Hier komen er geen verse baby's aan. Is er eentje begin deze maand geboren een nichtje. Maar ik rammel ook als een idioot. Gek want ik zou niet eens de tijd hebben voor een derdequote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:43 schreef Spirit82 het volgende:
Oh man een tweede, ik rammel echt weer de pan uit ;') Zo'n klein hummeltjeGelukkig komen er weer een paar verse baby's aan de komende maanden, kan ik me daarop uitleven
Dat heb ik ook wel een beetje jaquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:50 schreef Spirit82 het volgende:
Volgens mij gaan we dit sowieso tot onze menopauze krijgen
Bij een collega wel.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:50 schreef Tally het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel een beetje jaStel je nou voor. Hij zegt: Kan ons het schelen we doen het gewoon. Een derde! Dan hebben we er drie en dan.... Is het gerammel dan over?
Als ik dan ook dat stuk land krijg en zelf een huis mag bouwenquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:52 schreef Spirit82 het volgende:
Straks zit je ook met 19 kinderen en counting!
Mja stel je nou voor dat nummer drie niet nummer drie is maar nummer drie EN vierquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:53 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Bij een collega wel.
En toen kondigde nr. 4 zich onverwacht aan.
Of je krijgt 3 en 4 tegelijk (of nou ja, binnen een half uurtje van elkaar)quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:53 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Bij een collega wel.
En toen kondigde nr. 4 zich onverwacht aan.
Ach, je gooit de boel toch al op zijn kop, kun je het net zo goed gelijk goed doen.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:55 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Of je krijgt 3 en 4 tegelijk (of nou ja, binnen een half uurtje van elkaar)
Precies. Keileuk joh.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 09:57 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Ach, je gooit de boel toch al op zijn kop, kun je het net zo goed gelijk goed doen.
Twee weekjes.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 10:00 schreef _Ophelia_ het volgende:
Jaah, foto gespot![]()
Hoeveel nachtjes nog?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door _Ophelia_ op 28-10-2014 13:00:35 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |