SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer foto's!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weersvoorspelling 1e kerstdag 2014
[ Bericht 1% gewijzigd door KnutdeIJsbeer op 01-11-2014 12:58:06 ]![]()
Dacht dat je niet kon fietsen.quote:Op zaterdag 1 november 2014 12:22 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Was bijna onwerkelijk om met dit weer in de zon tussen de kale bomen en herfstbladeren te rijden![]()
Weer was heerlijk.
Toch maar even mn vaders nieuwe fiets geleend voor een "proefritje".
Heb nu segmenten gemeen met Gripper en sta achter hem
Edit: Ik ben ergens sneller
[ Bericht 34% gewijzigd door Fretwork op 01-11-2014 13:30:02 ]The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger![]()
Ik heb m'n winter al gehad vorige week in Moskouquote:Op zaterdag 1 november 2014 12:23 schreef quinoahipster het volgende:
Winter is een hoax, het blijft gewoon tot in lengte van dagen dit soort weer![]()
Veldtoertocht gereden in Nunspeet, ruim 80 km op de MTB.Nog nooit zo ver op dat ding gereden. Ik zat te twijfelen tussen de 60 en de 80 km, maar ben wel blij dat ik de 80 heb gedaan, de extra lus was één van de leukste stukken van het parkoers. Beetje draaien en keren, licht op en af.
De eerste 40 km was vooral veel rechtdoor. Dat is niet zo mijn ding in het bos. Daar werd ik door jan en alleman voorbijgereden. Op de technische stroken reed ik dan vaak weer achterop groepjes. Maar daar kon je er dan niet langs.
Wel leuk, maar ook wel een beetje moe nu.![]()
Ik heb vandaag ook de veldtoertocht in Nunspeet gereden. Alleen de 60km omdat ik met iemand meereed naar de tocht (met de auto) en hij anders lang op mij zou moeten wachten. Anders had ik de 80km ook wel gedaan. Het was een mooie tocht met 1700 man als opkomst dus wel druk.![]()
Het advies van Patroon z`n trainert ook maar ten harte genomen en nóg een tandje terug geschakeld vandaag. Ruim 2,5 uur op de fiets, lekker laag in D1. Voelde eigenlijk best comfortabel. Conditioneel kan ik de kilometers die ik nu rij prima aan, maar m`n houding op deze fiets is nog steeds niet wat he moet zijn.. Weer eens thuis gekomen met gruwelijk pijnlijke nek en schouderbladen en dikke zadelpijn.
Nu maar eens écht snel een nieuw zadel halen. En ik ben ergens ook bang dat een nieuwe fiets iets sneller moet komen dan voorjaar 2015, wil ik plezier in het fietsen houden.. Zeker nu ik de kilometers juist zo graag wil gaan opvoeren.![]()
Wat een weertje vandaag... En natuurlijk de bijbehorende bejaarde medemens op de elektrische fiets.
Normaal gesproken rij ik hier wat rondjes richting Leiden, Rottemeren of Hoek v Holland, had voor vandaag bedacht Leiden en Rottemeren te combineren en een lekker ritje van 80 km te maken. Na 70 km, rechts naar huis, waren de beentjes nog goed dus ook Hoek er nog aan geplakt. Heerlijk, 120 km op de racert. Nu wel goed moe
http://www.strava.com/activities/214224444![]()
Leidenquote:Op zaterdag 1 november 2014 16:45 schreef Spykerracing90 het volgende:
Wat een weertje vandaag... En natuurlijk de bijbehorende bejaarde medemens op de elektrische fiets.
Normaal gesproken rij ik hier wat rondjes richting Leiden, Rottemeren of Hoek v Holland, had voor vandaag bedacht Leiden en Rottemeren te combineren en een lekker ritje van 80 km te maken. Na 70 km, rechts naar huis, waren de beentjes nog goed dus ook Hoek er nog aan geplakt. Heerlijk, 120 km op de racert. Nu wel goed moe
http://www.strava.com/activities/214224444
20km op de stadsfiets gefietst net, wat een kut fiets
Wel biertjes op het terras bij het strand![]()
![]()
probeer eens als je dat al niet doet met gebogen ellebogen te rijden. Zo wordt de klap/hobbel of oneffenheid telkens opgevangen door je ellebogen en niet door je nek/schouders.quote:Op zaterdag 1 november 2014 16:29 schreef Levitas het volgende:
Weer eens thuis gekomen met gruwelijk pijnlijke nek en schouderbladen
Draag je een petje of onder je helm? Het klinkt raar, maar doordat je dan wat meer naar boven moet kijken langs de pet krijg je ook pijn in je nek/schouders. De oogspieren zijn verbonden met je nekspieren. Een zonnebril met een dik montuur kan dit verschijnsel ook veroorzaken.
Zelf rijd ik ook met een petje, maar dan met het klakske omhoog en heb nergens last van. Met het klakske naar beneden heb ik ook pijn in de nek.![]()
Waarschijnlijk heb je dan ook maar iets meer kilometers.quote:Op zaterdag 1 november 2014 10:59 schreef Yankee het volgende:
[..]
Zozo meneertje hoogtemeter. Zelfs ik uit het vlakke Groningen zit al op meer dan 60k
Vandaag er weer 700 bij in ieder geval.![]()
![]()
voor het opvangen van het zweet. Je hebt ook van die zakdoeken die je onder de helm kan doen, maar dat ziet er niet uit. En omdat ik een kale hoofdhuid heb is het ook nog eens beter tegen de zon.quote:Op zaterdag 1 november 2014 17:09 schreef fl4puit het volgende:
Vraag ik me al even af; waarom rijd je eigenlijk met een petje?![]()
Ja, ellebogen zijn altijd gebogen, dus daar zou het niet aan moeten kunnen liggen. Geen petje onder m`n helm, maar vandaag wel een zonnebril op gehad, dat zou één van de oorzaken kunnen zijn. Naast het feit dat m`n zit eigenlijk gewoon iets te lang is. Combinatie van, maar prettig is het allerminstquote:Op zaterdag 1 november 2014 17:06 schreef Wielracer het volgende:
[..]
probeer eens als je dat al niet doet met gebogen ellebogen te rijden. Zo wordt de klap/hobbel of oneffenheid telkens opgevangen door je ellebogen en niet door je nek/schouders.
Draag je een petje of onder je helm? Het klinkt raar, maar doordat je dan wat meer naar boven moet kijken langs de pet krijg je ook pijn in je nek/schouders. De oogspieren zijn verbonden met je nekspieren. Een zonnebril met een dik montuur kan dit verschijnsel ook veroorzaken.
Zelf rijd ik ook met een petje, maar dan met het klakske omhoog en heb nergens last van. Met het klakske naar beneden heb ik ook pijn in de nek.![]()
![]()
Super weertje vandaag, lekker rondje kort/kort gefietst
Op het eind begon het wel wat af te koelen/bewolking.
Dit jaar de 20k km doorbroken iig![]()
![]()
Netjes.quote:Op zaterdag 1 november 2014 17:37 schreef ddx het volgende:
Super weertje vandaag, lekker rondje kort/kort gefietst
Op het eind begon het wel wat af te koelen/bewolking.
Dit jaar de 20k km doorbroken iig
Het meeste van de mensen die hier posten denk ik.![]()
Dat is het dus vooral. Je rijdt niet op de goede kadermaat/afstelling. Het kan niet zo zijn dat je schouderpijn krijgt omdat je de klep van je koerspet naar benee hebt. Beter koop je inderdaad een beter passende fiets anders blijf je maar aanmodderen.quote:Op zaterdag 1 november 2014 17:20 schreef Levitas het volgende:
Naast het feit dat m`n zit eigenlijk gewoon iets te lang is.![]()
No shit sherlockquote:Op zaterdag 1 november 2014 17:12 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heb je dan ook maar iets meer kilometers.
Vandaag er weer 700 bij in ieder geval.
.![]()
Jawel, ik ga daar niet aan geraken dit jaar. zit nu op 15K.quote:Op zaterdag 1 november 2014 17:42 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Netjes.
Het meeste van de mensen die hier posten denk ik.![]()
Jazeker. Bekende kwaal bij wielrenners. Ik heb er zelf jaren last van gehad maar nu gaat het weer goed. Als ik erg overdrijf in trainingsopbouw speelt het op.quote:![]()
Boogerd:quote:
,,Ik bleef maar sukkelen met kwaaltjes en pijntjes. Dat moest anders. Dus wilde ik op m’n oude dag mijn vroegere positie terug hebben. Als je niet zo lekker in vorm bent, ga je onbewust wat meer wringen op de fiets en belast je sommige gewrichten meer. Ik herinner me een sportkeuring van toen ik twaalf was. Die vrouw zei me: ‘Als je heel lang blijft wielrennen, ondervind je later veel last van je ellebogen en polsen’. Die les heb ik altijd onthouden. Het klopt. Ik ben niet de enige die deze problemen heeft, het geldt voor veel renners. Maar ik denk dat ik er straks in het dagelijks leven niet al te veel hinder van heb.’’
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)de-wereld-rond.dhtml![]()
Zitten er bij die 20k ook WW ritten? Anders is het toch eigenlijk gekkenwerk, dan moet je elke week gemiddeld 450 kilometer fietsen.![]()
Ddx heeft veel ritten van 200+ gemaakt.quote:Op zaterdag 1 november 2014 18:25 schreef poiuytr het volgende:
Zitten er bij die 20k ook WW ritten? Anders is het toch eigenlijk gekkenwerk, dan moet je elke week gemiddeld 450 kilometer fietsen.![]()
Als de ploeg een spuit epo zette deed hij er 3.quote:Op zaterdag 1 november 2014 18:29 schreef kaasplankje het volgende:
Boogerd was ook een trainingsbeest die niet van ophouden wist. Als de ploeg 5 uur ging trainen deed hij er nog 2 bij.pindazakje![]()
Max zo'n 5 ww ritten, 's ochtends 36km en dan 's avonds via omweg naar huis.
Maar veel lange ritten idd, even veloviewer gekeken :
1*400
2*300
7*250-300
17*200-250![]()
Kan niet, want oude stuurpen. Zo eentje die je nog wel qua hoogte kunt verstellen.quote:
Zadel staat op dit moment 8 cm hoger dan het stuur. Lijkt me niet heel vreemd?Moet je er wel het geld voor hebben.. En ik kan nu ff geen ¤1500 missen.. En dan heb je nog een redelijk instapmodel voor m'n gevoelquote:Op zaterdag 1 november 2014 17:45 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Dat is het dus vooral. Je rijdt niet op de goede kadermaat/afstelling. Het kan niet zo zijn dat je schouderpijn krijgt omdat je de klep van je koerspet naar benee hebt. Beter koop je inderdaad een beter passende fiets anders blijf je maar aanmodderen.![]()
![]()
Ik kan mij niet meer opdrukken met platte hand op de grond. Dat doet gigantisch pijn bij mijn polsen (tussen die kleine botjes in). Mijn fysio maakt regelmatig mijn onderarmen en polsen los. Zou dit ook door fietsen komen?quote:Op zaterdag 1 november 2014 18:24 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Boogerd:
,,Ik bleef maar sukkelen met kwaaltjes en pijntjes. Dat moest anders. Dus wilde ik op m’n oude dag mijn vroegere positie terug hebben. Als je niet zo lekker in vorm bent, ga je onbewust wat meer wringen op de fiets en belast je sommige gewrichten meer. Ik herinner me een sportkeuring van toen ik twaalf was. Die vrouw zei me: ‘Als je heel lang blijft wielrennen, ondervind je later veel last van je ellebogen en polsen’. Die les heb ik altijd onthouden. Het klopt. Ik ben niet de enige die deze problemen heeft, het geldt voor veel renners. Maar ik denk dat ik er straks in het dagelijks leven niet al te veel hinder van heb.’’
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)de-wereld-rond.dhtmlMaar ik kan 't mis hebben...![]()
Geen idee. Zou kunnen maar mss ook andere oorzaken. Masturbeer je vaak?quote:Op zaterdag 1 november 2014 18:43 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ik kan mij niet meer opdrukken met platte hand op de grond. Dat doet gigantisch pijn bij mijn polsen (tussen die kleine botjes in). Mijn fysio maakt regelmatig mijn onderarmen en polsen los. Zou dit ook door fietsen komen?![]()
Sinds 3 jaar niet meer zo vaak...soms evenquote:Op zaterdag 1 november 2014 18:47 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Geen idee. Zou kunnen maar mss ook andere oorzaken. Masturbeer je vaak?Maar ik kan 't mis hebben...![]()
Vandaag toch wat mensen gezien met lang/langJe zou toch denken dat het november is met die outfitjes
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 1 november 2014 19:13 schreef Andyy het volgende:
Vandaag toch wat mensen gezien met lang/langJe zou toch denken dat het november is met die outfitjes
Maar ik kan 't mis hebben...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |