Gelukkig hebben alle MITB coupon gebruikers deze nog niet (hihaho). Wel zeer goeie deal als je er echt 1 nodig hebtquote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:57 schreef Iemand91 het volgende:
$0.01 deal van Tweakers: karabijnhaak met de code:
[ code verwijderd ]
[ afbeelding ]
Iemand ervaring mee?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 20:13 schreef Iemand91 het volgende:
Dan wat anders; zijn deze autoladers te doen?
Je ziet 1000 verschillende soorten, maar deze claimen bijvoorbeeld een output van 3.1A; waar sommigen nog niet eens 1A leveren...
Eerste wat ik dachtquote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:58 schreef igi0n het volgende:
[..]
Gelukkig hebben alle MITB coupon gebruikers deze nog niet (hihaho). Wel zeer goeie deal als je er echt 1 nodig hebt
We moeten echt wat hooivorken en fakkels bestellen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:23 schreef shiznuts het volgende:
Hangt af van soort shipping. Again: lees de openingspost.
Even fijntjes reageren dat zij de professionals zijn en jij de consument.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:01 schreef Goddelijker het volgende:
Damn, ik een dispute geopend op AE omdat de productfoto's niet overeenkomen met wat ik geleverd kreeg. Krijg ik dit als reactie van de verkoper/verkoopster:
[..]
Adverteer dan ook niet met een plaatje waarbij de hele voorkant bedekt is!
En binnen, zonder extra kosten in een mega verpakking met veel piepschuimquote:Op donderdag 23 oktober 2014 18:16 schreef Wielracer het volgende:
[..]
die van mij is op 10 oktober besteld en volgens de tracking al in Nederland (al 2 dagen) dus ik hoop hem morgen te ontvangen.
Ik heb hem. Hij werkt goed. Ik heb het amperage niet doorgemeten maar je merkt inderdaad dat m'n android tablet erg snel geladen wordt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:10 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Iemand ervaring mee?
Niet per se over dat 3.1A maar meer met welke type autoladers hier populair zijn.
Ben momenteel bezig met een shopping spree namelijk.![]()
...
Ik zou die toch echt niet gaan gebruiken voor activiteiten zoals het plaatje linksonder...quote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:57 schreef Iemand91 het volgende:
$0.01 deal van Tweakers: karabijnhaak met de code:
[ code verwijderd ]
[ afbeelding ]
Moet toch in klankkast met stuk schuim(foam) of rubber plaatsen lijkt mij?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:17 schreef CafeRoker het volgende:
Ik heb speakers gekocht.
[ afbeelding ]
http://www.dx.com/p/50mm-(...)-118192#.VEn8b_mvX4g
Maar er zitten geen bevestigingsoogjes aan en evenmin heeft de rand genoeg body om te lijmen. Weet iemand wat de bedoeling hiermee is? Is er een standaard type behuizing voor dit soort speakertjes?
Het geluid is wel weer goed voor zo'n kleine dingetjes.
Er achter klemmen bedoel je? Is het dat? Ik dacht altijd dat een klankkast hol moest zijn.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:07 schreef MarkBroflovski het volgende:
[..]
Moet toch in klankkast met stuk schuim(foam) of rubber plaatsen lijkt mij?
Ja moet ook hol wezen (maar goede klankkast maken is nogal moeilijk)quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:09 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Er achter klemmen bedoel je? Is het dat? Ik dacht altijd dat een klankkast hol moest zijn.
Waar stop je het rubber/schuim dan bij de speakers in mijn voorbeeld? Er zit niet echt een rand op waar je dit op kan plakken. Ik dacht daarom eerst dat je bedoelde dat je ze vanaf de achterkant wilde klemmen (klem zetten tussen de achterkant van de magneet en de achterkant van de kast) maar dat is dus toch niet zo.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:11 schreef MarkBroflovski het volgende:
[..]
Ja moet ook hol wezen (maar goede klankkast maken is nogal moeilijk)
[ afbeelding ]
Geen idee beetje googlen? Moet natuurlijk wel afstemmen op diameter van conus ?quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 10:13 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Waar stop je het rubber/schuim dan bij de speakers in mijn voorbeeld? Er zit niet echt een rand op waar je dit op kan plakken. Ik dacht daarom eerst dat je bedoelde dat je ze vanaf de achterkant wilde klemmen (klem zetten tussen de achterkant van de magneet en de achterkant van de kast) maar dat is dus toch niet zo.
Als je een statief zoekt kan je beter voor iets meer kwaliteit gaan, anders heb je straks nogsteeds bewogen en scheve foto's :pquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:11 schreef ThaBrain het volgende:
Omdat ik net een tweedehandse Nikon D3100 met kitlens(flitser en draadloze ontspanner) heb aangeschaft ben ik op zoek naar wat dslr spul in china. Nou heb ik deze al: http://www.buyincoins.com/item/35006.html
Ik ben nu op zoek naar een groot statief. Heeft er toevallig iemand ervaring met
http://www.buyincoins.com/item/13045.html
http://www.buyincoins.com/item/50591.html
of
http://www.banggood.com/W(...)corder--p-45561.html
Of hebben jullie nog andere suggesties voor statieven?
Verder ben ik nog op zoek naar een cameratas. Heeft er misschien nog iemand tips?
Bedankt voor de tip! Vandaag heeft toevallig mijn oude set Pistons de geest gegeven (of ja, een van de twee oortjes)quote:Op woensdag 22 oktober 2014 21:37 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Wat denk je zelf?![]()
Dat youtube kanaal van die gasten is echt geniaal![]()
[ afbeelding ]
[..]
Nee, maar met deze code is het verschil $11![]()
Aanrader, zelfs zonder korting![]()
http://chinakorting.nl/co(...)-piston-coupon-code/
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 23:30 schreef JohnB52 het volgende:
Ja daar heb ik er ook een paar van gehad, gebruik ze dagelijks, maar blijven kapot gaan.
Toen maar bij de mediamarkt (als cadeau) een TomTom lader gekocht, en die doet t nu al meer dan n jaar. Gewoon de fast charger. Met 2x USB en 1x 12v
Hmm, toch maar besteld. Ben benieuwd wie van jullie gelijk krijgt.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:16 schreef CafeRoker het volgende:
Ik heb hem. Hij werkt goed. Ik heb het amperage niet doorgemeten maar je merkt inderdaad dat m'n android tablet erg snel geladen wordt.
Als je levensmoe bent doe je dat inderdaad...quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:42 schreef Metalfreak het volgende:
Ik zou die toch echt niet gaan gebruiken voor activiteiten zoals het plaatje linksonder...
Ik heb ook een setje van die dingen thuis liggen om aan mijn backpack te hangen, maar die "lock" trek je zo over de schroefdraad heen
Helaas wel ja. 't is rommel.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 14:11 schreef ThaBrain het volgende:
Ik ben nu op zoek naar een groot statief. Heeft er toevallig iemand ervaring met
http://www.buyincoins.com/item/13045.html
http://www.buyincoins.com/item/50591.html
of
http://www.banggood.com/W(...)corder--p-45561.html
Zoals tokko1 al zegt; besteedt liever iets meer en koop iets goeds. Zo'n goedkoop prul ding wil je niet hebben; ben er een paar jaar geleden ook voor gevallen en het is niets. Je koopt een statief om je camera stevig neer te zetten; nou dat ding is gewoonweg niet stevig.quote:Of hebben jullie nog andere suggesties voor statieven?
Ligt eraan hoeveel je mee wil sleuren en in welke vorm. Shiz had pas een merk ontdekt met erg mooie tassen.quote:Verder ben ik nog op zoek naar een cameratas. Heeft er misschien nog iemand tips?
quote:Op donderdag 26 juni 2014 20:56 schreef shiznuts het volgende:
Buiten http://caden.tmall.com waren trouwens ook wel aardig: http://godspeed.tmall.com • http://toimend.tmall.com • http://jenova.tmall.com • http://maxgear.tmall.com en http://ainogirl.tmall.com bijvoorbeeld. Van die laatste zag deze er best relaxt uit: http://detail.tmall.com/item.htm?id=16385422892 . Verder ook wel wat interessant spul als je naar tassen van Pisen of RUSH zoekt.
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:57 schreef Iemand91 het volgende:
$0.01 deal van Tweakers: karabijnhaak met de code:
[ code verwijderd ]
[ afbeelding ]
Links van het stuur bij mij zit een kastje waar ik volgens mij een dashcam op zou moeten aan kunnen sluiten. Ik zit er zelf over te denken om een dashcam in te laten bouwen door een garage. Op die manier hoef ik niet steeds met die kabel te kutten. Ze halen gewoon wat panelen uit je auto en doen daar de draden achter. Zie je niks meer van die draden.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 19:08 schreef De-Hamster het volgende:
Ik ben heel vaak na aan het denken over een dashcam, zo duur zijn die niet meer. Maar ik heb die beginners guide van TechMoan gezien. Een aantal vraagjes, mijn sigarettenaansteker zit tussen de twee voorstoelen in. Dit houdt dus in dat er een kabel zou moeten lopen vanachter de spiegel naar onder, over het console heen tot na mijn handrem. Dit vind ik zelf eigenlijk heel lelijk, daarnaast gebruik ik mijn sigarettenaansteker vaak voor mijn telefoonoplader voor mijn telefoon met Maps/Flitsmeister.
Iemand een idee of er ook andere mogelijkheden zijn met dashcams?
Ja heb ik wel een idee over maar dan gaan we behoorlijk off topic hier.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 19:08 schreef De-Hamster het volgende:
Ik ben heel vaak na aan het denken over een dashcam, zo duur zijn die niet meer. Maar ik heb die beginners guide van TechMoan gezien. Een aantal vraagjes, mijn sigarettenaansteker zit tussen de twee voorstoelen in. Dit houdt dus in dat er een kabel zou moeten lopen vanachter de spiegel naar onder, over het console heen tot na mijn handrem. Dit vind ik zelf eigenlijk heel lelijk, daarnaast gebruik ik mijn sigarettenaansteker vaak voor mijn telefoonoplader voor mijn telefoon met Maps/Flitsmeister.
Iemand een idee of er ook andere mogelijkheden zijn met dashcams?
Top! Welke van die adapter ringen heb je nou precies nodig?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 22:23 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Daarnet nog wel.
[..]
Dit iets voor je?
http://www.buyincoins.com/s/cokin.html
Tegenwoordig haal ik echter alles zoals variable ND filters ofzo van Fotga in lensdiameters en dat dan van eBay.
[..]
Hangt af van soort shipping. Again: lees de openingspost.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |