Ja. Alle deelnemingsvormen kennen de eis dat er sprake moet zijn van dubbel opzet. De deelnemer moet opzet hebben op de deelneming en op het uiteindelijke gevolg of de handeling.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 17:55 schreef Ties02 het volgende:
Hey Paxcon, geldt het dubbele opzetvereiste ook bij medeplichtigheid? Boek zegt van wel, schema van de werkgroep van niet (daar is alleen opzet op het gronddelict vereist).
Foto's!quote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:18 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Een nieuwe pup in huis
Helaas niet van ons
floor doet een beetje eenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:26 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Floor junior en seniorquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:26 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tot ik dit lasquote:
Hahaquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:26 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze gedraagt zich als een klein kind. Hartstikke jaloers.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:28 schreef Yreal het volgende:
[..]
floor doet een beetje een [ afbeelding ]
Ik wel maar die krijg je niet.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:35 schreef Etsu het volgende:
joossie, heb jij nog boeken voor handels liggen of niet?
ja, maar die zijn gedateerd en alleen voor intellectueel eigendom + faillissementswet, handels a heb ik al verkocht. Verzekering heb ik nooit gekocht, vond ik niet de moeitequote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:35 schreef Etsu het volgende:
joossie, heb jij nog boeken voor handels liggen of niet?
jammerquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:37 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
ja, maar die zijn gedateerd en alleen voor intellectueel eigendom + faillissementswet, handels a heb ik al verkocht. Verzekering heb ik nooit gekocht, vond ik niet de moeite
De openbare is voor plebs, ik verkies sowieso de JB > UMCGB > UBquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:38 schreef Ties02 het volgende:
Joosie of ets, zijn jullie wel eens in de openbare bibliotheek geweest?
Verzekering komt echt 1 vraagje over op het tentamen die je makkelijk aan de hand van de werkgroep/hc kan doenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:38 schreef Etsu het volgende:
[..]
jammer
dus je raadt mij ook niet aan om verzekering te kopen?
4 boekenwtf
wow, vraag je dit aan mij?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:38 schreef Ties02 het volgende:
Joosie of ets, zijn jullie wel eens in de openbare bibliotheek geweest?
Ja ik ook, JBquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:38 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
De openbare is voor plebs, ik verkies sowieso de JB > UMCGB > UB
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |