Als ze een punt heeft dat het niet zorgvuldig genoeg screenen van stukjesschrijvers geen misstand is, dan ziet ze i.i.g. nog één belangrijk resultaat over het hoofd:quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
https://decorrespondent.n(...)d/100110780-131550f8
quote:Op woensdag 22 oktober 2014 16:09 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik lees toch echt wat anders in het artikel op de Correspondent. Onder meer hoe gemakkelijk hij overal werd omarmd; enorm gretig. Dat Nederlanders hem als Marokkaan zagen, ook al wilde hij als Nederlander worden gezien. En dat Marokkanen daar dan weer over klaagden, want hij was toch eerst en vooral Marokkaan, dan pas Nederlander.
Ik ben het er toch niet helemaal mee eens. Halsema stelt dat Boers geen grote onthullingen doet, maar het gemak waarmee zo'n overduidelijke fraudeur toegang krijgt tot prominente podia is op z'n zachtst gezegd onthutsend te noemen. Het is misschien niet wereldschokkend, maar het is toch een opvallende conclusie.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:28 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
https://decorrespondent.n(...)d/100110780-131550f8
Dat is maar net hoe belangrijk jij dat punt vindt en of je de ervaringen van Elfletterig deelt. Dat is in mijn geval niet zo - dus ik vind haar over geheel genomen een punt hebben.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:33 schreef Igen het volgende:
[..]
Als ze een punt heeft dat het niet zorgvuldig genoeg screenen van stukjesschrijvers geen misstand is, dan ziet ze i.i.g. nog één belangrijk resultaat over het hoofd:
[..]
Ervaringen van Elfletterig? Het staat min of meer letterlijk in het originele artikel op De Correspondent hoor.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:34 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat is maar net hoe belangrijk jij dat punt vindt en of je de ervaringen van Elfletterig deelt. Dat is in mijn geval niet zo - dus ik vind haar over geheel genomen een punt hebben.
Lijkt mij dan weer niet. Het is al sinds jaar en dag duidelijk dat het zo werkt. Het is niet iets nieuws, het is niet wereldschokkend - en derhalve dus ook geen opvallende conclusie. Niemand screent nooit wat, zolang het maar een sappig verhaal is - scoort het dan ben je welkom. Denk aan de talloze foute telegraaf-artikelen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:34 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ik ben het er toch niet helemaal mee eens. Halsema stelt dat Boers geen grote onthullingen doet, maar het gemak waarmee zo'n overduidelijke fraudeur toegang krijgt tot prominente podia is op z'n zachtst gezegd onthutsend te noemen. Het is misschien niet wereldschokkend, maar het is toch een opvallende conclusie.
Oh gossie - en dan is dat meteen een absoluut feitelijk wereldlijk gegeven dat het altijd zo is ofzo? Het artikel van de correspondent is evengoed gebaseerd op ervaringen - geen absolute voor iedereen geldende waarheden.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:35 schreef Igen het volgende:
[..]
Ervaringen van Elfletterig? Het staat min of meer letterlijk in het originele artikel op De Correspondent hoor.
Jij vindt toch zelf ook dat Marokkanen niet hoeven te integreren (behalve de taal te leren) en zich vooral als Marokkaan en niet als Nederlander moeten zienquote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Oh gossie - en dan is dat meteen een absoluut feitelijk wereldlijk gegeven dat het altijd zo is ofzo?
Oh? Want het staat in de Correspondent? Nee ja, dan zal ik dat wel vinden.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:37 schreef Igen het volgende:
[..]
Jij vindt toch zelf ook dat Marokkanen niet hoeven te integreren (behalve de taal te leren) en zich vooral als Marokkaan en niet als Nederlander moeten zien
Deze onzin meen je, hopelijk, toch niet serieus? Los van wat sympathie voor Zwarte Piet kan ik FOK! niet op een rechtse voorkeur betrappen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:47 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Dat is trouwens meteen het verschil tussen GeenStijl en de FOK!FP. Allebei datzelfde vieze rechtse randje, maar GS doet het met zo'n vette knipoog dat het leuk blijft. De mensen van de FP nemen zichzelf veel te serieus en daardoor wordt het niet leuk, maar eng.
Nee, je hebt zelf hier op Fok! wel eens dingen van die strekking in discussie met mij gezegd.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:37 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Oh? Want het staat in de Correspondent? Nee ja, dan zal ik dat wel vinden.
Nou dan verneem ik dat graag.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:39 schreef Igen het volgende:
[..]
Nee, je hebt zelf hier op Fok! wel eens dingen van die strekking in discussie met mij gezegd.
Uiterst correcte analyse.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:47 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Dat is trouwens meteen het verschil tussen GeenStijl en de FOK!FP. Allebei datzelfde vieze rechtse randje, maar GS doet het met zo'n vette knipoog dat het leuk blijft. De mensen van de FP nemen zichzelf veel te serieus en daardoor wordt het niet leuk, maar eng.
De media verzwijgen het vakkundig, omdat ze weten wat het zal doen voor hun betrouwbaarheid. En iedereen die erop wijst, krijgt te horen dat het allemaal wel meevalt. Nu bewijst iemand dat het niet meevalt, en wordt die afgedaan als 'irrelevant' en 'open deuren intrappen'. Voor een journalist - i.e., iemand die bekend is met deze praktijken omdat hij eraan meedoet - zal het best vanzelfsprekend zijn. Maar voor het grote publiek kan dit niet vaak genoeg bekendgemaakt worden.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:36 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lijkt mij dan weer niet. Het is al sinds jaar en dag duidelijk dat het zo werkt. Het is niet iets nieuws, het is niet wereldschokkend - en derhalve dus ook geen opvallende conclusie. Niemand screent nooit wat, zolang het maar een sappig verhaal is - scoort het dan ben je welkom. Denk aan de talloze foute telegraaf-artikelen.
LOL, de FP is een broeinest van extreemrechts. Daar kom je als gematigde nog niet meer tussen. En ook verschillende redacteurs houden er erg rechtse denkbeelden op na.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Deze onzin meen je, hopelijk, toch niet serieus? Los van wat sympathie voor Zwarte Piet kan ik FOK! niet op een rechtse voorkeur betrappen.
Wat je wél ziet, is dat de reageerders op de Frontpage wat rechtser zijn en op de fora een tandje linkser. Maar links en rechts zijn subjectieve begrippen. Ik sta tegenwoordig ook al als extreem-rechts te boek bij sommigen.
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:35 schreef Igen het volgende:
Ervaringen van Elfletterig? Het staat min of meer letterlijk in het originele artikel op De Correspondent hoor.
quote:
quote:Op zondag 1 juni 2014 16:56 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Heel simpel, meedraaien binnen de maatschappij op een niveau zoals ook de autochtonen dat doen. Dat ziet toe op taal, de sociaal-economische positie binnen de maatschappij en dergelijke. Het ziet niet op culturele aspecten als religie, naam of het trouwen binnen de eigen groep.
Voila.quote:Op zondag 1 juni 2014 17:16 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Soort zoekt soort is een vrij menselijke eigenschap. Mensen hebben bovendien behoefte aan begrip. Aan een etnische komaf zijn vaak ook andere zaken verbonden, waaronder religie.
Wow, dat is een erg knappe verdraaiing van bovenstaande posts. Er staat nergens dat ik pleit voor het niet-integreren - noch dat Marokkanen maar altijd Marokkaan moeten blijven. Als dit als bewijs moet dienen ben je wel erg ver heen m.b.t. framing.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:46 schreef Igen het volgende:
[..]
[..]
[..]
Voila.
Die kunstenaar heeft geprobeerd om als individu dit te doorbreken. Om ondanks zijn (gefakete) Marokkaanse afkomst niet via "soort zoekt soort" in het hokje van moslim-allochtonen geduwd te worden, maar om gewoon als Nederlander zonder religieuze identiteit gezien te worden. Maar dat is dus onmogelijk, de dwangen van uitsluiting door autochtonen en van toeëigening door Marokkaanse allochtonen zijn blijkbaar enorm sterk.
Extreem-rechts is in het politieke spectrum van Elf het politieke midden. Dus het heeft geen zin om daarover met hem in discussie te gaan. Allochtonenhaat is ook 'kritiek op allochtonen'. Leugens verkondigen over Marokkanen en of moslims is 'de politiek correcte barricade doorbreken'. Bepaalde problematiek overdrijven is 'zaken aankaarten'. Enzovoorts.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:43 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
LOL, de FP is een broeinest van extreemrechts. Daar kom je als gematigde nog niet meer tussen. En ook verschillende redacteurs houden er erg rechtse denkbeelden op na.
Als ik in dat andere topic zei dat het beter was als Marokkanen zich meer als een gewone Nederlander zouden voelen en gedragen, dan kwam jij met die redeneringen aan om het goed te praten dat Marokkanen ondanks hun Nederlandse staatsburgerschap een soort parallelle samenleving blijven vormen. Daarnaast distantieer je je hier ook niet van de constatering van Nelle Boer, je doet het alleen af als "niet zo belangrijk".quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wow, dat is een erg knappe verdraaiing van bovenstaande posts. Er staat nergens dat ik pleit voor het niet-integreren - noch dat Marokkanen maar altijd Marokkaan moeten blijven. Als dit als bewijs moet dienen ben je wel erg ver heen m.b.t. framing.
Allereerst distantieer ik mij ervan omdat het zijn ervaringen zijn en niet de mijne. Ik ben niet verplicht iets te vinden omdat iemand anders bepaalde ervaringen heeft gehad die zijn mening hebben gevormd. Dat is zoiets zeggen als dat ik maar tegen Zwarte Piet moet zijn omdat iemand anders er negatieve ervaringen mee heeft gehad.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:54 schreef Igen het volgende:
Als ik in dat andere topic zei dat het beter was als Marokkanen zich meer als een gewone Nederlander zouden voelen en gedragen, dan kwam jij met die redeneringen aan om het goed te praten dat Marokkanen ondanks hun Nederlandse staatsburgerschap een soort parallelle samenleving blijven vormen. Daarnaast distantieer je je hier ook niet van de constatering van Nelle Boer, je doet het alleen af als "niet zo belangrijk".
Omdat de argumenten op iets totaal anders betrekking hebben. Als ik een ronde auto zie, dan zeg ik dat ik 'm lelijk vindt. Dan moet je niet 2 dagen later met een bal komen en tegen mij zeggen ' ja je vindt m'n bal ook vast lelijk, want deze is ook rond'.quote:Dus vertel me, als ik iets afkeur, en jij steekt veel moeite in het construeren van tegenargumenten tegen die afkeuring, hoe kan je daar dan iets anders uit concluderen dan dat jij het dan blijkbaar goedkeurt?
Denk het niet. Mensen zijn hier eerlijker.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:05 schreef Mutant01 het volgende:
En laten we wel wezen - de visie van bepaalde autochtonen dat succesvolle Marokkanen - Nederlanders zijn en falende Marokkanen - wel echt Marokkanen is niet een oude. Wat dat betreft kun je die hypocrisie niet aan bepaalde Marokkanen wijten. Succesvol of niet-succesvol ze zijn en blijven Marokkaan, is hun mening.
Los van het bovenstaande is dat wel het laatste waar ik mij aan kan storen. In de dagelijkse praktijk zijn mijn ervaringen namelijk volstrekt anders - en spreken mensen mij niet aan als Marokkaan of als Nederlander, maar als persoon. Ze beoordelen mij dan ook niet op etnische komaf, kleur of religieuze achtergrond, maar op basis van handelingen.
Fok!-members lijken nogal ver van de praktijk op straat en in de buitenwereld te zitten.
Dit zei MLK ook.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:05 schreef Mutant01 het volgende:
Ze beoordelen mij dan ook niet op etnische komaf, kleur of religieuze achtergrond, maar op basis van handelingen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |