Ken mensen van vroeger die dat bleven doen inderdaadquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:53 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
oh dat verklaart dan ook wel dat sommige het keer op keer doen![]()
Weet niet of dat een goed of slecht tegen is, maar dat was vroeger.quote:
Vroeger, tegenwoordig puur voor de gezelligheid maar met mate.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:55 schreef Faxie het volgende:
Sowieso zuipen om het zuipenSlaat nergens op eigenlijk.
En met maten.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:59 schreef Solique het volgende:
[..]
Vroeger, tegenwoordig puur voor de gezelligheid maar met mate.
Truequote:
Dat is jouw keuze. Als je echt niks anders voor handen hebt, kan je het overwegen. En dan erbij, die mensen die bij jou aan de deur komen doen het soms ook uit noodzaak en hebben er ook niet altijd evenveel plezier in.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:02 schreef K44S het volgende:
Vraagje: stel....
Je wordt gebeld om deur aan deur verkoop te gaan doen.
Maar zelf heb je er al een gruwelijke hekel aan als bij jou gedaan wordt.
Toch de baan aannemen of je eigen waarden vast houden?
Dat kan je alleen zelf bepalen. Weet niet wat jij wilt.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:02 schreef K44S het volgende:
Vraagje: stel....
Je wordt gebeld om deur aan deur verkoop te gaan doen.
Maar zelf heb je er al een gruwelijke hekel aan als bij jou gedaan wordt.
Toch de baan aannemen of je eigen waarden vast houden?
Ik heb in een callcenter gewerkt. Vind het ook vervelend als ze mij bellen, maar uiteindelijk weet je dat zij het ook maar voor het geld doen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:02 schreef K44S het volgende:
Vraagje: stel....
Je wordt gebeld om deur aan deur verkoop te gaan doen.
Maar zelf heb je er al een gruwelijke hekel aan als bij jou gedaan wordt.
Toch de baan aannemen of je eigen waarden vast houden?
Het is ook niet zo vreemd dat ik er voor gebeld word.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:04 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat is jouw keuze. Als je echt niks anders voor handen hebt, kan je het overwegen. En dan erbij, die mensen die bij jou aan de deur komen doen het soms ook uit noodzaak en hebben er ook niet altijd evenveel plezier in.
Je moet ook stevig in je schoenen staan natuurlijk voor dit werk (denk ik). Als je 9 van de 10 keer wordt afgesnauwd voordat je iets weet te verkopen moet je daar wel tegen kunnen. Ik zou het niet kunnen, dan zou ik eerder op de helpdesk gaan werken.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:06 schreef K44S het volgende:
[..]
Het is ook niet zo vreemd dat ik er voor gebeld word.
Ik heb mijn opleiding in die richting er voor behaald.
Mja, lekker verdienen zal het wel (als je ook nog eens wat verkoopt).
Maar het lijkt me zulk rot werk.
Heb eerder bij m'n voormalige stage, mensen moeten bellen.... was ook geen pretje om ze een dagje "gratis" sporten door de neus te boren.
Serieus (doelend op dat laatste)? Er worden constant diepere dalen bereiktquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:06 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik heb in een callcenter gewerkt. Vind het ook vervelend als ze mij bellen, maar uiteindelijk weet je dat zij het ook maar voor het geld doen.
In het callcenter vond ik het overigens vervelend dat we alleen maar oude mensen belde, en misbruik van moesten maken. Dat ging mij te ver.
Ga ik ook maar opzoek.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:08 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Je moet ook stevig in je schoenen staan natuurlijk voor dit werk (denk ik). Als je 9 van de 10 keer wordt afgesnauwd voordat je iets weet te verkopen moet je daar wel tegen kunnen. Ik zou het niet kunnen, dan zou ik eerder op de helpdesk gaan werken.
hangt ook van het product af. Ben je vertegenwoordiger en ga je bij bedrijven langs of moet je echt bij particulieren langs om een (voor je gevoel niet goed) product of dienst aanbieden?quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:06 schreef K44S het volgende:
[..]
Het is ook niet zo vreemd dat ik er voor gebeld word.
Ik heb mijn opleiding in die richting er voor behaald.
Mja, lekker verdienen zal het wel (als je ook nog eens wat verkoopt).
Maar het lijkt me zulk rot werk.
Heb eerder bij m'n voormalige stage, mensen moeten bellen.... was ook geen pretje om ze een dagje "gratis" sporten door de neus te boren.
Ja, de lijst waren alleen maar oudere. Hoorde vaak dat mensen net waren overleden of iets. En als mensen aangaven dat ze het allemaal niet meer begrepen, moest je proberen om ze toch om te praten. Ik kon dat niet, wil best iets verkopen, maar dan wil ik wel dat mensen zelf die keuze normaal kunnen maken.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:08 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Serieus (doelend op dat laatste)? Er worden constant diepere dalen bereikt
Ik had alleen maar niveau 2 verkoopmedewerker... dus ik wou persé door studeren.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:11 schreef Myraela het volgende:
Wat voor opleiding is dat dan, voor zulke functies?daar heb je toch geen opleiding voor nodig.
Het zal best toegestaan zijn denk ik, maar moreel zou ik het ook niet kunnen. Misbruik van de situatie vooral. En best smerig ook.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:10 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja, de lijst waren alleen maar oudere. Hoorde vaak dat mensen net waren overleden of iets. En als mensen aangaven dat ze het allemaal niet meer begrepen, moest je proberen om ze toch om te praten. Ik kon dat niet, wil best iets verkopen, maar dan wil ik wel dat mensen zelf die keuze normaal kunnen maken.
Ze zoeken veel startende helpdeskmedewerkers heb ik gemerkt. Als je laat zien dat je het heel graag wilt en een goede motivatie geeft, dan kom je als starter best wel aan de gang. Ik heb MBO4 afgerond en toen HBO gedaan, dus weet niet hoe groot het verschil is tussen 3 en 4.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:10 schreef K44S het volgende:
[..]
Ga ik ook maar opzoek.
Bah, ... ik ben superblij dat ik niveau 3 eindelijk heb behaald.
Alleen zou ik nu graag een andere titel ipv commercieel medewerker er boven willen krassen ...
Ik heb ook geen idee, maar ik verwacht niet groot.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:13 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Het zal best toegestaan zijn denk ik, maar moreel zou ik het ook niet kunnen. Misbruik van de situatie vooral. En best smerig ook.
[..]
Ze zoeken veel startende helpdeskmedewerkers heb ik gemerkt. Als je laat zien dat je het heel graag wilt en een goede motivatie geeft, dan kom je als starter best wel aan de gang. Ik heb MBO4 afgerond en toen HBO gedaan, dus weet niet hoe groot het verschil is tussen 3 en 4.
Scholen zijn inmiddels al kwartaal bezigquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:18 schreef Myraela het volgende:
Heb je nu mooi een jaar de tijd om wat aan die kennis te doen. Volgend jaar weer een kans.
Soms is een cursus met een erkend diploma ook niet verkeerd. Kost wel wat helaas, maar als je de middelen hebt kan je daar eens induiken.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:15 schreef K44S het volgende:
[..]
Ik heb ook geen idee, maar ik verwacht niet groot.
Tenslotte is niveau 4 junior accountmanager. En ik wou de ICT of sportwereld in.
Helaas ben ik voor beide afgewezen ivm leeftijd of kennis.
Doet niets af aan het feit dat ze volgend jaar weer beginnen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:20 schreef K44S het volgende:
[..]
Scholen zijn inmiddels al kwartaal bezig
True true.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:20 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Soms is een cursus met een erkend diploma ook niet verkeerd. Kost wel wat helaas, maar als je de middelen hebt kan je daar eens induiken.
Klopt hoor!quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:21 schreef Myraela het volgende:
[..]
Doet niets af aan het feit dat ze volgend jaar weer beginnen.
Ik heb een cursus gevolgd toen ik werkloos was, en heb begin dit jaar daar een erkend diploma voor behaald. Nu ga ik donderdag solliciteren bij een beveiligingsbedrijf in Gilze, en wie weet komt het me nog van pas ookquote:
Hoe heb je dat betaald dan ?quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:30 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ik heb een cursus gevolgd toen ik werkloos was, en heb begin dit jaar daar een erkend diploma voor behaald. Nu ga ik donderdag solliciteren bij een beveiligingsbedrijf in Gilze, en wie weet komt het me nog van pas ook
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |