Edit: Woeps, dacht dat ik in klb zat. Mijn serieuze en niet-gemene reactie: Vraag het eens aan iemand die eerst dacht dat je arrogant bent, maar waar je nu wel goed mee op kan schieten.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 19:12 schreef probeer het volgende:
Misschien omdat je de oorzaak meteen buiten jezelf legt met dat BRF, ipv een stukje zelfreflectie?
Hallo mij.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:07 schreef Floccinaucinihilipilifica het volgende:
[..]
Hallo mij.
Weet je, eigenlijk vind ik het wel prima zo. Ik heb ook eigenlijk helemaal geen zin in een horde mensen om me heen die niet bij mij passen, en eigenlijk gewoon hulzen zijn om een leegte op te vullen waar ik helemaal geen last van heb.
Ben ook niet het type dat 'vrienden' gaat maken met mensen die ze eigenlijk niet mag, puur om dan maar vrienden te hebben. M'n beste vriend is wel zo, verschrikkelijk.
Zo, en nu ga ik vriendloos een fles wijn man vriendin maken. Alvast excuus voor eventueel gelal zometeen.Aangenaam.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lolook daarin ben ik hetzelfde. Vrouwen denken bij voorbaat 'wat is zij een arrogant kutwijf' en vertellen me als ze me een avond hebben gesproken 'oh je bent toch wel aardig'. Dat ben ik ondertussen zat
Mannen daarentegen lijken het des te aantrekkelijker te vinden, gaan aan mn mond zitten (zo van hihihi doe je mondhoeken eens omhoog voor mij!!!) of 'wat kijk je lekker streng'
![]()
Maar over het algemeen blijven mensen op afstand en hun bijbehorende kutopmerkingen dus ook
Geniet van je fles wijn![]()
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 20:33 schreef vera166 het volgende:
[..]
Aangenaam.
Lolook daarin ben ik hetzelfde. Vrouwen denken bij voorbaat 'wat is zij een arrogant kutwijf' en vertellen me als ze me een avond hebben gesproken 'oh je bent toch wel aardig'. Dat ben ik ondertussen zat
Mannen daarentegen lijken het des te aantrekkelijker te vinden, gaan aan mn mond zitten (zo van hihihi doe je mondhoeken eens omhoog voor mij!!!) of 'wat kijk je lekker streng'
![]()
Maar over het algemeen blijven mensen op afstand en hun bijbehorende kutopmerkingen dus ook
Geniet van je fles wijn![]()
Heb ik gedaan, en dat kwam erop neer, letterlijk; 'Je keek altijd zo gemeen uit je ogen waardoor ik bang voor je was.'quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 19:30 schreef probeer het volgende:
[..]
Edit: Woeps, dacht dat ik in klb zat. Mijn serieuze en niet-gemene reactie: Vraag het eens aan iemand die eerst dacht dat je arrogant bent, maar waar je nu wel goed mee op kan schieten.
Wiens kloon ben jij nou weer?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:37 schreef Floccinaucinihilipilifica het volgende:
[..]
Heb ik gedaan, en dat kwam erop neer, letterlijk; 'Je keek altijd zo gemeen uit je ogen waardoor ik bang voor je was.'
Notice; Die meid is twee koppen langer dan ik.
Ja, want zo kan ik je posts beter plaatsen, snaptu.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:40 schreef Floccinaucinihilipilifica het volgende:
[..]
Durrrr.
Kloon van kloon van kloon van kloon van originele gebruiker. Doet het er toe?
Nee, ik ben Meloewa niet. Ze had wel goede tieten, alleen val ik niet op blond. Waar is dat mens eigenlijk gebleven?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:43 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja, want zo kan ik je posts beter plaatsen, snaptu.
Hoe is het met Meloewschka?
Nee ik bedoel met Meloewschka irl, daar had jij toch mee gedate?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:43 schreef Floccinaucinihilipilifica het volgende:
[..]
Nee, ik ben Meloewa niet. Ze had wel goede tieten, alleen val ik niet op blond. Waar is dat mens eigenlijk gebleven?
Ok. R.I.P. Meloewschka, ik ben nog steeds benieuwd hoe haar kop er eigenlijk uitziet. Nee, ik heb niemand van Fok gedatet. Alhoewel, een keer uit geweest met een paar Fokkers maar dat was het dan ook. Niet zozeer voor herhaling vatbaar.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:45 schreef MAHL het volgende:
[..]
Nee ik bedoel met Meloewschka irl, daar had jij toch mee gedate?
Ze is trouwens van Fok! af, vertrekt ook binnenkort naar Syrië heb ik mij laten vertellen.
Ik had het niet meer bij 'asshole face'quote:
Dit had ik op de middelbare school ook wel. Nu ik op de universiteit zit merk ik juist dat mensen het prettiger vinden dat ik wat kalmer en serieuzer ben, maar dat komt denk omdat de mindset op de uni over het algemeen iets meer overeen komt met de mijne (en andersom). Mijn advies: contacten komen vanzelf wel als je er open voor staat. Rotkop of niet.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 12:19 schreef PatriciaPrecies het volgende:
Ik moet het ook vooral niet van groepjes hebben, heb altijd losse vrienden gehad. Teamsporten (zoals hockey) hebben mij eigenlijk ook nooit gelegen - het hele groepselement niet. Doordat anderen me zagen als arrogant of apart ofzo.
En dit is dan ook waarom ik, nu op het MBO, bezig ben mijn wiskunde b en natuurkunde te halen, zodat ik straks het hbo kan overslaan en direct naar wo-bachelor kan.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 22:52 schreef Azorius het volgende:
Ik herken het wel, maar ik ben geen vrouw. Geen idee of het bij vrouwen anders ligt. Ik weet van mezelf gewoon dat ik geen blijhoofd heb, maar proberen om een andere kop te trekken werkt ook niet echt. Volgens mij heb ik er nooit echt last van gehad in het dagelijks leven; ik heb een paar goede vrienden en ik hoef op elke borrel echt niet in het middelpunt van de belangstelling te staan of verschrikkelijk te socializen. Ben gewoon wat serieuzer.
[..]
Ik had het niet meer bij 'asshole face'.
EDIT:
[..]
Dit had ik op de middelbare school ook wel. Nu ik op de universiteit zit merk ik juist dat mensen het prettiger vinden dat ik wat kalmer en serieuzer ben, maar dat komt denk omdat de mindset op de uni over het algemeen iets meer overeen komt met de mijne (en andersom). Mijn advies: contacten komen vanzelf wel als je er open voor staat. Rotkop of niet.
Ik wist niet dat het kon, van mbo naar WO? moet toch eerst je HBO propedeuse halen of is dat niet meer zo?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 23:29 schreef Floccinaucinihilipilifica het volgende:
[..]
En dit is dan ook waarom ik, nu op het MBO, bezig ben mijn wiskunde b en natuurkunde te halen, zodat ik straks het hbo kan overslaan en direct naar wo-bachelor kan.
Ik zit nu gewoon op totaal de verkeerde school. Wel mijn interesse (al dan niet echt in babyschoenen... het is echt veel te simpel) maar niet de mensen. Straks zit ik op TU Delft(als ik word aangenomen) en dan zit ik tenminste bij mijn eigen kaliber mensen en kan ik gewoon serieus zijn, rustig zijn, stil zijn, gesprekken observeren zonder mij daar in te hoeven mengen en gewoon mezelf zijn.
En dan word ik ook nog eens uitgedaagd, in plaats van dat ik nu onzinshit moet ontwerpen wat enkel om de buitenkant gaat.![]()
Of dat, of je wiskunde b en natuurkunde (in mijn geval, in sommigen ook nog biologie enz.) halen (indien je mbo4 hebt behaald).quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 00:04 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
Ik wist niet dat het kon, van mbo naar WO? moet toch eerst je HBO propedeuse halen of is dat niet meer zo?
aha, nou dat scheelt iig nog een jaarquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 00:05 schreef Floccinaucinihilipilifica het volgende:
[..]
Of dat, of je wiskunde b en natuurkunde (in mijn geval, in sommigen ook nog biologie enz.) halen (indien je mbo4 hebt behaald).
Ik hoop het ook! Kan ook zomaar dat ik gewoon keihard op mijn bek ga en juist nog een jaar extra studeer.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 00:10 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
aha, nou dat scheelt iig nog een jaarhoop dat je daar je plekje vindt
Misschien heb je last van ARFquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 00:20 schreef LelijKnap het volgende:
Ja, vrouwen zijn altijd bijzonder bitchy in mijn nabijheid.
Nee, het is m'n uiterlijk. Bijzonder vermoeiend.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 00:21 schreef PatriciaPrecies het volgende:
Misschien heb je last van ARF
Mm.. misschien een minder oppervlakkig persoon zoeken? Ik denk dat je eerder screwed bent wanneer je als meisje niet erg knap bent, omdat heel veel mannen daar zo op gericht zijn.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 00:23 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nee, het is m'n uiterlijk. Bijzonder vermoeiend.
Zeker, ook die kunnen het erg lastig hebben.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 00:31 schreef PatriciaPrecies het volgende:
Mm.. misschien een minder oppervlakkig persoon zoeken? Ik denk dat je eerder screwed bent wanneer je als meisje niet erg knap bent, omdat heel veel mannen daar zo op gericht zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |