Het is niet serieus man.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:44 schreef MAHL het volgende:
Wow, dit... Wow... Ik dacht eerst dat dit verzonnen moest zijn maar blijkbaar heeft TS een hele reeks van dit soort topics, ook in R&P en SEX
Je bent flink geschift knul
Maar geeft niet, dat zijn wij allemaal hier op Fok.
Nouja sommige mensen die zijn niet helemaal helder in hul bol, en als dit toch niet echt is moet ik hem wel complimenteren voor zijn prachtige epistels:quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:48 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Het is niet serieus man.denk je nou echt...
quote:Op dinsdag 3 juni 2014 11:02 schreef djakkaa3033 het volgende:
Laatst had ik dus m'n kijk tegoed op kim holland opgemaakt en na de daad wou ik met mijn broek op me enkels naar de wc lopen om m'n snikkel schoon te vegen, toen ik me kamer deur open deed stond er opeens een licht getint geval vlak bij m'n deur ik schrok me de 3 dubbele tyfes, dacht een inbreker maar was dus een scharrel van me zus. (niet discriminerend bedoeld ben zelf ook licht getint namelijk) .
Moet je dat nou linken? Ik breek bijna in een lachbui uit in de trein.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:53 schreef MAHL het volgende:
[..]
Nouja sommige mensen die zijn niet helemaal helder in hul bol, en als dit toch niet echt is moet ik hem wel complimenteren voor zijn prachtige epistels:
[..]
Pics van je zusje in slipquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:03 schreef Pharkus het volgende:
Mensen die doen alsof het niet normaal is om je zusjes slipjes te dragen
ik ook. Vlakbij djakkaaaa ook nog.soms denk ik hem te zien lopen maar ik durf hem niet aan te spreken.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 17:01 schreef Kluiskraker.woensel het volgende:
Djakaaaaa ik woon ook in Rotterdam wanneer is een x meet?
Doe niet schijnheilig.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:44 schreef MAHL het volgende:
Wow, dit... Wow... Ik dacht eerst dat dit verzonnen moest zijn maar blijkbaar heeft TS een hele reeks van dit soort topics, ook in R&P en SEX
Je bent flink geschift knul
Maar geeft niet, dat zijn wij allemaal hier op Fok.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |