Die chineesjes trollen telsell helemaal niet.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:37 schreef l0lownkill het volgende:
Haha, de chineesjes trollen tellsell/jml etc weer eensIk zag deze een paar dagen geleden nog op TV voorbijflitsen: http://www.china-gadgets.(...)ndyhalterung-gripgo/
Maar wacht, er is meer!quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:04 schreef Downstar het volgende:
[..]
Die chineesjes trollen telsell helemaal niet.
Enige die worden getrollt zijn de klanten van tellsell, die worden opgescheept met goedkope chinese 'meuk' voor de hoofdprijs.
maargoed, als je nu besteld krijg je niet 1 maar 2 items
Dat was een pakketje verzonden met een of andere expediteur. Niet CN post of HK post oid. Volgens mij was RobertNL dat.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:31 schreef roflcat het volgende:
Kan iemand mij vertellen op welke site je kon kijken in welk vliegtuig je pakketje zat? Is hier in de afgelopen weken weleens verteld, maar kan het me (ook na zoeken) niet meer herinneren..
Alvast bedankt!
techmoan.com, voor al uw camera reviews.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:22 schreef Holy_Goat het volgende:
Weet iemand een mooie link voor een dashcam? Heb geen luxe auto oid, maar is meer als just-in-case met al die idioten op de weg. Liefst eentje voor en eentje achter, maar weet niet wat voor systeempjes er bestaan.
Is bij FlytExpress, maar dan moet 'ie ook daarmee verzonden zijn.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:31 schreef roflcat het volgende:
Kan iemand mij vertellen op welke site je kon kijken in welk vliegtuig je pakketje zat? Is hier in de afgelopen weken weleens verteld, maar kan het me (ook na zoeken) niet meer herinneren..
Alvast bedankt!
Kijk eens in de OP, zou ik zeggen....quote:
Ik was eigenlijk in HK voor de World Economy Leaders Top. Op de bijeenkomst maar ff gezegd dat we minder gaan bestellen als het zo tragisch zou blijven gaan met die koers en er maar iets moest veranderen. Dus sindsdien is de boel weer een beetje in herstel.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 19:16 schreef Dromer het volgende:
[..]
Kijk eens in de OP, zou ik zeggen....
(maar het is maar aarzelend)
* Goddelijker geeft schouderklopje.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 20:09 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ik was eigenlijk in HK voor de World Economy Leaders Top. Op de bijeenkomst maar ff gezegd dat we minder gaan bestellen als het zo tragisch zou blijven gaan met die koers en er maar iets moest veranderen. Dus sindsdien is de boel weer een beetje in herstel.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 16:23 schreef thecuriousone het volgende:
[..]
Ik heb 2 van deze, eentje in zwart en eentje in zilver:
[ link | afbeelding ]
Doen het heel goed!
Thanks beidequote:Op dinsdag 21 oktober 2014 15:52 schreef igi0n het volgende:
[..]
Ik heb zelf deze -> http://www.ebay.com/itm/2(...)&hash=item3ce50e8257
Werkt prima, USB 3.0 en plug&play
Dan nu mijn eerste echte goede bijdrage aan dit topic:quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:22 schreef Holy_Goat het volgende:
Weet iemand een mooie link voor een dashcam? Heb geen luxe auto oid, maar is meer als just-in-case met al die idioten op de weg. Liefst eentje voor en eentje achter, maar weet niet wat voor systeempjes er bestaan.
Ik zou het niet weten, daarom vraag ik hetquote:
Update: Schijnen bij focalprice 50 dollar verzendkosten bij dus daar zit het addertje al. Zit nu wel al een beetje te twijfelen of ik hem ga halen; wss bij BG dan.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 16:36 schreef l0lownkill het volgende:
Ik ben van plan de Wltoys L959 te kopen; mooi dingetje voor z'n prijs. Was al een aantal jaartjes ooit van plan een RC-autootje te halen die niet al te duur is maar ook niet al te "blikkerig". Haal hem bij focalprice weg; http://www.focalprice.com(...)l_OffRoad_Buggy.html
30 euries goedkoper als bij BG, mooie deal dus. Iemand ervaringen ermee?
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:38 schreef davedavy het volgende:
[..]
Dat was een pakketje verzonden met een of andere expediteur. Niet CN post of HK post oid. Volgens mij was RobertNL dat.
Oké! Jammer maar helaas. Bedanktquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:47 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Is bij FlytExpress, maar dan moet 'ie ook daarmee verzonden zijn.
Dus ChinaPost, etc. kun je het niet zien.
Ik heb destijds een bestand gemaakt in excel, die ook de BTW en douanekosten enzo berekend.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 21:30 schreef Goddelijker het volgende:
Ik denk dat ik morgen maar een Excel-lijst 2.0 ga maken, om mijn bestellingen bij te houden.
Ik heb nu erin:
Shop, Betaling, Bedrag, Data: besteld, verzonden en ontvangen. Claim-datum (voor Paypal), Trackingnummer, Inhoud/Omschrijving, Opmerking (levering ander adres bijv.)
Iemand nog geniale toevoegingen?
Dat is nog eens sjiek! Maar je mag 'm best delen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 21:40 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ik heb destijds een bestand gemaakt in excel, die ook de BTW en douanekosten enzo berekend.
Nagekeken en al door een boekhouder.
Telt zowel de naam van het artikel, samen met de aantallen en maakt daar totalen van etc.
Kopen?![]()
wachten op commentaar in 3....2....1....![]()
Heb je 'n couponcode? Ik wil jou dan wel ¤0.02 paypallenquote:
Ik heb dit erin staan :quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 21:30 schreef Goddelijker het volgende:
Ik denk dat ik morgen maar een Excel-lijst 2.0 ga maken, om mijn bestellingen bij te houden.
Ik heb nu erin:
Shop, Betaling, Bedrag, Data: besteld, verzonden en ontvangen. Claim-datum (voor Paypal), Trackingnummer, Inhoud/Omschrijving, Opmerking (levering ander adres bijv.)
Iemand nog geniale toevoegingen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |