Leuke mutsquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:47 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Thankshij is echt supermakkelijk. Patroon komt van appeltjessap.nl
Nog even mijn post herhalen
[..]
Lief
Even tussendoor een muts voor bij de sjaal gemaakt
[ afbeelding ]
hoe groot wil je je deken maken?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 22:58 schreef Risu het volgende:
Kort vraagje. Of naja, kort antwoord waarschijnlijk.
Ik ben ondertussen wel klaar met oefenen en wil nou aan de rippledeken beginnen.
Nou weet ik natuurlijk echt niet hoeveel ik nodig ga hebben. (2 bollen, of 20 bollen) maar als ik bestel, en later nog een bol bijbestel, heb ik dan kans op kleurverschil? Of is dit minimaal. Het zit in een deken en ik wil er 4 kleuren in doen, dus minimaal kleurverschil is niet erg (het zit in banen)
Ennn, de phildar 3,5 is naald 3-3,5? Kan dat bijvoorbeeld ook met 4 (ik heb alleen maar 3, maar kan bijbestellen) of is het beter gewoon aan te houden wat er op de bol staat...
Thanks.quote:Op zondag 26 oktober 2014 08:53 schreef MarSuSt het volgende:
Leuk bedacht, Dottey. Ik vind die ster erop wel leuk. Voor een meisje kan ook een gehaakte bloem misschien.
Ik heb zijn kont en achterpoten nu klaarquote:
Oh dat is leuk idee...kan ik voor mijn jongste ook maken...op -to-do-listquote:Op zondag 26 oktober 2014 00:39 schreef Dottey het volgende:
Ik heb zakjes gehaakt voor aan het stapelbed in de kinderlogeerkamer.
[ afbeelding ]
Overdag kan hun slaapdingetjes in, zoals een pyjama, tut, kroel en s'nachts natuurlijk hun leesboek voor de ochtend. Natuurlijk heb ik er knopen aan vast gemaakt, zodat hij los kan en even fris gewassen kan worden indien nodig.
Ik wil er misschien iets opmaken, maar ik ben nog een beetje zoekende. Daarom zit het sterretje even met een kopspeld vast.
Afgelopen weekend is de eerste test geweest en mijn nichtje van twee vond ze mooooooooooooooooooooooi
Doe ik ook met m'n Lalylala'squote:Op zondag 26 oktober 2014 22:53 schreef trui het volgende:
misschien kun je de vulling in een panty doen voor je 'm in de happy hippo doet?
Ja dat is ook een optie mits ik een witte panty kan vinden..quote:Op zondag 26 oktober 2014 22:53 schreef trui het volgende:
misschien kun je de vulling in een panty doen voor je 'm in de happy hippo doet?
Dat kan ik uitproberen, want dat heb ik liggen. Maar zowel de vulling als de randen zijn wit, vandaar mijn twijfel.quote:Op maandag 27 oktober 2014 07:51 schreef trui het volgende:
heel licht huidkleurig valt volgens mij ook niet op.
Dat is een goede tip! Ga ik onthouden voor als ik eens iets kleiners maakquote:Op zondag 26 oktober 2014 22:53 schreef trui het volgende:
misschien kun je de vulling in een panty doen voor je 'm in de happy hippo doet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |