abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 23 december 2014 @ 20:05:24 #276
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147891109
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 19:34 schreef theguyver het volgende:

[..]

Hahaha ehm ik kan me een discussie herinneren gisteren, waar over je nu hier weer exact opnieuw begint!
Maar dit keer weer volledig het roer om gooit.

[..]

[..]

IS bestaat pas sinds 2003 voor de rest waren er zat aanslagen uit naam van Islam en een aantal hele grote!

Ga het allemaal even lopen verdraaien!,

[..]

[..]

Eerst maak je er Terrorisme van
Dan maak je er Moslim Terrorisme van
En nu maak je er terrorisme van uit naam van de IS.

[..]

Aangezien jij hier nog maar naar eigen zeggen 2 maanden rond zwerft en ik wel iets langer, Zal ik je even duidelijker vertellen.
punt 1, De TS van dit topic ben Was ik!
punt 2, youtube cnn of andere bronnen haal je zelf ook geregeld aan ... mitst het uit komt.
punt 3 Voor iemand die hier pas net om de hoek komt kijken zoals je zelf al aangeeft en pas net in verdiept, zoals je jezelf omschreef in de eerste paar postst vanj ezelf, flap je er nu behoorlijk anders tegen dingen aan dan in het begin! Ipv open en inhoudelijk naar onduidelijk wazig en niks meer nakijken wat een ander post!
punt 4, Om de haverklap van standpunt wisselen en daarna melden dat het allemaal hetzelfde is, zo werkt dat niet.
punt 5, als je aan het discussieren bent en de ander heeft een goed punt, wees niet bang om dat gewoon te zeggen , en reageer niet met doei, deze discussie is niet interessant meer!
Dat is gewoon sneu!
punt 6, Ik heb niet altijd gelijk, Ik word ook zovaak op mijn fouten gewezen daar leer ik van!
punt 7, helemaal flippen om een beetje humor? jeez Stell oe niet aan wie is er hier nu kinderachtig, sommige onderwerpen liggen nogal zwaar, beetje humor tussendoor kan abosuluut geen kwaad.

En over de IS, heb ik gisteren een heel mooi stuk gepost maar ik betwijfel het dat je het hebt gelezen, maar is zeker relevant hier dus ik post het nogmnaals, niet voor jou maar ook voor anderen.

Terrorisme en de IS aanpakken!

Klinkt makkelijk maar dat is het absoluut niet.

Hiervoor gaan we eventjes terug in de tijd, De Vietnam oorlog is een mooi voorbeeld hiervan, Deze oorlog was namelijk compleet anders dan de oorlogen die de VS hiervoor gevoerd had, leger tegen leger, in plaats daarvan vocht de Vietcong op een compleet andere manier, ze verdwenen erg makkelijk tussen de burgers, ze kenden het terein goed, ze waren er immers op gegroeid, en zorgden dat ze dus zo makkelijk konden aanpassen, Het grootste voordeel was de steun van de burger bevolking.

Want de VS wist niet goed tegen wie men vocht iedereen kon de vija zijn, een vietcong soldaat gooide zijn wapen maar even aan de kant en kon gewoon verder gaan als burger.
Dit niet alleen kinderen werden als soldaten gebruikt en ook veel vrouwen.

De VS wist niet hoe ze dit precies konden aanpakken en bombardementen deed niet veel op het uitroeien van de Vietcong, de burger bevoling werd natuurlijk zwaar tegen de VS aangezien er gigantisch veel burger slachtoffers vielen aangezien iedereen Vietcong kon zijn.

Dit zelfde geld voor het aanpakken van Terrorisme, de mensen kennen het terein krijgen veel steun van de bevolking en de Terrorist houd zich makkelijk schuil onder de bevolking, dit zelfde geld natuurlijk voor de IS, ze hebben natuurlijk geen name tags of leger uniform wat ze onderscheiden van een gewone burger.

Wapens,
Door de zelfde tacktiek te gebruiken als de Vietcong en voorgaande terroistische organisaties hebben ze een inmens gebied veroverd veel soldaten ook nog eens een koppie kleiner gemaakt en erg veel wapens buitgemaakt, dit niet alleen ze bezetten een groot aantal Olie velden waarbij ze dus erg makkelijk illegaal de olie kunnen verkopen, daarbij is het natuurlijk een conflict zone, waar erg veel wapenhandelaars actief zijn, Corrupte overheids mensen en soldaten laten met gemak dus allerlij ladingen met wapens door, met geld kom je een heel eind!

Bombarderen
Tja wat moet je bombarderen?
Grote wapens die in het gebied van de IS staan kan je bombarderen Tanks leger trucks kannonen vliegtuigen, maar dat heeft de IS niet zo veel aangezien het vooralsnog vrijwel alleen bestaat uit buitgemaakt materiaal!
De coalitie moet maar via Intel proberen de IS onschadelijk te maken, met het risico dat ze veel burgers bombarderen, waardoor de IS natuurlijk weer veel support krijgt.
Dit niet alleen de Burgers worden behoorlijk onderdrukt en het zal me niks verbazen dat ze gewone burgers als menselijk schild gebruiken.
Ik hoop dat je je nu beter voelt.
Verder ga ik er niet op in, geen zin en geen tijd.
Nog wel een tip voor je.
Als je wil dat ik serieus antwoord geef, ga dan geen berichten sturen met kreten als:
Je bent te lui om iets op te zoeken,
en roepen dat ik geen enkel nieuwsbericht lees en alles maar uit mijn duim zuig.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147891528
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 18:35 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Als je eens een keer het hele verhaal leest zou je misschien niet zo'n onzin uitkramen.
Dhr. Beathoven begon met de situatie te vergelijken met de Champions League niet ik.
CIA de NAVO, Zionistisch Israël is allemaal 1 pot nat.

Als je verder niets beters te doen hebt ga mij dan ook niet lopen beschuldigen
van feiten waar je totaal geen weet van hebt.
Met je Youtube CNN en BBC nieuws onzin.
Ik lees genoeg nieuwsbronnen die verschillende standpunten belichten
Jij overduidelijk niet want je hebt maar een beperkte en eenzijdige kennis van zaken.
Ik maakte alleen maar de vergelijking van een amateurteam vs de beste profs om aan te geven dat een enigszins professioneel leger de vloer aanveegt met de IS. Het is een stel bijelkaar geveegde onopgeleide piraten met low-tech en hoge herkenbaarheid. Kan een dorpje of een stadje terroriseren als er geen wetten meer zijn maar een klein beetje Wo2 techniek en het wordt van de kaart geveegd, men laat 't allemaal zn gang maar gaan omdat het vooral in de niet gecontroleerde gebieden opereert als een schimmel. Ze kiezen de weg van de minste weerstand of geen weerstand. Het niveau ligt op dat van de koerdische amateurs. Daar kunnen ze zich een beetje mee meten maar dat 't een geheim wapen zou zijn, is een behoorlijke grap. Zelfs voor een zichzelf respecterend complot-denker ;)

Als sniper van een leger mik je gewoon op de eerste de beste baard met een bomgordel en 't logo op de pet of 't t-shirt. 100% Isis..

[ Bericht 1% gewijzigd door Beathoven op 23-12-2014 20:23:08 ]
pi_147891650
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:01 schreef theguyver het volgende:

[..]

Ik geloof ddat het nog steeds erg onduidelijk is wie er uberhaupt gifgas had gebrukt, en of het ubarhaupt gifgas was..

VN-onderzoekers hebben aan secretaris-generaal Ban Ki-moon gerapporteerd dat zij 'bewijs van waarschijnlijk gebruik' van chemische wapens hebben gevonden. Dat bewijs is gevonden in vijf van de zeven onderzochte gevallen.
http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/buitenland/bewijs-gifgas-syrie

Oud bericht maar goed, daarna kwamen allerlei andere dingen in het nieuws wat dit weer op de achtergrond dwong.
Vertrouw je rtl news?
Je hoeft niet je tijd te verspillen om 'n antworrd te geven hoor.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  dinsdag 23 december 2014 @ 20:24:12 #279
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147891991
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:14 schreef Beathoven het volgende:

[..]

Ik maakte alleen maar de vergelijking van een amateurteam vs de beste profs om aan te geven dat een enigszins professioneel leger de vloer aanveegt met de IS. Het is een stel bijelkaar geveegde onopgeleide piraten met low-tech en hoge herkenbaarjeid. Kan een dorpje of een stadje terroriseren als er geen wetten meer zijn maar een klein beetje Wo2 techniek en het wordt van de kaart geveegd, men laat 't allemaal zn gang maar gaan omdat het vooral in de niet gecontroleerde gebieden opereert als een schimmel. Ze kiezen de weg van de minste weerstand of geen weerstand. Het niveau ligt op dat van de koerdische amateurs. Daar kunnen ze zich een beetje mee meten maar dat 't een geheim wapen zou zijn, is een behoorlijke grap. Zelfs voor een zichzelf respecterend complot-denker ;)

Als sniper van een leger mik je gewoon op de eerste de beste baard met een bomgordel en 't logo op de pet of 't t-shirt. 100% Isis..
Ik begrijp de vergelijking die je maakte met een amateurteam prima hoor.
Ik zei dat alleen omdat ik ervan beschuldigt werd dat ik die "belachelijke" vergelijking
gemaakt zou hebben.
Ook ben ik het met je eens dat ze IS makkelijk zouden kunnen terugdringen als ze dat
echt zouden willen.
Daarom had ik eerder al aangegeven dat ik het vreemd vind dat de NAVO
na bijna 6 maanden nog geen resultaat heeft geboekt.
Ik respecteer je mening dat je mijn verhaal een grap vindt, maar ik hoop dat
je ook respecteert dat ik er anders over denk.
Overigens ben ik het er niet mee eens dat je dit een complot verhaal vindt.
Niet alle andere versies van een verhaal hoeven meteen in de complot categorie
geplaatst te worden naar mijn mening. ;)
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  dinsdag 23 december 2014 @ 20:29:49 #280
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_147892234
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:16 schreef Tingo het volgende:

[..]

Vertrouw je rtl news?
Je hoeft niet je tijd te verspillen om 'n antworrd te geven hoor.
Stond niet alleen op rtl nieuws ook andere media berichten hier over, zowel mainstream als non mainstream!
Aangezien het feit dat er zoveel onduidelijkheid er over was, terwijl 2 supermachten er over met elkaar overhoop lagen!

quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:05 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

1.Ik hoop dat je je nu beter voelt.
2.Verder ga ik er niet op in, geen zin en geen tijd.
Nog wel een tip voor je.
3.Als je wil dat ik serieus antwoord geef, ga dan geen berichten sturen met kreten als:
Je bent te lui om iets op te zoeken,
4.en roepen dat ik geen enkel nieuwsbericht lees en alles maar uit mijn duim zuig.
1. niet anders dan anders
2. zie Punt 5 in mijn verhaaltje..
3. zie punt 5i n mijn verhaaltje..
4. Je keek geen nieuws ( je keek geen tv of nauwelijks )je leest alleen vandaar dat ik je tips gaf voor youtube nieuws sites! waarom de drama? was gewoon maar een TIP!
Er staat nog een vraag voor u open!!
  dinsdag 23 december 2014 @ 20:35:37 #281
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147892501
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:29 schreef theguyver het volgende:

[..]

Stond niet alleen op rtl nieuws ook andere media berichten hier over, zowel mainstream als non mainstream!
Aangezien het feit dat er zoveel onduidelijkheid er over was, terwijl 2 supermachten er over met elkaar overhoop lagen!

[..]

1. niet anders dan anders
2. zie Punt 5 in mijn verhaaltje..
3. zie punt 5i n mijn verhaaltje..
4. Je keek geen nieuws ( je keek geen tv of nauwelijks )je leest alleen vandaar dat ik je tips gaf voor youtube nieuws sites! waarom de drama? was gewoon maar een TIP!
Pff, ik kijk al mijn hele leven iedere dag naar het nieuws, ook 1 vandaag.
En verder naar de wereld draait door, Tegenlicht en VI international.
That's it, voor de rest kijk ik inderdaad geen tv, er is toch niets
boeiends verder op dat hypnose apparaat.
Verder lees ik inderdaad vele nieuws sites en forums.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147892641
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 19:34 schreef theguyver het volgende:

[..]

Hahaha ehm ik kan me een discussie herinneren gisteren, waar over je nu hier weer exact opnieuw begint!
Maar dit keer weer volledig het roer om gooit.

[..]

[..]

IS bestaat pas sinds 2003 voor de rest waren er zat aanslagen uit naam van Islam en een aantal hele grote!

Zegt wie?
Zelfde bronnen die steunt en versterkt de officile verhalen van wat dan ook?
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147892690
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:05 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Ik hoop dat je je nu beter voelt.
Verder ga ik er niet op in, geen zin en geen tijd.
Nog wel een tip voor je.
Als je wil dat ik serieus antwoord geef, ga dan geen berichten sturen met kreten als:
Je bent te lui om iets op te zoeken,
en roepen dat ik geen enkel nieuwsbericht lees en alles maar uit mijn duim zuig.
Twas inderdaad quite a rant.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  dinsdag 23 december 2014 @ 20:44:48 #284
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147892909
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:39 schreef Tingo het volgende:

[..]

Twas inderdaad quite a rant.
:Y .. ;)
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147893021
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:39 schreef Tingo het volgende:

[..]

Twas inderdaad quite a rant.
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:44 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

:Y .. ;)
Bijna zo erg als de strijd in het midden-oosten.
Waarmee ik wil zeggen: on topic !
pi_147893215
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:47 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

[..]

Bijna zo erg als de strijd in het midden-oosten.
Waarmee ik wil zeggen: on topic !
Nee - de strijd in 't Midden Oost is niet zo erg.imo.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147893286
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:44 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

:Y .. ;)
Almost as painful as having your head chopped off ( Hollywood style)
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  dinsdag 23 december 2014 @ 21:27:12 #288
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_147894914
Toch ook raar dat zo'n IS-ert op van die Amerikaanse boots loopt als ze alles toch zo despisen wat Amerikaans is?

-weg-

[ Bericht 59% gewijzigd door Lavenderr op 23-12-2014 21:32:06 ]
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_147895115
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:27 schreef controlaltdelete het volgende:
Toch ook raar dat zo'n IS-ert op van die Amerikaanse boots loopt als ze alles toch zo despisen wat Amerikaans is?

[
Ze houden ook van Red Bull(shit) gekapte sex slavinnen(ooh cheeky) en chocolate....
Only in America eh ?

[ Bericht 5% gewijzigd door Lavenderr op 23-12-2014 21:32:29 ]
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_147895337
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:27 schreef controlaltdelete het volgende:
Toch ook raar dat zo'n IS-ert op van die Amerikaanse boots loopt als ze alles toch zo despisen wat Amerikaans is?

[ afbeelding ]
Zucht.

Ze despisen niet "alles" dat amerikaans is. IS had Amerikaanse wapens gevonden die de Iraakse regering had gekregen. Denk je dat ze die massaal in de sloot gooien omdat Amerika "stom" is? Denk je dat als ze een mooie zonnebril vinden op een gedode Amerikaanse soldaat dat ze die dan ritueel verbranden?

Ik denk dat jouw beeld van soldaten een beetje verdraaid is door de media.
Conscience do cost.
  dinsdag 23 december 2014 @ 21:44:05 #291
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_147895793
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:35 schreef ems. het volgende:

[..]

Zucht.

Ze despisen niet "alles" dat amerikaans is. IS had Amerikaanse wapens gevonden die de Iraakse regering had gekregen. Denk je dat ze die massaal in de sloot gooien omdat Amerika "stom" is? Denk je dat als ze een mooie zonnebril vinden op een gedode Amerikaanse soldaat dat ze die dan ritueel verbranden?

Ik denk dat jouw beeld van soldaten een beetje verdraaid is door de media.
Ja dat zal het zijn ik ben verdraaid en jij bent goed op de hoogte want je bent met regelmaat te vinden aan het front :)
Uhuh, die schoenen zullen gejat zijn van een Amerikaanse soldaat sure 8)7 nog even en je ziet ze op Allstars :N
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
  dinsdag 23 december 2014 @ 21:45:34 #292
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_147895856
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:27 schreef controlaltdelete het volgende:
Toch ook raar dat zo'n IS-ert op van die Amerikaanse boots loopt als ze alles toch zo despisen wat Amerikaans is?

-weg-
Is niet zo vreemd, de grootste financier van IS is Qatar, een goede bondgenoot van de VS.
http://www.reuters.com/ar(...)dUSKBN0GK1I720140820
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_147895871
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:44 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Ja dat zal het zijn ik ben verdraaid en jij bent goed op de hoogte want je bent met regelmaat te vinden aan het front :)
Uhuh, die schoenen zullen gejat zijn van een Amerikaanse soldaat sure 8)7 nog even en je ziet ze op Allstars :N
Jij toch ook niet?
  dinsdag 23 december 2014 @ 21:50:32 #294
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_147896084
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:45 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Jij toch ook niet?
Nee gelukkig niet. Om het af te wimpelen als gejatte schoenen van een Amerikaanse soldaat? Dat vind jij aannemelijk?
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_147896166
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:50 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Nee gelukkig niet. Om het af te wimpelen als gejatte schoenen van een Amerikaanse soldaat? Dat vind jij aannemelijk?
Geen idee.
pi_147896228
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:44 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Ja dat zal het zijn ik ben verdraaid en jij bent goed op de hoogte want je bent met regelmaat te vinden aan het front :)
Je ziet geen enkele logica in mijn statement? Jij denkt dat IS allemaal schuimbekkende wilden zijn die alles wat Amerikaans is per direct moeten vernietigen? Jij denkt dat soldaten, omdat ze elkaar haten, weigeren eventuele bewapening, voedsel, medicatie of wat voor plunder dan van elkaar over te nemen?

Doe eens even niet zo stoer en geef eerlijk antwoord.
quote:
Uhuh, die schoenen zullen gejat zijn van een Amerikaanse soldaat sure 8)7 nog even en je ziet ze op Allstars :N
Misschien wel misschien niet. Misschien heeft iemand ze meegenomen uit een buurland. Misschien vond hij ze mooi en heeft hij de hossel gezet om dergelijke schoenen te bemachtigen. De man was Engels toch? Voor zover mijn zeer beperkte schoenenkennis reikt ben ik er vrij zeker van dat daar met enige regelmaat Timbo's over de toonbank gaan.

Verder lopen Amerikaanse soldaten al zo'n jaar of 60 niet meer op converse.
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:50 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Nee gelukkig niet. Om het af te wimpelen als gejatte schoenen van een Amerikaanse soldaat? Dat vind jij aannemelijk?
:|W
Conscience do cost.
pi_147896291
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 20:24 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Ik begrijp de vergelijking die je maakte met een amateurteam prima hoor.
Ik zei dat alleen omdat ik ervan beschuldigt werd dat ik die "belachelijke" vergelijking
gemaakt zou hebben.
Ook ben ik het met je eens dat ze IS makkelijk zouden kunnen terugdringen als ze dat
echt zouden willen.
Weet je wat politiek moeilijk maakt? Mensen die er veel te simpel over denken. Mensen als Herman Heinsbroek die denken dat het land of de wereld een bedrijf is en dat je makkelijk ff je oplossing erin kunt batsen. Maar in politiek wil iedereen zn eigen oplossing erin batsen en op wereldpolitieke schaal is dat alleen maar een grotere chaos dus ben ik al blij dat er landen samen gaan klonteren. Binnen een bedrijf werk je de mensen die niet in 't team passen eruit en dat kan niet in een maatschappij.

Als ik zou zeggen dat 't moeizaam is omdat er veel kwesties meespelen dan zou dat meteen in 't conspiracy deel worden getrokken maar dat is 't niet. Het volk is op bepaalde plekken de dupe van moeizaam onderhandelen maar er ligt meer aan problemen dan IS en er moeten partijen opstaan die IS kunnen opruimen zonder dat het weer Isis spinoffs geeft die nog agressiever zijn 10 jaar later. De leden van IS moeten zelf ook inzien dat 't allemaal raar is wat ze doen want een droom hebben is één, de gevolgen er van zien is een ander.

Ik ken een vrij goed opgeleide ex-IS sympathisant al wat langer. Sprak m 6 jaar geleden toen hij vooral een conservatief moslim was wonend in Frankrijk. Vertelde me wat over de Islam en hoe hij de wereld zag. Amerika had hij niks mee.

Zn motivatie leek vooral uit een bepaald maatschappelijk probleem in Frankrijk te komen die ik niet goed bestudeert heb, maar alle Europese landen hebben hun eigen problemen met integratie en weerstand / racisme wat bewegingen en tegenbewegingen oplevert. Als ik zijn voorbeeld neem: ik volg m nu hoofdzakelijk via facebook en hij is recent een beetje de conservatieve weg terug ingedlagen met vreedzame spreuken uit de koran en heeft ie de zijlijn support voor IS laten varen. Ff afloppen maar goed.

Mix dit met strijders die terug willen wegens gebrek aan ervaring of niet uitgekomen verwachtingen, de schandpaal methodes in Irak waar Isis strijders met de families van de slachtoffers op TV worden geconfronteerd. De utopie lijkt te vervagen door de uitvoering en zet nieuwe generaties wellicht beter aan 't denken over sociale oplossingen. Het is hard, maar men moet zelf tot bezinning komen. Daar moet een leger niet tussenin komen tenzij t een degelijke combo is. Rusland als christelijk land met Turkije als moslimland kan zo'n combo zijn. Die kunnen dan de rest mogelijk achter zich krijgen.

Als Turkije daar alleen gaat lopen vegen dan krijgt men op korte of lange termijn IS-spinoff vergelding als zelfmoord-aanslagen binnen Turkije en dan ben je verder van huis. Zelfde met Amerika, Rusland etc dus er moet een goede gezamelijke oplossing komen. En dat kost tijd. Men moet wellicht gaan overleggen met Isis. Diplomatieke wegen worden eerst geprobeerd, anders krijgt de Vs straks op zn donder dat ze niks van de Bush regering geleerd hebben. En zo heeft ieder individueel land zn eigen inbreng.

quote:
Ik respecteer je mening dat je mijn verhaal een grap vindt, maar ik hoop dat
je ook respecteert dat ik er anders over denk.
Sorry.. Je mag best je mening hebben maar ik vind 't nog steeds een grap. Het is puur fictie. Je neemt aan dat de wereld niet op de hoogte is van bepaalde verschuivingen qua Turkse politiek naar de Eu toe, en dat is men wel. Daar mag je de president hier in Turkije met zn wensen zelf voor bedanken. De mainstream media en academici die er papers over geschreven hebben horen ook daarbij.

Turkije botst sterk met de EU, dat is hoofdzakelijk te danken aan 't feit dat het een erg groot Moslimland is. Dat wrijft aan beide kanten met 't voornamelijk "Christelijke" Europa dus dat hoofdstuk is onder Erdogan in elk geval voorlopig voorbij.

Daarnaast zie je IS als iets van Israel, Navo, Cia en neem je de massamedia per definitie niet serieus

Al met al blijft er niets over van je verhaal of je moet de punten kunnen verdedigen, of toegeven dat je er naast zit op dit onderwerp. Kan gebeuren, we leren allemaal weleens wat bij.

quote:
Overigens ben ik het er niet mee eens dat je dit een complot verhaal vindt.
Niet alle andere versies van een verhaal hoeven meteen in de complot categorie
geplaatst te worden naar mijn mening. ;)
Je totale verhaal is één van de weinige samenraapsels die beide het mainstream media verhaal en de complot theorieen weinig eer aan doen.

[ Bericht 1% gewijzigd door Beathoven op 23-12-2014 22:25:51 ]
  dinsdag 23 december 2014 @ 21:55:24 #298
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_147896345
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:53 schreef ems. het volgende:

[..]

Je ziet geen enkele logica in mijn statement? Jij denkt dat IS allemaal schuimbekkende wilden zijn die alles wat Amerikaans is per direct moeten vernietigen? Jij denkt dat soldaten, omdat ze elkaar haten, weigeren eventuele bewapening, voedsel, medicatie of wat voor plunder dan van elkaar over te nemen?

Doe eens even niet zo stoer en geef eerlijk antwoord.

[..]

Misschien wel misschien niet. Misschien heeft iemand ze meegenomen uit een buurland. Misschien vond hij ze mooi en heeft hij de hossel gezet om dergelijke schoenen te bemachtigen. De man was Engels toch? Voor zover mijn zeer beperkte schoenenkennis reikt ben ik er vrij zeker van dat daar met enige regelmaat Timbo's over de toonbank gaan.

Verder lopen Amerikaanse soldaten al zo'n jaar of 60 niet meer op converse.

[..]

:|W
Ik denk er totaal iets anders van.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_147898905
Dat denk ik ook, maar wat? Waarom zijn schoenen zo vreemd als er genoeg methodes zijn om die te verkrijgen?

Is het zo lastig om iets te onderbouwen als jij die schoenen blijkbaar van enige controverse wilt voorzien? :')
Conscience do cost.
  woensdag 24 december 2014 @ 00:18:08 #300
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_147903724
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 december 2014 21:54 schreef Beathoven het volgende:

Ik ken een vrij goed opgeleide ex-IS sympathisant al wat langer. Sprak m 6 jaar geleden toen hij vooral een conservatief moslim was wonend in Frankrijk. Vertelde me wat over de Islam en hoe hij de wereld zag. Amerika had hij niks mee.
Nog steeds contact mee?
Er staat nog een vraag voor u open!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')