Deelnemers:quote:Op zondag 3 augustus 2014 09:05 schreef Sylvana het volgende:
Ik kom ze de laatste tijd ontzettend veel tegen, 30 days challenges. Dit houdt in dat je 30 dagen iets elke dag doet. Dit kan van alles zijn, zoals elke dag een smoothie drinken, iets weggooien, 3 positieve dingen opschrijven of een half uur wandelen.
Maar aangezien ik dit topic in CRE opent lijkt het me leuk om het over creatieve uitdagingen te hebben. Je kunt bijvoorbeeld elke dag een foto maken, een tekening maken, een kleurplaat inkleuren, een 3D-kaart maken, iets van strijkkralen maken, een digital art maken, een stukje haken/breien, een collage maken, noem het maar op.
Ik heb zoiets al 1 keer eerder gedaan toen ik nog een Day-zero project deed. Toen heb ik in de herfst elke dag een foto van de boom bij mijn huis gemaakt en die daarna achter elkaar gezet in een gifje.
Het lijkt mij wel leuk om weer opnieuw met een challenge te beginnen. Zijn er nog meer mensen die dit leuk lijkt en die mee willen doen? Ik heb nog geen idee wat ik precies wil gaan doen, dus leuke ideeën zijn ook welkom!
quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:05 schreef Sylvana het volgende:
Ik was van plan 1 november weer te beginnen. Maar ik kon toch niet wachten
[ afbeelding ]![]()
![]()
Oké, dit vind ik echt heeel toevalligquote:
Oké morgen maar eens proberen dan. Want ik heb het zonder flits gedaan.quote:
Ja, het is gewoon 30 dagen kleuren bij mij. Dus ik ga niet alleen met die stardust gelpennen in kaleido color, maar ook gewoon uit mijn andere kleurboeken met stiften/potlodenquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:48 schreef Sarabi het volgende:
Leuk dames!
Gaan jullie er ook zonder glitters maken?
Haha neequote:Op dinsdag 21 oktober 2014 16:26 schreef DonnaRush het volgende:
Houden jullie nog even op met die mooie stardust dingen?!!!!
quote:Op maandag 20 oktober 2014 22:58 schreef Jojogirl het volgende:
Wat een toeval, of is het de Fok! kleurvibe
![]()
Ik doe ff makkelijk met m'n borduurfoto's en heb er eentje gemaakt met dag 0-4.
[ afbeelding ]
Nee.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 16:26 schreef DonnaRush het volgende:
Houden jullie nog even op met die mooie stardust dingen?!!!!
Leuk, veel succes!quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:08 schreef J0ycie88 het volgende:
Hoi! Ik kwam van het weekend jullie challenge tegen en ik wil graag meedoen!
Ik wil mezelf leren breien dus ik heb bedacht dat ik in 30 dagen een colsjaal ga breien en elke dag een foto maak van mijn voortgang.
Ik heb vanmorgen wol en breinaalden gehaald dus ik ga vanavond beginnen! Ben erg benieuwd of ik het mezelf kan aanleren..
quote:Op maandag 20 oktober 2014 12:26 schreef Sarabi het volgende:
Weer een rij hartjes erbij
Denk dat ik er nog een rij bij haak en dat die dan wel groot genoeg is.
[ afbeelding ]
Ik ben benieuwd!quote:Op woensdag 22 oktober 2014 21:44 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik post morgen mijn eerste foto! Wat een rotklus dat breien
Ik sta nog in dubio, weet niet of het me echt elke dag gaat lukken. En ik weet nog niet watquote:Op woensdag 22 oktober 2014 16:14 schreef Sarabi het volgende:
Dankjewel Syl & Vikingsmeisje! Kom je ook meedoen?
Een sjaal?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:58 schreef Sarabi het volgende:
Dag 6
[ afbeelding ]
Rara wat ik aan het maken ben
Leukquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 09:54 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Een muts
[ afbeelding ]
Nu even een volgend project verzinnen
Haha ja klopt!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:57 schreef Cygne het volgende:
Oehhh!
[ afbeelding ]
Op de helft!
Nu zie ik pas dat ik die gister ook had!
Ja die koper bedoelde ik. Misschien dat die bij mij in het setje met dark zit, want die heb ik nog niet allemaal geprobeerd. Mooie kleur is dat!quote:
Dankjequote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:37 schreef Cygne het volgende:
Die is toch ook erg tof!![]()
Mijne is wel af en nu bij schoonouders. Vanavond post ik m.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No hour of life is wasted, that is spent in the saddle..
Dankjewelquote:
quote:Op zondag 26 oktober 2014 00:08 schreef MissStevie het volgende:
Wat ga je snel Sarabi! super leuke sjaal en muts.. matcht ook lekkeren weer super mooie platen van cygne en sylvana! denk dat ik als volgende challenge toch maar ga kleuren.. is toch wat creatiever dan de foto's maken.. tenzij ik ooit ga beginnen met een fotografie cursus ofzo.. maar zoals het nu lijkt ligt dat nog ver in de toekomst
Afgelopen dagen weinig tijd gehad om foto's te plaatsen, maar wel leuke foto's gemaakt, dus hier een kleine spamIk vind die paarden in zwart-wit ook heeel erg mooi. Bij de andere foto's denk ik wel eens "moet dat nu in zwart-wit" maar bij deze past het echtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ben ik helemaal met je eens, maar ben de challenge in het zwart wit aangegaanquote:Op zondag 26 oktober 2014 22:46 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Ik vind die paarden in zwart-wit ook heeel erg mooi. Bij de andere foto's denk ik wel eens "moet dat nu in zwart-wit" maar bij deze past het echt
Dankjequote:
Dankjequote:Op maandag 27 oktober 2014 17:40 schreef Sarabi het volgende:
Leuk zo met Stabilo's Sylvana
Hier gaan we gewoon door:
[ afbeelding ]
Ik denk dat het er heel anders had uitgezien als de kleuren van de buitenkant ook nog even in de binnenkant voorkwamen en andersom.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:06 schreef Sylvana het volgende:
[..]
DankjeIk vind zelf de buitenste kleuren niet echt bij de binnenste kleuren passen.
Ow zie net dat ik er helemaal niet Day 8 bij heb gezet. Nog maar ff veranderen dus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No hour of life is wasted, that is spent in the saddle..
Haha leukquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 16:51 schreef MissStevie het volgende:
hij stuift altijd direct op de duplo af om een hoge toren te bouwen
Gelukkigquote:Op woensdag 29 oktober 2014 12:45 schreef PaarsBeestje het volgende:
Als medehaakster zie ik toch wel verschil hoor!
wouw.. erg mooi!! vooral die binnenkant, die komt echt mooi uit zoquote:
Wauw hij is echt weer prachtig!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 16:11 schreef Cygne het volgende:
[ afbeelding ]
Kaleidocolor is bijna uit.
Idd een fotogenieke kat!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:10 schreef MissStevie het volgende:
Dag 16
de kat van mijn schoonouders. gewoon, omdat hij er zo mooi voor ging liggen![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 19:10 schreef MissStevie het volgende:
Dag 16
de kat van mijn schoonouders. gewoon, omdat hij er zo mooi voor ging liggen![]()
[ afbeelding ]
quote:
Mooie kleuren weer! Hoe lang ben je met deze bezig geweest? Met die platen die ik tot nu toe gemaakt hebt was ik ongeveer 1 uur bezig. Maar met deze heb ik echt het gevoel dat je 2 uur bezig bent ofzo. Maar toch doe je er elke dag 1.quote:
Waar haal je de tijd vandaan?quote:
Haha ja dat kost id niet zoveel tijd neequote:Op vrijdag 31 oktober 2014 17:52 schreef MissStevie het volgende:
dat is wel weer ideaal met een foto challenge.. met de foto maken en bewerken ben ik hooguit 15 minuutjes kwijtvergeet soms alleen een foto te maken of vind de foto die ik maak dan niet goed genoeg
Dankjewelquote:
Leuk!quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 19:02 schreef PaarsBeestje het volgende:
Vanaf morgen ga ik ook meedoen. 1 Zentangle per dag. En ik heb al gemerkt dat ik de neiging heb de meest ingewikkelde varianten te pakken dus dat wordt lachen
Lekker hoorquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 19:39 schreef MissStevie het volgende:
Dag 17
een beetje een crappy foto vandaag.. maar lekker voor de tv met lekkere dingetjes en een soepie. . tevens ons avondeten na een heftige lunch![]()
[ afbeelding ]
quote:
Ik vind hem leuk!quote:Op zaterdag 1 november 2014 16:13 schreef PaarsBeestje het volgende:
PB tangled - dag 1:
[ afbeelding ]
Morgen beter zullen we dan maar zeggen!
Mooi!quote:Op zaterdag 1 november 2014 16:13 schreef PaarsBeestje het volgende:
PB tangled - dag 1:
[ afbeelding ]
Morgen beter zullen we dan maar zeggen!
Vast wel, bij mij lukte het ook steeds beterquote:Op zaterdag 1 november 2014 16:21 schreef PaarsBeestje het volgende:
Hier moet je een hele vaste hand voor hebben en laat ik nou ontzettende bibberhanden hebben
Ben wel benieuwd of er over 30 dagen verbetering is te zien.
Oeh... ook weer met glitters!quote:Op zaterdag 1 november 2014 21:30 schreef Sylvana het volgende:
Ik was heel enthousiast aan de roze hartjes begonnen, totdat ik erachter kwam dat er blaadjes aan zaten en het bloemstengels waren![]()
[ afbeelding ]
Uit Decocolor
Jaquote:Op zaterdag 1 november 2014 21:33 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Oeh... ook weer met glitters!
Mwah, valt best mee. Met mooie felle kleuren komt t echt heel mooi uit!quote:Op zaterdag 1 november 2014 21:35 schreef Sylvana het volgende:
[..]
JaDe Stabilo's zijn al snel te donker voor deze boeken vind ik.
Hmm ja dan moet ik nog maar ff proberen. Dan heb ik gewoon net de verkeerde kleuren gekozen als ik het probeerdequote:Op zaterdag 1 november 2014 21:55 schreef Cygne het volgende:
[..]
Mwah, valt best mee. Met mooie felle kleuren komt t echt heel mooi uit!
Eens, die van automatic en gebakken koekje in de OP van het andere topic vind ik ook echt supertof!quote:Op zaterdag 1 november 2014 21:55 schreef Cygne het volgende:
[..]
Mwah, valt best mee. Met mooie felle kleuren komt t echt heel mooi uit!
Die kleurplaat van automatic had ik van de week idd ook met Stabilo's geprobeerd,maar die was echt mislukt bij mijquote:Op zaterdag 1 november 2014 21:57 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Eens, die van automatic en gebakken koekje in de OP van het andere topic vind ik ook echt supertof!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 1 november 2014 22:07 schreef Cygne het volgende:
Oké ze kunnen idd heel mooi wordenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Morgen maar weer eens proberen dan met Stabilo's
En dan dus niet de buitenste rand donkerpaars ofzo doen![]()
Mooi! En jammer dat je hem uit hebt. Maar nu kun je met deco color beginnen en die is anders, maar ook wel leukquote:Op zondag 2 november 2014 21:17 schreef Cygne het volgende:
[ afbeelding ]
De laatste uit kaleidocolor.
Mooi! En klaar! Ga je gelijk door met de volgende?quote:Op zondag 2 november 2014 21:17 schreef Cygne het volgende:
[ afbeelding ]
De laatste uit kaleidocolor.
Dat dacht ik in het begin ook hoor. Heb toen ook lopen klagen hier. Maar uiteindelijk gaat het makkelijker en zaten er wel leuke tussen. Al vond ik van de 3 challanges dat wel de minst leuke. Was niet echt ontspannend toch zoals strijkkralen of kleuren.quote:Op maandag 3 november 2014 07:52 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ik geloof niet dat dit mijn ding gaat zijn voor nog 27 dagen!![]()
[ afbeelding ]
Jup.quote:Op maandag 3 november 2014 07:53 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Mooi! En klaar! Ga je gelijk door met de volgende?
Bohhh... Supertof deze!quote:Op maandag 3 november 2014 19:08 schreef Sylvana het volgende:
Op de helft
[ afbeelding ]
Had alleen bij die bloemetjes eerst een lichtroze maar die was halverwege op. Dus toen nog met een donkerroze erover heen gegaan.
Ja.quote:Op dinsdag 4 november 2014 15:39 schreef Sylvana het volgende:
Leuk! En nog maar 4 dagen. Ga je er echt 90 dagen van maken nu of niet?
Hij is 5,95 maar ik vind hem ook zonde geld idd. Dus dan idd maar 60 dagenquote:Op woensdag 5 november 2014 14:58 schreef Cygne het volgende:
[ afbeelding ]
En toen was rood op. Ik denk dat ik voor 60 dagen ga. Ik denk niet dat ik 10 euro wil uitgeven aan color art.
Hij kost nu 10 bij bol.quote:Op woensdag 5 november 2014 15:48 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Hij is 5,95 maar ik vind hem ook zonde geld idd. Dus dan idd maar 60 dagen
Ow jeetje dat is een flinke verhoging zeg!quote:Op woensdag 5 november 2014 16:17 schreef Cygne het volgende:
[..]
Hij kost nu 10 bij bol.
Mijne was niet aangekomen dus wilde m opnieuw bestellen. Toen was ie ineens 10.
Mooi Sylvanaquote:Op vrijdag 7 november 2014 21:36 schreef Sylvana het volgende:
Thnx
En leuk dat je nog 2 platen gevonden hebt
Day 18
[ afbeelding ]
Dankjequote:Op vrijdag 7 november 2014 21:59 schreef mocha het volgende:
[..]
Mooi Sylvana![]()
Ik zit al even te denken over een 30-days challenge. Ben er nog niet uit.
Ja die color art was niet wat hè.quote:Op zaterdag 8 november 2014 12:32 schreef Cygne het volgende:
Ik denk dat ik gewoon door nummer naar 60.
Ja idd. En ik vind color art erg druk met al die verschillende tekeningetjes op 1 pagina.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:07 schreef Cygne het volgende:
T leuke van die serie vond ik de zwarte achtergrond maar dat heeft color art niet.
Ben even te lui om foto's te postenquote:Op zaterdag 8 november 2014 12:57 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ja die color art was niet wat hè.
Hoe gaat het bij anderen met hun challenges? Heb het idee dat ik al tijdje niks meer gezien heb qua haken, borduren en zentangles tekenen.
Ik ben benieuwdquote:Op zaterdag 8 november 2014 17:52 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ben even te lui om foto's te postenmorgen komt er wel weer een update
Ow dat is wel een leuke challenge ja! Veel plezier!quote:Op zaterdag 8 november 2014 20:24 schreef mocha het volgende:
Goed bezig allemaal.
De glitterpennen-kleurplaten zijn tof zeg
OmslagdoekBen een poging aan het wagen met het haken van een doek. Het gaat redelijk
![]()
En ik ga morgen beginnen met een foto challenge. Ik zag het volgende lijstje langskomen.
Dankjequote:Op zondag 9 november 2014 17:37 schreef Cygne het volgende:
Ik vond t echt n kutplaat. Er is een pen op.
En wat n verschrikkelijk gave plaat is dat!
je plaat is weer gaaf!!! uit welk boek is deze?quote:Op zondag 9 november 2014 16:43 schreef Sylvana het volgende:
Die plaat vond ik echt verschrikkelijk om te doenMaar hij is wel mooi geworden
Je glitterstiften zijn nog niet op?
Day 20, dus op tweederde hier
[ afbeelding ]
Dankjequote:Op zondag 9 november 2014 19:29 schreef mocha het volgende:
[..]
je plaat is weer gaaf!!! uit welk boek is deze?
Leuk! En mooie omgeving daar!quote:Op zondag 9 november 2014 19:28 schreef mocha het volgende:
De challenge is begonnen. (30-days photochallenge)
Dag één; zelfportret.
[ afbeelding ]
Die gaat op het lijstje voor de kerstquote:Op zondag 9 november 2014 19:30 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Dankje
De laatste 4 dagen komen ze allemaal uit Optical Illusions Colouring Book
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.m'n "thuishang" shirt
ik mag hopen dat het allemaal wat "creatiever" gaat worden
Just Breathe
Dankjequote:Op maandag 10 november 2014 19:19 schreef Lijnloos het volgende:
Ook al zo tof weer Sylvana... ik MOET echt dat boek!
quote:Op maandag 10 november 2014 21:22 schreef mocha het volgende:
Sylvanaik ga echt niet wachten op de Kerst voor dat boek. Ik wil m nu
![]()
Mijn dag 2Haha sorrySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.m'n "thuishang" shirt
[ afbeelding ]
ik mag hopen dat het allemaal wat "creatiever" gaat worden![]()
![]()
En ondanks dat je een "vastgesteld" iets moet fotograferen, kun je er zelf wel een creatieve draai aan geven toch?![]()
Leuke collage zoquote:Op dinsdag 11 november 2014 21:44 schreef mocha het volgende:
Goed bezig Cygne en Sylvana !
Ik heb met wat verschillende foto's Dag 3 gemaakt
"wolken"
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 13 november 2014 12:56 schreef Uccie het volgende:
Oh gelukkig het topic loopt nog.
Zodra ik klaar ben met studie, ga ik een schema maken en het eindelijk volhouden.
Uiterlijk eind januari, maar ik denk dat ik er gewoon mijn nieuwjaarsvoornemen van ga maken, lekker per 1 januari elke dag iets crea-en.quote:Op donderdag 13 november 2014 13:09 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Wanneer ben je klaar met studie?
Haha oké danquote:Op donderdag 13 november 2014 13:35 schreef Uccie het volgende:
[..]
Uiterlijk eind januari, maar ik denk dat ik er gewoon mijn nieuwjaarsvoornemen van ga maken, lekker per 1 januari elke dag iets crea-en.
Dankje! En jammer dat het bij jou niet echt wil lukkenquote:Op donderdag 13 november 2014 20:22 schreef mocha het volgende:
Mooi weer, Cygne en Sylvana.
Nou ik ben lekker bezig met mijn challenge. Not:(
Gister niets en vandaag niets
Beter ga ik ook lekker kleuren.
Als je dat toch al elke dag doet kun je daar idd beter een challenge van maken.quote:Op vrijdag 14 november 2014 14:11 schreef mocha het volgende:
Het was gewoon een stomme challenge![]()
![]()
Ik kies beter een challenge waar ik 's avonds lekker een uurtje aan bezig kan zijn.
Kleuren doe ik nu sowieso elke avond, dus misschien dagelijks een update ofzo?
Ik ben benieuwd!quote:Op vrijdag 14 november 2014 16:18 schreef Sarabi het volgende:
Ik ben nog wel bezig met de challenge en maak ook foto's.
Het komt er alleen steeds niet van om ze te posten.
Hopelijk dit weekend.
Leukquote:Op maandag 17 november 2014 13:56 schreef Sarabi het volgende:
Gisteren mijn challenge voltooidin totaal 2 sjaals, 1 muts en 1 omslagdoek in 30 dagen gemaakt
De foto's zijn al bewerkt en ga ze zo uploaden.
Ja dat is ook wel de reden dat ik geen nieuwe challenge ga doen.quote:Op maandag 17 november 2014 13:59 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Leuk
Ben benieuwd naar de foto's, wel jammer dat het niet lukte om elke dag een foto te posten. Maar wel goed dat je hem afgerond hebt en nu ben je mooi klaar voor de winter
Wat is hij groot die omslagdoek! En toch ruches eraan gedaan, leuk!quote:Op maandag 17 november 2014 14:03 schreef Sarabi het volgende:
De omslagdoek klaar:
[ afbeelding ]
Nieuw project, een skullsjaal voor een vriendin:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan moet je dat idd maar gewoon zo doen ja. Ik ben toch haast elke dag wel online, dus ik vind het niet zoveel moeite. Heel af en toe dat ik een keer 2 dagen tegelijk doe, maar verder red ik het wel.quote:Op maandag 17 november 2014 14:07 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ja dat is ook wel de reden dat ik geen nieuwe challenge ga doen.
Vind de verplichting van het foto's maken en posten toch te veel werk.
Ga gewoon lekker haken en posten in dat topic.
En het samen kleuren elke 2 weken
quote:Op donderdag 20 november 2014 21:48 schreef Sylvana het volgende:
[..]
DankjeDie van jou is ook weer erg mooi, lekkere felle kleurtjes
Vandaag dag 30, oftewel, challenge afgerond![]()
![]()
Dat is ook een leuk idee!quote:Op dinsdag 2 december 2014 07:22 schreef DonnaRush het volgende:
Whutt ik had dit topic per ongeluk ontvolgt denk ik![]()
Dag 51 & 52 vind ik echt heel gaaf. Ik ga misschien binnenkort een challenge beginnen om iedere dag iets creatiefs te doen. Niet 1 vast onderwerp.
Ja idd dan kun je gewoon per dag bekijken waar je zin in hebtquote:Op dinsdag 2 december 2014 10:22 schreef DonnaRush het volgende:
Ja, had er al eerder aan gedacht. 1 onderwerp vind ik 'snel' saai worden, maar iedere dag iets creatiefs is natuurlijk heel erg breed!
Niet bewust.quote:Op donderdag 4 december 2014 16:28 schreef DonnaRush het volgende:
Hoe doe je dat kleurverloop in dat blauw en rood?
Haha nou hup, vandaag als dag 1 danquote:Op maandag 8 december 2014 10:09 schreef DonnaRush het volgende:
Ik had allang kunnen beginnen haha. Ben de hele week iedere dag creatief geweest.
Nooit meer een challenge kleuren of helemaal geen challenge meer?quote:
Ja dat elke dag moeten is soms toch wel lastig, vooral als je speciale dagen hebt of gewoon standaard een (paar) dag(en) in de week hebt waarop je amper tijd hebt.quote:Op maandag 8 december 2014 20:48 schreef Cygne het volgende:
Haha ik wou die boeken gewoon af hebben. Niet de boeken maar toch n beetje t elke dag moeten.
Ik weet het nog niet. Heb er nu 3 gedaan en zou niet weten wat ik moet gaan doen. En ik heb nu op de dinsdag en woensdag eigenlijk amper tijd. Afgelopen challenge heb ik daar wel een beetje mee gesmokkeld door soms op maandag al die voor dinsdag te maken en die van woensdag op donderdag eerst af te makenquote:Op maandag 8 december 2014 20:42 schreef DonnaRush het volgende:
Ga jij nog een challenge doen Sylvana?
Ja in het begin waren we wel met meerdere. Maar er zijn toch onderweg veel mensen afgehaakt jammer genoegquote:Op maandag 8 december 2014 21:27 schreef DonnaRush het volgende:
Ja zo is het ook en daarom twijfel ik ook. Dat 'moetje' he? Plus dat het niet zo'n druk topic is. Vond ik ook wel sneu voor Cygne. Dat maakt het ook lastiger
Ik heb ook wel echt twee kutmaanden gehad. Dat speelt ook wel mee.quote:Op maandag 8 december 2014 21:27 schreef DonnaRush het volgende:
Ja zo is het ook en daarom twijfel ik ook. Dat 'moetje' he? Plus dat het niet zo'n druk topic is. Vond ik ook wel sneu voor Cygne. Dat maakt het ook lastiger
ik doe mijn best!! misschien ben ik gisteren al begonnen, even kijken of ik het vandaag doorzetquote:Op maandag 8 december 2014 21:32 schreef DonnaRush het volgende:
Nee idd daar was wel een beetje op gehoopt!.
Kom op allen! Creatief zijn is zo breed
Ligt er denk ik een beetje aan waar je over wilt gaan schrijven? Denk dat het op zich wel kan.quote:Op zondag 28 december 2014 11:31 schreef _Arual_ het volgende:
Ik wil volgend jaar misschien ook een challenge doen. Het idee is dat ik iedere dag een blogbericht schrijf. Schrijven is voor mij misschien wel de belangrijkste vorm van creativiteit. Maar zou ik dan de linkjes daarnaartoe mogen posten in dit topic? Of wordt dat dan als spam beschouwd?
Op Pinterest kom ik verschillende challenge-lijsten tegen met 30 onderwerpen. Op basis van die lijsten wil ik een eigen lijst maken. Met onderwerpen als: guilty pleasures, Bucket list, favoriete liedjes, foto van je handschrift, favo keukengereedschap ...quote:Op zondag 28 december 2014 11:58 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ligt er denk ik een beetje aan waar je over wilt gaan schrijven? Denk dat het op zich wel kan.
Om het nog erger te maken: ik werk ook nog fulltime ...quote:Op zondag 4 januari 2015 17:27 schreef MevrouwPuff het volgende:
Oeh elke dag bloggen, ik sla toch maar over
Je bent niet doorgezet gok ik?quote:Op woensdag 10 december 2014 12:35 schreef Vikingsmeisje het volgende:
[..]
ik doe mijn best!! misschien ben ik gisteren al begonnen, even kijken of ik het vandaag doorzet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |