Ging toch niet door..?quote:
Thxs, al ga ik er zonder verwachtingen in.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:57 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Oooeeehhhhh have fun!
Andere dag en andere datequote:
Is daar iets mis mee?quote:
En maar klagen dat je nooit date.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:02 schreef yats het volgende:
[..]
Thxs, al ga ik er zonder verwachtingen in.
[..]
Andere dag en andere date
Ik houd eerlijk gezegd niet zo van de term.quote:
Zie dmquote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:05 schreef aeque het volgende:
[..]
En maar klagen dat je nooit date.
[..]
Ik houd eerlijk gezegd niet zo van de term.Maar een keertje afspreken met een leuke dame zou wel leuk zijn.
quote:
Dit.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:07 schreef Fascination het volgende:
Daten; komt alleen maar ellende van.
Hold your horses. Ook daten is niet gelijk de intentie hebben tot een relatie, het is kijken of het klikt. Als je bij de eerste date al gaat kijken of je een relatie kunt hebben gaat er toch iets goed fout.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:07 schreef yats het volgende:
[..]
Zie dm
En dat laatste. Ik noem het maar daten omdat iedereen dan weet waar het over gaat, al zie ik bij daten meer de intentie tot een relatie, en ik weet niet of ik die intentie heb op het moment. Maar gewoon 'casual afspreken' klinkt alsof het puur voor seks is, en dat is in dit geval niet zo (zover ik weet).
Kunnen ook hele leuke dingen ontstaan hoorquote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:08 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
[..]
Dit.
En omdat het gewoon overrated isDaten
Er is toch niks mis met iemand afspreken die je leuk acht?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:08 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
[..]
Dit.
En omdat het gewoon overrated isDaten
Gedoe. Gehuil. Seks. Soa's. Wat niet?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wat voor ellende moet ik me dan voorstellen?
Zie je mij uberhaupt ergens zeggen dat er iets mis mee is? Ik zeg alleen dat ik het overrated vind. Mijn mening.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:10 schreef aeque het volgende:
[..]
Er is toch niks mis met iemand afspreken die je leuk acht?
Oh, dat kan ik missen als kiespijn.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:10 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Gedoe. Gehuil. Seks. Soa's. Wat niet?
Precies.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:10 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Oh, dat kan ik missen als kiespijn.
The interwebz. Ik zie t verder wel. Als ik zeg dat ik niet veel date geloof je me toch niet.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:07 schreef Kaneelstokje het volgende:
Die yats toch. Datemonster.
Waar ken je haar van?
Wat is er mis met seks met een date? Al ga ik daar vooraf nooit vanuit.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:10 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Gedoe. Gehuil. Seks. Soa's. Wat niet?
Nee ok, zo zwart wit zeg je het niet. Maar vraag gewoon af waarom je het overrated vind.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:10 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Zie je mij uberhaupt ergens zeggen dat er iets mis mee is? Ik zeg alleen dat ik het overrated vind. Mijn mening.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |