Geloof ik niks van. De G6 en S2 waren veeeeeeel duurder dan dat en voor een mediatek processor dus totaal z'n geld niet waard. 180 euro zou voor dit toestel wel eerlijk zijn, moest de GPS het doen uiteraard. En dat betwijfel ik ten zeerste.quote:Op donderdag 4 december 2014 16:23 schreef JiePieWie het volgende:
Hmmm. klinkt er goed: Jiayu S3 met 5.5 FHD scherm, 3GB ram en 64-bit SoC voor $163 Als dat zo rond de ¤180 uitkomt in de de verkoop lijkt me dat weer een topper.
Het zou wel mooi nieuws zijn. Kan ik mijn G4S inwisselenquote:Op vrijdag 5 december 2014 21:18 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Geloof ik niks van. De G6 en S2 waren veeeeeeel duurder dan dat en voor een mediatek processor dus totaal z'n geld niet waard. 180 euro zou voor dit toestel wel eerlijk zijn, moest de GPS het doen uiteraard. En dat betwijfel ik ten zeerste.
Heb je links?quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:12 schreef RobertNL het volgende:
De basisprijs op taobao en de store worden gewoon 162 dollar. Waarom zou je dat niet geloven?
180 euro is 220 dollar, lijkt mij voor een populair toestel een vrij normale opslag.
Het ligt niet perse aan de processor. Mijn G4S zijn MTK6592 had 0,0 fix en de GPS van m'n Lenovo A806(ook MTK6592) werkt nagenoeg perfect. Wel kan het soms even duren voor ik een fix heb, maar als ik m'n locatie aan laat staan(schakel dat vaak uit zodat batterij langer meegaat) dan blijft ie op Swarm steeds m'n goede positie vinden.quote:Op zaterdag 6 december 2014 19:17 schreef relativity het volgende:
[..]
Het zou wel mooi nieuws zijn. Kan ik mijn G4S inwisselenHoe zou de GPS zijn van de nieuwe MTK?
Hmm vreemd. Ik had eerst totaal geen fix op mijn Jiayu G4S, maar na een paar custom roms weer wel. Momenteel krijg ik hem totaal niet meer aan de praat, lol.quote:Op zaterdag 6 december 2014 19:59 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Het ligt niet perse aan de processor. Mijn G4S zijn MTK6592 had 0,0 fix en de GPS van m'n Lenovo A806(ook MTK6592) werkt nagenoeg perfect. Wel kan het soms even duren voor ik een fix heb, maar als ik m'n locatie aan laat staan(schakel dat vaak uit zodat batterij langer meegaat) dan blijft ie op Swarm steeds m'n goede positie vinden.
quote:Op zaterdag 6 december 2014 20:09 schreef relativity het volgende:
[..]
Hmm vreemd. Ik had eerst totaal geen fix op mijn Jiayu G4S, maar na een paar custom roms weer wel. Momenteel krijg ik hem totaal niet meer aan de praat, lol.
Is deze link een beetje betrouwbaar: http://item.taobao.com/it(...)=1&abbucket=9#detail
pre-sale / reclame dusquote:Only propaganda, do not shoot
Nicequote:Op zaterdag 6 december 2014 20:11 schreef RobertNL het volgende:
[..]
[..]
pre-sale / reclame dus
De meest officiële Jiayu shop:
http://shop.ejiayu.com/product-466.html
118 - 132 euro afhankelijk van de versie(Ex douane, verzend, shop en commissiekosten)
Hmmquote:Op zondag 7 december 2014 11:04 schreef RobertNL het volgende:
Ben bang van niet. Wellicht kan je een agent zo gek krijgen om er te bestellen (als er stock is).
Inderdaad. Ben ook erg benieuwd. Een erge goede kwaliteit/prijs verhouding in ieder geval!quote:Op maandag 8 december 2014 11:13 schreef Mehari het volgende:
Die Jiayu S3 ziet er wel heel veel belovend uit.
Eigenlijk zijn alleen de afmetingen een beetje te.
Mijn G4A is nu ruim een jaar oud, een mooi moment voor vervanging.
Vraag me inderdaad ook af wat het voordeel ik van 3gb. Weet alleen niet of ik die daar zou bestellen in de pre sale. Ik wacht nog even denk ik.quote:Op maandag 8 december 2014 11:38 schreef Mehari het volgende:
Ik heb via AE net een bestelling geplaatst voor de 2Gig versie, 3 lijkt me niet zo nodig als ik kijk wat het normale RAM gebruik is van mijn G4A.
Kwa bouw lijkt het me een prima ding met goede kwaliteit componenten en metalen frame.
Diverse GPS systemen worden ondersteund, wie weet wordt het nog eens wat.
Er word al een processing time gegeven van 40 dagen, dus het word wel een geduld kwestie.
Verzending via Singapore gaat meestal lekker vlot.
Hier wat meer informatie: http://translate.googleus(...)cOU_A7QhQ5G2Q5lNTLUgquote:Op maandag 8 december 2014 15:11 schreef J.B. het volgende:
Die S3 is inderdaad een mooie! Ik had me voorgenomen niks nieuws te kopen tot er een telefoon kwam met NFC en 4G, dus die is zeker het overwegen waard! Niettemin ben ik nog zeer tevreden over mijn G4A, dus ik wacht rustig wat reviews en prijsdalingen af
20 pieces, dan moet je zowat een robot zijn wil je dat bestellen..quote:Op dinsdag 9 december 2014 05:18 schreef Kenzi het volgende:
Voor de mensen die een backup phone willen of gewoon een goedkope phone:
Cubot S200 voor 30 dollar.
http://www.tinydeal.com/cubot-s200-phone-si-2979.html
(en korting op een groot aantal andere)
Vorige week op GoT 2 die het lukte dus het moet mogelijk zijnquote:Op dinsdag 9 december 2014 07:13 schreef l0lownkill het volgende:
[..]
20 pieces, dan moet je zowat een robot zijn wil je dat bestellen..
Ja, maar dat zíjn ook robots. (nerdsquote:Op dinsdag 9 december 2014 07:46 schreef Kenzi het volgende:
Vorige week op GoT 2 die het lukte dus het moet mogelijk zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |