Wat is de conclusie dan?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:47 schreef Qwea het volgende:
Jezus fuck, serieus een deel 2? Alles wat er gezegd moest worden is al wel gezegd volgens mij hoor
Ja leuk zo'n extra topic, maar ik voel daar niks voor.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:55 schreef Chai het volgende:
Er zijn nog niet echt concrete oplossingen gevonden.
Het is handig als er een centrale plek blijft waar mensen suggesties kunnen doen.
De vraag is nu vooral:Is een extra topic nou wel/geen goede oplossing?
Of is dat enkel geschikt voor op korte termijn en blijven er topics van afgestoten kliekjes bij komen?
Ja en? De wereld draait niet om jou, veel voelen daar wel iets voor vandaar dit discussietopic.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:56 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja leuk zo'n extra topic, maar ik voel daar niks voor.
Als buitenstaander..quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:57 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ja en? De wereld draait niet om jou
Ja.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:58 schreef Chai het volgende:
[..]
Als buitenstaander..
Is dit niet de kern van het probleem?
Heb de reeks verder niet gelezen, dat is gebaseerd op het vorige topic.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:00 schreef PaarsBeestje het volgende:
Deze hele discussie is zo vreselijk koren op de molen van Qwea. Die leeft om te provoceren en dit is dan is ook smullen natuurlijk. Beetje je grote muil open trekken en dan maar hopen dat de rest erin trapt.
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:01 schreef Zeester het volgende:
De conclusie is dat Qwea een topic waar ze officieel niet meer hoort gekaapt houdt, omdat ze mensen wil helpen. Dat die mensen niet op dat advies zitten te wachten en zelfs wegblijven (zoals ikzelf, die niet naar een ander topic kan want te zwaar) dat maakt niet uit, wij zijn toch geen echte doorzetters.
Dit klinkt eigenlijk wel als een goed alternatief, naast de dieetreeks bedoel ikquote:
Ik vind het heel moeilijk uit te drukken.quote:
Superquote:
Hahaha, lol, gekaapt houdt ook. Mensen zijn welkom om er te posten hoor, ik jaag niemand weg. I.t.t andere mensen. Er zijn zat andere mensen die blijkbaar wél op mijn advies zitten te wachten, maar dat boeit je geen rukquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:01 schreef Zeester het volgende:
De conclusie is dat Qwea een topic waar ze officieel niet meer hoort gekaapt houdt, omdat ze mensen wil helpen. Dat die mensen niet op dat advies zitten te wachten en zelfs wegblijven (zoals ikzelf, die niet naar een ander topic kan want te zwaar) dat maakt niet uit, wij zijn toch geen echte doorzetters.
Dat vind ik ook. Er is eigenlijk nog geen echt sport & eet topic. Veel bodybuilders en fitnessers zitten in de Bodybuilding reeks, maar de gemiddelde leek voelt zich daar vaak niet echt welkom.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:04 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Dit klinkt eigenlijk wel als een goed alternatief, naast de dieetreeks bedoel ik
Nou je posts komen in ieder geval niet erg uitnodigend over.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:05 schreef Qwea het volgende:
[..]
Hahaha, lol, gekaapt houdt ook. Mensen zijn welkom om er te posten hoor, ik jaag niemand weg. I.t.t andere mensen. Er zijn zat andere mensen die blijkbaar wél op mijn advies zitten te wachten, maar dat boeit je geen ruk![]()
Daarnaast post ik er niet alleen advies hoor![]()
Vind jij jezelf geen echte doorzetter nee?
Nee dat was nog niet genoemd.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:05 schreef rhubarbje het volgende:
Oh ik irriteer me meer aan mensen die niet weten wat ze doen en vrolijk komen vertellen dat ze 2 kilo kwijt zijn op zakken chips etc
Maar misschien ben ik daar de enige in en is dat in deel I niet eens genoemd?
Maar goed, ik irriteer mij ook niet genoeg om daardoor weg te blijven of zo hoor. Dus /care
Vertel me eens wat er niet uitnodigend aan is dan?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:08 schreef Chai het volgende:
[..]
Nou je posts komen in ieder geval niet erg uitnodigend over.
En je krijgt commentaar van je, dat die Appelcake als O toch echt geen bijster slim plan is, en als T ook niet en die pizza als D dan ook niet... hoe is dat niet uitnodigend? Wat wil je horen? "Kom op meisje, je kan het. Doorzetten hoor, even weer in het gareel komen dan komt aaaaaaaaaalles goed" ?quote:O: Appelcake
T: Komkommer
L: 2 broodjes worst
T:Appelcake
D: Pizza
T: Kopje thee
Ik moet de teugels strak aantrekken. Ik kom weer wat aan. Kan iemand me een schop onder mijn kont geven?!
Aardig. En dan heb jij het over het afstoten van mensen?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:04 schreef Chai het volgende:
Dan is een extra topic een prima alternatief lijkt me. Een eigen topic voor queen bee en co en een echt dieetclub topic.
Voordat zich een nieuwe queen bee aandient zijn we al een aantal jaren verder, dus zo'n vaart zal het niet lopen met tig verschillende reeksen.
[..]
Ik vind het heel moeilijk uit te drukken.Er zijn een beetje twee stromingen en het is de vraag of dat elkaar tegenwerkt of juist positief is en wat nou eigenlijk bij de centrale doelstelling van het topic past.
[..]
Super
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |