quote:
nu kom depressiequote:Op donderdag 30 oktober 2014 00:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]Door de gedachte het zelf te moeten betalen zeker
Trusten xxquote:Op donderdag 30 oktober 2014 00:56 schreef Insomnia_ het volgende:
Welterusten
Burgerlijk slaap tijdstip.
Slaap lekker Insoquote:Op donderdag 30 oktober 2014 00:56 schreef Insomnia_ het volgende:
Welterusten
Burgerlijk slaap tijdstip.
ik ga boterham met pindakaas makenquote:
Nog zo vroeg.quote:
Net opquote:Op donderdag 30 oktober 2014 01:08 schreef supersof het volgende:
[..]
ik ga boterham met pindakaas maken
nou, mijn ouders hebben in huis in arnhem toen een biljarttafel erbij gekocht, die konden die vorige bewoners niet meenemen ofzo. Dus we hadden een heel grote kamer met in het midden die grote tafel, maar waren nog te klein om er wat mee te doen. En ze hebben hem meegenomen naar huis in dorp waar ze nu wonen, maar daar wordt ie gebruikt als tafel waar mijn moeder dingen uitzoekt voor dr schilderijen en kunst enzo. Maar keek vroeger wel altijd als mijn vader en een vriend het deden enzo, dus kende het al wel.quote:
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 01:15 schreef supersof het volgende:
[..]
nou, mijn ouders hebben in huis in arnhem toen een biljarttafel erbij gekocht, die konden die vorige bewoners niet meenemen ofzo. Dus we hadden een heel grote kamer met in het midden die grote tafel, maar waren nog te klein om er wat mee te doen. En ze hebben hem meegenomen naar huis in dorp waar ze nu wonen, maar daar wordt ie gebruikt als tafel waar mijn moeder dingen uitzoekt voor dr schilderijen en kunst enzo. Maar keek vroeger wel altijd als mijn vader en een vriend het deden enzo, dus kende het al wel.
Maar kon er echt niks van, wel paar goede ballen gehad enzo. en op einde beetje kloten door elke keer als hij deed die bal weg te doenen achter hem staan en dan domme dingen zeggen, uit concentratie halen enzo. en als hij even niet keek snel twee keer doen
maar hij vond het wel leuk ahahahah
op einde was het echt niet meer serieusquote:
Trickshotquote:Op donderdag 30 oktober 2014 01:20 schreef supersof het volgende:
[..]
op einde was het echt niet meer serieus![]()
![]()
die witte bal schoot ook van de tafel, was zo slecht
Hèhè beetje aangeschoten?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 01:20 schreef supersof het volgende:
[..]
op einde was het echt niet meer serieus![]()
![]()
die witte bal schoot ook van de tafel, was zo slecht
Ik zal erop lettenquote:Op donderdag 30 oktober 2014 01:18 schreef DrNick het volgende:
[..]
Meer mensen hebben er last van. IP-koppelen uitzeten bij het inloggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |