Bovendien mis ik de oorbellen....je merkt dat FOK! ook langzaam bezwijkt onder de druk en net zoals AH, HEMA, Fisher Pice, Kruidvat e.a. en ook aanpassingen gaat doen.quote:Op zondag 2 november 2014 11:25 schreef thabit het volgende:
Ik vind het ook een slechte banner, maar dan vooral omdat er een bruine piet op staat in plaats van een zwarte. Zwarte Piet hoort zwart te zijn en niet bruin!
Precies. Zogenaamd tegen de policor protesteren met een uiterst politiek correcte kleurenpiet. Triestheid ten top.quote:Op zondag 2 november 2014 13:41 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Bovendien mis ik de oorbellen....je merkt dat FOK! ook langzaam bezwijkt onder de druk en net zoals AH, HEMA, Fisher Pice, Kruidvat e.a. en ook aanpassingen gaat doen.
Fijne post.quote:Op zondag 2 november 2014 10:38 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik durf te wedden, dat als Sinterklaas altijd een volledig wit feest was geweest, met een witte helper en een wit paard, dat dan Quincy en adepten al jaren hadden lopen gillen, dat het een racistisch feest was, omdat de donkere mensen die ook Nederlander zijn(!) niet vertegenwoordigd waren en dat ze zouden eisen, dat er een donker personage zou worden toegevoegd.
Dit soort beroeps-Calimero's vindt namelijk altijd wel een pseudo-onrecht om over te janken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |