FOK!forum / School, Studie en Onderwijs / [SC] WO Rechten #812 - Habbo hotel
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:01
JeI9Bjv.jpg

WO Rechtsgeleerdheid
natuurlijk ook voor fiscaal recht & notarieel recht

De mooiste studie verdient het mooiste topic van dit forum. Logisch! Hier verder keuvelen over je scriptie, je tentamens, de JB, de UB en niet te vergeten: SOGgen!

9hFZSBU.png0f5832LYxmnNjRQc2.png

Enne.. afgestudeerd zijn for the win!
De afgestudeerde helden van dit topic
• Maharbal (2x: Fiscaal, Notarieel. Tevens advocaat-stagiair)
• Eriksd (Mr. droogkloot & rare-smaak-snuiter)
• Ryon (Verschillende projecten, breed uiteenlopende interesse van hogerhand. Is volgend jaar miljonair als alles meezit al is daar nogal wat weerstand tegen vanuit de lokale politiek.)
• Sideshowbobbie (Novietenhoeder I) (Mr. A. R. Beidsrecht)
• Ansu

Ook leuk: de studenten, op aflopende tofheid van de universiteit:
Rijksuniversiteit Groningen
• Giku
• Valid
• Etsu (Maar gaat binnen niet al te lange tijd naar de UU. Verbolgen reacties bleven vanuit het Groningerkamp logischerwijs achterwege). Tevens prof. mr. emo.gif.
• Paxcon (voormalig mr. dr. LaPo)
• Ties02 (Novietenhoeder II)
• Joosie200
• ManScat
• Athlete
• Letstalk
• Bruce_Cutler
• Argelos
• Fratles
• Krabs
• Thereyougo
• Accursius
• underground1009

Open Universiteit
• SpotlessMind00 (ook wel bekend als Spotmeister, of gewoon Floormanager)
• nadiyaa

Universiteit van Amsterdam
• Yreal (P is in zicht, laatste horden Strafrecht en Rechtsgeschiedenis te overwinnen op 26 en 28 mei)
• Tchock (de nieuwe mr. Tchock, opvolger van Moszkowicz en Spong, maar dat zij reeds opgevolgd zijn weten ze nog niet)
• Snax

Erasmus Universiteit Rotterdam
• NotGuilty
• Phaelanx_NL
• IkeDubaku99
• Keyos
• VonBallusseck
• N0rah
• Rummikub
• mapima

Universiteit Leiden
• KOG
• De_Fietser
• Studeur
• Ago-ergo-sum
• Monnet

Universiteit Utrecht
• solo020
• hugecooll
Blistering

n5UXQcz.png

Universiteit Maastricht
• GeneraalAdmiraal

Universiteit van Tilburg
• Complexiteit
• Holograph

Radboud Universiteit
• Actaeon (Emeritus Novietenhoeder)
• Boterbartje
• Tostitomaatkaas

Dit is WO rechten: geen cursisten gaarne!

Ook voor 1ejaars geldt: sluit je het topic, dan open je een nieuwe. Zorg dat de TT de titel van een arrest is. Controleer of het arrest dat je in gedachten hebt nog niet is geweest! De TS typt een korte samenvatting van het gebruikte arrest.

Ben je ook rechtenstudent, post je graag mee en staat je naam nog niet in het lijstje? Meld het dan even in dit topic, dan word je toegevoegd. Of niet. Maar dan kun je bezwaar maken. En in beroep. En vast ook nog wel in cassatie bij Danny, al weet die kerel waarschijnlijk niet wat dat betekent.
quote:
10s.gif Op donderdag 19 december 2013 11:03 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Weet je wat cassatie is?
quote:
0s.gif Op donderdag 19 december 2013 11:03 schreef Danny het volgende:

[..]

dan verwijderen ze je ballen
Nu tijd voor serieuze zaken: de uitspraak in de zaak Paxcon q.q. / Etsu c.s. Dit arrest is een schoolvoorbeeld van de perfecte en uiterst rechtvaardige werking van de Nederlandse rechtspraak. Waar eiser middels listige kunstgrepen de procedure wilde beïnvloeden is de onafhankelijkheid van het gerecht vast komen te staan en heeft het recht gezegevierd.
quote:
10s.gif Op donderdag 3 juli 2014 14:18 schreef Joosie200 het volgende:
Etsu c.s., eiser in eerste aanleg, vordert een verklaring voor recht dat Paxcon q.q. eiser verschuldigd is om een hertentamen, te weten: Europees Recht, te behalen met een cijfer gelijk of hoger als van Paxcon q.q. Paxcon q.q. verweerde zich wat als volgt begrepen moet worden: de eis moet worden afgewezen en wel omdat Etsu c.s. zich maar minder vijandelijker moet gedragen jegens mij, zijnde mod van het EXA forum op Fok.nl. Bovendien biedt Paxcon q.q. geen bijles aan medestudenten aan, omdat er reeds capita selecta voor handen zijn om zelf eigenhandig te bestuderen. En zo zou Paxcon q.q. al zijn diensten inzetten om bijles te verlenen, dan niet voor een vriendenprijsje jegens Etsu c.s. De Rechtbank te Noord-Nederland heeft de eis afgewezen en geeft Paxcon q.q. gelijk.
Accursiusvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:01
Fipo
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:02
Virtuele goederen arrest?
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:02
tripo

[ Bericht 55% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 13:02:12 ]
Accursiusvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:02
En nu richting zerniker voor tentamen rechtsgeschiedenis, hopelijk lukt het _O_
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:02
En onze wandelende jurisprudentiebundel: kom der maar in voor de strekking van dit arrest
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:02 schreef Accursius het volgende:
En nu richting zerniker voor tentamen rechtsgeschiedenis, hopelijk lukt het _O_
Succes, met zo'n nick verwacht ik een goed resultaat :)
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:02
Normaal geef ik notes voor die fipo, sepo onzin, maar ik ben in een goede bui :)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 13:03:33 ]
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:02 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Virtuele goederen arrest?
En niet te lang luieren he! :D

Van uitstel komt afstel enzo ;(
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:02 schreef Paxcon het volgende:
Normaal geef ik notes voor die fipo, sepo onzin, maar in ben in een goede bui :)
Pax de mod. _O_
Accursiusvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:02 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Succes, met zo'n nick verwacht ik een goed resultaat :)
Haha bedankt, heb dit account ook gemaakt tijdens het bestuderen van rechtsgeschiedenis. Zodoende kwam ik op de naam :7
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:05
-ongepast-

[ Bericht 98% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 13:06:05 ]
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:03 schreef Paxcon het volgende:

[..]

En niet te lang luieren he! :D

Van uitstel komt afstel enzo ;(
Wat ik ook ga doen, de planning is toch dat ik in augustus klaar moet zijn. Ik moet in augustus klaar zijn om twee redenen. De eerste reden is dat mijn scriptiebegeleiding dan ophoudt en de tweede reden heeft te maken met collegegeld.
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 12:44 schreef Etsu het volgende:

[..]

ik heb dit:

[ afbeelding ]

doorstreept is wat ik skip
en blauw is waar ik rekening mee moet houden/2de kans van het vak waarvan ik 1ste kans heb gemaakt
rood is een optie.

wordt pittig, maar goed.

ook geen perfecte planning, maar goed. ik moet toch wat.
23k3c77.jpg

Ik kan ook wel een fancy, kleurrijke tentamenplanning maken heur :P Ik streep niks op voorhand door, ga gewoon het schema helemaal aflopen en maar zien waar het schip strand dit jaar :)
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:19
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:02 schreef Joosie200 het volgende:
En onze wandelende jurisprudentiebundel: kom der maar in voor de strekking van dit arrest
Geen idee. Neem aan dat het gaat over diefstal van virtuele goederen maar ik ken deze niet.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:20
CxX0MSX.jpg
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:19 schreef Tchock het volgende:

[..]

Geen idee. Neem aan dat het gaat over diefstal van virtuele goederen maar ik ken deze niet.
Tssk.. tot zover de man met de strafrechtfeitjes ;(

quote:
Met andermans (geraden of afgetroggeld) wachtwoord inloggen op Habbo Hotel is computervredebreuk. En haal je dan die ander zijn meubels naar je eigen account, dan pleeg je heel ouderwets diefstal. Dat bepaalde de rechtbank Amsterdam gisteren in twee grotendeels eensluidende vonnissen (LJN BH9789 en LJN BH9791, via Boek9.nl).

Dit is de Habbo-zaak waarover ik in november 2007(!) berichtte. Twee (veertienjarige) verdachten hadden wachtwoorden van Habbo-gebruikers bemachtigd en vervolgens de meubi’s die bij die accounts hoorden naar hun eigen kamer overgezet. En dat kwalificeert de rechtbank als computervredebreuk (het achterhalen en gebruiken van de wachtwoorden) en diefstal (het overzetten van de virtuele goederen).

De wachtwoorden werden achterhaald middels een fake-site (phishing) waarbij het slachtoffer dacht bij Hotmail in te loggen. Vervolgens werden die Hotmail-inloggegevens gebruikt om de mailbox van de slachtoffers in te zien. Handig, want daar was in de tussentijd net het “u was uw wachtwoord vergeten”-mailtje binnengekomen. En zo kwamen ze dan bij Habbo terecht. Het vonnis noemt nog keyloggers, maar ik zie even niet waar dat is gebruikt. “Hij heeft daartoe zelfs een speciaal programma gedownload waarmee hij op professionele wijze aan de inloggegevens van een ander kon komen” maar een fake-site is toch geen programma?

Vervolgens had men “met het oogmerk van wederrechtelijke toe-eigening” de virtuele meubelen uit deze speelwereld weggenomen uit de macht van de eigenaar. En dat is, zoals ook in het Runescape-vonnis van afgelopen oktober werd bepaald, een standaard gevalletje diefstal.

Het verweer dat het er bij Habbo toch om gaat “om zoveel mogelijk meubels te verzamelen”, wordt verworpen. Veel meubels verzamelen ok, maar dat rechtvaardigt niet dat je andermans meubels afneemt door hun wachtwoorden te raden. Dit heeft “niets meer te maken met de spelregels van het Habbohotel” zoals de rechtbank het terecht formuleert.

Kortom, weinig verrassend wat mij betreft maar wel goed dat deze lijn wordt aangehouden. Want: “Het internet dient daarom gevrijwaard te blijven van het zogenaamde ‘hacken’.” zoals de rechtbank fijntjes opmerkt.
Met dank aan: Arnoud Engelfriet :)
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:22 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Tssk.. tot zover de man met de strafrechtfeitjes ;(

[..]

Met dank aan: Arnoud Engelfriet :)
Saai.
Henrysvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:24 schreef Tchock het volgende:

[..]

Saai.
Dat arrest waar ze die jongen mishandelde net zo lang tot hij zijn wachtwoord gaf was leuker
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:33 schreef Henrys het volgende:

[..]

Dat arrest waar ze die jongen mishandelde net zo lang tot hij zijn wachtwoord gaf was leuker
Leuk is inderdaad het goede woord
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:33 schreef Henrys het volgende:

[..]

Dat arrest waar ze die jongen mishandelde net zo lang tot hij zijn wachtwoord gaf was leuker
Nee dan Honden Peter, de vorige TT. Die is bijna net zo zielig als taxibus.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:35 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Leuk is inderdaad het goede woord
Van die mensen die uitspraken in verkrachtingszaken het liefst dubbelzijdig afgedrukt hebben.
Henrysvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:35 schreef Tchock het volgende:

[..]

Nee dan Honden Peter, de vorige TT. Die is bijna net zo zielig als taxibus.
Snap niet dat het slachtoffer niet gewoon verhuisde
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:40 schreef Henrys het volgende:

[..]

Snap niet dat het slachtoffer niet gewoon verhuisde
Hij werd bedreigd en had nauwelijks geld want moest van zijn eigen uitkering meerdere mensen onderhouden. En ik geloof dat hij ook niet helemaal geestelijk gezond was maar dat weet ik niet meer zeker.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:35 schreef Tchock het volgende:

[..]

Nee dan Honden Peter, de vorige TT. Die is bijna net zo zielig als taxibus.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:45
Maar eens verder met schadevergoedingsrecht. Best leuk eigenlijk.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:49
pax die etsu mod _O_
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:49
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:45 schreef Etsu het volgende:
Maar eens verder met schadevergoedingsrecht. Best leuk eigenlijk.
is dat aansprakelijkheidsrecht?
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:51
Ik ga maar weer verder met het immer prachtige vak aldus Bröring, countdown has started..
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:52
Laatste 2 hbo tentamens hier
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:52
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:45 schreef Etsu het volgende:
Maar eens verder met schadevergoedingsrecht. Best leuk eigenlijk.
Is dat een apart vak bij jullie?
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:52 schreef Tchock het volgende:

[..]

Is dat een apart vak bij jullie?
quote:
5s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:49 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

is dat aansprakelijkheidsrecht?
Nee en ja. :P

Burgerlijk Recht 3 is bij ons schadevergoedingsrecht en aansprakelijkheidsrecht in 1 vak.
Henrysvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:54
Ik stel bestuursrecht lekker uit tot het laatste moment. Van Vlodrop en Windmill en soortgelijke uitspraken :r
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:55
Etsu loopt interessant te doen, is gewoon aansprakelijkheidsrecht en schadevergoeding oftewel Burgerlijk Recht 3
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:55 schreef Ties02 het volgende:
Etsu loopt interessant te doen, is gewoon aansprakelijkheidsrecht oftewel Burgerlijk Recht 3
spuit11
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:55
quote:
5s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:49 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

is dat aansprakelijkheidsrecht?
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:52 schreef Tchock het volgende:

[..]

Is dat een apart vak bij jullie?
quote:
In Burgerlijk Recht 3 staan het (buitencontractuele) aansprakelijkheidsrecht en het recht inzake schadevergoeding centraal. Het vak bouwt voort op Burgerlijk recht 1. Na een globaal rechtsvergelijkend overzicht, komen in het eerste deel van het semester achtereenvolgens de aansprakelijkheid voor eigen onrechtmatig gedrag (afd. 6.3.1 BW) en de aansprakelijkheid voor personen en zaken (afd. 6.3.2 BW) aan de orde. Een greep uit de onderwerpen: onrechtmatigheid en toerekenbaarheid, aansprakelijkheid voor kinderen, aansprakelijkheid voor gebrekkige opstallen. Als afsluiting worden enkele andere verbintenissen uit de wet behandeld, zaakwaarneming, onverschuldigde betaling en ongerechtvaardigde verrijking (titel 6.4 BW). In het tweede deel van het semester komt het schadevergoedingsrecht aan de orde, primair aan de hand van de regeling van de wettelijke verplichtingen tot schadevergoeding (afd. 6.1.10 BW. Onder andere aan bod komen onderwerpen als smartengeld, schrikschade, causaliteit en eigen schuld. Met name wat het eerste onderdeel betreft geldt dat het Nederlandse burgerlijk recht telkens wordt vergeleken met het recht van Frankrijk, België, Duitsland en Engeland. Dezelfde vragen leiden soms tot verschillende oplossingen. Werkwijze: Het vak zal worden gedoceerd aan de hand van hoorcolleges.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:56
Oooh. Dat is gewoon aansprakelijkheidsrecht dus.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:56
Ik heb trouwens maar gewoon de dienstdoende advocaat gebeld van de zitting waar ik bij wilde zijn. Nu weet ik de tijd.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:56
ik kan wel gaan zeggen dat ik aan burgerlijk recht 3 ga, maar dat snappen jullie toch niet :')
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:57
quote:
8s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:56 schreef Etsu het volgende:
ik kan wel gaan zeggen dat ik aan burgerlijk recht 3 ga, maar dat boeit jullie toch niet :')
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:57
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:57 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Blijkbaar wel, kreeg er reacties op.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:57
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:57 schreef Etsu het volgende:

[..]

Blijkbaar wel, kreeg er reacties op.
Omdat je schadevergoedingsrecht zei ja.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:58
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:56 schreef Tchock het volgende:
Ik heb trouwens maar gewoon de dienstdoende advocaat gebeld van de zitting waar ik bij wilde zijn. Nu weet ik de tijd.
Wat voor zitting dan?
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:58
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:57 schreef Tchock het volgende:

[..]

Omdat je schadevergoedingsrecht zei ja.
Zou het tof vinden om daarin te verdiepen, weet niet of het een apart is hier. Op UvA wel?
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:58 schreef Etsu het volgende:

[..]

Zou het tof vinden om daarin te verdiepen, weet niet of het een apart is hier. Op UvA wel?
Oldenhuis gaf het, maar die is nu met pensioen dus helaas!
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:58 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Oldenhuis gaf het, maar die is nu met pensioen dus helaas!
Nee, die gaat pas volgend jaar met pensioen.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 13:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:54 schreef Etsu het volgende:

[..]

[..]

Nee en ja. :P

Burgerlijk Recht 3 is bij ons schadevergoedingsrecht en aansprakelijkheidsrecht in 1 vak.
Dat lijkt mij ook een leuk vak. Ik heb het al op de plank liggen :9
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 13:59
Mijn poes zit net zonnebloempitten te eten. Iemand enig idee of dat schadelijk is?
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:00
Vond Burgerlijk 3 ook heel leuk

Mede dankzij de docent en de arresten
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:58 schreef Etsu het volgende:

[..]

Zou het tof vinden om daarin te verdiepen, weet niet of het een apart is hier. Op UvA wel?
Nee. Er zijn wel twee verschillende verdiepende aansprakelijkheidsvakken in de privaatrechtmaster, dus die zullen er wel intensief op in gaan.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 14:04
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:59 schreef Yreal het volgende:
Mijn poes zit net zonnebloempitten te eten. Iemand enig idee of dat schadelijk is?
Ze gooien het er snel genoeg weer uit als het schadelijk is, lijkt me. Katten zijn redelijk selectief in wat ze eten. In tegenstelling tot honden :')
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:05
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 13:59 schreef Yreal het volgende:
Mijn poes zit net zonnebloempitten te eten. Iemand enig idee of dat schadelijk is?
Zorg in elk geval dat ze naar buiten kan om gras te kauwen als ze last van haar maag krijgt, dan moet er verder niet zo veel aan de hand zijn.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:04 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Ze gooien het er snel genoeg weer uit als het schadelijk is, lijkt me. Katten zijn redelijk selectief in wat ze eten. In tegenstelling tot honden :')
Deze weigert eigenlijk bijna altijd om iets anders te eten dan kattensnoepjes of vers vlees... :')

quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:05 schreef Tchock het volgende:

[..]

Zorg in elk geval dat ze naar buiten kan om gras te kauwen als ze last van haar maag krijgt, dan moet er verder niet zo veel aan de hand zijn.
de deur is open, heerlijk weertje
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:42
wZQWSPw.mp4

Werkt dit?
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:42 schreef Tchock het volgende:
[ afbeelding ]

Werkt dit?
nee
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:43
Jammer.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:42 schreef Tchock het volgende:
afbeelding

Werkt dit?
extra haakjes moeten weg
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:42 schreef Tchock het volgende:
[ afbeelding ]

Werkt dit?
ff119ed940.png

Nee, kut imgur met hun nieuwe mp4 ipv gif
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:44
quote:
13s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:43 schreef Tchock het volgende:
Jammer.
Ik moest lachen, ga ik nu naar de hel?
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:44 schreef Ties02 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Nee, kut imgur met hun nieuwe mp4
Kun je dat dan helemaal niet in een post op FOK! zetten? Hartstikke leuk die HTML5 GIF-ondersteuning maar dat is irritant.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:45 schreef Tchock het volgende:

[..]

Kun je dat dan helemaal niet in een post op FOK! zetten? Hartstikke leuk die HTML5 GIF-ondersteuning maar dat is irritant.
Ja denk het
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:45
Hoe lang koken jullie een eitje?
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:46
afbeelding
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:45 schreef Ties02 het volgende:
Hoe lang koken jullie een eitje?
6-7 minuten
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 14:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:45 schreef Ties02 het volgende:
Hoe lang koken jullie een eitje?
Niet, houd niet van gekookt ei. Maar mijn ouders een minuut of vier voor zacht en iets van 10 voor hard.
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:01
Grutjes. Ik wilde (moest) net iets ophalen in Utrecht voor 16.00 uur. Dus ik mooi op tijd weg. Hoppa, treinverkeer tussen Eindhoven en het noorden plat tot minstens 15.30 uur

Vervelend :(

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 15:20:20 (Gefatsoeneerd, dat barbaarse graag in KLB) ]
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:01 schreef hugecooll het volgende:
Godverdomme. Ik wilde (moest) net iets ophalen in Utrecht voor 16.00 uur. Dus ik mooi op tijd weg. Hoppa, treinverkeer tussen Eindhoven en het noorden plat tot minstens 15.30 uur

Tyfuszooi :(
Nou nou nou
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 14:45 schreef Ties02 het volgende:
Hoe lang koken jullie een eitje?
8
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:01 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Nou nou nou
Ja ik moest een reader ophalen en die reader heb ik weer nodig om een paper(tje?) te tikken voor dinsdag :')
Nou moet ik 'm maandag ophalen, die shit maken en dinsdag inleveren :P

Tenzij Blistering me kan helpen :@
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:05
OQtiOAM.jpg

Dit is zo raar

SPOILER
NenSawB.jpg
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:06
Wrm heeft ie geen duimen dan
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:06 schreef hugecooll het volgende:
Wrm heeft ie geen duimen dan
http://en.wikipedia.org/wiki/Holt%E2%80%93Oram_syndrome
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:08
dat ziet er echt eng uit
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:01 schreef hugecooll het volgende:
-Niet zo netjes-. Ik wilde (moest) net iets ophalen in Utrecht voor 16.00 uur. Dus ik mooi op tijd weg. Hoppa, treinverkeer tussen Eindhoven en het noorden plat tot minstens 15.30 uur

-Niet zo netjes- :(
Al ben je nog zo snel: de -niet zo netjes- NS vertraagt je wel
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:08
Het lijkt me ook niet erg nuttig
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:08 schreef hugecooll het volgende:
Het lijkt me ook niet erg nuttig
Nuttiger dan een duim, eigenlijk. Met je duim kun je vrijwel niets en hij heeft gewoon twee extra vingers.
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:09
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:08 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Al ben je nog zo snel: de -niet zo netjes- NS vertraagt je wel
Ja, shit man. Ik dacht nog: kut, bus komt om 14:17 aan, trein vertrekt om 14:18, haasten dus!
Trein 5 min vertraging *O*
Kom aan bij het perron -> Trein naar Schiphol rijdt niet :'(

Zo'n meisje echt zwaar in de stress omdat ze haar vliegtuig zou missen ;(
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:09 schreef Tchock het volgende:

[..]

Nuttiger dan een duim, eigenlijk. Met je duim kun je vrijwel niets en hij heeft gewoon twee extra vingers.
OH JA WANT MET JE PINK KAN JE ZO VEEL MEER DAN MET JE DUIM
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:10 schreef hugecooll het volgende:

[..]

OH JA WANT MET JE PINK KAN JE ZO VEEL MEER DAN MET JE DUIM
Je hoeft niet zo te schreeuwen hoor.
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:11
Wrm zit je me eigenlijk te censureren, Joosie? :'(
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:12
quote:
11s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:11 schreef hugecooll het volgende:
Wrm zit je me eigenlijk te censureren, Joosie? :'(
Omdat het niet netjes is.

- Paxcon, 2014
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:13
:'(
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:13 schreef hugecooll het volgende:
:'(
Wtf zijn ze aan het doen in KLB? :') nieuwe topics bomvol met KLB topics
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:14 schreef Etsu het volgende:

[..]

Wtf zijn ze aan het doen in KLB? :') nieuwe topics bomvol met KLB topics
Eh geen idee, zo ff kijken
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 15:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:14 schreef Etsu het volgende:

[..]

Wtf zijn ze aan het doen in KLB? :') nieuwe topics bomvol met KLB topics
Daar modden zou ik wel onmin grappig vinden. Sommige users zouden door mij echt hard aangepakt worden.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:16
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:16 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Daar modden zou ik wel onmin grappig vinden. Sommige users zouden door mij echt hard aangepakt worden.
Ik zou ze geen note geven, maar een bezoekje brengen en dan moeten ze bukken.
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 15:17
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:16 schreef Etsu het volgende:

[..]

Ik zou ze geen note geven, maar een bezoekje brengen en dan moeten ze bukken.
:D _O-
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:18
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:08 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Al ben je nog zo snel: de -niet zo netjes- NS vertraagt je wel
Heel goed Joosie :7
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:18
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:16 schreef Etsu het volgende:

[..]

Ik zou ze geen note geven, maar een bezoekje brengen en dan moeten ze bukken.
:{
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:18 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Heel goed Joosie :7
Heb je mijn TR gezien? :)
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 15:19
In before mod Paxcon.
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 15:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:18 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Heel goed Joosie :7
Ik ben snel van begrip
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:19 schreef Etsu het volgende:

[..]

Heb je mijn TR gezien? :)
Ja :)
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:20 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Ja :)
Ik neem aan dat er passende maatregelen worden genomen, maar dat is geheel aan jou natuurlijk. :)
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:21
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:20 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Ik ben snel van begrip
Vandaar de edit.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:21
[ Bericht 5% gewijzigd door Paxcon op 31-10-2014 15:20:20 (Gefatsoeneerd, dat barbaarse graag in KLB) ]

_O-
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:21 schreef Etsu het volgende:

[..]

Ik neem aan dat er passende maatregelen worden genomen, maar dat is geheel aan jou natuurlijk. :)
Uh, dat heb ik al gedaan
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:21 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Uh, dat heb ik al gedaan
Heel goed. ;) Nu kan ik rustig zonder stress verder aan schadevergoedingsrecht Burgerlijk Recht 3. :)
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:22 schreef Etsu het volgende:

[..]

Heel goed. ;) Nu kan ik rustig zonder stress verder aan schadevergoedingsrecht Burgerlijk Recht 3. :)
stuur mij even een sv van dat rechtsvergelijking gedoe

dankje!
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:22
:'(
7130e8fbca402c194a58268ba1890e05.png means 7130e8fbca402c194a58268ba1890e05.png

Sowwie :@
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:22 schreef Paxcon het volgende:

[..]

stuur mij even een sv van dat rechtsvergelijking gedoe

dankje!
er is niet echt een sv
maar gewoon sv van colleges van vorig jaar en daar zit de rechtsvergelijking tussendoor.
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:22 schreef Paxcon het volgende:

[..]

stuur mij even een sv van dat rechtsvergelijking gedoe

dankje!
Ja hoor, eerst m'n posts aanpassen en dan samenvattingen met mijn naam eronder vragen.

Dat dit kan in SES
of zijn dat andere sv's? :o
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:24
huh :@
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:24 schreef Paxcon het volgende:
huh :@
wat snap je nu weer niet
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:24
huge
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:24 schreef Etsu het volgende:

[..]

wat snap je nu weer niet
cooll
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:24 schreef Paxcon het volgende:
huge

[..]

cooll
ik ben huge en cool ja, bedankt :)
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:25 schreef Etsu het volgende:

[..]

ik ben huge en cool ja, bedankt :)
je bent inderdaad iets van 2m lang
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:22 schreef hugecooll het volgende:
:'(
[ afbeelding ] means [ afbeelding ]

Sowwie :@
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:23 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Ja hoor, eerst m'n posts aanpassen en dan samenvattingen met mijn naam eronder vragen.

Dat dit kan in SES
of zijn dat andere sv's? :o
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:24 schreef Paxcon het volgende:
huh :@
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:24 schreef Paxcon het volgende:
huge

[..]

cooll
Ga anders eens even lekker DM'en of zo -niet netjes-.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 15:27:49 ]
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:25 schreef Tchock het volgende:

[..]

[..]

[..]

[..]

Ga anders eens even lekker DM'en of zo boelers.
PR gemacht
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:25 schreef Tchock het volgende:

[..]

[..]

[..]

[..]

Ga anders eens even lekker DM'en of zo boelers.
Dit is een slowchat
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:27
_O-
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:25 schreef Tchock het volgende:

[..]

[..]

[..]

[..]

-niet netjes-.
_O-
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:30
Pax :') con :')
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:30 schreef Tchock het volgende:
Pax :') con :')
Ik kreeg een klacht over je taalgebruik. Om als mod geen gezichtsverlies te lijden moet er dan ingegrepen worden. Maar ik bedoel het goed!
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:32
Ik heb klacht over Paxcon.

Nu moet jij jezelf aanpakken, Paxje. :)
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:31 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Ik kreeg een klacht over je taalgebruik. Om als mod geen gezichtsverlies te lijden moet er dan ingegrepen worden. Maar ik bedoel het goed!
Een klacht van Hugecooll :')
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:32
Ik heb ook een klacht over Paxcon. Om geen gezichtsverlies te lijden moet er ingegrepen worden. :)
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:35
Wat veel klachten ineens :s
hugecoollvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:38
Sorry Tchock. Gelijke monniken, gelijke kappen
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:35 schreef Paxcon het volgende:
Wat veel klachten ineens :s
Accursiusvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:41
Rechtsgeschiedenis ging goed :7 nu tijd om te bieren _O_
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 15:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:41 schreef Accursius het volgende:
Rechtsgeschiedenis ging goed :7 nu tijd om te bieren _O_
www.ishetaltijdvoorbier.nl
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:43
nu heb ik zin in bier ;(
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:56
quote:
CC-WikipediaMichiel1972.jpg?3ce830

De Universiteit Utrecht is ook dit jaar met afstand de dichtstbijzijnde universiteit ter wereld. Dat blijkt uit een ranglijst die is opgesteld door de Universiteit Utrecht. Nyenrode Business Universiteit staat opnieuw op plaats twee; de UvA daalde twee plekken en bezet de zesde plaats.

Ook de rest van de top 10 bestaat uit Nederlandse universiteiten. Minister Jet Bussemaker van Onderwijs is verheugd over de goede prestaties: “Internationaal behoren we tot de koplopers. Het is mooi om te zien dat ook de Theologische Universiteit in Apeldoorn gewoon boven Harvard en Skopje staat. Daar mogen we best een beetje trots op zijn.”

De ranglijst is een compliment voor het niveau van de infrastructuur in Nederland, vindt Bussemaker: “Studenten noemen bereikbaarheid als een belangrijke factor bij de keuze voor een universiteit. Dat begint natuurlijk bij de afstand die je moet overbruggen. In dat opzicht kunnen gerenommeerde universiteiten in het buitenland nog iets van ons leren.”

Ondanks de goede cijfers ziet de minister geen reden om achterover te leunen: “De concurrentie is groot: landen als Duitsland, Rusland en Denemarken komen steeds dichterbij en ook België is een inhaalslag aan het maken. Als we de andere landen op afstand willen houden, moeten we er alles aan doen om te blijven waar we nu zijn. Daarnaast kunnen we in het buitenland nog veel meer reclame maken voor het feit dat we verreweg de dichtstbijzijnde universiteiten hebben, want nu is dat nog te weinig bekend.”

De Victoria University of Wellington (Nieuw-Zeeland) scoort net als de afgelopen vijf jaar het slechtst op het gebied van nabijheid. Rector magnificus Ian McKinnon is inmiddels opgestapt omdat zijn positie onhoudbaar was geworden.
Ik moest lachen :')
Monnetvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:57
41 literatuurverwijzingen in een stuk van 2000 woorden, kan dat of is het wat te veel van het goede?
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:57 schreef Monnet het volgende:
41 literatuurverwijzingen in een stuk van 2000 woorden, kan dat of is het wat te veel van het goede?
meer is beter
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 15:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:56 schreef Tchock het volgende:

[..]

Ik moest lachen :')
Ik dacht al dat dit de Speld moest zijn.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:56 schreef Tchock het volgende:

_O-
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:57 schreef Monnet het volgende:
41 literatuurverwijzingen in een stuk van 2000 woorden, kan dat of is het wat te veel van het goede?
Als ze nuttig zijn en je correct verwijst, waarom niet?
Bananenmanvrijdag 31 oktober 2014 @ 15:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:57 schreef Monnet het volgende:
41 literatuurverwijzingen in een stuk van 2000 woorden, kan dat of is het wat te veel van het goede?
Dat is wel lichtelijk overdreven.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:57 schreef Monnet het volgende:
41 literatuurverwijzingen in een stuk van 2000 woorden, kan dat of is het wat te veel van het goede?
Showoff
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:08
Wat is het toch elke dag weer een zoektocht naar 2 dezelfde sokken..
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 15:57 schreef Monnet het volgende:
41 literatuurverwijzingen in een stuk van 2000 woorden, kan dat of is het wat te veel van het goede?
Ligt er aan. Als je maar niet elke zin een voetnoot zet ofzo.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:12
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:08 schreef Ties02 het volgende:
Wat is het toch elke dag weer een zoektocht naar 2 dezelfde sokken..
Ik voel je pijn.
Accursiusvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:13
Hiddema heeft trouwens gelijk gekregen in het kort geding over die cartoon.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)iddema-rectificeren/
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:13
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:12 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Wat is het toch elke dag weer een zoektocht naar 2 dezelfde sokken..

Jij hebt een vriendin
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:13 schreef Accursius het volgende:
Hiddema heeft trouwens gelijk gekregen in het kort geding over die cartoon.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)iddema-rectificeren/
Terecht
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:14
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:13 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Jij hebt een vriendin
Sssssssssssh. Mijn vrouw leest hier ook mee.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:15
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:14 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Sssssssssssh. Mijn vrouw leest hier ook mee.
Hahahaha :D

Ja shit dat bedoelde ik
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:15 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Hahahaha :D

Ja shit dat bedoelde ik
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:16
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:14 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Sssssssssssh. Mijn vrouw leest hier ook mee.
Niemand mag weten dat ie een buitenvrouw heeft.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:13 schreef Accursius het volgende:
Hiddema heeft trouwens gelijk gekregen in het kort geding over die cartoon.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)iddema-rectificeren/
Wat een onzin. De rechter stelt Hiddema vooral in het gelijk omdat:

quote:
3.9.
Kennelijk legt [gedaagde 1] in de cartoon [eiser] dus een reactie in de mond op een niet vermelde opmerking van een denkbeeldige derde naar aanleiding van de aangifte van smaad en laster jegens [eiser] door [naam privédetective]. Die reactie houdt in dat het [eiser] niet deert dat men hem ervan beschuldigt louche te zijn, indien men hem er maar niet van beticht dat hij homofiel is. Deze interpretatie van de cartoon is naar het oordeel van de voorzieningenrechter niet direct uit die cartoon te begrijpen, zodat de cartoon een toelichting behoeft, die door [gedaagde 1] pas ter zitting is gegeven.
Dit haalde iedereen er toch uit? ;( Iets anders kan ik van die spotprent niet maken :')
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:19
quote:
12s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:16 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Niemand mag weten dat ie een buitenvrouw heeft.
Weet je waarom het een buitenvrouw heet?

SPOILER
Omdat ze vaak nat zijn.
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:20
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:19 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Weet je waarom het een buitenvrouw heet?

SPOILER
Omdat ze vaak nat zijn.
_O- _O- _O-
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:19 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Weet je waarom het een buitenvrouw heet?

SPOILER
Omdat ze vaak nat zijn.
Ik gok dat je vrouw deze garpen ook erg kan waarderen
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:22 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Ik gok dat je vrouw deze garpen ook erg kan waarderen
Die is er inmiddels aan gewend. Sommige voorzetjes kopt ze zelf al in , om er maar vanaf te zijn.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:25 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Die is er inmiddels aan gewend. Sommige voorzetjes kopt ze zelf al in , om er maar vanaf te zijn.
Krijg jij ook wel eens die blik?
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:26
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:25 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Die is er inmiddels aan gewend. Sommige voorzetjes kopt ze zelf al in , om er maar vanaf te zijn.
_O_ prachtig
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:29
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:25 schreef Tchock het volgende:

[..]

Krijg jij ook wel eens die blik?
Vrij regelmatig ja.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:34
Ik heb vandaag m'n 10.000ste post geplaatst in deze reeks.

info.gif Aantal posts per reeks gebruiker "Etsu" van 1-1-2014 t/m 29-10-2014

aantal posts / forum / reeks
23482 General Chat Geen reet te doen
10001 School & Studie SC WO Rechten

Edit: oh eergister al :')

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 16:39:50 ]
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:35
quote:
11s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:34 schreef Etsu het volgende:
Ik heb vandaag m'n 10.000ste post geplaatst in deze reeks.

[ afbeelding ] Aantal posts per reeks gebruiker "Etsu" van 1-1-2014 t/m 29-10-2014

aantal posts / forum / reeks
23482 General Chat Geen reet te doen
10001 School & Studie SC WO Rechten
En kwaliteitsposts waren het, alle 10.000
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:35
quote:
17s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:35 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

En kwaliteitsposts waren het, alle 10.000
Bedankt Spottie.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:36
Van 2014 he. Ik post hier al wat langer.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:38
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:36 schreef Etsu het volgende:
Van 2014 he. Ik post hier al wat langer.
Zonder jou zou Danny het met een servertje minder kunnen doen.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:39
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:38 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Zonder jou zou Danny het met een servertje minder kunnen doen.
En had Paxcon ook veel minder werk.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:43
Ik zie net dat ik vrij recent mijn 20.000e post heb geplaatst. Ook allemaal kwaliteit.
eriksdvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:47
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:08 schreef Ties02 het volgende:
Wat is het toch elke dag weer een zoektocht naar 2 dezelfde sokken..
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 16:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:13 schreef Accursius het volgende:
Hiddema heeft trouwens gelijk gekregen in het kort geding over die cartoon.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)iddema-rectificeren/
B1RYSJ4CYAA15nQ.jpg:medium

Hehe :D
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 16:58
quote:
Er komt een kleine overgangsregeling met betrekking tot het volgen van bachelorvakken in de master! Per 1 september 2015 is het niet meer toegestaan om bachelorvakken te volgen in de master. Echter het bestuur heeft gesteld dat 3 vakken voorlopig nog wel gevolgd kunnen worden door masterstudenten. Dit zijn:

- Bestuursrecht 2
- Strafrecht 2 (nieuw materieel strafrecht)
- Burgerlijk Recht 3

Deze vakken kunnen ook door masterstudenten in het eerste blok van collegejaar 2015-2016 gevolgd worden. Deze regeling geldt uitsluitend voor dat collegejaar. Voor alle andere bachelorvakken ben je als masterstudent aangewezen op het contractonderwijs.
Waarom dan niet alle CE-vakken toestaan :{ (dus ook bestuurs 3, straf 3, burgerlijk 2)
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:01
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:50 schreef Yreal het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Hehe :D
Hahaha _O_
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:01 schreef Tchock het volgende:

[..]

Hahaha _O_
Wat een gedoe zeg in die uitspraak. Hebben ze nou niks beters te doen in limboland dan beoordelen of een cartonist wel of niet een advocaat louche mag noemen? :')
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 16:58 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Waarom dan niet alle CE-vakken toestaan :{ (dus ook bestuurs 3, straf 3, burgerlijk 2)
Omdat het allemaal debielen zijn bij de RuG.
Het nut van deze 'regel' snap ik ook niet.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:03
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:02 schreef Yreal het volgende:

[..]

Wat een gedoe zeg in die uitspraak. Hebben ze nou niks beters te doen in limboland dan beoordelen of een cartonist wel of niet een advocaat louche mag noemen? :')
Studeer jij rechten?
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:03 schreef Tchock het volgende:

[..]

Studeer jij rechten?
Natuurlijk. Mag ik dit daarom niet als onzinnig wegzetten?
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:02 schreef Etsu het volgende:

[..]

Omdat het allemaal debielen zijn bij de RuG.
Het nut van deze 'regel' snap ik ook niet.
En waarom communiceren ze dit niet via de studentenmail :? Waarom moet ik zulke belangrijke weetjes lezen op Facebook :')
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:04 schreef Yreal het volgende:

[..]

Natuurlijk. Mag ik dit daarom niet als onzinnig wegzetten?
Dan weet jij ook dat een rechter niet mag weigeren recht te spreken dus de vraag of de rechtbank niets beters te doen heeft is nogal zinloos.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:05 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

En waarom communiceren ze dit niet via de studentenmail :? Waarom moet ik zulke belangrijke weetjes lezen op Facebook :')
Zoals ik al zei: het zijn allemaal debielen daar. TBR en Progressief Rechten zijn ook allemaal klunzen die echt helemaal niks kunnen en niks voor elkaar krijgen.

Net als die debielen die alles in die groepen neerplempen: NOG X DAGEN TOT X! SCHRIJF JE IN! En dat 30x per dag.

:r
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 17:07
Ach in navolging van maffiamaatje is een zaak beginnen omwille van of iemand louche is of niet een logisch vervolg. Wat gaat het volgende buzzwoord worden :*
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:07
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:06 schreef Tchock het volgende:

[..]

Dan weet jij ook dat een rechter niet mag weigeren recht te spreken dus de vraag of de rechtbank niets beters te doen heeft is nogal zinloos.
Ik vroeg dan ook of ze in limboland niks beters te doen hebben, niet per se doelende de rechtbank.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:08
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:07 schreef Yreal het volgende:

[..]

Ik vroeg dan ook of ze in limboland niks beters te doen hebben, niet per se doelende de rechtbank.
In dat geval aan jou de vraag wie in een rechtszaak de beoordeling doet, als je niet de rechtbank bedoelt?
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:02 schreef Yreal het volgende:
niks beters te doen in limboland dan beoordelen
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:07 schreef Joosie200 het volgende:
Ach in navolging van maffiamaatje is een zaak beginnen omwille van of iemand louche is of niet een logisch vervolg. Wat gaat het volgende buzzwoord worden :*
Ik zou zo'n jankbal niet als advocaat hoeven :P
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:09
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:08 schreef Tchock het volgende:

[..]

In dat geval aan jou de vraag wie in een rechtszaak de beoordeling doet, als je niet de rechtbank bedoelt?

[..]

Het zijn natuurlijk 2 partijen die vinden dat iets wel of niet kan, en daar moet vervolgens een rechter over oordelen. Laat ze gewoon lekker vlaaien bakken.
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 17:10
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:08 schreef Yreal het volgende:

[..]

Ik zou zo'n jankbal niet als advocaat hoeven :P
Ah jankbal it is.. Y-tje mag zich straks verantwoorden tegenover de rechter
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:09 schreef Yreal het volgende:

[..]

Het zijn natuurlijk 2 partijen die vinden dat iets wel of niet kan, en daar moet vervolgens een rechter over oordelen. Laat ze gewoon lekker vlaaien bakken.
T bedoelt te zeggen dat het woord 'beoordelen' misplaatst is.
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:11
Y is zo iemand die, als je een ernstig ongeluk hebt gehad, vermeldt dat er ook mensen zijn die veel ergere ongelukken hebben.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:11
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:10 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Ah jankbal it is.. Y-tje mag zich straks verantwoorden tegenover de rechter
Laat maar komen, ik heb toch geen geld
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:12
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:11 schreef Tchock het volgende:
Y is zo iemand die, als je een ernstig ongeluk hebt gehad, vermeldt dat er ook mensen zijn die veel ergere ongelukken hebben.
Ja, en mensen moeten ook eens stoppen met zo zeuren om ieder wissewasje... :{w
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:14
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:12 schreef Yreal het volgende:

[..]

Ja, en mensen moeten ook eens stoppen met zo zeuren om ieder wissewasje... :{w
Zoals ik eerder al heb gezegd denk ik niet dat Hiddema daadwerkelijk zo geschokt is als hij speelt. Perfecte gratis reclame voor zijn boek is dit en hij vijzelt zijn imago op door zo te ageren tegen een lichte belediging.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:07 schreef Etsu het volgende:

[..]

Zoals ik al zei: het zijn allemaal debielen daar. TBR en Progressief Rechten zijn ook allemaal klunzen die echt helemaal niks kunnen en niks voor elkaar krijgen.

Net als die debielen die alles in die groepen neerplempen: NOG X DAGEN TOT X! SCHRIJF JE IN! En dat 30x per dag.

:r
_O-
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:16 schreef Paxcon het volgende:

[..]

_O-
Geef toe dat ik gelijk heb.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:17
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:17 schreef Etsu het volgende:

[..]

Geef toe dat ik gelijk heb.
geen idee

wel hardop gelachen in ieder geval :)
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:17 schreef Paxcon het volgende:

[..]

geen idee

wel hardop gelachen in ieder geval :)
uh oke
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:17 schreef Paxcon het volgende:

[..]

geen idee

-niet gepast-

[ Bericht 15% gewijzigd door Etsu op 31-10-2014 17:18:46 (Flink ongepast, belachelijk maken van een mede-user. Note.) ]

Zo. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 17:19:10 ]
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:19 schreef Etsu het volgende:

[..]

Zo. :)
Ah, het "ik wil ook mod zijn"-complex komt weer bovendrijven.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:19
Ik lachte je niet uit, vond het tekstje gewoon grappig
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:19 schreef Tchock het volgende:

[..]

Ah, het "ik wil ook mod zijn"-complex komt weer bovendrijven.
Jouw interpretatie.

Oh en: boehoehoehoe :'(
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:19 schreef Paxcon het volgende:
Ik lachte je niet uit, vond het tekstje gewoon grappig
Dan is het goed, helaas kan ik er niks aan veranderen. :)
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:21 schreef Etsu het volgende:

[..]

Jouw interpretatie.

Oh en: boehoehoehoe :'(
Tenzij ik iemand letterlijk citeer is het altijd mijn interpretatie.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:23
quote:
8s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:22 schreef Tchock het volgende:

[..]

Tenzij ik iemand letterlijk citeer is het altijd mijn interpretatie.
Uh ok
Blisteringvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:34
bLGuqfH.gif

Wtf :')
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:37
quote:
11s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:34 schreef Blistering het volgende:
[ afbeelding ]

Wtf :')
hoe dan :')
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 17:47
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:37 schreef Yreal het volgende:

[..]

hoe dan :')
Een geamputeerde (is dat het Nederlandse woord?)
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 18:13
Stadionverlichting uitgevallen tijdens Fulham - ManU _O-
Tchockvrijdag 31 oktober 2014 @ 18:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 18:13 schreef Ties02 het volgende:
Stadionverlichting uitgevallen tijdens Fulham - ManU _O-
Die spelen helemaal niet? :? Althans, niet dat ik kan vinden.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 18:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 18:29 schreef Tchock het volgende:

[..]

Die spelen helemaal niet? :? Althans, niet dat ik kan vinden.
Oeps, nee tijdje geleden al inderdaad, maar zag net een mooi filmpje ervan voorbij komen

#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 18:41
Ik ken iemand die jonger is dan ik en is gisteren getrouwd :{
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 18:44
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 17:11 schreef Tchock het volgende:
Y is zo iemand die, als je een ernstig ongeluk hebt gehad, vermeldt dat er ook mensen zijn die veel ergere ongelukken hebben.
Noot bij Taxibus.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 18:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 18:41 schreef Etsu het volgende:
Ik ken iemand die jonger is dan ik en is gisteren getrouwd :{
Dat gebeurt meer en meer als je ouder wordt.
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 18:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 18:41 schreef Etsu het volgende:
Ik ken iemand die jonger is dan ik en is gisteren getrouwd :{
Meid, tis wat. Toen ik nog op kamers zat was er eentje van 19 die al na twee weken samenwonen met iemand van 18 vol trots aankondigde te gaan trouwen. Ieder zo zijn eigen meug
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 18:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 18:47 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Meid, tis wat. Toen ik nog op kamers zat was er eentje van 19 die al na twee weken samenwonen met iemand van 18 vol trots aankondigde te gaan trouwen. Ieder zo zijn eigen meug
Ik vind dat niet kunnen.
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 18:55
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 18:50 schreef Etsu het volgende:

[..]

Ik vind dat niet kunnen.
Mijn opa en oma waren er op hun 18e al vroeg bij. Maarja, dat waren sowieso andere tijden. Samenwonen was not done, eerst trouwen, dan pas samen 1 woning betrekken. Scheiden was ook not done, toch hebben we het pareltje: scheiden van tafel en bed nog er aan te danken :')
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 19:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 18:41 schreef Etsu het volgende:
Ik ken iemand die jonger is dan ik en is gisteren getrouwd :{
Tja, mij willen ze iemand aansmeren. _O-
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 19:49
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 19:46 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Tja, mij willen ze iemand aansmeren. _O-
Dan wordt het zaak op te passen.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 19:56
Maar weer opnieuw beginnen met de Sopranos
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 19:59
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 19:46 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Tja, mij willen ze iemand aansmeren. _O-
Je familie? :D
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 19:59 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Je familie? :D
Niet zijn familie Pax. Het is geen Stadskanaal.
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:06
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:05 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Niet zijn familie Pax. Het is geen Stadskanaal.
Ik wist dat zo'n flauwe grap ging komen, maar dat Stadskanaal had ik nog niet eens voor mogelijk gehouden
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:06 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Ik wist dat zo'n flauwe grap ging komen, maar dat Stadskanaal had ik nog niet eens voor mogelijk gehouden
Meestal kom ik daarmee inderdaad

Ik moest dan ook erg lachen om Spot zijn post
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:07
Ik woon tegenwoordig in Groningen trouwens :)
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:06 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Ik wist dat zo'n flauwe grap ging komen, maar dat Stadskanaal had ik nog niet eens voor mogelijk gehouden
Stadskanaal. Where, as Einstein would put it, everyone is relative.
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:07 schreef Paxcon het volgende:
Ik woon tegenwoordig in Groningen trouwens :)
Ik wist.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:07 schreef Paxcon het volgende:
Ik woon tegenwoordig in Groningen trouwens :)
Wanneer is de housewarming trouwens?
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:07 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Wanneer is de housewarming trouwens?
Ik heb zo'n vage indruk dat jij toch niet langs wil komen

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 20:09:00 ]
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 19:59 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Je familie? :D
In dit geval de vriendin van mijn oom.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:08 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Ik heb zo'n vage indruk dat jij toch niet langs wil komen
Oh jawel hoor, ik zie ons inmiddels als echte vrienden
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:10
Overigens heb ik ook nog familie in Stadskanaal. Dat maakt ons bijna broers ;(
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:11
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:10 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Overigens heb ik ook nog familie in Stadskanaal. Dat maakt ons bijna broers ;(
:') :D

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2014 20:11:29 ]
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:09 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Oh jawel hoor, ik zie ons inmiddels als echte vrienden
O+
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:11
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:08 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

In dit geval de vriendin van mijn oom.
Heeft ze iets leuks voor je uitgezocht?
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:22
Nice _O_ voor Verbintenissenrecht CS is weer zo'n prachtig SBR reeks boek voorgeschreven

Die dingen zijn echt een verademing qua duidelijkheid en structuur vergeleken bij andere vakken
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:24
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:22 schreef Ties02 het volgende:
Nice _O_ voor Verbintenissenrecht CS is weer zo'n prachtig SBR reeks boek voorgeschreven

Die dingen zijn echt een verademing qua duidelijkheid en structuur vergeleken bij andere vakken
Fijne boeken inderdaad.
Vervelendietsvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:27
Ah leuk! Een centraal rechten topic. :)
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:27 schreef Vervelendiets het volgende:
Ah leuk! Een centraal rechten topic. :)
Hoi!

Waar studeer je? Heb je je P al? Kluwer of Vermande? Favo rechtsgebied?
Vervelendietsvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:31
Haha :P

Utrecht, not yet.... Kluwer ( en dan vooral de tekst&commentaar reeks ) Favo rechtsgebied heb ik NOG niet eigenlijk.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:34
Oke dan

Nou ik ben de Novietenhoeder II, die andere is helaas missing in action
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:27 schreef Vervelendiets het volgende:
Ah leuk! Een centraal rechten topic. :)
lievelingskleur?
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:39
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:34 schreef Ties02 het volgende:
Oke dan

Nou ik ben de Novietenhoeder II, die andere is helaas missing in action
Dit moet voor een nieuweling klinken alsof de marsmannetjes geland zijn.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:40
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:39 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Dit moet voor een nieuweling klinken alsof de marsmannetjes geland zijn.
Marsman, wat een flutkeeper is dat zeg
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 20:41
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:40 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Marsman, wat een flutkeeper is dat zeg
Kneus inderdaad. Is die Stevens niets?
Blisteringvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:41
quote:
6s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:28 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Hoi!

Waar studeer je? Heb je je P al? Kluwer of Vermande? Favo rechtsgebied?
Yreal _O_
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:41
quote:
15s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:41 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Kneus inderdaad. Is die Stevens niets?
Prima keeper, ik snap het eindeloze krediet van Marsmannetje niet, keeper van niks, kan niet redden, rare uittrappen
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:31 schreef Vervelendiets het volgende:
Haha :P

Utrecht, not yet.... Kluwer ( en dan vooral de tekst&commentaar reeks ) Favo rechtsgebied heb ik NOG niet eigenlijk.
Welkom
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:57
quote:
14s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:34 schreef Ties02 het volgende:
Oke dan

Nou ik ben de Novietenhoeder II, die andere is helaas missing in action
Geniet ervan zolang 't nog kan.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:58
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:41 schreef Blistering het volgende:

[..]

Yreal _O_
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:57 schreef Etsu het volgende:

[..]

Geniet ervan zolang 't nog kan.
:')

Iemand met 55 notes heeft niet heel veel kans om novietenhoeder te worden, dat je het even weet
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:59 schreef Ties02 het volgende:

[..]

:')

Iemand met 55 notes heeft niet heel veel kans om novietenhoeder te worden, dat je het even weet
Ik heb geen idee waar je over hebt.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 20:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:59 schreef Etsu het volgende:

[..]

Ik heb geen idee waar je over hebt.
Uh ok
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:59 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Uh ok
:)
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 20:11 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Heeft ze iets leuks voor je uitgezocht?
Mijn smaak en die van haar lopen erg uiteen.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:07
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:06 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Mijn smaak en die van haar lopen erg uiteen.
Dus?
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:07 schreef Yreal het volgende:

[..]

Dus?
Ik probeer wel een serveerster te vinden met brede heupen.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:13
quote:
7s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:10 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Ik probeer wel een serveerster te vinden met brede heupen.
Oh je bedoelt van degene die voor je regelt en de jouwe?
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:17
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:13 schreef Yreal het volgende:

[..]

Oh je bedoelt van degene die voor je regelt en de jouwe?
:Y
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:20
Nadeel aan een vrouwelijke huisgenoot is dat ik ben begonnen met kijken naar wijvenseries. :')
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:21
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:20 schreef Etsu het volgende:
Nadeel aan een vrouwelijke huisgenoot is dat ik ben begonnen met kijken naar wijvenseries. :')
dat deed je al
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:22
quote:
7s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:10 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Ik probeer wel een serveerster te vinden met brede heupen.
Om borden op te zetten?
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:20 schreef Etsu het volgende:
Nadeel aan een vrouwelijke huisgenoot is dat ik ben begonnen met kijken naar wijvenseries. :')
Jij bent niet de vrouw in de relatie. _O-
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:22 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Om borden op te zetten?
:D
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:22
quote:
18s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:21 schreef Yreal het volgende:

[..]

dat deed je al
Nee.

quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:22 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Jij bent niet de vrouw in de relatie. _O-
Zeker niet. :7
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:22
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:20 schreef Etsu het volgende:
Nadeel aan een vrouwelijke huisgenoot is dat ik ben begonnen met kijken naar wijvenseries. :')
I know that feel brah.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:22 schreef Etsu het volgende:

[..]

Nee.

[..]

Zeker niet. :7
Greys anatomy...
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:23
Om het leuker te maken: het is een lesbische wijvenserie.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:23
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:22 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

I know that feel brah.
mijne kijkt voice of holland
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:23
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:23 schreef Yreal het volgende:

[..]

Greys anatomy...
Is dat voor vrouwen dan? Ken genoeg mannen die 't kijken hoor.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:24
quote:
5s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:23 schreef Etsu het volgende:

[..]

Is dat voor vrouwen dan? Ken genoeg mannen die 't kijken hoor.
Ja... homo's
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:24
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:24 schreef Yreal het volgende:

[..]

Ja... homo's
Nee. Tenzij ze me iets moeten vertellen.

Doe niet zo bekrompen. :')
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:25
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:23 schreef Yreal het volgende:

[..]

mijne kijkt voice of holland
Mijne ook.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:24 schreef Etsu het volgende:

[..]

Nee. Tenzij ze me iets moeten vertellen.

Doe niet zo bekrompen. :')
Stop jij dan met zo serieus doen?
#ANONIEMvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:26
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:25 schreef Yreal het volgende:

[..]

Stop jij dan met zo serieus doen?
Nee.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:26
quote:
9s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:25 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Mijne ook.
Het enige leuke aan die programma's zijn dramatische audities...
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:26 schreef Etsu het volgende:

[..]

Nee.
Je lijkt tchock wel
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:24 schreef Etsu het volgende:

[..]

Nee. Tenzij ze me iets moeten vertellen.

Doe niet zo bekrompen. :')
Soberzo televisieprogramma's aan sexuele oriëntatie koppelen :')
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:27
Yreal, wat voor soort mensen kijkt Achterwerk In De Kast?
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:28
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:27 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Yreal, wat voor soort mensen kijkt Achterwerk In De Kast?
Boze katholieken?
IkeDubaku99vrijdag 31 oktober 2014 @ 21:30
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:28 schreef Yreal het volgende:

[..]

Boze katholieken?
Fatties die uit de kast moeten komen?
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 21:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 21:30 schreef IkeDubaku99 het volgende:

[..]

Fatties die uit de kast moeten komen?
Fitnessinstructeurs?
Blisteringvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:02
http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/AAAAAAAAA! wtf.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:03
Ik ga maar weer eens terug naar het mooie Twente


_O_
Maharbalvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:10
G&t's in Barcelona. Ik heb een nieuwe favo gin gevonden. _O_ O+
SpotlessMind00vrijdag 31 oktober 2014 @ 22:12
quote:
17s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 22:03 schreef Ties02 het volgende:
Ik ga maar weer eens terug naar het mooie Twente


_O_
Superplaat.
Yrealvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 22:10 schreef Maharbal het volgende:
G&t's in Barcelona. Ik heb een nieuwe favo gin gevonden. _O_ O+
ben je in barca nu? Rotleven.. :P
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:20
quote:
17s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 22:12 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Superplaat.
+1

Altijd al een soft spot (hihi) gehad voor zoete 80's ballads
Maharbalvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:23
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 22:19 schreef Yreal het volgende:

[..]

ben je in barca nu? Rotleven.. :P
Een van mn favo steden. Culinair een pareltje
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:32
Voor werk of privé Mahar?
Joosie200vrijdag 31 oktober 2014 @ 22:35
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 22:19 schreef Yreal het volgende:

[..]

ben je in barca nu? Rotleven.. :P
Mag die 4 november wel terug zijn op de Zuidas om met zijn favo gin achter de kiezen naar Ajax Barca te gaan kijken in de arena
Maharbalvrijdag 31 oktober 2014 @ 22:37
quote:
0s.gif Op [url=http://fo
rum.fok.nl/topic/2165200/6/50#146169790]vrijdag 31 oktober 2014 22:32[/url] schreef Ties02 het volgende:

Voor werk of privé Mahar?
Prive. Ff weekendje beter weer.
Heubachvrijdag 31 oktober 2014 @ 23:28
Toch wel jammer dat er in Enschede super chille studie ruimtes zijn in de bieb (afgesloten ruimte voor jezelf). En in Groningen niet.. Nouja heb ik in ieder geval een mooi plekje voor in de kerstvakantie gevonden. :P
#ANONIEMzaterdag 1 november 2014 @ 00:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 23:28 schreef Ties02 het volgende:
Toch wel jammer dat er in Enschede super chille studie ruimtes zijn in de bieb (afgesloten ruimte voor jezelf). En in Groningen niet.. Nouja heb ik in ieder geval een mooi plekje voor in de kerstvakantie gevonden. :P
Ga je nu overal 10en op halen?
Heubachzaterdag 1 november 2014 @ 00:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:02 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Ga je nu overal 10en op halen?
Dat is wel het doel

Eerste tentamens pas weer in januari dus tijd zat he

Tussendoor nog wel een toets van het werk maar dat is stof die ik al ken (hopelijk)
Yrealzaterdag 1 november 2014 @ 00:08
quote:
10s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 22:35 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Mag die 4 november wel terug zijn op de Zuidas om met zijn favo gin achter de kiezen naar Ajax Barca te gaan kijken in de arena
Waarom zou je? ajax verliest toch?
Henryszaterdag 1 november 2014 @ 00:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 oktober 2014 23:28 schreef Ties02 het volgende:
Toch wel jammer dat er in Enschede super chille studie ruimtes zijn in de bieb (afgesloten ruimte voor jezelf). En in Groningen niet.. Nouja heb ik in ieder geval een mooi plekje voor in de kerstvakantie gevonden. :P
Vind de UB sowieso afschuwelijk, verwarming staat daar altijd veel te hoog en altijd veel te druk. Kom er alleen om te printen
Joosie200zaterdag 1 november 2014 @ 00:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:08 schreef Yreal het volgende:

[..]

Waarom zou je? ajax verliest toch?
Meneer de Ajaxfan gelooft dus niet opnieuw in een stunt?
Heubachzaterdag 1 november 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:26 schreef Henrys het volgende:

[..]

Vind de UB sowieso afschuwelijk, verwarming staat daar altijd veel te hoog en altijd veel te druk. Kom er alleen om te printen
Ja ik ga ook altijd naar de JB hoor, buiten tentamentijd ook lekker rustig

En ik heb zelf een printer :)
SpotlessMind00zaterdag 1 november 2014 @ 00:33
quote:
11s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:29 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Ajaxfan
Joosie200zaterdag 1 november 2014 @ 00:35
quote:
9s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:33 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Zelfs Spot niet? Neem toch een voorbeeld aan mijn en Tchock club: desespereert nimmer :+
SpotlessMind00zaterdag 1 november 2014 @ 00:36
quote:
15s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:35 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Zelfs Spot niet? Neem toch een voorbeeld aan mijn en Tchock club: desespereert nimmer :+
Daar refereerde ik niet aan. Yreal is vooral negatief over Ajax altijd; de kwalificatie fan gaat vrij ver.
SpotlessMind00zaterdag 1 november 2014 @ 00:38
Overigens voorzie ik ook een kansloze nederlaag. Barcelona kan zich in deze fase geen puntverlies permitteren dus cadeaus worden niet gegeven.
Heubachzaterdag 1 november 2014 @ 00:38
Stewards hebben dan ook geen verstand van voetbal, staan ook met de rug naar het veld he ;)
#ANONIEMzaterdag 1 november 2014 @ 00:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:38 schreef Ties02 het volgende:
Stewards hebben dan ook geen verstand van voetbal, staan ook met de rug naar het veld he ;)
Uh ok
IkeDubaku99zaterdag 1 november 2014 @ 00:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:38 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Overigens voorzie ik ook een kansloze nederlaag. Barcelona kan zich in deze fase geen puntverlies permitteren dus cadeaus worden niet gegeven.
Dit dus. Barca gaat denk ik niet met zijn tweede elftal komen zoals bijvoorbeeld vorig jaar.
Joosie200zaterdag 1 november 2014 @ 00:39
quote:
10s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:36 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Daar refereerde ik niet aan. Yreal is vooral negatief over Ajax altijd; de kwalificatie fan gaat vrij ver.
Vooruit dan.. als steward is het geen vereiste om perse fan te zijn idd

quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:38 schreef Ties02 het volgende:
Stewards hebben dan ook geen verstand van voetbal, staan ook met de rug naar het veld he ;)
True that, zou het daarom al nooit willen zijn. Ik volg graag de wedstrijd wel :P
Yrealzaterdag 1 november 2014 @ 00:49
quote:
11s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:29 schreef Joosie200 het volgende:

[..]

Meneer de Ajaxfan gelooft dus niet opnieuw in een stunt?
Natuurlijk niet.
Yrealzaterdag 1 november 2014 @ 00:50
quote:
10s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:36 schreef SpotlessMind00 het volgende:

[..]

Daar refereerde ik niet aan. Yreal is vooral negatief over Ajax altijd; de kwalificatie fan gaat vrij ver.
Ajax geeft nogal veel om hoopvol over te zijn...
Yrealzaterdag 1 november 2014 @ 00:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 00:38 schreef Ties02 het volgende:
Stewards hebben dan ook geen verstand van voetbal, staan ook met de rug naar het veld he ;)
Nee hoor.
Blisteringzaterdag 1 november 2014 @ 07:16
Vroeg, wil niet werken :'(

Goeiemorgen.
Accursiuszaterdag 1 november 2014 @ 08:02
zaterdagplaatje033.gif
Joosie200zaterdag 1 november 2014 @ 09:08
Goeiemoggel. Vandaag nog eenmaal de barbecue aan omdat het kan met zulk uitzonderlijk novemberweer. Maar eerst even bezig met dat prachtige vak op deze prachtige dag :)
Heubachzaterdag 1 november 2014 @ 09:33
quote:
:D
Heubachzaterdag 1 november 2014 @ 10:10
Prof. mr. Tjong Tjin Tai :D
Heubachzaterdag 1 november 2014 @ 11:14
Man man man wat is dat P2Go toch een drama
Henryszaterdag 1 november 2014 @ 12:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 november 2014 11:14 schreef Ties02 het volgende:
Man man man wat is dat P2Go toch een drama
Dat is toch dat programma waarmee je colleges moet terugkijken? Echt vreselijk ja
Henryszaterdag 1 november 2014 @ 12:10
slot