Respect dat je dat kuntquote:Op zaterdag 1 november 2014 21:49 schreef Zeester het volgende:
Pretty patterns hadden ze, maar geseald en kon er dus niet inkijken. En ik hou het voorlopig heel verstandig bij 1 want ben nu al de hele avond aan een kleurplaat bezig dus heb wel genoeg aan 1 boek voorlopig.
Balen!quote:
bij mij drukken de stabilo' s ook niet door. Als boeken tip kan ik je 'het kleurboek voor grote kinderen' aan raden (sneue titel..) maar die heeft iets grotere vlakken, en soms wat priegelwerk. En leuke afwisselende platen: vormen, lijnen, dieren, objecten, etc.quote:Op zaterdag 1 november 2014 21:00 schreef Nijna het volgende:
Ik heb een mandala kleurboek voor volwassenen gekregen, leuk, maar ook wel heel gedetailleerd, ik zoek ook nog iets met iets minder details, iets grotere vlakken erbij en niet mandala, maar er is zoveel. Wat is nou een echte aanrader?
En ik heb een setje letraset promarkers, ze kleuren heel mooi, maar drukken zelfs door vrij dikke bladzijden heen, beetje jammer.
Die Stabilo 68, drukken die ook zo door of zijn die meer als "gewone" stiften qua doordrukkerij?
+1quote:Op zaterdag 1 november 2014 23:50 schreef automatic_ het volgende:
leuk!
Ik zou bijpassende .68 kopen voor de grote vlakken
Lijkt me juist leuk om die in verschillende kleuren te doen.quote:Op zaterdag 1 november 2014 17:52 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Oh, dat is Pretty Patterns!Daarvan heb ik ook alleen de pagina gekleurd die jij nu laat zien
Nice!quote:Op zaterdag 1 november 2014 23:40 schreef Zeester het volgende:
[ link | afbeelding ]
Zo, mijn eerste kleurplaat af. Helemaal met stabilo 88 pennen gekleurd dus ik heb nu onwijs zere vinger, want grotere vlakken invullen was echt hel, maar ik vond het wel leuk om het helemaal met die pennen te doen omdat de kleuren goed matchen zo.
Wat een werk om dat met de 88's te doen! Mooi!quote:Op zaterdag 1 november 2014 23:40 schreef Zeester het volgende:
[ link | afbeelding ]
Zo, mijn eerste kleurplaat af. Helemaal met stabilo 88 pennen gekleurd dus ik heb nu onwijs zere vinger, want grotere vlakken invullen was echt hel, maar ik vond het wel leuk om het helemaal met die pennen te doen omdat de kleuren goed matchen zo.
Ik zag idd dat boek en die lijkt me ook wel erg leuk, staat op mijn verlanglijstjequote:Op zaterdag 1 november 2014 22:19 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
[..]
bij mij drukken de stabilo' s ook niet door. Als boeken tip kan ik je 'het kleurboek voor grote kinderen' aan raden (sneue titel..) maar die heeft iets grotere vlakken, en soms wat priegelwerk. En leuke afwisselende platen: vormen, lijnen, dieren, objecten, etc.
Edit: ik zie nu in de beschrijving dat hij voor kinderen rond de 10 jaar is bedoeld, maar bij de specificaties staat voor volwassenen. Nou ja, ik vind het niet echt voor kinderen, meer ook voor volwassenen die mindere willen priegelen. http://m.bruna.nl/boeken/(...)076?&MobileSite=true
Supertof!quote:Op zondag 2 november 2014 10:35 schreef Nijna het volgende:
Uit het andere topic kwam deze kleurplaat en die heb ik met mn promarkers gekleurd.
[ afbeelding ]
Jouw bovenste stuk ziet er bijna hetzelfde uit als die van mijquote:Op zondag 2 november 2014 11:20 schreef _Arual_ het volgende:
[ afbeelding ]
Klaar! Ik negeer in ieder geval dat witte stuk in het midden.
Over promarkers las ik dat je ermee moet leren omgaan en dat je speciaal dun en geribbeld papier nodig hebt omdat de stiften anders gaan bloeden. Niks voor mij dus. Ik ken niemand die het me kan leren en ik heb doodordinaire kleurboeken, geen geribbelde. Stond gisteren met die dingen in mijn handen, blij dat ik ze heb teruggelegd.
Mooi!quote:Op zondag 2 november 2014 10:35 schreef Nijna het volgende:
Uit het andere topic kwam deze kleurplaat en die heb ik met mn promarkers gekleurd.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 2 november 2014 10:35 schreef Nijna het volgende:
Uit het andere topic kwam deze kleurplaat en die heb ik met mn promarkers gekleurd.
[ afbeelding ]
Ja, maar dan in andere kleuren. Mooie zomerdag versus storm boven zee, of zo.quote:Op zondag 2 november 2014 11:24 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Jouw bovenste stuk ziet er bijna hetzelfde uit als die van mijGa je de andere helft ook nog doen?
Bij potloden kan je er altijd nog een keer weer overheen om dat weg te werken, als je dat bij stiften doet heb je je afbeelding op de tafel staan en is er geen papier overquote:Op zondag 2 november 2014 13:12 schreef Whoopdidoo het volgende:
Ik vind het streperige van potloden juist vreselijk. Weet niet of je t streperig moet noemen maar je ziet altijd hoe je gekleurd hebt. Plus altijd nog een beetje wit. Maar dat kan ook aan mij liggen.
Die heb ik nog niet durven in te kleurenquote:Op zondag 2 november 2014 15:04 schreef Biancavia het volgende:
Ik vind hem heel mooi, PaarsBeestje. Juist door de bescheiden kleuren.
Ik heb eindelijk dat ingewikkelde ding af. De eerste die ik heb gemaakt uit het kleurboek voor volwassenen op reis. Echt een heel fijn boek, op A5-formaat, met ringband en heel dik papier. Ideaal!
[ afbeelding ]
Stabilo's zijn ook goede stiften. Je hebt .68 dat is met stiftpunt en je hebt .88 dat zijn fineliners.quote:Op zondag 2 november 2014 16:54 schreef Pannenkoeken het volgende:
Zeg, ik kleur met potloden. Maar dat heeft toch ook wel nadelen. Wat is een aanrader mbt stiften? Ik lees promarkers? Zijn er ook nog andere goede stiften?
Dan kan ik die meteen vragen voor sinterklaas
Ja Kaleido color en Deco color zijn enkelzijdigquote:Op zondag 2 november 2014 12:29 schreef Nijna het volgende:
Leuk Arual, streepjes.
Lijnloos, lekkerrr.
Zijn er kleurboeken met enkelzijdige bedrukking?
Ik heb nu gewoon kopietjes zitten kleuren met die promarkers (en begon aan een blz in mijn mandalaboek, maar de achterkant van die blz is niet meer bruikbaar), gelukkig had ik wel iets achter de bladzijde gelegd, dus verder niks aan de hand...
Zo jammer, want ze kleuren supermooi.
Vanaf donderdag.quote:Op zondag 2 november 2014 16:27 schreef PaarsBeestje het volgende:
Dank je! Die van jou is echt veel werk! Hoe lang ben je hier nou mee bezig geweest?
Herkenbaar.quote:Op zondag 2 november 2014 17:51 schreef PaarsBeestje het volgende:
Promarkers hebben overigens in de afgelopen weken al 23x in mn mandje gezeten
Ik heb ze gewoon bij promarkers.nl besteldquote:Op zondag 2 november 2014 17:59 schreef Cygne het volgende:
Waar haal jij je ze lijnloos? Die winkel die op de beurs staat snap ik niet qua bestellen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |