of 20. Na het eten poetsen we haar tandjes en wassen we haar een beetje. Echt badderen doen we niet op kdv-dagen, want daar is ze dan te moe voor. Om 19.00 stort ze echt in, dus dan is het slaapzak aan en nog een laatste voeding om een beetje bij in slaap te vallen.

Ik vind het ook altijd even best druk en hectisch. Want omdat ze moe is, vraagt ze veel aandacht. Daarnaast moet er gekookt en gegeten worden en geef ik borstvoeding. Maar als we goed samenwerken, lukt het allemaal wel. Ik vind het samen eten ook wel echt belangrijk en gezellig. I vindt het ook heel leuk, ook al is ze dan moe. Tijdens het eten leeft ze altijd weer op, om dan daarna keihard in te storten.

Geppie, veel sterkte en ik hoop dat ze er snel achterkomen. Dat jij de tijd goed kunt gebruiken om bij te komen, is heel begrijpelijk. :* .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_146236216
Niet bijgelezen;: mijn kind rolde net om *)
Van rug naar zij naar buik... Wat kun je dan trots zijn
S. 2014
J. 2016
pi_146236745
Sterkte Geppie, klinkt heftig voor jullie... En geen rode wangetjes over het bijkomen hoor, kan me voorstellen dat het wat ademruimte geeft. En ook fijn dat het serieus bekeken wordt!

En go Saar!
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  maandag 3 november 2014 @ 04:56:47 #35
149959 SQ
snelle trees
pi_146241896
Geppie, je arme meisje ;( :* ik duim dat ze snel iets vinden om haar te helpen!

Soesa, ik kende het ook niet! Gelukkig is het verder niet ernstig! :*

Kwak, lol :') lang leve de Turk *O*

Mabawa, wat een snuitje O+

En Saar, goed bezig!
disclaimer
  maandag 3 november 2014 @ 05:03:46 #36
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_146241902
Het is bij jullie baby's ook nog lang niet aan de orde gelukkig en vreselijk off topic hier :@ @ maar het komt door springen/zwieren/zwaaien aan de handen van papa/mama.

Onze nacht is gelijk aan gister. Bijna doorslapen volgens de officiële definitie (onafgebroken slapen van 12-5), het is hier 0030-5 :P. Heel fijn! Overdag is slapen rommelig maar de nachten gaan goed.

Geppie :*. Kom even lekker bij, dan kun je het straks ook weer beter handelen (al hoop ik dat ze straks Nooooit meer huilt)
  maandag 3 november 2014 @ 05:28:56 #37
149959 SQ
snelle trees
pi_146241927
Oh fijn soesa! Slapen O+
Ik ga mijn afgetankte kind maar weer terug in haar wieg gooien :) ze ligt te dromen O+
disclaimer
pi_146242030
Goedemorgen :O
Meneertje vond het alweer tijd voor poesje mauw.
:')
Ik denk dat we vanmiddag samen een slaapje gaan doen. Straks naar het cb voor de 11maanden afspraak.

Het was hier een stuk rustiger deze nacht, goede nachten gehad? (Ik fok niet meer tijdens nachtvoedingen :P )
pi_146242069
Idd rustige nacht hier! F heeft weer eens doorgeslapen :o Ik voed hem altijd nog even voor ik naar bed ga, net toen m'n wekker ging heb ik hem maar uit bed gehaald :) Zo wel mezelf even temperaturen, heb gigantische hoofdpijn en voel me erg zweterig; waar komt dat opeens vandaan :{

GM, wat snel al :o :)
Rollen is leuk maat betekend wel meteen dat je je kind nog meer in de gaten moet houden ;)
pi_146242115
Hmm 38.5 -O- komt me echt niet uit om ziek te zijn; heb/had een hele volle dag vandaag :{ (ik ben eigenlijk nooit ziek en voel me al snel een aansteller :@ , nu twijfel ik dus of ik moet gaan werken of niet...)
pi_146242237
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 06:54 schreef Fazzoletti het volgende:
Hmm 38.5 -O- komt me echt niet uit om ziek te zijn; heb/had een hele volle dag vandaag :{ (ik ben eigenlijk nooit ziek en voel me al snel een aansteller :@ , nu twijfel ik dus of ik moet gaan werken of niet...)
Het klinkt heel lullig, maar je zult vanaf nu wel vaker ziek zijn waarschijnlijk. Sinds ik L heb weet ik ineens weer hoe het voelt als je koorts hebt, moet overgeven en zulks. -O- Die ziektes van het kdv pik ik soms ook lekker mee dus.

Beterschap. En als je je niet goed voelt, thuisblijven en lekker in bed duiken. :*
pi_146244663
Helaas, rommelnachtje hier.. Meneertje heeft flink liggen tanken, ook na z'n flessen nog dus daar mag denk ik wel weer wat meer in. *gaap* Nu ook aan het drinken, en man ligt lekker te tukken naast ons. Ik beraam een ik-wil-ontbijt-en-jij-gaat-dat-regelen-plan
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_146244912
Goed idee JM!

Onze meneer is vandaag weer officieel boven geboortegewicht! *O*

De weegschaal gaat vandaag terug, hij is precies 1 week thuis en in die week 275 gram aangekomen O+

Kraam was gisteren voor het laatst en vandaag gaan we voor t eerst een blokje om met de kinderwagen. Ben ontzettend gelukkig dat (8> nog vrij is tot volgende week woensdag en daarna een periode veel thuis mag werken. Alleen zou me nog niet lukken...
Kwak
pi_146245637
Kwak een ks gaat je ook niet in de koude kleren zitten lijkt me. Zelf (gelukkig) nooit meegemaakt, maar ik kan me goed voorstellen dat je blij bent dat je (8> nog even veel thuis is :)

En kinderziektes zelf oppikken .. jup. Ik weet nog wel toen ik in de kleuterklas les gaf. Was continu verkouden en ziekig. Zoveel bacterieen die daar rond hangen .. alles pik je op :Y

GM een rollende mini *O*

Geppie :* .. Hoop zo dat jullie snel een diagnose hebben! Dat er een plan komt waar je verder mee uit de voeten komt.

Meneertje hier slaapt 'officieel' door geloof ik, maar vind het zelf maar kort :@
Als we hem na de voeding van 19 uur in bed leggen tukt ie tot 4-5 uur door. Als we hem om 22 - 23 uur nog wakker maken voor een fles horen we hem ook tussen 4-5 uur. Dus ja, weet ook niet helemaal wat wijsheid is. Die fles van 23 uur drinkt ie momenteel weer bagger slecht dus ik neig er naar om hem maar mooi weg te laten. Wakker worden we toch wel 's nachts :+
  maandag 3 november 2014 @ 10:39:20 #45
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146245818
Dat is 9 a 10 uur aan een stuk, dat zou ik niet kort noemen...
KuikenGuppy
  maandag 3 november 2014 @ 10:53:34 #46
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146246287
Buh, ik heb veel te veel gelopen in de Efteling zaterdag, en kan nu bijna niks meer, alles doet pijn ;( -O-.
KuikenGuppy
pi_146246423
Omdat onze zoon altijd prima heeft geslapen zijn we nooit heel erg bezig geweest met gewoontes en ritme. Hij sliep altijd met een speentje, en spuugde dat als hij eenmaal sliep wel een keer uit.
Laatste twee weken wordt hij echter rond een uur of 4/5 's nachts wakker. Enige wat we dan hoeven doen is hem weer even het speentje geven, dan is het al snel goed. Maar goed, zou natuurlijk beter zijn als we hier geen gewoonte van zouden hoeven maken. Iemand tips?
  maandag 3 november 2014 @ 11:01:27 #48
149959 SQ
snelle trees
pi_146246537
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 10:57 schreef Emooi het volgende:
Omdat onze zoon altijd prima heeft geslapen zijn we nooit heel erg bezig geweest met gewoontes en ritme. Hij sliep altijd met een speentje, en spuugde dat als hij eenmaal sliep wel een keer uit.
Laatste twee weken wordt hij echter rond een uur of 4/5 's nachts wakker. Enige wat we dan hoeven doen is hem weer even het speentje geven, dan is het al snel goed. Maar goed, zou natuurlijk beter zijn als we hier geen gewoonte van zouden hoeven maken. Iemand tips?
ja, die speen er even in stoppen :P

Burdie, wat vervelend dat je er zo veel last van hebt. Kun je je rust pakken? :*

Spekkie mellie :D *O*

Fazz, beterschap :*
disclaimer
pi_146246901
Klinkt keurig hoor twink! Hier gaat t ook goed wb slapen.

Vanmorgen op t cb geweest, 61cm en 6492 gram! En een tevreden dokter!
Prik weer gehad em ze heeft geen kik gegeven! Hele trotse mama!
S. 2014
J. 2016
  maandag 3 november 2014 @ 12:20:57 #50
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146249286
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 11:01 schreef Stormqueen het volgende:
Burdie, wat vervelend dat je er zo veel last van hebt. Kun je je rust pakken? :*
Ja, ik kan ook niet veel anders :') ;(.
KuikenGuppy
pi_146249538
Nee maar voor mijn gevoel mag ik het 'echte' slapen pas vanaf 11 uur tellen na die late fles Burdie. En van 11 - 4/5 uur is dan weer wel 'kort' voor mijn gevoel :@

Ik ben gewoon een zeikerd en verwend met Djenna. Als ie 16 is slaapti e vast door :+
  maandag 3 november 2014 @ 12:46:52 #52
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_146250100
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 12:28 schreef Twinkle20 het volgende:
Nee maar voor mijn gevoel mag ik het 'echte' slapen pas vanaf 11 uur tellen na die late fles Burdie. En van 11 - 4/5 uur is dan weer wel 'kort' voor mijn gevoel :@

Ik ben gewoon een zeikerd en verwend met Djenna. Als ie 16 is slaapti e vast door :+
Oh man, ik zou er voor tekenen! En met mij vast nog een aantal meer. ;)


--

Knuffel voor Burdie!

Verder kom ik af en toe gewoon weer even aanwaaien hier. Even meelezen hoe het gaat. Hier gaat het goed! Druk bezig met een eerste verjaardagslijstje. Deze week is ze al weer 11 maanden.

Iemand nog leuke ideeën voor een 1-jarig meisje wat gelukkig is met een simpele statiegeldfles, maar ook met supersonisch speelgoed?
  maandag 3 november 2014 @ 12:50:08 #53
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_146250180
Toen we bij Gotc waren was ze enorm onder de indruk van de Vtech raceauto. :D
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
  maandag 3 november 2014 @ 12:52:13 #54
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146250216
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 12:46 schreef ProjSkippy het volgende:

[..]

Oh man, ik zou er voor tekenen! En met mij vast nog een aantal meer. ;)

--

Knuffel voor Burdie!

Verder kom ik af en toe gewoon weer even aanwaaien hier. Even meelezen hoe het gaat. Hier gaat het goed! Druk bezig met een eerste verjaardagslijstje. Deze week is ze al weer 11 maanden.

Iemand nog leuke ideeën voor een 1-jarig meisje wat gelukkig is met een simpele statiegeldfles, maar ook met supersonisch speelgoed?
Hier staan o.a. op het verlanglijstje:
- Lotte & Max DVD's
- Babygebaren posters
- Grimms regenboog
- Wishbonebike 8-)
- Houten Ark van Noach
- Zo'n projectording:
KuikenGuppy
pi_146250293
Argh! Baby en dreumes over de rooie!
Dreumes moet in bed en baby wil denk ik eten..
Hoe gaan we het doen ;)
  maandag 3 november 2014 @ 12:57:36 #56
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_146250376
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 12:54 schreef Loj het volgende:
Argh! Baby en dreumes over de rooie!
Dreumes moet in bed en baby wil denk ik eten..
Hoe gaan we het doen ;)
Herkenning, herkenning. Baby in de drager, dreumes snel naar bed? Of baby drinken geven tijdens boekje lezen?

quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 10:57 schreef Emooi het volgende:
Omdat onze zoon altijd prima heeft geslapen zijn we nooit heel erg bezig geweest met gewoontes en ritme. Hij sliep altijd met een speentje, en spuugde dat als hij eenmaal sliep wel een keer uit.
Laatste twee weken wordt hij echter rond een uur of 4/5 's nachts wakker. Enige wat we dan hoeven doen is hem weer even het speentje geven, dan is het al snel goed. Maar goed, zou natuurlijk beter zijn als we hier geen gewoonte van zouden hoeven maken. Iemand tips?
Ducttape een optie ;)? Dan kun je 2 dingen doen. Accepteren of speen afwennen.
  maandag 3 november 2014 @ 12:58:17 #57
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_146250395
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 12:54 schreef Loj het volgende:
Argh! Baby en dreumes over de rooie!
Dreumes moet in bed en baby wil denk ik eten..
Hoe gaan we het doen ;)
Baby voeden bij/naast dreumes in bed terwijl jij een verhaaltje voorleest. O+
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_146250459
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 12:52 schreef Burdie het volgende:

[..]

Hier staan o.a. op het verlanglijstje:
- Lotte & Max DVD's
- Babygebaren posters
- Grimms regenboog
- Wishbonebike 8-)
- Houten Ark van Noach
- Zo'n projectording:
[ afbeelding ]
Wat een leuk ding!
Worrying won't keep the bad stuff from happening, it just prevents you from enjoying the good.
  maandag 3 november 2014 @ 13:14:04 #59
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_146250887
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 12:50 schreef Moppert het volgende:
Toen we bij Gotc waren was ze enorm onder de indruk van de Vtech raceauto. :D
Oh ja! Dat was het! Ik wist dat ik het toen gelijk in m'n notities had moeten zetten!

--

Hmmm, zo'n lamp ziet er wel tof uit! Thanks! De Wishbonebike heb ik gezien bij T.hias, super tof ding! Ik ga voor M.aud ook iets zoeken in die soort, maar weet nog niet wat.

--

Als er nog meer mensen zijn met ideeën: spam!
pi_146251161
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 10:33 schreef Twinkle20 het volgende:

Meneertje hier slaapt 'officieel' door geloof ik, maar vind het zelf maar kort :@
Als we hem na de voeding van 19 uur in bed leggen tukt ie tot 4-5 uur door. Als we hem om 22 - 23 uur nog wakker maken voor een fles horen we hem ook tussen 4-5 uur. Dus ja, weet ook niet helemaal wat wijsheid is. Die fles van 23 uur drinkt ie momenteel weer bagger slecht dus ik neig er naar om hem maar mooi weg te laten. Wakker worden we toch wel 's nachts :+
I die negen maanden is, heeft ook dit slaapritme, alhoewel zij iets later slaapt en ook ietsjes later wakker wordt (rond 5 uur / 5.30). Ik voel me er echt gezegend mee! :D . Ik vind 4 of 5 uur ook geen nacht, maar vroeg in ochtend.

Burdie, rot dat je er zo last van hebt!
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  maandag 3 november 2014 @ 13:25:20 #61
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_146251240
Boh twinkle, count your blessings joh met die uren! :D heerlijk!

Geppie, heel veel sterkte en succes!
  maandag 3 november 2014 @ 13:26:12 #62
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_146251263
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 12:28 schreef Twinkle20 het volgende:
Nee maar voor mijn gevoel mag ik het 'echte' slapen pas vanaf 11 uur tellen na die late fles Burdie. En van 11 - 4/5 uur is dan weer wel 'kort' voor mijn gevoel :@

Ik ben gewoon een zeikerd en verwend met Djenna. Als ie 16 is slaapti e vast door :+
Waarom telt het echte slapen pas vanaf 11 uur? Als hij daarvoor slaapt dan telt dát toch ook :?

Kortom Twink; niet zeuren :+ ;) Het is al heel knap dat hij dit al doet!

Ik heb trouwens echt een plakbaby vandaag, niet te kort! Ze hangt al zo'n beetje de hele dag in de doek. Anders slaapt ze gewoon niet. Niet aan de borst, niet op mij, niet in d'r wieg, niet in d'r ledikant, niet in de kinderwagen... Nergens. Zijn we al 2 weken verder :@?

[ Bericht 12% gewijzigd door Tante_Soesa op 03-11-2014 13:34:06 ]
pi_146251803
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 12:46 schreef ProjSkippy het volgende:

[..]

Oh man, ik zou er voor tekenen! En met mij vast nog een aantal meer. ;)

Verder kom ik af en toe gewoon weer even aanwaaien hier. Even meelezen hoe het gaat. Hier gaat het goed! Druk bezig met een eerste verjaardagslijstje. Deze week is ze al weer 11 maanden.

Iemand nog leuke ideeën voor een 1-jarig meisje wat gelukkig is met een simpele statiegeldfles, maar ook met supersonisch speelgoed?
Dus dat :')

Wat betreft kadootjes. Kijk even op onze lijst. Je hebt de gegevens toch?
Ik vond, eigenlijk vind, het ook heel moeilijk maar heb er ondertussen wel een stuk of 25 dingen op staan. En natuurlijk wheelybug O+

Zo wij zijn vanmorgen naar het cb geweest. Prikjes zitten er weer in.
9790 gram en 77 cm. Heel netjes. Uiteraard met vlag en wimpel geslaagd voor de pincetgreep :') Dat oefent hij namelijk vaak op mn borst, kin, neus of lip.
Verder vond ze 'm een vlot en pienter jongetje O+ Daar ben ik het helemaal mee eens. :7

Hij weet nu ook dat als hij van de bank/bed af wil hij met zn voetjes eerst moet. En hij zwaait als z'n eten op is.
:W boterhammetje!



  maandag 3 november 2014 @ 13:46:24 #64
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146251874
Nette curves, Mabawa!
KuikenGuppy
  maandag 3 november 2014 @ 13:52:30 #65
149959 SQ
snelle trees
pi_146252067
Zo mabawa, zo te zien vindt ie buigende lijnen overrated :D *O*
disclaimer
pi_146252137
Ik heb ook eindelijk door hoe ik n curve hier kan zetten...



S. 2014
J. 2016
  maandag 3 november 2014 @ 13:55:38 #67
344364 ProjSkippy
Meestal ongevaarlijk.
pi_146252151
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 13:44 schreef Mabawa. het volgende:

[..]

Dus dat :')

Wat betreft kadootjes. Kijk even op onze lijst. Je hebt de gegevens toch?
Ik vond, eigenlijk vind, het ook heel moeilijk maar heb er ondertussen wel een stuk of 25 dingen op staan. En natuurlijk wheelybug O+

Zo wij zijn vanmorgen naar het cb geweest. Prikjes zitten er weer in.
9790 gram en 77 cm. Heel netjes. Uiteraard met vlag en wimpel geslaagd voor de pincetgreep :') Dat oefent hij namelijk vaak op mn borst, kin, neus of lip.
Verder vond ze 'm een vlot en pienter jongetje O+ Daar ben ik het helemaal mee eens. :7

Hij weet nu ook dat als hij van de bank/bed af wil hij met zn voetjes eerst moet. En hij zwaait als z'n eten op is.
:W boterhammetje!

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Ehhhhh.

Edit: oh ja! Daar! Woehoeeee! Ik ga kijken!

Ik heb nog best wat cadeautjes nodig, want de week ervoor is het ook nog Sinterklaas. En iedereen wil natuurlijk wel wat geven. :X


En M met z'n lijntje. En z'n daaaaaaag boterham! O+ Ik willum!
  maandag 3 november 2014 @ 13:55:49 #68
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_146252159
Mooie curves ^O^
  maandag 3 november 2014 @ 13:56:28 #69
149959 SQ
snelle trees
pi_146252176
Zo, Saar maakt ook ff een spurtje! :D

Maar dat teletubbie font kan écht niet ;( :P

[ Bericht 14% gewijzigd door SQ op 03-11-2014 14:08:30 ]
disclaimer
pi_146252587
Zo Saar gaat ook lekker omhoog! :D
pi_146252628
Wow goede curves Mabawa.

Ah Soesa, mag je best zeggen hoor dat je wou dat een "sprongetje" voorbij is... Ik heb met Js afgesproken dat wij niet aan sprongetjes gaan doen ;)

Skippy, wij hadden een abbo op de dierentuin gegeven.. Daar heb ik zoveel plezier van gehad. Verder waren we erg blij met de duplo. Ik heb ook (al eerder hoor) een klein kinderbankje gekregen, dat is ook een hit hier :)

Verder is t uiteindeljk gelukt... Maar vraag niet hoe en ik heb Js 5 min moeten laten huilen :(

Trouwens ff een vraagje..
Js begint steeds meer te spugen (soms met echt veel kracht). Vaak na de eerste borst spuugt hij zichzelf onder, een spuugdoekje houdt t niet tegen..
Lijkt wel een beetje reflux he, maar hij lijkt geen pijn te hebben. Daarna gaat hij weer gewoon verder met drinken. Ik weet ook niet zo goed wat normaal is :)

Want zouden jullie doen? Even contact opnemen met de ha? Of niet, ik twijfel zo omdat hij geen pijn aangeeft... Maarja hij is wel al aan z'n derde truitje begonnen (en ik aan m'n tweede) vandaag..
pi_146252634
Ja ze schiet ineens omhoog :P

Over wel font heb jij t sq?
S. 2014
J. 2016
  maandag 3 november 2014 @ 14:11:10 #73
149959 SQ
snelle trees
pi_146252688
Loj, de mijne spuugt ook ineens exponentieel meer. Ik hou het er maar op dat er steeds meer melk uit mij komt en dat ze nog niet snapt dat vol = vol :')

GM, dat van je telefoon :P
disclaimer
pi_146252799
Fazz voel je je al iets beter?
  maandag 3 november 2014 @ 14:17:53 #75
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_146252904
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 14:11 schreef Stormqueen het volgende:
Loj, de mijne spuugt ook ineens exponentieel meer. Ik hou het er maar op dat er steeds meer melk uit mij komt en dat ze nog niet snapt dat vol = vol :')

GM, dat van je telefoon :P
Denk ik ook. Suus spuugt eigenlijk helemaal niet, maar als ik dan toch eens aan twee kanten voed, wat ik de laatste twee dagen wel eens heb gedaan, dan komt er wel een golfje uit na een tijdje. Daarvoor nooit spuug of melk teruggezien. Denk ook dat ze dan nog niet helemaal doorheeft dat ze vol zit ofzo. Reflux is vaak en veel spugen en ook huilen door geïrriteerde slokdarm toch loj? Of hoeft dat niet?
pi_146253506
Ja idd veel en vaak spugen... Dat heeft Js sinds een week..
Maar hij geeft verder geen pijn aan, dus dan lijkt het mij geen echte reflux (was niet helemaal duidelijk in m'n vorige post).
Ow had verborgen reflux (zonder het spugen) en dat was idd wel heel anders, veel meer huilen en verslikken...
Het is gewoon meer dat ik me niet kan voorstellen dat het de "gewone mondjes terug" zijn, als ik zie hoeveel er terugkomt..
  maandag 3 november 2014 @ 14:44:13 #77
149959 SQ
snelle trees
pi_146253812
Het lijkt al snel meer dan het is hoor :Y giet maar eens 10cc melk in je decolleté :D
disclaimer
  maandag 3 november 2014 @ 14:45:07 #78
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146253836
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 14:44 schreef Stormqueen het volgende:
Het lijkt al snel meer dan het is hoor :Y giet maar eens 10cc melk in je decolleté :D
Ik zou het met water doen, in een spuugdoekje ;) :+.
KuikenGuppy
  maandag 3 november 2014 @ 14:45:52 #79
149959 SQ
snelle trees
pi_146253873
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 14:45 schreef Burdie het volgende:

[..]

Ik zou het met water doen, in een spuugdoekje ;) :+.
dat heeft veel minder amusementswaarde -O-
disclaimer
  maandag 3 november 2014 @ 14:47:44 #80
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_146253938
Loj ze kunnen niets tegen het spugen doen bij reflux. Alleen tegen de pijn. Lucas spuugt hier ook nog lekker door maar hij heeft er geen last meer van. Hier standaard en slabbetje XL om ;)

Ik zag mooie curves *O*

En slapen wisselt hier. S meestal van 20-3/ 4 uur en daarna dan om de drie uur, en soms trekt hij door tot 5/6 uur en daarna komt hij ook elke drie uur. Ik ben er blij mee O+ zou alleen verstandig zijn om zelf ook om tien uur in bed te liggen maar dat lukt nog niet :')
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_146254212
Herkenbaar Chanty, dat doet A. ook qua slapen. Ik vind het wel prima, als ik zelf inderdaad ook maar op tijd naar bed ga. Maar ja, dan slaapt de baby eindelijk en wil je je eigen leuke dingen gaan doen :D . Waar ik dan weer bij in slaap val, maar soit :') .

Mooie lijntjes Mabawa en GM *O* heerlijk als ze zo goed groeien!

Hier is het mysterie van het niet lusten van de ontdooide melk ook opgelost. Mevrouw vindt gewoon ineens plotsklaps van de ene op de andere dag de Medela Calma flesspeen niet meer cool. Krijsen, drama, zieligzielig, ook met verse melk. Maar de Avent fles gaat wel in één keer goed. Nouja, doen we dat toch. Ik heb helemaal niet geïnvesteerd in een heleboel dure Medela flessen ofzo }:| . We hebben nu de Medela Slow Flow spenen besteld, eens kijken of ze die wel pikt. En anders gebruik ik Medela gewoon om te kolven en giet ik over in Avent.

Rare jongens, die baby's :+ .

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 03-11-2014 14:57:01 ]
  maandag 3 november 2014 @ 15:06:05 #82
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_146254540
Whehe Chanty. Herkenbaar. Hoewel ik er mee op ben gehouden om van alles te willen gaan doen als kuiken slaapt. Soms slaap ik zelf al om half tien daardoor :').

(Maar even zo vaak dat ik al vanaf tien uur roep dat ik ga slapen, en dat ik alsnog tot 's avonds laat van alles aan het doen ben :'))
KuikenGuppy
pi_146254557
Fijnvan de mooie groei waardes!!
Hahah ik moest zo lachen om de 10 cc melk in je BH gieten dat mijn baby bijna los schoot van de borst.

Net CB hier gehad op mijn verzoek en ze was zo blij dat ik het weer zag zitten qua borstvoeding en ik deed het zo goed :D
Ik vertelde over mijn twijfels of hij wel goed groeit op 1 borst telkens dus gewogen, van 4880 gram 9 dagen geleden naar 5280, best goed toch? :) ze was super tevreden en ik gerustgesteld.

Oh en ik slaap bijna elke dag om 21.00 :@

Oh en vannacht heeft man voor het eerst ontdooide melk gevoed, hij lust het!
pi_146255369
Fijn Razz, hoef je je daar niet meer druk om te maken. Lekker zo'n eigenwijs meisje O+

Hilmo wat goed zeg!
pi_146255457
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 14:11 schreef Stormqueen het volgende:
Loj, de mijne spuugt ook ineens exponentieel meer. Ik hou het er maar op dat er steeds meer melk uit mij komt en dat ze nog niet snapt dat vol = vol :')

GM, dat van je telefoon :P
Dat is vd groeiapp :P
S. 2014
J. 2016
  maandag 3 november 2014 @ 15:31:52 #86
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_146255580
Mja ik ben een beetje een nachtuil :@ Dus om tien uur in bed gaan liggen zorgt waarschijnlijk alleen ervoor dat ik extra lang wakker lig. Eerst omdat ik nog niet moe ben, en vervolgens omdat ik me irriteer aan de ademhaling van mijn man :') en me dan irriteer dat ik een paar uur al in bed lig en nog niet slaapt.. etc. :P En zolang ik nog geen baan heb en 's ochtends nog een blokje mee kan slapen met Lucas, kan het allemaal prima. Denk dat als ik standaard om 6 uur op moest staan, dat het toch wel heeeeel slim is om eerder te gaan slapen. Maar wat jullie zeggen: het is zo fijn om nog even een paar uurtjes iets te kunnen doen of samen op de bank te zitten met z'n tweetjes.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  maandag 3 november 2014 @ 15:51:49 #87
149959 SQ
snelle trees
pi_146256302
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 15:28 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Dat is vd groeiapp :P
dan heeft ie je klok overgenomen ;(
disclaimer
  maandag 3 november 2014 @ 15:54:05 #88
149959 SQ
snelle trees
pi_146256392
Oh man, ik word helemaal warm bij de gedachte dat ik ooit misschien weer 5-6 uur aan 1 stuk kan slapen O+ O+
disclaimer
pi_146256407
quote:
10s.gif Op maandag 3 november 2014 15:51 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

dan heeft ie je klok overgenomen ;(
Oooh dat :P
S. 2014
J. 2016
pi_146256455
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 15:54 schreef Stormqueen het volgende:
Oh man, ik word helemaal warm bij de gedachte dat ik ooit misschien weer 5-6 uur aan 1 stuk kan slapen O+ O+
De laatste nachten mag ik van 0:30-8:45 slapen van mevrouw O+
S. 2014
J. 2016
pi_146257113


[ Bericht 100% gewijzigd door Kursor op 03-11-2014 16:15:37 (Ehm quote-fail bij edit :+) ]
pi_146257189
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 16:12 schreef Kursor het volgende:
Over nachten mag ik niet klagen met een of twee nachtvoedingen, maar aangezien mevrouw vaak pas na negenen gaat slapen (en de avond toch vaak echt mama wil) en ik voor tienen al naar bed ga :') (idd zes uur op...als ik weer volledig werk zelfs twee dagen nog eerder; ooit stond ik vrijwillig een paar keer in de week om vijf uur op om te gaan trainen; dus vroeg opstaan, da's geen kunst.) Tijd voor iets voor jezelf is er niet. Ooit komt het weer, maar zo stom dat vergeet je als je er middenin zit.

Maar...kwam ook even *O* voor mezelf: net 2km gewandeld in bijna-grote-mensen-tempo! (zonder wandelwagen zelfs) en dan niet te hard over nadenken, want dan slaat m'n stemming acuut om
  maandag 3 november 2014 @ 16:18:45 #93
149959 SQ
snelle trees
pi_146257401
Kursor, wat goed!! *O*
disclaimer
pi_146257428
Zo paar dagen offline, meteen 1,5 topic gemist...ik ga even bijlezen :@

quote:
0s.gif Op woensdag 29 oktober 2014 15:42 schreef Dot. het volgende:

[..]

Oh, banaan vind ik juist heel makkelijk om hem zelf te laten eten! Ik pel een stuk, snij dan de flappen eraf en dan kan hij hem vasthouden aan de schil. Of je kunt hem een in drieen breken over de lengte, dat gaat heel makkelijk.

Maar ik geef niet meer echt heel erg veel a la Rapley. Ik bied wel aan in stukjes, maar dan hou ik het stukje vast met een vorkje en laat hem het vorkje pakken of hij pakt mijn hand en brengt het naar zn mond.

Qua fruit staat hier tot nu toe banaan, kiwi, mango, aardbei, appel, mandarijn en peer op het menu. Ik heb bosbessen geprobeerd, maar dat vond hij niks.
Mogen ze al aardbei? Ik heb in mijn hoofd dat het pas vanaf 12 maanden mag. Maar geen idee of dat waar is eigenlijk....

Banaan kreeg hij afgelopen weekend als halve banaan aangeboden. Dat vond ie erg interessant. Hij heeft nu ook een plastic vorkje voor zijn brood, daar gebeurt natuurlijk van alles mee behalve waar het voor bedoeld is. Ik kom daar overigens allemaal niet op, als het aan mijn inschattingsvermogen ligt, zou hij op zijn 16e nog gepureerd eten krijgen denk ik.

Mijn schoonmoeder is lang gastouder geweest en mijn vrouw staat voor de klas en zorgt al voor baby's en kinderen sinds ze kan lopen. Ik volg een beetje...:)
pi_146258366
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 16:19 schreef exode het volgende:
Zo paar dagen offline, meteen 1,5 topic gemist...ik ga even bijlezen :@

[..]

Mogen ze al aardbei? Ik heb in mijn hoofd dat het pas vanaf 12 maanden mag. Maar geen idee of dat waar is eigenlijk....

Banaan kreeg hij afgelopen weekend als halve banaan aangeboden. Dat vond ie erg interessant. Hij heeft nu ook een plastic vorkje voor zijn brood, daar gebeurt natuurlijk van alles mee behalve waar het voor bedoeld is. Ik kom daar overigens allemaal niet op, als het aan mijn inschattingsvermogen ligt, zou hij op zijn 16e nog gepureerd eten krijgen denk ik.

Mijn schoonmoeder is lang gastouder geweest en mijn vrouw staat voor de klas en zorgt al voor baby's en kinderen sinds ze kan lopen. Ik volg een beetje...:)
Het is idd een sterke allergeen, maar we hadden aardbeien uit eigen tuin en toen heb ik een hapje gegeven en er kwam geen reactie. Paar dagen later een hele aardbei en weer geen reactie en nu geef ik hem wel eens een paar aardbeien en dat gaat gewoon goed.

Ik geef hem nu wel eens z'n eten op een vork als het glibberig of plakkerig is, dus dan prik ik het er op en leg dan de vork op z'n plankje. Hij pakt dan, meestal, netjes de vork en stopt het goede uiteinde in z'n mond. Nu nog even leren dat je hem ook terug moet geven als je nog een hapje wil :P
pi_146259376
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 15:54 schreef Stormqueen het volgende:
Oh man, ik word helemaal warm bij de gedachte dat ik ooit misschien weer 5-6 uur aan 1 stuk kan slapen O+ O+
Wacht maar <3

Vannacht bij uitzondering opgestaan. Alleen voor poepluier. Daarna vond ze haar duim en sliep ze eerder dan haar moeke. Verder slaapt ze sinds 2 weken door. Van typ 22-6.30. :z O+

Morgen de eerste prikjes. Ben benieuwd hoe lang ze is! Verder weinig benieuwd, ik zie zo ook wel dat ze het super doet :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_146260341
quote:
0s.gif Op maandag 3 november 2014 17:01 schreef Roomsnoes het volgende:

[..]

Wacht maar <3

Vannacht bij uitzondering opgestaan. Alleen voor poepluier. Daarna vond ze haar duim en sliep ze eerder dan haar moeke. Verder slaapt ze sinds 2 weken door. Van typ 22-6.30. :z O+

Morgen de eerste prikjes. Ben benieuwd hoe lang ze is! Verder weinig benieuwd, ik zie zo ook wel dat ze het super doet :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hebben jullie zo'n afwijkend entschema? Want onze meiden zijn ongeveer even oud en saar heeft vandaag haar 2e enting al gehad.

En wb je spoiler :* waarom denk je dat?

Ik heb hier een sneu huilerig meiske die alleen maar bij mama wil liggen. Was vorige x ook zo dus we veren maar mee ;)
S. 2014
J. 2016
pi_146260660
quote:
1s.gif Op maandag 3 november 2014 17:27 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Hebben jullie zo'n afwijkend entschema? Want onze meiden zijn ongeveer even oud en saar heeft vandaag haar 2e enting al gehad.

En wb je spoiler :* waarom denk je dat?

Ik heb hier een sneu huilerig meiske die alleen maar bij mama wil liggen. Was vorige x ook zo dus we veren maar mee ;)
Met 3 en 5 mnd krijgen ze de eerste prikken. Iets later dan in NL dus.

En wb spoiler, zonde de pn heb ik de d al vaker gehad. En herken er veel van, Helaas.

Arme saar, uit d'r hum :(
  maandag 3 november 2014 @ 17:46:46 #99
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_146261072
Kursor goed bezig *O*

Room dat is niet fijn ;( Hopelijk voel je je snel weer fijner.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_146261097
:* voor Roomsnoes
Kwak
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')